Warsztat w Poznaniu

RADPOZ
Nowicjusz
Nowicjusz

Warsztat w Poznaniu

Post autor: RADPOZ »

WITAM! Poszukuję informacji na temat warsztatu samochodowego godnego polecenia w Poznaniu lub okolicy specjalizującego się w naprawie oczywiście Toyot.

damianusski
Nowicjusz
Nowicjusz

Post autor: damianusski »

specjalizujących się konkretnie w toyach to nie polecę, ale w japońskich a szczególnie hondach robi Wlaź - na twardogórskiej. Mogę, go polecić z czystym sumieniem. Nie za dużo korzystałem ale z racji branzy w jakiej robię duzo dobrego o nim słyszałem.
damianusski

RADPOZ
Nowicjusz
Nowicjusz

Dzięki

Post autor: RADPOZ »

Dzięki bardzo za pomoc.

bartolomeo
Nowicjusz
Nowicjusz
Model: Avensis T22 kombi

Re: Dzięki

Post autor: bartolomeo »

RADPOZ pisze:Dzięki bardzo za pomoc.
I co, korzystałes z tego warsztatu? Znaja sie tez na Toyotach?

Moze ktos poleci jeszcze jakis warsztat w Poznaniu, w ktorym bez strachu mozna by zrobic rozrzad?

I w ogole - witam wszystkich Avensisowcow - to moj pierwszy post na tym forum :ok:

mikahan
Stara się...
Stara się...

Post autor: mikahan »

Powracajac do tematu. Czy ktos moze polecic jakis sprawdzony serwis Toyoty w Poznaniu ?

Niedźwiadek
Nowicjusz
Nowicjusz
Model: Avensis T25

Post autor: Niedźwiadek »

mikahan pisze:Powracajac do tematu. Czy ktos moze polecic jakis sprawdzony serwis Toyoty w Poznaniu ?
Przyłączam się do prośby o podanie jakiś namiarów. Chyba, że wszyscy Poznaniacy jeźdzą tylko do Fietza. :-)

kauzyperda

Post autor: kauzyperda »

Niedźwiadek pisze:
mikahan pisze:Powracajac do tematu. Czy ktos moze polecic jakis sprawdzony serwis Toyoty w Poznaniu ?
Przyłączam się do prośby o podanie jakiś namiarów. Chyba, że wszyscy Poznaniacy jeźdzą tylko do Fietza. :-)
Buehehe - tutaj moje tylko osobiste "przygody" z Fietezm:
http://avensis.info/viewtopic.php?p=494 ... ght=#49402
http://avensis.info/viewtopic.php?p=336 ... ght=#33609
W radiu leci reklama "Usmiechnieci klienci" - no ja sie szczegolnie pod nosem usmiecham jak wspominam ten serwis :nuda:

Przesiadlem sie na Bonkowskiego i nie narzekam - normalniejsi ludzie, co ma byc zrobione to jest (zreszta czego wymagac wiecej?) jedynie godziny otwarcia troche krotsze, ale poza tym naprawde OK :ok:

Ps. Rozbawil mnie pan na przegladzie 45.000 km, wyczytujac liste tych czynnosci serwisowych mowi, ze ma tu adnotacje od mechanikow, ze pokrywa akumulatora jest klejona i czy cos na ten temat wiem?
A ja na to, ze pod maske zagladam olej sprawdzic i plynu dolac, a innego serwisu poza ASO auto nie widzi, natomiast przy montazu ogrzewania postojowego akumulatory na pewno byl odlaczany (bo zresetowal sie piszczyk od pasow), wiec jedyne co mi przychodzi do glowy to ze sami to popsuli wczesniej :-D
Ale ogolnie bylo wesolo ;-)

Niedźwiadek
Nowicjusz
Nowicjusz

Post autor: Niedźwiadek »

kauzyperda pisze:Buehehe - tutaj moje tylko osobiste "przygody" z Fietezm:
Czytałam je już wcześniej dlatego moje obawy przed tym serwisem :) :)
Dzięki za info. Trza będzie wypróbować Bońkowskiego.

tomas25
Nowicjusz
Nowicjusz

Post autor: tomas25 »

Witam mam dylemat w sprawie rozrządu czy kupić w serwisie czy na allegro na allegro rozrząd kosztuje 650 a w serwisie 1200 co robić?
tomas tolka

Awatar użytkownika
wrc
Moderator
Moderator
Model: Avensis T22

Post autor: wrc »

tomas25 pisze:Witam mam dylemat w sprawie rozrządu czy kupić w serwisie czy na allegro
nie tylko gdzie kupic, ale takze gdzie wymienic, nawet jak taki zestaw wymieni aso w PO, to nie da na nic gwarancji, zawsze zwali na czesci, sporo osob jezdzi na forum na rozrzadzie z allegro, poki co wtopy nie kojarze :tak:

pozdr :-D

sop3k
Nowicjusz
Nowicjusz

Post autor: sop3k »

Jakby ktoś szukał warsztatu w Poznaniu, dokładnie komorniki, to mam jeden zaufany. Moze warsztatu nie maja wyłozonego w płytkach, ale dwa komputery GUTTMAN, i dość dobrze wyposażony w narzędzia.Panowie znają sie na rzeczy. Ja robie tam swoje 3 auto i jestem zadowolony. Pracuja do późna, czesto nawet w niedziele. Jakby co to PW.

