Serwis Toyoty w Reszowie

tpulaaga
Nowicjusz
Nowicjusz

Serwis Toyoty w Reszowie

Post autor: tpulaaga »

Witam, proszę o info nt. sprawdzonego serwisu Toyotki w Rzeszowie (poza ASO). Jestem świeżym posiadaczem Ave z Roku Pańskiego 2001 2.0 D-4D SOL (117 kkm). Z racji tego że kupiłem wózek z historią serwisowania do 85 tys. nie ma pojęcia czy wymieniany był rozrząd. Zakładam że trzeba go wymienić. Ale cena która usłyszałem w ASO (DAKAR) jest porażająca. Proszę o info.
Tomek

Awatar użytkownika
wrc
Moderator
Moderator
Model: Avensis T22
Silnik: 2.0 D4D 1cdftv

Post autor: wrc »

tpulaaga pisze:Zakładam że trzeba go wymienić.
oj i to szybko, bo starcza na 105 tys.

pozdr :-D

tpulaaga
Nowicjusz
Nowicjusz

w temacie

Wiem, czytałem na forum. Pytanie czy da się zlustrować w jakiś sposób czy rozrząd był wymieniany przy 105 tys. - samochodzik był użytkowany przez 2 użytkowników - Włoszki.
Kwity z Toyoty mam do 85 tys. (przesiadka Toyotki pod druga Włoszkę) Proszę o info nt. serwisu w Rzeszowie.
Tomek

Awatar użytkownika
wrc
Moderator
Moderator
Silnik: 2.0 D4D 1cdftv

Post autor: wrc »

tpulaaga pisze:Kwity z Toyoty mam do 85 tys. (przesiadka Toyotki pod druga Włoszkę)
tpulaaga pisze:Pytanie czy da się zlustrować w jakiś sposób czy rozrząd był wymieniany przy 105 tys.
tylko we Wloszech, po otwarciu oslon mozna zweryfikowac pasek wzrokowo, ale to zadne rozwiazanie, bo nic sie nie dowiesz o stanie napinaczy, pompy wody, wiec zalecana jest metoda grubej kreski: wymieniasz rozrzad i wiesz co masz :ok:
tpulaaga pisze:Proszę o info nt. serwisu w Rzeszowie.
ja oczywiscie tu nic nie pomoge bo mieszkam w innej czesci kraju

pozdr :-D

tpulaaga
Nowicjusz
Nowicjusz

Dzięki, próbuję jeszcze nawiązać kontakt z ostatnim włoskim właścicielem, jak to nie wypali trzeba będzie wymienić rozrząd.
Tomek

zeberka
Stara się...
Stara się...

Post autor: zeberka »

A masz pewność że nie trzeba już robić drugi raz rozrządu?

Ze względu na podobną sytuację, czyli przerwany wpis w książce i brak pewności co do prawdziwości stanu licznika, rozrząd zrobiłam bez szemrania.
Wiem teraz że mam nowy rozrząd, pompę i napinacze i spokój.
Tylko pokłady bezinteresownego s......syństwa mają nieograniczone możliwości regeneracyjne

tpulaaga
Nowicjusz
Nowicjusz

O przebieg raczej jestem spokojny - faktury z Toyoty mam na koniec 2006 roku z przebiegiem 85 tys. Z racji tego że w dow. rejestracyjnym mam wbitą jako II właścicielkę kobitkę to myślę że te 117 tys. jest raczej pewne. Tak czy owak nie wiedząc czy ktoś robił rozrząd muszę go wymienić. Czy ktoś z Was kupował rozrząd u tego sprzedawcy http://allegro.pl/item406385396_rozrzad ... pompa.html lub tego http://allegro.pl/item417473603_rozrzad ... 0_d4d.html
Tomek

zeberka
Stara się...
Stara się...

Post autor: zeberka »

tpulaaga pisze:Z racji tego że w dow. rejestracyjnym mam wbitą jako II właścicielkę kobitkę
Co Wy z tymi kobitkami???

