ASO Szczecin

martinez07
Zaawansowany
Zaawansowany
Model: T27FL2
Silnik: 3ZR

ASO Szczecin

Post autor: martinez07 »

Gorąco nie polecam.
Doświadczenie z kilku lat, podczas serwisowania poprzedniego Avensisa (po gwarancji).

ASO Szczecin Struga :
zostawiają zawsze coś do "dokończenia" - albo posprzątać po wymianie chłodnicy klimy, albo założyć samemu kapturki na odpowietrzniki klimatyzacji (dobrze że nie zgubiłem, zostawili na podszybiu), nie potrafią wyważyć kół (poprawiałem u wulkanizatora, bo tłukło kierownicą), rozlany olej w bagażniku, bo jakiś @#$% położył resztkę oleju w poziomie nie dokręcając korka (tapicerka do czyszczenia), itp.
Póki był jeszcze poprzedni kierownik warsztatu, to on jakoś potrafił to rozwiązać.
Po jego zmianie pożegnałem się z tym serwisem.

ASO Szczecin Mieszka :
nonszalancka obsługa. Nie pomagają przy kontaktach z TMP (np. Katowice robi to bez problemu, wysyłając od siebie informacje o wadliwej części), luźna blenda pokrywy bagażnika - napierdzielili masę kleju świniąc wszystko dookoła, a wystarczyło ją zdjąć i włożyć brakujący kołek - 30 min roboty i zrobiłem to sam. Zablokowane czujniki po wymianie kół, które programował ASO Szczecin Struga - odesłali mnie do nich na ponowne kodowanie, chociaż to jeden właściciel ASO (Kozłowski) i zajęło to 5 min pracy serwisanta z programatorem. Jeśli miałbym to robić na mieszka, musiałbym za to zapłacić. Drogo - z ciekawości zapytałem ile za przegląd na 60tys km - 1450zł, gdzie Gorzów i ZG zażyczyli sobie 1300zł.

Podsumowując - zwiedziłem parę serwisów w Polsce, i panowie ze Szczecina mogli by niestety uczyć się od swoich kolegów/koleżanek po fachu.

Bebol
Coś wie...
Coś wie...
Model: Avensis T27FL
Silnik: 1.8 benzyna

Re: ASO Szczecin

Post autor: Bebol »

Jest jeszcze Nowogard, jak ktoś ma po drodze. Są tańsi i mi osobiście lepiej się z nimi rozmawia. W Szczecinie mają za dużo klientów i im nie zależy. Takie odnoszę wrażenie.

Awatar użytkownika
GarryMoveOut
Coś wie...
Coś wie...
Model: Avensis T25
Silnik: 1ZZFE + LPG

Re: ASO Szczecin

Post autor: GarryMoveOut »

Jeśli chodzi o ASO na mieszka to potwierdzam. Bardzo słaba obsługa serwisu. Panowie z akcesoriów i części są ok da się z nimi dogadać. Ale serwis i obsługa serwisu to masakra nie polecam. Zachowują się jakby łaskę robili że Cię przyjmują wogóle nie słuchają co się do nich mówi a na dodatek nie naprawiają tylko kasują.

ODPOWIEDZ