To gdzie w końcu serwisować Avensis po gwarancji???

Awatar użytkownika
drmurek
Stara się...
Stara się...
Model: Avensis T27

To gdzie w końcu serwisować Avensis po gwarancji???

Post autor: drmurek »

Skoro wszyscy piszą, ze KG Auto Serwis, Japan Service Gdynia i Auto Nippon Serwis słabo, Serwis na ul. Schuberta w Gdańsku (kiedyś tam jeździłem, ale mam teraz za daleko) tez ma średnie opinie to gdzie Wy serwisujecie swoje auta. Wszyscy jeżdżą do ASO. Ja jeżdzę do ASO, bo po pierwsze mam je pod nosem, a po drugie jest sie gdzie poskarżyć. Można do centrali pisać itp. A warsztat "wujka Henka" może olać Twoje reklamacje. Tylko w ASO sie przepłaca. Poleci ktoś jakiś sensowny serwis w Trojmiescie?

lukamar
Nowicjusz
Nowicjusz
Model: Avensis

Re: To gdzie w końcu serwisować Avensis po gwarancji???

Post autor: lukamar »

Cześć. Mam dokładnie taką samą Avensis i ten sam dylemat odnośnie serwisowania poza ASO co ty. Znalazłeś już jakieś miejsce? Jakie są twoje doświadczenia z serwisem na Schuberta?
Pozdrawiam
Łukasz

Awatar użytkownika
drmurek
Stara się...
Stara się...
Model: Avensis T27

Post autor: drmurek »

Jesli chodzi o "schuberta" to serwisowalem tam dwie wczesniejsze Corolle i nie mam zastrzezen. Wszystko bylo na czas i duzo taniej niz w ASO, ale teraz mieszkam na polnocy Gdanska i mam tam za daleko. Chociaz nawet na tym forum sa rozne opinie odnosnie tego serwisu. Na razie serwisuje auto niestety w ASO w Chwaszczynie, bo mam ich blisko i ostatnio nie ma tam wpadek. Nawet jakis drobiazg, ze cos mi stuka-puka diagnozuje za darmo jak tam podjade i od reki.

Tubbie
Nowicjusz
Nowicjusz
Model: Avensis T22

Post autor: Tubbie »

Co prawda z usług tego serwisu nie korzystała jeszcze Toyota, tylko auto żony, ale z czystym sumieniem mogę polecić nowy Perfekt Serwis w Gdańsku Chełmie. W serwisie panują standardy porównywalne z ASO (w tym dobrym sensie) co wynika z podejścia właścicieli, natomiast ceny zdecydowanie nie takie jak w ASO.
https://www.facebook.com/pages/Perfekt- ... 89?fref=ts

neq
Nowicjusz
Nowicjusz
Model: Corolla e12

Post autor: neq »

Stoję przed podobnym dylematem. Do tej pory jeździłem do Nippon serwis na Słowackiego, ale szczerze mówiąc po ostatniej wizycie u nich straciłem do tego warsztatu zaufanie.

ODPOWIEDZ