Poprzednia właścicielka mojej Avki, ok 70 lat, zamontowała sobie hak :)
Zresztą to na kogo zarejestrowane, nic nie znaczy. Znajomy wszystkie auta rejestruje na konkubinę żeby go matka jego dzieci nie oskubała. Zresztą są różne powody rejestrowania na babcie, dziadka, dziecko...
O! Ja mam jedno autko na dziecko, które nie ma prawka :P
Tylko pokłady bezinteresownego s......syństwa mają nieograniczone możliwości regeneracyjne

l0ka
Nowicjusz
Nowicjusz

Post autor: l0ka »

wczoraj usłyszałem w ASO (DAKAR) cenę za wymianę rozrządu (D4D '03):
1500 zł części
700 zł robocizna

:hihihi: :hihihi: :hihihi:

luk__
Coś wie...
Coś wie...

Post autor: luk__ »

Dobre:) u nas teraz "promocja" na rozrząd, części toyotowskie - 1250zł wszystko :jezyk:

pozdr.

dominator
Nowicjusz
Nowicjusz

Post autor: dominator »

l0ka pisze:wczoraj usłyszałem w ASO (DAKAR) cenę za wymianę rozrządu (D4D '03):
1500 zł części
700 zł robocizna

:hihihi: :hihihi: :hihihi:
Poszukaj dobry zaklad i zrobia to za połowę tej ceny co ASO lub skorzystaj z propozycji kolegi @luk__ w końcu małopolske to nie tak daleko od podkarpacia, ponadto możesz sprawdzić tutaj
Pozdrawiam: Mariusz !!!

l0ka
Nowicjusz
Nowicjusz

Post autor: l0ka »

hehe ;) od wczoraj już jestem po, wymieniałem właśnie u @luk__'a przy okazji zrobiło się jeszcze kilka rzeczy (tempomat śmiga aż miło :P)

ogólnie jestem b. zadowolony ale nie napiszę że jakość jak w ASO bo ASO to może się u tych chłopaków uczyć... :)

pozdr.

Awatar użytkownika
mlody02
Mistrz
Mistrz
Model: Avensis T25
Silnik: 1CDFTV 2,0 D4D

Post autor: mlody02 »

To napisz opinię w wątku http://avensis.info/viewtopic.php?t=3376
Ten temat może być pomylony bo dotyczy Rzeszowa, a ktoś kto będzie szukał serwisu w Tarnowie nie znajdzie Twojej opini.
pozdr
Pozdr
Krzysiek :)

marklar
Stara się...
Stara się...
Model: Avensis T25
Silnik: 1AZ-FSE

Post autor: marklar »

Jakoś nikt nie pokusił się o wystawienie opinii o ASO "Dakar" w Krasnem koło Rzeszowa, więc podzielę się wrażeniami z pierwszej i ostatniej wizyty w tej rzeźni. Wybrałem się tam, zachęcony ofertą dla aut po gwarancji, zwaną szumnie "Serwis Dobrych Cen" no i ceną z kalkulatora na stronie www. Na moją decyzję wpłynął też fakt, że auto było u nich kupione i poprzedni właściciel tylko tam je serwisował. Do zrobienia był przegląd po 75 000 km. Po sprawdzeniu auta okazało się, że w zasadzie nie ma nic do zrobienia poza wymianą oleju i filtra przeciwpyłkowego. A teraz wrażenia: już na wejściu cena za usługę okazała się dwukrotnie wyższa niż ta z kalkulatora, a pan przyjmujący auto nie był w stanie tej różnicy uzasadnić. Ponieważ koniecznie musiałem zmienić olej, a następnego dnia rano ruszałem w daleką trasę, rad-nie rad zgodziłem się. Cała impreza trwała blisko 2 godziny :bojesie: Co było naprawdę sprawdzone i w jaki sposób - nie wiem, gdyż właściciela auta nie wpuszcza się na halę :wow: . Auto zostało dodatkowo "umyte" (cudzysłów zamierzony). Dodatkowo zupełnie gratis matoły wypaprały mi smarami tapicerkę (beżową, żeby było fajniej :jacipokaze: ) i - co zauważyłem dopiero po paru dniach, gdy myłem auto - jakiś debil otarł mi w jednym miejscu lakier z felgi aż do gołego aluminium - i to w taki sposób, że nie da się już tego zamaskować! Przyznaję, że nie przyglądałem się zbytnio samochodowi po opuszczeniu "serwisu" gdyż nawet nie przyszło mi do głowy, że takie kwiatki są możliwe w Autoryzowanej Stacji Obsługi Toyoty w cywilizowanym, europejskim kraju w XXI wieku :-( Dla porównania - w ASO jednej z bardziej pogardzanych marek na literkę F, której klientem jestem od lat, takie coś nie zdarzyło się i pewnie nigdy się nie zdarzy.
Tak więc nie zróbcie błędu, który ja zrobiłem i omijajcie Toyota Dakar Krasne szerokim łukiem, bo to krętacze, naciągacze i partacze! (takie 3w1)

