Serwis Szczecin

Awatar użytkownika
tommi820
Stara się...
Stara się...
Model: Avensis T25 Wagon
Silnik: 2.0 D4D

Serwis Szczecin

Post autor: tommi820 »

Witam
Polecam Auto serwis JAPAN w Szczecinie ul. Leszczynowa 15. Wymieniłem tam rozrząd i przy okazji parę innych rzeczy. Jestem zadowolony z pracy i kosztów.
Pozdro
Obrazek

adamsawi
Nowicjusz
Nowicjusz

Post autor: adamsawi »

Już pisałem w innym temacie też jestem z nich bardzo zadowolony, panowie mają praktykę w mechanice lecz jeśli o podpięcie pod komp to polecali ASO na Struga

Awatar użytkownika
tommi820
Stara się...
Stara się...
Model: Avensis T25 Wagon
Silnik: 2.0 D4D

Post autor: tommi820 »

adamsawi
możesz napisać koszty podpięcia pod komputer w ASO na Struga? Co można tam sprawdzić? No chyba że znasz inne warsztaty gdzie można komputer zaliczyć.
Obrazek

Backonik
Mistrz
Mistrz
Model: T25
Silnik: 1AZ-FSE

Re: Serwis Szczecin

Post autor: Backonik »

tommi820 pisze:Witam
Polecam Auto serwis JAPAN w Szczecinie ul. Leszczynowa 15. Wymieniłem tam rozrząd i przy okazji parę innych rzeczy. Jestem zadowolony z pracy i kosztów.
Pozdro

Również polecam, goście znają się na rzeczy. Polecam!!
Obrazek

Awatar użytkownika
kocur
Mistrz
Mistrz
Model: T25 D4D
Silnik: 1CDFTV

Post autor: kocur »

Jestem do nich umówiony po świętach bo mam problemy z odpalaniem avki. Zobaczymy co i jak wyczarują :nuda:
Amor Patriae Nostra Lex

szary liftback

Awatar użytkownika
Roban
Nowicjusz
Nowicjusz
Model: Avensis Verso
Silnik: 2.0 diesel

Post autor: Roban »

Zdecydowanie polecam serwis na Leszczynowej od maja 2011 mają komputer.

Awatar użytkownika
armar9
Nowicjusz
Nowicjusz
Model: Avensis T25 kombi
Silnik: 2.0VVTiD4 1azfse

Post autor: armar9 »

Witam.Mam prośbę jestem nowy na forum,kupiłem Avkę 2007 po FL 2.0 VVTi d4 i muszę zrobić przegląd bo szykuje mi się dalszy wyjazd,wcześniej była sewisowana w Bosch Service.de.Planuje zrobić przegląd ( tak zwany duży )w Toyota Szczeci na Struga co możecie powiedzieć o tym serwisie jak to u nich wygląda.Wiem ze Aso Toyota nie jest tanie ale czy robią solidnie przeglądy.Z czasem wrzucę fotki i opisze coś wiecej o mojej Avenie :)

Awatar użytkownika
kudłaty
Stara się...
Stara się...
Model: T25
Silnik: 1,8 benzyna

Post autor: kudłaty »

Struga robiło lakierowanie po stłuczce(OC sprawcy) i dali radę, moja Toytoye ogarniana jest przez Auto Serwis Japan na Leszczynowej(to nie reklama tylko podpowiedź).
"Głupota i tak śmierdzi, nawet wyperfumowana!"

Awatar użytkownika
dablju pi
Coś wie...
Coś wie...
Model: T25 Wagon
Silnik: D4D 2,0 116 KM

Post autor: dablju pi »

kudłaty pisze:moja Toytoye ogarniana jest przez Auto Serwis Japan na Leszczynowej
Robią solidnie, ale tanio nie jest. Ostatnio długie terminy, coś koło miesiąca ...

