Serwis w Krakowie

jp
Nowicjusz
Nowicjusz

Serwis w Krakowie

Post autor: jp »

Mimo usilnych poszukiwań nie udało mi sie znaleźć wątku o serwisach w Krakowie.

Stąd moje pytanie - gdzie naprawiacie swoje Toyoty w Kraku?
W swoim będę miał do zrobienia zawieszenie, więc lepiej było by oddać ją w pewne miejsce.

Awatar użytkownika
mlody02
Mistrz
Mistrz
Model: Avensis T25
Silnik: 1CDFTV 2,0 D4D

Post autor: mlody02 »

Disaster jest z Krakowa więc trzeba poczekać aż sie pojawi bo na urlopie jest bodajże.
Pozdr
Krzysiek :)

AHMPL
Stara się...
Stara się...

Re: Serwis w Krakowie

Post autor: AHMPL »

Ja na szczęście nie miałęm poważnych napraw serwisowych... powiem tak, jak masz gwarancję i nowe auto to... wiadomo co hihi... ale potem nie ma sensu przepłacać niewiadomo jak najlepiej mieć znajomego mechanika nawet Pan Tadzia który robi w stodole bo gośc cie nie oszuka zrobi jak najlepiej będzie umiwał bez fuszerek czy okradania i pół środków... jak czasem słysze hisotorie co wyrabiają w serwisach dilera to skóra cierpnie.

jp
Nowicjusz
Nowicjusz

Post autor: jp »

Tylko pytanie jak tego "Pana Tadzia" znaleźć? :-)) Niestety nie stać mnie na próbowanie na chybił-trafił.

PS) Czyli już wiem, że do ASO nie mam po co jechać. Dzięki!

qfas

Post autor: qfas »

Nie koniecznie, że nie masz, niektórzy z Forumowiczów mają zaufane ASO, np chociażby nasz Admin Radek i nie ma zamiaru jeździć do Pana Tadzia tylko do ASO, bo ma zaufane, ale to trzeba mieć obeznane w ASO, a najlepiej to mieć znajomego który tam pracuje, bo mimo tego, że jest tam cholernie drogo to chłopaki znają się na rzeczy tylko zwyczajnie im się nie chce robić. A u Pana Tadzie cóż nie można znać wszystkich samochodów i Pan Tadzio może sobie z czymś nie poradzić

Awatar użytkownika
mlody02
Mistrz
Mistrz
Silnik: 1CDFTV 2,0 D4D

Post autor: mlody02 »

Pan Tadzio to na dzisiejsze czasy to złoto, tak jak pisał JP , jak go znaleźć?. Ciężko i najlepiej pytać taksówkarzy, oni wiedzą gdzie jest dobry mechanik i nie za drogi, ja sie tak zapytałem jak wracałem z grila ale niestety nic nie pamietam :( Za dużo piwka sie polało i czlowiek odwazniejszy ale za to pamięć słabsza
Pozdr
Krzysiek :)

AHMPL
Stara się...
Stara się...

Post autor: AHMPL »

qfas pisze:Nie koniecznie, że nie masz, niektórzy z Forumowiczów mają zaufane ASO, np chociażby nasz Admin Radek i nie ma zamiaru jeździć do Pana Tadzia tylko do ASO, bo ma zaufane, ale to trzeba mieć obeznane w ASO, a najlepiej to mieć znajomego który tam pracuje, bo mimo tego, że jest tam cholernie drogo to chłopaki znają się na rzeczy tylko zwyczajnie im się nie chce robić. A u Pana Tadzie cóż nie można znać wszystkich samochodów i Pan Tadzio może sobie z czymś nie poradzić
Albo takiego mechanika z ASO na "fuche" namówić żeby gdzieś w zaciszu domowego garażu zrobił to samo co w ASO...

qfas

Albo takiego mechanika z ASO na "fuche" namówić żeby gdzieś w zaciszu domowego garażu zrobił to samo co w ASO...
Też można, a ile kasy więcej w kieszeni zostanie :D

Disaster
Coś wie...
Coś wie...
Model: T 22
Silnik: 2CTE

Post autor: Disaster »

Widzę, że taki pan Tadzio teraz na wagę złota :-D Jak to dobrze mieć nadwornego, porządnego mechanika :jupi: :jupi: :jupi:

qfas

Disaster pisze:Widzę, że taki pan Tadzio teraz na wagę złota :-D Jak to dobrze mieć nadwornego, porządnego mechanika :jupi: :jupi: :jupi:
A jak ciężko takiego zaufanego złapać

Tomasso
Stara się...
Stara się...
Model: Hexagon V3
Silnik: 0,3 KM, biopaliwo

Re: Serwis w Krakowie

Post autor: Tomasso »

jp pisze:Mimo usilnych poszukiwań nie udało mi sie znaleźć wątku o serwisach w Krakowie.

Stąd moje pytanie - gdzie naprawiacie swoje Toyoty w Kraku?
W swoim będę miał do zrobienia zawieszenie, więc lepiej było by oddać ją w pewne miejsce.
Widzę, że wątek ten ruszył z miejsca - wobec tego zmodyfikuję pytanie - czy znacie godny polecenia serwis w promieniu 50 km od Krakowa.

