Serwis w Łodzi

lukaszo
Nowicjusz
Nowicjusz

Serwis w Łodzi

Post autor: lukaszo »

Witam.
Mam pytanie dotyczące serwisu Toyoty w Rzgowie.
Jak oceniacie ich kompetencje. Dodam ze ja poniżej poziomu jakiegokolwiek.
Pozdrawiam.
Ostatnio zmieniony 24 lis 2009, 11:50 przez lukaszo, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
jerry
Stara się...
Stara się...
Model: avensis t22
Silnik: 7A-FE

Post autor: jerry »

Z serwisu nie korzystałem ale miałem okazje robić zakupy w sklepie firmowym i powiem że nie wszyscy pracownicy tego sklepu byli odpowiednio przygotowani do pomocy w zakupie niektórych części.

lukaszo
Nowicjusz
Nowicjusz

Post autor: lukaszo »

Powiem tak. Mam dwa Avensisy po tamtejszym serwisie i oba pozostawiają wiele do życzenia.
Pod gumami stabilizatora tylnej osi popodbijane jakieś blaszki zeby tylko nie pukały. Ostatnio T25 PRZESZEDŁ PRZEGLĄD z powypalanymi gniazdami świateł mijania.
PARTACZE!!!

code
Nowicjusz
Nowicjusz

Post autor: code »

Gdzie w okolicy można jeszcze serwisować toyotę tak żeby gwarancji nie stracić?

Awatar użytkownika
MANIEK70
Zaawansowany
Zaawansowany
Model: Avensis T22
Silnik: Kierownica z lewej

Post autor: MANIEK70 »

Koleżanka z pod Bełchatowa jeździ tam http://www.toyotazdunskawola.pl/ i jest zadowolona, wcześniej serwisowała w AMX.
Pozdrawiam i po pobycie podziel się wrażeniami. :tak:

code
Nowicjusz
Nowicjusz

Post autor: code »

MANIEK70 pisze:Koleżanka z pod Bełchatowa jeździ tam http://www.toyotazdunskawola.pl/ i jest zadowolona, wcześniej serwisowała w AMX.
Pozdrawiam i po pobycie podziel się wrażeniami. :tak:
Dzięki :)
Sprawdzę bo podejście w AMX mi nie odpowiada.

Wietlas
Nowicjusz
Nowicjusz
Silnik: 2.0 D4D

Post autor: Wietlas »

A ktoś korzystał z usług tej firmy?

www.obzun.pl

Zakład jest na krezmienieckiej więc miałbym blisko, ale wolałbym usłyszeć jakieś dobre słowo na ich temat zanim się wybiorę ;)

badzio
Coś wie...
Coś wie...
Silnik: 1.8 vvti

Post autor: badzio »

Tak, jak tam serwisuje swoj samochod. Generalnie wrazenia dobre. Ceny nizsze niz w SisAuto, kolesie wydaja sie byc bardziej kompetentni i komunikatywni. No i jesli sie da, to uzywaja zamiennikow :)
Jedyne - raz mnie skasowali bez uzgodnienia na 700zl - wymiana swiecy. Tzn - nie zadzwonili ze to az taki koszt bedzie (jak zaprowadzilem samochod to nie wiedzialem co bedzie do wymiany, oni tez nie wiedzieli). Ale ze mi sie spieszylo i zrobili mi samochod od reki a to bylo przed weekendem, to...
Aha - maja jeden minus. Nie pracuja w soboty, na tygodniu 8-17 a ja bym wolal zeby robili 6-18 :P Ale nie mozna miec wszystkiego.
Obrazek

czinaski
Nowicjusz
Nowicjusz
Model: Avensis T25
Silnik: 1.8 VVTi

Serwis w Łodzi

Post autor: czinaski »

Witam,
czeka mnie przegląd przy 120 tys. km, czyli trochę grubszy. Można zaufać SiS, czy polecacie inne miejsca w Łódzkiem?

czinaski
Nowicjusz
Nowicjusz
Silnik: 1.8 VVTi

Serwis w Łodzi

Post autor: czinaski »

