Białystok warsztat

jareks
Nowicjusz
Nowicjusz
Model: Avensis T 27

Białystok warsztat

Post autor: jareks »

Jest 49 osób z Białegostoku ,może ktoś doradzi jakiś warsztat za wyjątkiemASO.coCo to za przegląd reklamuje ASO za 90 zł.

Awatar użytkownika
wojtekd3
Mistrz
Mistrz

Post autor: wojtekd3 »

Pasmanta przy ul Warszawskiej.

jareks
Nowicjusz
Nowicjusz
Model: Avensis T 27

Post autor: jareks »

Byłem tam i dopiero za 2 tygodnie będzie wolne miejsce .Nie wiem czy dlatego że tanio jest czy uczciwy i dobry warsztat

Awatar użytkownika
wojtekd3
Mistrz
Mistrz

Z terminami u nich tak niestety bywa, ale wydają się uczciwi i solidni. Robiłem u nich parę rzeczy.

l111
Nowicjusz
Nowicjusz

Białystok warsztat

Post autor: l111 »

Przyłączam się do pytania.Może ktoś jeszcze specjalizuje się w Japończykach???

siara32
Nowicjusz
Nowicjusz

Re: Białystok warsztat

Post autor: siara32 »

l111 pisze:Przyłączam się do pytania.Może ktoś jeszcze specjalizuje się w Japończykach???
Jeszcze Ja podłącze sie do tematu... Chciałbym kupić Avensiskę tylko nie wiem gdzie mógłbym gruntownie sprawdzić samochód. Porszę o podpowiedź szanownych forumowiczów.
pozdrawiam

Awatar użytkownika
wrc
Moderator
Moderator
Model: Avensis T22

Post autor: wrc »

polecam ASO, bo tylko oni moga zweryfikowac historie auta (jak serwisowane w pl)

pozdr :-D

siara32
Nowicjusz
Nowicjusz

wrc pisze:polecam ASO, bo tylko oni moga zweryfikowac historie auta (jak serwisowane w pl)

A nie wiesz kolego co dokładnie serwis sprawdzi ... a co najważniejsze , jaka będzie koszt takiej weryfikacji :)??

Awatar użytkownika
wrc
Moderator
Moderator

siara32 pisze:A nie wiesz kolego co dokładnie serwis sprawdzi ... a co najważniejsze , jaka będzie koszt takiej weryfikacji ??
zalezy co zazadasz sprawdzic (mechanike, blacharke, podpiecie kompa itd.), slyszalem ze przetrzasniecie avki od stop do glow to 300zl, ale lepiej zapytaj aso niz mnie ;-)

siara32
Nowicjusz
Nowicjusz

wrc pisze:
siara32 pisze:A nie wiesz kolego co dokładnie serwis sprawdzi ... a co najważniejsze , jaka będzie koszt takiej weryfikacji ??
zalezy co zazadasz sprawdzic (mechanike, blacharke, podpiecie kompa itd.), slyszalem ze przetrzasniecie avki od stop do glow to 300zl, ale lepiej zapytaj aso niz mnie ;-)

dziekuje kolego , za szybką odpowiedź. natym mi własie zależy , ~ 300 pln to nie tak wiele by mieć pewność że auto jest w 100% OK jak je sprzedawca opisuje. Jutro dzwonie do serwisu i zapytam ile co i jak.

PS: Kupowane autko Avensis D4D 2003 2.0D - ładnie pracuje, jeszcze ładniej wygląda, sprzedawca wydaje sie bbyc prawdommówny ... ale trzeba to jeszzcze sprawdzić :)
Jeszcze raz wielkie dzieki.

Awatar użytkownika
wrc
Moderator
Moderator

siara32 pisze: Jutro dzwonie do serwisu i zapytam ile co i jak.
jak sie dowiesz to wrzuc wynik na forum ;-)

siara32
Nowicjusz
Nowicjusz

wrc pisze:
siara32 pisze: Jutro dzwonie do serwisu i zapytam ile co i jak.
jak sie dowiesz to wrzuc wynik na forum ;-)

Witam , nom i sie dowiedziałem ...

