Klimatyzacja - Serwis.

Awatar użytkownika
ikarus85
Zaawansowany
Zaawansowany
Model: Avensis
Silnik: 1AZ-FSE

Re: Klimatyzacja - Serwis.

Post autor: ikarus85 »

A co sadzicie u usludze odgrzybiania/czyszczenia klimy wykonywanej w ASO?
Obrazek

Awatar użytkownika
pafcio
Spamer
Spamer
Model: Rav4,Verso,Yaris
Silnik: 2ZRFAE

Re: Odp: Klimatyzacja - Serwis.

Post autor: pafcio »

To samo co o innych

bart73
Nowicjusz
Nowicjusz
Model: Avensis T27
Silnik: 2.0 (152KM) benzyna

Post autor: bart73 »

Ja kiedyś korzystałem z http://www.arkttika.pl/
2k:
Jawa 350 '89 (S); Honda VT500C '83 ; BMW R1150R '01
4K:
Zaporożec '78 (S); Seat Ibiza 1.6SR '02 (S); Vw Golf V 1.6FSI '05 (S); Toyota Avensis Wagon T27 2,0 Valvematic Multidrive S '09

Awatar użytkownika
mirasW
Nowicjusz
Nowicjusz
Model: Avensis T22
Silnik: 2.0

Post autor: mirasW »

miszczu pisze:Ja narzekać nie mogę na serwis perfectclima.pl z Targówka. Szybko, solidnie. 200 zł za całość, czyszczenie, sprawdzanie szczelności, odgrzybianie, itp.
Przed sezonem da się u nich i za stówkę zrobić całościowy przegląd. Za 100gramów czynnika dodatkowo 20zł.

Awatar użytkownika
jabol
Stara się...
Stara się...
Model: T22 D4D kombi
Silnik: 1CDT220

Post autor: jabol »

To ja też się dorzucę. Dla praskiej strony Warszawy, Ząbek i okolic - http://mechanikazabki.com.pl/
Warsztat prowadzi mój kolega Paweł Szachnowski - fachowy, uczciwy i bardzo dokładny (czasami aż za bardzo dokładny). Robi wszystko od A do Z. W mojej avensis robił rozrząd, sprzęgło, turbo, klimatyzację. Obsługuje całą moją rodzinę, kolegów, a od jakiegoś czasu też auta firmowe.

Majkelowski
Nowicjusz
Nowicjusz
Model: Avensis T25

Post autor: Majkelowski »

jabol pisze:To ja też się dorzucę. Dla praskiej strony Warszawy, Ząbek i okolic - http://mechanikazabki.com.pl/
Warsztat prowadzi mój kolega Paweł Szachnowski - fachowy, uczciwy i bardzo dokładny (czasami aż za bardzo dokładny). Robi wszystko od A do Z. W mojej avensis robił rozrząd, sprzęgło, turbo, klimatyzację. Obsługuje całą moją rodzinę, kolegów, a od jakiegoś czasu też auta firmowe.
Wybieram się do tego Pana. Zdam relację po wizycie.

Majkelowski
Nowicjusz
Nowicjusz

Dla Pana Pawła należy się duża pochwała. Jest to jeden z niewielu mechaników, który nie patrzy przez pryzmat portfela, a przed wszystkim na jakość świadczonych usług. W mojej Toyocie pojawił się problem z klimatyzacją (często "grymasi" i nie chce chłodzić). Na początek wykonał podstawowe czynności: szczelność układu i ilość czynnika/gazu, a następnie testowanie. Póki co, klima działa, jednak w zeszłym roku miałem podobnie i odmówiła po kilku dniach posłuszeństwa. Pan Paweł stwierdził, że jak pojeżdżę dwa tygodnie i będzie ok to się rozliczymy! Jeśli nie, będziemy dalej szukać przyczyny. Życzę Panu Pawłowi szybkiego rozwoju, bo warsztat mały :) Polecam!

Biszczy
Nowicjusz
Nowicjusz
Silnik: 2.0 benzyna

Post autor: Biszczy »

Zamierzam się wybrać do pana Pawła jeszcze w tym miesiącu. Tym bardziej, że akurat ma niezłe promo na konserwację klimatyzacji. Dam znać :)

dzikusek
Nowicjusz
Nowicjusz
Model: Auris
Silnik: 1.4

Post autor: dzikusek »

Poszukuję ciekawego serwisu do klimy.. mam z nią problem, leci mi ciepłe powietrze i kurna mać byłem w 2 serwisach i nie potrafią mi tego zrobić.
Powierzając projektowanie stron www.bestnetsolution.pl konkretnej firmie, warto już na wstępie ustalić, jak witryna ma wyglądać. Współczesne technologie pozwalają na stworzenie naprawdę niesamowitych efektów wizualnych, jednak nie bez znaczenia jest także zawartość merytoryczna.

carsik
Zaawansowany
Zaawansowany
Model: Corolla Verso
Silnik: 2AD

Post autor: carsik »

a co robili? Klima nie jest specjalnie skomplikowany elementem i raczej łatwo diagnozowalnym.

Awatar użytkownika
pafcio
Spamer
Spamer

dzikusek pisze:Poszukuję ciekawego serwisu do klimy.. mam z nią problem, leci mi ciepłe powietrze i kurna mać byłem w 2 serwisach i nie potrafią mi tego zrobić.
W Borkach Wyrkach Taradajkach?

Biszczy
Nowicjusz
Nowicjusz
Silnik: 2.0 benzyna

Post autor: Biszczy »

Biszczy pisze:Zamierzam się wybrać do pana Pawła jeszcze w tym miesiącu. Tym bardziej, że akurat ma niezłe promo na konserwację klimatyzacji. Dam znać :)
No i byłem. Wszystko w porządku. 100 złotych za pełny serwis klimy, a do tego darmowa wymiana filtra. Filtr też kupił mechanik i mnie na nim nie przyciął, więc mogę polecić :)

Awatar użytkownika
pafcio
Spamer
Spamer

Majkelowski
Nowicjusz
Nowicjusz

carsik pisze:a co robili? Klima nie jest specjalnie skomplikowany elementem i raczej łatwo diagnozowalnym.
To zapraszam do diagnozy mojej klimy :) Problem, który próbowaliśmy rozwiązać z Panem Pawłem (kilka postów wyżej) niestety powrócił. Szczelność układu ok, czynnik ok, sprężarka chyba ok (przynajmniej tak twierdzi Pan Paweł). Samochód po postoju w nocy w garażu odpala normalnie, jednak klima nie chłodzi. Wyłączam silnik po kilku minutach lub po przejechaniu kilku kilometrów, a następnie włączam go - klima chodzi! Czasami chłodzi 30s, a czasami 20 min i wyłącza się. Następnie wyłączam i włączam klimę (np. podczas jazdy) i sytuacja powtarza się. Czyżby jakiś czujnik?

ODPOWIEDZ