Awatar użytkownika
brt
Coś wie...
Coś wie...
Model: Avensis T22 Sedan

Post autor: brt »

Ja mogę polecić warsztat US Maverick na ulicy Dziewińskiej 14 (przy pętli tramwajowej na Budziszyńskiej). Naprawiają wszystkie marki samochodów. W zeszłym roku wymieniałem u nich rozrząd, filtry, uszczelkę pod klapą zaworów i napełniałem klimę. Wszystko do dnia dzisiejszego jest OK.
Obrazek

Awatar użytkownika
wrc
Moderator
Moderator

Auto Florek

jak ktos mieszka blizej Grodziska Wlkp. to polecam serwis Auto Florek Wielichowo kolo Grodziska Wielkopolskiego, ul. Rakoniewicka 27, robilem tam sporo rzeczy i goraco polecam
dobry sprzet, spora wiedza, dobre ceny, uwazam ze warto :ok:

pozdr :-D

Tadzik
Zaawansowany
Zaawansowany
Model: T22

Post autor: Tadzik »

kauzyperda pisze:Ps. Rozbawil mnie pan na przegladzie 45.000 km, wyczytujac liste tych czynnosci serwisowych mowi, ze ma tu adnotacje od mechanikow, ze pokrywa akumulatora jest klejona i czy cos na ten temat wiem?
powinienes sie cieszyc ze powiedzial tobie o tym

Awatar użytkownika
solonyone
Coś wie...
Coś wie...

Post autor: solonyone »

Ze swojej strony polecam warsztat: Obornicka 288 Specjalizuja sie w japońcach. Raz zrobiona u nich stara Civika nigdy nie odmówiła posłuszeństwa. Robia kompleksowo niemal wszystko. Ja się nie zawiodłem.

sebmet
Nowicjusz
Nowicjusz

Post autor: sebmet »

brt pisze:Ja mogę polecić warsztat US Maverick na ulicy Dziewińskiej 14 (przy pętli tramwajowej na Budziszyńskiej). Naprawiają wszystkie marki samochodów. W zeszłym roku wymieniałem u nich rozrząd, filtry, uszczelkę pod klapą zaworów i napełniałem klimę. Wszystko do dnia dzisiejszego jest OK.
Witam.
Ja właśnie jestem umówiony na 14 kwietnia na wymianę paska rozrządu i czyszczenie przepustnicy. Po czternastym wystawię recenzję temu warsztatowi i mam nadzieję iż będzie pozytywna, bo jak na razie po pierwszym kontakcie telefonicznym jestem zadowolony.

Pozdro
Sebmet
Pozdro
Sebmet

Wolo
Nowicjusz
Nowicjusz

Post autor: Wolo »

Witam serdecznie, czy warsztat Auto-Szun nadal istnieje?
Ich strona nie działa, nie znalazłem też nr telefonu do nich.

Będę miał dwumas do wymiany, czy polecacie może jakieś inne miejsce?

i-car
Nowicjusz
Nowicjusz

REFLEKTORY xenon AVENSIS

Post autor: i-car »

jeżeli masz problem z reflektorami xenon - jazda po zmroku jest mało komfortowa lub z trudnością widzisz drogę - zapraszamy do nas
profesjonalna naprawa i regeneracja lamp xenon w Toyota Avensis
tel: 668-552-869 lub 517-623-143

Peteromaniak
Nowicjusz
Nowicjusz
Model: avensis t22

Post autor: Peteromaniak »

sop3k pisze:Jakby ktoś szukał warsztatu w Poznaniu, dokładnie komorniki, to mam jeden zaufany. Moze warsztatu nie maja wyłozonego w płytkach, ale dwa komputery GUTTMAN, i dość dobrze wyposażony w narzędzia.Panowie znają sie na rzeczy. Ja robie tam swoje 3 auto i jestem zadowolony. Pracuja do późna, czesto nawet w niedziele. Jakby co to PW.
Czy możecie mi podać namiary na mechanika z tego warsztatu?
Byłem ze swoim Anensis 'em 99 (przebieg 120 tys. km) na przeglądzie technicznym w Toyota Ukleja w Suchym Lesie i powiedzieli mi, że mam do wymiany wewnętrzne końcówki drążków układu kierowniczego - nie dali mi tam nawet pieczątki. Zabawne jest to, że nie czuję luzów ani nic nie stuka. W innej stacji diagnostycznej podbili przegląd nie stwierdzając luzu w układzie kierowniczym. Cena oryginalnych to 450 zł a nieorginalne niemieckie są za 65 zł. Zastanawiam się, czy w serwisie nie chcieli mnie po prostu naciągnąć , bo tych końcówek nawet nie widać - bo są całe zabudowane. Tak czy inaczej wolałbym to sprawdzić u mechanika, który zajmuje się Toyotami.

Awatar użytkownika
wrc
Moderator
Moderator

Re: Warsztat w Poznaniu

nie widać? jedz na SKP i za 20 zł Ci to sprawdza i tyle

ODPOWIEDZ