ASO za cały przegląd , na którym sparwdzają auto od kół aż po dach = silnik , zawieszenie, karoseria etc etc życzą sobie 350 pln. Moim zdaniem warto przed zakupem Ave wybrać się i dowiedziec sie całej prawdy.

Oczywiscie na taki przegląd trzeba sie wcześniej umówic - czas oczekiwania 3 dni - maja dużo pracy.

Aby dowiedzieć sie więcej o aucie można na podstawie dowodu rej. (o ile auto było serwisowane) uzyskać info ... które w moim przypadku rzuciło podejrzenia o nie prawdomówności sprzedającego :[ , dlatego też szybko zrezygnowałem z tego auta.

PS: Uwaga na AVE 2003 2.0 D4D w kolorze Chabrowym (ładnym niebieskim) w województwie podlaskim. Radziłbym sprawdzić dokładnie auto - na każdym kroku albo coś do końca nie działa , albo sprzedający odpowiada na zadane pytania "ja nie wiem , ja nie wiem ..." - radze przemyśleć

Mimo wszystko może uda się znaleźć piękną AVE ??:)

pozdrawiam forumowiczów

Awatar użytkownika
wrc
Moderator
Moderator

siara32 pisze:ASO za cały przegląd , na którym sparwdzają auto od kół aż po dach = silnik , zawieszenie, karoseria etc etc życzą sobie 350 pln. Moim zdaniem warto przed zakupem Ave wybrać się i dowiedziec sie całej prawdy.
zdecydowanie warto ;-) , wiec juz warsztat w Bialymstoku znalazles ;-)

falmar
Nowicjusz
Nowicjusz
Model: Avensis T25 FL

Post autor: falmar »

witam, ponawiam pytanie:

jakiś konkretny zakład co ma pojęcie o T25, (nie ASO) do zrobienia typowych spraw: przeglad, klocki, tarcze,

ps. czy ktoś cos moze napisac dobrego lub złego o serwisie co kiedys był ASO (6 lat temu) w Grabowce ??

Awatar użytkownika
wojtekd3
Mistrz
Mistrz

Mechanicy z Warszawskiej przenieśli się na Elewatorską. Nie pamiętam teraz dokładnego adresu, ale na PW mogę podać telefon.
Piszę poprawnie po polsku, a przynajmniej się staram.

fred88
Stara się...
Stara się...
Model: T25

Post autor: fred88 »

jeśli ktośby miał namiary na elektryka kumatego na temat toyoty to proszę o PW

TheRektor
Coś wie...
Coś wie...
Model: Avensis

Post autor: TheRektor »

@fred88 oprócz tych z elewatorskiej, możesz podjechać do mechanika na ul. Doilidy Górne, numer jakiś wysoki (nie pamiętam ponad 120 na pewno). Jadąc z Białegostoku znajduje się za 300-400m za skrzyżowaniem ze ul. Stoczni Gdańskiej po prawej stronie.

Lopez1981
Nowicjusz
Nowicjusz

Post autor: Lopez1981 »

Mam takie pytanie: Gdzie w Białymstok zrobią wymiane rozrzadu w T22 D4D sprawnie i za przyzwoita cene?
[center][/center]

falmar
Nowicjusz
Nowicjusz

Post autor: falmar »

to firma z Elewatorskiej 17C (co byli kiedyś przy Pasmancie na Warszawskiej)

http://www.tech-car.org/

byłem na przeglądzie po 90 tys., nowy warsztat, pełno sprzetu, sprawdzili i zrobili mi wszystko co chiałem, z ceny tez jestem zadowolony.

ps. jeden z włascicieli to gość który pracował kiedys w serwisie Toyoty w Grabówce u Kazimierczaka

Awatar użytkownika
zex
Coś wie...
Coś wie...

Re: Białystok warsztat

Post autor: zex »

UL. ORBITALNA
Jeśli chodzi o zawieszenie to jak do tej pory lepszego zakładu nie znam, autka (było ich kilka) posiadam od 14 lat, zakład ma świetną renomę.

ps. mój ojciec w latach 90-tych już ustawiał tam zbieżność. Wtedy mieli opinię najlepszych, jak jest teraz to nie wiem, bo i raczej we wszystkich zakładach nie byłem.

Ciekawy jestem opinii innych osób, które tam naprawiały auto.

ODPOWIEDZ