Serwis Toyoty w Reszowie

Awatar użytkownika
iba75
Coś wie...
Coś wie...
Model: Avensis verso
Silnik: 2.0 d4d

Re: Serwis Toyoty w Reszowie

Post autor: iba75 »

toyoty dakar koło rzeszowa

majomi
Nowicjusz
Nowicjusz
Model: Avensis T25
Silnik: 1.8 benzyna

Post autor: majomi »

Dorzucę tu jedną uwagę odnośnie Top Serwis. Nie byłem tam co prawda (na pewno będę), ale gdy tylko wszedłem na ich stronę od razu poznałem Pana Mariusza Szydełkę. W 2001 roku kupiłem w DAKAR Avensisa T22, w 2005 zmieniłem go na T25. Oba auta serwisowałem wtedy w DAKAR-ze i wtedy miałem okazję widywać się z Panem Mariuszem - był wtedy szefem serwisu. Widać potem nastąpił "rozwód", a doświadczenie zaprocentowało. Doświadczenia z serwisu z tamtych lat mam jak najbardziej pozytywne i pewnie teraz odwiedzę TOP Serwis. W DAKAR-ze od jakiegoś czasu nie bywam, stąd trudno mi mówić jak tam jest teraz. Ciekawe czy za P. Mariuszem ruszyli jacyś mechanicy z tamtego okresu DAKAR-u - może P.Mariusz sam o tym napisze jeśli to przeczyta. Pozdrawiam Marek

adamm
Nowicjusz
Nowicjusz
Silnik: 2,0 benzyna

Serwis Toyoty w Reszowie

Post autor: adamm »

Odświeżę może ten temat, ale sam "będąc w potrzebie" szukałem dziś pomocnego warsztatu w Rzeszowie= znalazłem bazując na poprzednich opiniach -odwiedziłem Top Serwis.Śmiało mogę polecić ten warsztat : widać że pracują tam ludzie którzy znają się na rzeczy, są nastawieni pozytywnie na rozwiązanie problemu , przy tym doradzą i pomogą ...nie zedrą skóry...a wszystko w miłej i przyjaznej atmosferze :-) Uczciwa i przyjazna firma! Pozdrawiam pana Mariusza i załogę. Adam.

fiordek
Coś wie...
Coś wie...

Serwis Toyoty w Reszowie

Post autor: fiordek »

Polecam serwis w Przeworsku. Robia dobrze i solidnie. Jestem z ich uslug zadowolony a serwisuje od lat.

Azazzell
Nowicjusz
Nowicjusz
Model: Avensis T22
Silnik: D4D 2.0

Post autor: Azazzell »

"Polecam serwis w Przeworsku. Robia dobrze i solidnie. Jestem z ich uslug zadowolony a serwisuje od lat."
No jak ze przydatna "informacja"! Ja wiem, ze Przeworsk to nie Warszawa ale moze jakies konkretne namiary na ten serwis.

fiordek
Coś wie...
Coś wie...

Post autor: fiordek »

oki ..podalem namiary w watku "Serwis Przeworsk" :-)

holek99
Nowicjusz
Nowicjusz
Model: T27
Silnik: 2ZR

Serwis Toyoty w Reszowie

Post autor: holek99 »

Przyjechałem dziś swoją Avensis do serwisu DAKAR. Pierwszy raz, ponieważ wcześniej serwisowałem ją w innym miejscu. Moją wolą było przeprowadzenie przeglądu P-75. Miły pan wysłuchał moich uwag dotyczących eksploatacji auta, wypisał zgłoszenie, wziął kluczyk, wsiadł do auta i wjechał na stanowisko.....
Usiadłem w poczekalni, napiłem się herbaty..... Przed upływem 2 godz. poprosił mnie Pan abym usiadł, wysłuchał "jaki stan auta po przeglądzie" Wysłuchałem spokojnie, bo "usterek brak". Pan wydrukował fakturę, udzielił 5% rabatu, dał "zapachową zawieszkę" :-)
Podszedłem do kasy zapłaciłem, wsiadłem do "umytego" auta i odjechałem.

