TOYOTA REGULSKA 36 ZMIENIA LOKAL!

Charnas
Stara się...
Stara się...

Re: TOYOTA REGULSKA 36 ZMIENIA LOKAL!

Post autor: Charnas »

U Rafała serwisuje już 4 samochód. Była corolla e11, corolla e12, avensis verso i teraz t27. Nie mam zadnych uwag do jego usług. Na spotach slyszalem jakies niestworzone historie o jakosci serwisu itd. Jak macie problemy z jakoscia proponuje zadzwonic bezposrednio do Rafala, wyjasni, pomoze wskaze rozwiazanie. Ceny sa w porzadku dla stalych klientow rabaty plus mozliwosc platnosci przelewami. Po kazdym serwisie czuc roznice w samochodzie. Mialem 6 mechanikow toyek w Warszawie i nadal czuje przepasc pomiedzy nimi a ajc.

Rafal tez zajmuje sie sprzedaza samochodow po klientach i dla klientow ale takze poszuka odpowiedniego modelu - mi tak znalazl t27.
Terminy maja teraz 2 tygodniowe, wystawiaja fv - maja nowoczesna nowa lokalizacje z wygodnymi kanapami, toaleta i bliskoscia McDonalda jakby ktos zglodnial. Nie mam zadnego zysku w tym co pisze - jestem wieloletnim zadowolonym klientem.

Mieszcza sie teraz tutaj :

https://www.google.pl/maps/place/All+Ja ... 915689fa5c
E11 1.4 PLUS LPG 1998 R -> AVENSIS T22 WAGON 1.8 LPG 1998 R -> AVENSIS VERSO 2.0 PLUS LPG 2001 R ->E12 2005 1.4 D4D MMT ->T27 STATION WAGON 2009 2.0 D4D

greg0004
Coś wie...
Coś wie...
Model: Avensis T25
Silnik: 1,8 benzyna/LPG

Post autor: greg0004 »

Ja też jestem zadowolony z ich fachowości, robiłem już coś u nich ale jak mi zaśpiewali 180zł za wymianę gum stabilizatora przód to...poszukałem i znalazłem duuużo taniej. Warto jednak moim zdaniem korzystać u nich z bardziej skomplikowanych napraw co polecam.

Awatar użytkownika
Rozzi
Zaawansowany
Zaawansowany
Model: T25FL
Silnik: 2.2 (2AD-FTV)

Post autor: Rozzi »

greg0004 pisze:Ja też jestem zadowolony z ich fachowości, robiłem już coś u nich ale jak mi zaśpiewali 180zł za wymianę gum stabilizatora przód to...poszukałem i znalazłem duuużo taniej.....
może taka wycena była na gumach OEM ??? ...
z tego co kojarze na przód gumy oryginał to ponad 100pln ...
Obrazek

greg0004
Coś wie...
Coś wie...
Model: Avensis T25
Silnik: 1,8 benzyna/LPG

Post autor: greg0004 »

Kupiłem gumy w serwisie oryginał- oni wołają tyle za samą robotę, to sporo za dużo. Za gumy zapłaciłem 130zł.

telloo
Stara się...
Stara się...
Model: T25
Silnik: 1ADFTV d4d

Post autor: telloo »

AVE pisze:tello ale cos konkretnego mozesz powiedziec ?
Taki jeden przykład:
Pan Rafał przekonuje: Już naprawdę trzeba wymienić tarcze hamulcowe bo jeszcze chwila i się rozlecą (przebieg 76 000km).
Dziś przebieg 134 000 i tarcze ciągle te same i ciągle hamują.

A może jeszcze jeden:
wymiana płynu hamulcowego, płyn wymieniony, ale układ odpowietrzony niedokładnie, musiałem sam się z tym bawić.

itp/itd

Mam jeszcze kilka, może jeszcze kiedyś napiszę.

ALL JAPANESE
Coś wie...
Coś wie...

Post autor: ALL JAPANESE »

Witam.
Dawno nie pisałem z racji natłoku pracy
ale muszę reagować czytając takie opinie
każdy jeśli jest trochę ogarnięty w motoryzacji i przeczyta wypowiedz kolegi telloo to się uśmieje
Życzę powodzenia jak będzie pan jechał z rodziną i nagle braknie hamulca
przebieg 134000tys na tarczach w ave d4d !!!!! samobójca (hamują, będą hamować ale co przy awaryjnym hamowaniu!!!)
jest wymiar min. max. zalecany przez producenta według którego serwisy wymieniają część i tyle .

Wiem że każdemu nie dogodzimy chociaż się staramy, każdy jest człowiekiem i nieraz coś spieprzy ale co mogę obiecać to nigdy klienta nie zostawiamy na lodzie i wszystkie nasze błędy poprawiamy jak mamy możliwość

Pozdrawiam wszystkich zadowolonych i nie zadowolonych klientów
PROFESJONALNY SERWIS TOYOTA MECHANICY ASO PO GODZINACH 50% CENY 668114837

Awatar użytkownika
Adam-12
Coś wie...
Coś wie...
Model: Avensis T27
Silnik: 2.0 benzyna

Post autor: Adam-12 »

Witam,
zdecydowanie polecam ten zakład.
Od kilku lat serwisuję w tym serwisie, wcześniej T25 obecnie T27 i zawsze zostałem obsłużonych fachowo.
Obecnie jestem po kolejnej wizycie serwisowej (przegląd po 120000km + wymiana tarcz i klocków hamulcowych ponieważ tarcze były już poniżej normy grubości). I pewnie dalej jeszcze bym mógł jeździć na tych tarczach, tylko w takich kwestiach się nie kombinuje (bo jakoś to będzie) tylko wymiana. Po odebraniu samochodu różnica w hamowaniu - kosmiczna!

ODPOWIEDZ