Awatar użytkownika
longjohn
Coś wie...
Coś wie...
Model: avensis T27 wagon
Silnik: 2,2 d-4d 2AD-FHV

Post autor: longjohn »

Moja rada : jedz do Nowogardu do servisu TOYOty. Tam nie ma dużego tłoku,a są b.dobrzy mechanicy.Zapłaqcisz troche ,ale żał.ować nie będziesz.

witiaw
Coś wie...
Coś wie...
Model: Avensis t25 fl
Silnik: ADT250L-AWFEYW

Post autor: witiaw »

Planuje zrobić przegląd ( tak zwany duży )w Toyota Szczeci na Struga co możecie powiedzieć o tym serwisie jak to u nich wygląda.
Odradzam zdecydowanie ASO na struga. Robilem tam scv i przepalanie dpf-a.Konsultant nie bardzo chcial sie podzielic zawartoscia notatek mechanika a bylo tam kilka kartek pod zleceniem. O wszystko sam musialem dopytywac. Gdybys sie zdecydowal jednak na struga ronie daj sie przypadkiem naciagnac na gadke w stylu " to zrobimy jeszcze to i to zeby bylo juz porzadnie zrobione" bo sie zdziwisz idac do kasy

Awatar użytkownika
armar9
Nowicjusz
Nowicjusz
Model: Avensis T25 kombi
Silnik: 2.0VVTiD4 1azfse

Post autor: armar9 »

Byłem dziś na serwisie na Struga , termin umawiałem z tydzień temu Avensis Sol T25 Wagon 2007 2.0 vvti D4 D miło mnie zaskoczyli bo spodziewałem sie że może być coś grubszego do zrobienia ale okazało sie że niemiec dbał o regularny servis tyle że robił go w Boschu.Avena została mi przekazana sprawna umyta odkurzona :
Przegląd z zakresu 6 lat : 723.24
Olej oczywiście 0W-30 4.2ltr : 373.81
Filtr oleju : 46.51
Uszczelka pod korek spustowy miski olejowej : 5.88
Płyn Hamulcowy o.5 ltr 33.83
Filtr Pyłkowy węglowy 84.00
Żarówka 5W , 2 szt. 22.09
Roztwór płynu chłodzącego 1ltr :27.64
Żarówka H7 toyota x2 :75.52
nowe śruby do kół 20 szt. : 200.00
Dezynfekcja Klimatyzacji: 120.00
Razem: 1756.51 zł
No i zaszalałem bo wykupiłem Gwarancje Plus Toyota na rok lub 15kkm : 742.00 zł
i jeszcze zrobili mi przegląd haka holowniczego za free bo wyskoczyła im akcja serwisowa w kompie :)

ps.Mam mały problem z panelem użytkownika ,nie mogę zmienić skrzyni na manualna (wyskakuje mi ze pole skrzynia musi być wypełnione że nie widzi mojego wyboru na manualną) Nie jest to miejsce na takie uwagi ale nie wiedziałem gdzie to wrzucić ???

witiaw
Coś wie...
Coś wie...
Model: Avensis t25 fl
Silnik: ADT250L-AWFEYW

Post autor: witiaw »

sprawna umyta odkurzona :
Ja na struga 2x wymienialem olej, zmienialem pasek wielorowkowy i klocki, wymienialem scv oraz przepalalem dpf
Ogolnie moja tojka byla tam ze 4 razy i ani razu nie zostala umyta ani odkurzona. Jesli bylo cos robione pod maska zawsze dostawalem te same polamane plastikowe szpilki.

Awatar użytkownika
sawi89
Nowicjusz
Nowicjusz
Model: Avensis T22
Silnik: 3S-FE, 2.0 Benzyna

Post autor: sawi89 »

Polecam serwis na Leszczynowej w Szczecinie. Robiłem tam w mojej Avce t22: rozrząd, sprzęgło, tuleje i chyba wszystkie uszczelki i uszczelniacze jakie istnieją w avce :D Zgodzę się z opinią, że tanio nie jest (powiedziałbym umiarkowanie z ceną) ale za to solidnie i wiedzą co robią. Pan mi na podstawie oględzin auta, rozmowy ze mną i dowiedzeniu się czego oczekiwałem po naprawach i serwisie oraz jak i do czego użytkuje to auto (częste, długodystansowe wyprawy do pracy do Niemiec) poradził co można wymienić na zamienniku a co trzeba wstawić oryginalne i dla czego. Robią szybko i nie ma aż takich kolejek jakby się wydawało, mi przynajmniej wszystko pasuje a byłem tam już dwa razy. Przy wymianie sprzęgła i rozrządu Panowie wyrobili się nawet o dzień przed terminem.

Podsumowując solidna miejscówka prowadzona przez ogarniętych ludzi nie przez jakiś januszów.

Karpiczek
Nowicjusz
Nowicjusz
Model: auris
Silnik: 1.4 d4d

Post autor: Karpiczek »

Witam, szukam sprawdzonego warsztatu do ogarnięcia dużego przeglądu. Gdzie polecacie?

ODPOWIEDZ