W czasie jazdy "emocje po pierwszej wizycie opadły", zatrzymałem auto i popatrzyłem w zlecenie i fakturę......Nurtowało mnie to DLACZEGO zapłaciłem prawie 600zł. Jakież było moje zdziwienie... podzielę się z Wami. Otóż:
1. Olej przywiozłem własny, oryginalnie zapakowany.
2. Auto przed wjazdem na stanowisko było czyste (umyłem wieczorem) - Pan wjeżdżając na stanowisko musiał to zobaczyć!!!
3. Po 2 godz. od wjazdu na stanowisko w serwisie mnie nie było.... a ilość roboczogodzin na fakturze to 2,5 (180 zł netto/rbg - kosztuje P-75)
4. Mycie w serwisie do dobre 0,5 rbg - wg mnie ZUPEŁNIE NIE POTRZEBNE, chociaż w zleceniu Pan wpisał "Pojazd zabrudzony brak możliwości dokładnej kontroli!!!" :-D ..... O braku jakiej kontroli mowa, skoro samochód wymyto w zasadzie po przeglądzie.......Żałosne :-(

Podsumowując, składam jutro zażalenie do TMP z powodu:
1. Zawyżenia rbg o 0,5
2. Niepotrzebnego mycia, które o następne ok. 0,5 rbg zawyżyło rachunek..........policzcie sami czyli...........nabili mnie w "butelkę po oleju" na ok 180 zł netto (- 5% rabatu od Pana......)

Liczę na monitoring, potwierdzający moją smutna historię....

NIE POLECAM WAM TYCH NIEUCZCIWYCH NACIĄGACZY, PATRZCIE CO ZLECACIE I ZA CO PŁACICIE....... JA JUŻ TAM NIE POJADĘ

Awatar użytkownika
wrc
Moderator
Moderator
Silnik: 2.0 D4D 1cdftv

Post autor: wrc »

chciałeś własny olej dostarczyć to gdzie indziej trzeba było zarobić :jezyk: , na drugi raz jak tak brudnym autem przyjedziesz to Cie wcale nie wpuszcza do serwisu :jezyk:

Awatar użytkownika
iba75
Coś wie...
Coś wie...
Model: Avensis verso
Silnik: 2.0 d4d

Post autor: iba75 »

Nie rozumiem, 600zł.za przegląd to chyba mało!! chłopaki na pewno mieli kolejkę aut do zrobienia,więc uwijali się z robotą i nawet wypucowali ci auto żeby klient był zadowolony,a pomyślałeś sobie że przegląd mógłby trwać trzy godziny ???
Ja podejrzewam że czynności jakie ci wykonali przy aucie,normalnie trwają właśnie 2,5godziny i dlatego za tyle zapłaciłeś,nie próbuję bronić dakaru,tylko w twojej histori nie widzę nic smutnego :niewiem: ,jedynie brak dogadania szczegółów przed oddaniem auta

Awatar użytkownika
wrc
Moderator
Moderator

godziny idą z książki, wiec pytanie ile ich należy wpisać ;-) i tyle

Awatar użytkownika
mlody02
Mistrz
Mistrz
Silnik: 1CDFTV 2,0 D4D

Post autor: mlody02 »

A w rachunku masz mycie napisane?
Z tego co wiem to mycia auta jest gratis.

Ja swoją T22 na wymianę oleju jak byłem to mi za darmo umyli i to nie był przegląd.
Pozdr
Krzysiek :)

holek99
Nowicjusz
Nowicjusz
Silnik: 2ZR

Serwis Toyoty w Reszowie

Post autor: holek99 »

nie na fakturze mycia nie ma:) i gratis nie jest......
podczas przeglądu auto umyto bo ..... cyt. "pojazd zabrudzony brak mozliwości kontroli !!!" a trwało to
- ok 0,5 rbg czyli zapłaciłem 90 zł netto - TO JEST PRZEGIĘCIE:)
Poza tym umyte przez serwis auto wjechało tylko po to aby pracownik siedząc na fotelu kierowcy podpiął "komputer" - wiec teoretycznie brudny samochód (podwozie itp.) był przeglądany (I TE CZYNNOŚCI PRZEGLĄDOWE MOŻNA BYŁO WYKONAĆ???) czyli serwis KŁAMIE - pisząc w zleceniu, cyt. "pojazd zabrudzony brak mozliwości kontroli !!!"