cezaros
Nowicjusz
Nowicjusz

Re: Serwis Toyoty w Reszowie

Post autor: cezaros »

W takim razie nie widziałeś "mistrzów" z Autokliniki w Boguchwale w akcji skoro tylko "tyle" masz do zarzucenia Dakarowi.

pio69
Nowicjusz
Nowicjusz
Model: Avensis
Silnik: 1.8

Post autor: pio69 »

Powstał właśnie (sierpień 2011) nowy serwis Toyoty stworzony przez ludzi z doświadczeniem w serwisowaniu Toyot.
Sorki za reklamę ale dajmy szanse nowym - [url =http://topserwis.rzeszow.pl]TopSerwis.Rzeszow.pl[/url]
Im większa konkurencja tym ceny usług będą przjaźniejsze klientowi :-)

pozdrawiam Piotr

AVENUS
Nowicjusz
Nowicjusz
Model: AVENSIS T25
Silnik: 1ZZFE

Serwis Toyoty w Reszowie

Post autor: AVENUS »

Czy ktoś już testował ten nowy "Topserwis" w Rzeszowie? Kroi mi się wymiana klocków i tarcz z przodu i nie nie wiem gdzie jechać. Może ich przetestuję.

mate.p2p
Nowicjusz
Nowicjusz
Silnik: 2.0

Serwis Toyoty w Reszowie

Post autor: mate.p2p »

AVENUS pisze:Czy ktoś już testował ten nowy "Topserwis" w Rzeszowie? Kroi mi się wymiana klocków i tarcz z przodu i nie nie wiem gdzie jechać. Może ich przetestuję.
byłem tam kilka dni temu bo wypadła mi taka mała awaria i skuszony reklamą zdecydowałem się akurat tam zajrzeć i powiem że bardzo mile się zaskoczyłem, raz dwa mi wszystko zrobili i przede wszystkim w bardzo miłej atmosferze można o wszystko popytać, z tego co wiem w kwestiach części oferują i oryginały i zamienniki,
testuj, testuj :) ja się nie zawiodłem myślę że będziesz tego samego zdania :)
pozdrawiam

Awatar użytkownika
iba75
Coś wie...
Coś wie...
Model: Avensis verso
Silnik: 2.0 d4d

Post autor: iba75 »

Ja tam zawsze coś robiłem i zawsze byłem zadowolony z ceny i usługi,aż do ostatniego razu czyli tydzień temu byłem tam wymienić sprzęgło,wyczyścić egr i przegląd klimy, w sumie tym razem też wszystko byłoby super bo nawet auto mi wyczyścili.
Tylko szkoda że za czyszczenie egru zgarneli kase a nawet go palcem nie dotkli.Dzisiaj sam sobie wyczyściłem

AVENUS
Nowicjusz
Nowicjusz
Model: AVENSIS T25
Silnik: 1ZZFE

Post autor: AVENUS »

Iba 75, twoja opinia dotyczy Dakaru czy Topserwisu bo się pogubiłem?

ODPOWIEDZ