Śląsk, Podhale, Małopolska - jak się nie ma co się lubi, to się lubi co się ma, nieprawdaż?

t

endialdi
Nowicjusz
Nowicjusz

Post autor: endialdi »

A co sądzicie o firmie Sowier z Krakowa?
Ja na razie zdobyłem info, że za przegląd mojej Avki przy 105 tys. km chcą 450 zl podczas gdy serwis ANWA około 800 zl a Inter Car Nowak 705 zl. I do tego podbijają książkę serwisową.

Cenowo wygląda ok. ale nie wiem jak z jakością ich usług.
Czy coś wiecie na ich temat?

[ Dodano: 2008-10-24, 14:54 ]
Byłem na przeglądzie (105 kkm) w firmie SOWIER w krakowie na wrocławskiej.
Auto zostało dokładnie prześwietlone (co widziałem na własne oczy). Do wymiany kwalifikowały sie: olej, filtry(oleju i wewnętrzny), żarówki oświetlenia tablicy i tarcze przednie wiec od razu goście mi wszystko zmienili. Jeśli chodzi o tarcze to zgodziłem się na zamienniki. Całość przeglądu z wymianą trwała około 2 godzin. Obsługa bardzo miła. Za całośc zapłaciłem 850 zł.

[ Dodano: 2008-10-24, 14:56 ]
no i dodam jeszcze że auto na koniec zostało ładnie umyte :)
"Burn rubber, not your soul"

prezes
Stara się...
Stara się...
Model: Avensis T22
Silnik: 2,0 D4D 110km

Post autor: prezes »

Koledzy poszukuje dobrego mechanika w Krakowie do wymiany mam koło dwumasowe.

endialdi
Nowicjusz
Nowicjusz

Post autor: endialdi »

ja polecam tych co wyzej
"Burn rubber, not your soul"

jannik
Stara się...
Stara się...

Post autor: jannik »

Jeśli nie musi to być autoryzowany salon Toyoty, to polecam firmę MercPol przy ul. Centralnej.
Szef ma swoją własną Avensis, zna się na japońcach i co ważniejszy jest uczciwy i solidny (taki mam wniosek po kilkuletnich z nim kontaktach)

pozdr

jeśli ktoś chce telefon, to na prive

Kazimierz
Nowicjusz
Nowicjusz

Post autor: Kazimierz »

endialdi pisze:A co sądzicie o firmie Sowier z Krakowa?
Ja na razie zdobyłem info, że za przegląd mojej Avki przy 105 tys. km chcą 450 zl podczas gdy serwis ANWA około 800 zl a Inter Car Nowak 705 zl. I do tego podbijają książkę serwisową.
Też serwisuję tam swoją Avensis, jestem zadowolony chociaż twierdzę, że przeglądy są drogie. Gdy sprawdziłem u konkurencji /na al. Pokoju 57/ jest jeszcze drożej.

marmaj
Nowicjusz
Nowicjusz

mechanik kolo wieliczki

Post autor: marmaj »

witam jestem z okolic krakowa ja ze swoja ave kombi jeżdże do mietniowa kolo wieliczki tam koles ma warsztat , robi bardzo dobrze i za niezle pieniądze przedtem pracowal w serwisie znanej marki nie bede robil reklamy jakiej ale zna sie na rzeczy i wie co robi
marmaj

Rendik
Stara się...
Stara się...

Post autor: Rendik »

Witam
Jesli którys z kolegów szuka kogos kto mógłby zrobić przegląd oraz wykonać wszelkiego rodzaju czynnosci serwisowe w tym najcięższe i najbrdziej skomplikowane naprawy mechaniczne służe pomocą, podam namiar na mojego znajomego mechanika dla którego żadna toyota nie ma tajemnic.
Oczywiscie miejsce Kraków.
Pełna profeska i do tego gwarancja na swoje usługi.
Serwisuję i swoją corolle i rodzinnego AVE i jeszcze nigdy nie zostałem zawiedziony.
Myśle ze w Krakowie i okolicy można znaleźć może tylko kilka osoby z tak bogatą wiedzą i doswiadczeniem technicznym w naprawach toyoty.

namiary podam na priv-a lub maila.

pozdrawiam gorąco.

slamer
Nowicjusz
Nowicjusz

Post autor: slamer »

Witam. Ja osobiście polecam firmę Sowier z wrocławskiej. Kiedyś autoryzowany serwis Toyoty teraz już zrezygnowali z autoryzacji ale zajmują się głównie japońcami. W mojej rodzince wszyscy jeździmy toyotami ( 5 toyot rożne roczniki i modele) i tylko u nich serwisujemy. Dobrze doradzą i cenowo przystępni.

Awatar użytkownika
Paweł156
Stara się...
Stara się...
Silnik: 1AZ_FSE

Post autor: Paweł156 »

Zgadzam sie z Slamerem, byłem w piatek z Avką na duzym przeglądzie w serwisie SOWIER, bardzo miła obsługa i solidna robota, ceny tez mają przystepne, choć mało nie wydałem, ale było sporo do zrobienia:
- wymiana oleju silnikowego, filtra oleju, powietrza
- wymiana oleju w skrzyni automatycznej
- nowe świece
- zbierzność
- płyn hamulcowy
- płyn chłodniczy
- ogólny przeglad przy 90tys km

Avka śmiga aż miło :)
Obrazek

ODPOWIEDZ