Awatar użytkownika
mlody02
Mistrz
Mistrz
Silnik: 1CDFTV 2,0 D4D

Post autor: mlody02 »

no to czemu tego nie wyjaśniłeś od razu?
Pozdr
Krzysiek :)

Saint83
Nowicjusz
Nowicjusz
Silnik: 1,6 VVTi

Serwis Toyoty w Reszowie

Post autor: Saint83 »

Witam.
Moje wrażenia z Dakaru ostatnio niestety nie są najlepsze. Powiem tak, za czasów Pana Mariusza Szydełki dużo lepiej to wszystko wyglądało więc chyba niedługo wybiorę się do niego.
Po pierwsze roboczogodziny to jakaś paranoja (ale to już chyba wytyczne z góry) choć jak się patrzy przez tą ich szybkę jakoś tej roboty nie widać, po drugie jeśli ktoś tam jeździ od lat proponuję przyglądnąć się wynikom z testu zawieszenia, kosztuje bodajże 30 czy 50 pln robione przy każdym przeglądzie ale moim zdaniem jest nic nie warte. Pan z serwisu na dowód wykonania czynności zawsze pokazuje kolorowy wydruk z którego wynika no właśnie, nic nie wynika. Jak się porówna wyniki powiedzmy z trzech ostatnich przeglądów może się okazać że sprawność amortyzatorów się poprawiła mimo 30 tys km jazdy po polskich drogach. Przed zimą jak określili mi że akumulator ma 98% sprawności to w zimie trzy razy musiałem kable wyciągać.
Poza tym niejednokrotnie potrafili zrobić coś bez pytania w stylu wymiana żarówek tablicy rejestracyjnej czy dolanie płynu do spryskiwaczy w stosownej cenie oczywiście.

Awatar użytkownika
Kamil_T25
Zaawansowany
Zaawansowany
Silnik: 2.2 D-CAT

Post autor: Kamil_T25 »

Witam. Szukam mechanika znającego się na Toyotach w Przemyślu lub Rzeszowie, widzę, że polecacie TopSerwis z Rzeszowa i Kaszubę z Dębickiej, gdzie lepiej się wybrać? Bo w moich okolicach (Przemyśl) raczej nikogo konkretnego nie znajdę. Potrzebuję wymienić olej,filtry,mam problem z odpalaniem na zimnym silniku i chcę wyczyścić cały dolot.
Kogo polecacie?

Awatar użytkownika
Kamil_T25
Zaawansowany
Zaawansowany

dzwonilem dzis do topserwis i przyznam ze trochę się cenią bo 620zl za przeglad + wymiana oleju i filtrów to nie mało. ..

Awatar użytkownika
wrc
Moderator
Moderator

za ktory przeglad? pozdr

Awatar użytkownika
Kamil_T25
Zaawansowany
Zaawansowany

nie wiem dokładnie, ogólnie przegląd zawieszenia, hamulce, wymiana filtrów i oleju itp

Awatar użytkownika
Kamil_T25
Zaawansowany
Zaawansowany

Byłem dziś w Topserwis i ogólne wrażenia bardzo pozytywne. Jak najbardziej polecam ten warsztat, w końcu mogłem porozmawiać z kimś kompetentnym kto odpowie mi na wszystkie pytania i wytłumaczy temat od A do Z. Podchodzą do klienta w profesjonalny i kulturalny sposób. Teraz z jakąkolwiek bolączką wiem gdzie warto podjechać, pomimo że mam tam około 100km.

Awatar użytkownika
lutek
Spamer
Spamer
Silnik: 2.0 D4D 124KM

Post autor: lutek »

A co sięstałosię :-) Panie Prezesie? ???

Kod: Zaznacz cały

https://www.motostat.pl/member/vehicles/stats/id/94228
„Oszustwo będzie tak olbrzymie, tak obszerne, że ujdzie ludzkiej uwadze.
Ci, którzy je dostrzegą będą uważani za szaleńców.”

ODPOWIEDZ