Byłem w końcu zrobić duży przegląd (przy 120 tys. km) w SISauto. Wyłapali sami, co mi dolegało. Obsługa w porządku. Wlali mi olej mineralny twierdząc, że przy takim przebiegu jeżeli auto jeździło na mineralnym, to powinienem przy nim zostać. Więc zakładam, że kasy nie zdzierają - mogli przecież wlać lepszy czyli droższy.
Dam znać gdyby coś przeoczyli albo schrzanili. Na razie nie odradzam :)

stan33
Stara się...
Stara się...
Model: Corolla Verso
Silnik: 2.0D4D 1CD-FTV

Serwis w Łodzi

Post autor: stan33 »

czinaski pisze:Byłem w końcu zrobić duży przegląd (przy 120 tys. km) w SISauto. Wyłapali sami, co mi dolegało. Obsługa w porządku. Wlali mi olej mineralny twierdząc, że przy takim przebiegu jeżeli auto jeździło na mineralnym, to powinienem przy nim zostać. Więc zakładam, że kasy nie zdzierają - mogli przecież wlać lepszy czyli droższy.
Dam znać gdyby coś przeoczyli albo schrzanili. Na razie nie odradzam :)
jeśli ten mineralny spełnia normy ACEA A5 5W30 to OK bo jeśli to na przykład 15w40 :wleb:

juras1976
Stara się...
Stara się...
Silnik: 2.0 D4D

Re: Serwis w Łodzi

Post autor: juras1976 »

Witam bylem dziś w serwisie Obzun zapytac o wymiane oleju polecili castrol edge 5w30 bo mam taką naklejke na silniku u góry + filtr oleju i powietrza powiedzieli 350pln.Dodam że goś powiedzial że wchodzi 6,5l oleju czy to prawda??

mirandus76
Nowicjusz
Nowicjusz
Model: avensis t27
Silnik: 2d4d

Serwis w Łodzi

Post autor: mirandus76 »

mogę polecic na szczecińskiej kolesia jest naprawdę dobry i rzeczowy
kupowałem teraz t 27 i serwisuje corollkę
możecie się powołać na łukasza
Telefon: 601312617 Pan Irek

euzebiuszek
Coś wie...
Coś wie...
Model: T25
Silnik: 2,2 D-Cat

Serwis w Łodzi

Post autor: euzebiuszek »

A ja się przejechałem na AMX-ie. Co prawda to co zrobili to jest wykonane bez zastrzeżeń. Problem jest w tym czego nie zrobili.
Umówiłem się z nimi (p. Mariusz B.) na naprawę mojej T25 po otarciu bocznym. W ramach usługi umówiliśmy się jeszcze na wykonanie dodatkowych rzeczy jak np. sklejenie zderzaka. Okazało się przy odbiorze samochodu, że zderzak nie jest sklejony (podobnież ponownie pękł przy montażu) a dodatkowo nie zauważyli otarcia felgi, która to powinna być pomalowana. Ponieważ potrzebowałem samochód więc umówiliśmy się, że jak p. Mariusz będzie dysponował odpowiednim zderzakiem to da znać i wtedy się go w całości wymieni, co jak twierdził p. Mariusz nie miało być żadnym problemem przy a przy okazji domaluje się również felgę. Okazało się, co było łatwe do przewidzenia, że nie zadzwonił ani po miesiącu, ani po pół roku, ani nawet po roku. Przy każdej mojej próbie kontaktu z nim zawsze było to samo "a bo właśnie zapomniał i zaraz sobie zapisuje" i tak przez półtora roku.

W końcu za te pieniądze mogłem pojechać do innego blacharza, tym bardziej, że znam takiego, który pracował w AMX a teraz otworzył swój warsztat. Wtedy wykonał bym wszystko co chciałem za mniejsze pieniądze.

Dlatego nie polecam. W końcu w dzisiejszych czasach nie chodzi tylko o dobre wykonanie tego co zrobione ale o całokształt.

ODPOWIEDZ