Serwis Toyoty w Reszowie

Awatar użytkownika
Kamil_T25
Zaawansowany
Zaawansowany
Model: Avensis T25
Silnik: 2.2 D-CAT

Re: Serwis Toyoty w Reszowie

Post autor: Kamil_T25 »

dzwonilem dzis do topserwis i przyznam ze trochę się cenią bo 620zl za przeglad + wymiana oleju i filtrów to nie mało. ..

Awatar użytkownika
wrc
Moderator
Moderator
Model: Avensis T22
Silnik: 2.0 D4D 1cdftv

Post autor: wrc »

za ktory przeglad? pozdr

Awatar użytkownika
Kamil_T25
Zaawansowany
Zaawansowany

nie wiem dokładnie, ogólnie przegląd zawieszenia, hamulce, wymiana filtrów i oleju itp

Awatar użytkownika
Kamil_T25
Zaawansowany
Zaawansowany

Byłem dziś w Topserwis i ogólne wrażenia bardzo pozytywne. Jak najbardziej polecam ten warsztat, w końcu mogłem porozmawiać z kimś kompetentnym kto odpowie mi na wszystkie pytania i wytłumaczy temat od A do Z. Podchodzą do klienta w profesjonalny i kulturalny sposób. Teraz z jakąkolwiek bolączką wiem gdzie warto podjechać, pomimo że mam tam około 100km.

Awatar użytkownika
lutek
Spamer
Spamer
Model: T27
Silnik: 2.0 D4D 124KM

Post autor: lutek »

A co sięstałosię :-) Panie Prezesie? ???

Kod: Zaznacz cały

https://www.motostat.pl/member/vehicles/stats/id/94228
„Oszustwo będzie tak olbrzymie, tak obszerne, że ujdzie ludzkiej uwadze.
Ci, którzy je dostrzegą będą uważani za szaleńców.”

Awatar użytkownika
lutek
Spamer
Spamer

Jakie objawy?

carsik
Zaawansowany
Zaawansowany
Model: Corolla Verso
Silnik: 2AD

Post autor: carsik »

holek99 pisze:Przyjechałem dziś swoją Avensis do serwisu DAKAR. Pierwszy raz, ponieważ wcześniej serwisowałem ją w innym miejscu. Moją wolą było przeprowadzenie przeglądu P-75. Miły pan wysłuchał moich uwag dotyczących eksploatacji auta, wypisał zgłoszenie, wziął kluczyk, wsiadł do auta i wjechał na stanowisko.....
Usiadłem w poczekalni, napiłem się herbaty..... Przed upływem 2 godz. poprosił mnie Pan abym usiadł, wysłuchał "jaki stan auta po przeglądzie" Wysłuchałem spokojnie, bo "usterek brak". Pan wydrukował fakturę, udzielił 5% rabatu, dał "zapachową zawieszkę" :-)
Podszedłem do kasy zapłaciłem, wsiadłem do "umytego" auta i odjechałem.

W czasie jazdy "emocje po pierwszej wizycie opadły", zatrzymałem auto i popatrzyłem w zlecenie i fakturę......Nurtowało mnie to DLACZEGO zapłaciłem prawie 600zł. Jakież było moje zdziwienie... podzielę się z Wami. Otóż:
1. Olej przywiozłem własny, oryginalnie zapakowany.
2. Auto przed wjazdem na stanowisko było czyste (umyłem wieczorem) - Pan wjeżdżając na stanowisko musiał to zobaczyć!!!
3. Po 2 godz. od wjazdu na stanowisko w serwisie mnie nie było.... a ilość roboczogodzin na fakturze to 2,5 (180 zł netto/rbg - kosztuje P-75)
4. Mycie w serwisie do dobre 0,5 rbg - wg mnie ZUPEŁNIE NIE POTRZEBNE, chociaż w zleceniu Pan wpisał "Pojazd zabrudzony brak możliwości dokładnej kontroli!!!" :-D ..... O braku jakiej kontroli mowa, skoro samochód wymyto w zasadzie po przeglądzie.......Żałosne :-(

Podsumowując, składam jutro zażalenie do TMP z powodu:
1. Zawyżenia rbg o 0,5
2. Niepotrzebnego mycia, które o następne ok. 0,5 rbg zawyżyło rachunek..........policzcie sami czyli...........nabili mnie w "butelkę po oleju" na ok 180 zł netto (- 5% rabatu od Pana......)

Liczę na monitoring, potwierdzający moją smutna historię....

NIE POLECAM WAM TYCH NIEUCZCIWYCH NACIĄGACZY, PATRZCIE CO ZLECACIE I ZA CO PŁACICIE....... JA JUŻ TAM NIE POJADĘ
tak czytam i nie wiem czy śmiać się czy płakać. Nie wiem, nie byłem przy samym przeglądzie, ale jak czytam Ty również nie, więc nie wiesz ilu ludzi robiło ten przegląd. Wystarczy, że było dwóch mechaników, albo mechanik i pomocnik.

Awatar użytkownika
lutek
Spamer
Spamer

A to pewnie ta pomarańczowa.A jaki kod błędu?....tak z ciekawości pytam...rozumie Prezes :-D

Awatar użytkownika
lutek
Spamer
Spamer

Wnioskuję o przesunięcie tych kilku postów do wątku Prezesa :-) .......kacie czyń swoją powinność :-D

Tubbie
Nowicjusz
Nowicjusz
Model: Avensis T22
Silnik: 1.8 7A-FE

Post autor: Tubbie »

carsik pisze: tak czytam i nie wiem czy śmiać się czy płakać. Nie wiem, nie byłem przy samym przeglądzie, ale jak czytam Ty również nie, więc nie wiesz ilu ludzi robiło ten przegląd. Wystarczy, że było dwóch mechaników, albo mechanik i pomocnik.
Jeżeli to był podstawowy przegląd, a tak wygląda z opisu, skoro klient przywiózł olej i nie było innych czynności/materiałów (typu płyn ham., świece itd itp.) to czas katalogowy za taki przegląd nie powinien być większy jak ok. 1,5h. Jeżeli są dodatkowe czynności jak wymienione, powinny być na fakturze i omówione przez doradcę. Niestety praktyka "pompowania" roboczogodzin pojawia się i to w różnych markach.

Nie mieszkam w Rzeszowie już ładnych kilka lat, ale już dawno temu serwisowałem Hondy z pełnym zadowoleniem zarówno z fachowości jak i cen u Pana Mariusza Koniecznego. Nieduży zakład w Trzebownisku. Właściciel jeszcze w latach 90' pracował bodaj w Maździe i do japończyków podchodzi jak pasjonat.
Poguglałem i nawet strona jest:
http://www.auto-rex.itl.pl/webespresso. ... lang,.html
Podejrzewam, że większość zleceń robi własnoręcznie, więc jest szansa, że poziom usług się zachował.

Łoś
Nowicjusz
Nowicjusz
Model: COROLLA E12
Silnik: 1.4 VVTi B

Post autor: Łoś »

Witam
Szukam dobrego serwisu w Rzeszowie :brewki: Nadal polecacie TOP SERWIS, jako nr.1 w mieście ???
Pozdrawiam
;-)

olkaxx
Nowicjusz
Nowicjusz
Model: Avensis
Silnik: 1.8

Post autor: olkaxx »

Moim zdaniem jeśli chodzi o serwis toyoty to warto odwiedzić https://www.toyota.zabrze.pl/. Świetni specjaliści :)

ODPOWIEDZ