Serwis Toyoty w Gorzowie Wlkp.

bolo103
Nowicjusz
Nowicjusz
Model: avensis
Silnik: 2.0 benzyna

Serwis Toyoty w Gorzowie Wlkp.

Post autor: bolo103 »

Miałem okazję skorzystać z usług w/w serwisu i to niejednokrotnie i nikomu nie polecam. Totalna porażka - oceniam wszystko od podejścia do klienta po usługi. W punktacji od 1 do 10 daję 1.Nie będe wszystkiego tu opisywał co i jak ale skończyło się na interwencji Toyoty Motor Poland W Warszawie.Zero jakiegokolwiek zrozumienia klienta - załatwienia sprawy pozytywnie - nic na tak. Także przestrzegam wszystkich - ja się bardzo zawiodłem poczynaniem niektórych panów z działu serwisowego.Wiedzą chyba też nie grzeszą jeżeli pan z serwisu chcąc wytrzeć bród na lakierze samochodu wyciera go folią ściągniętą z fotela. Ludzie to ja używam najwyższej klasy mikrofibry a tu mi folią po lakierze. No wybaczcie ale jakie takie coś widzę to mnie szlak trafia.

bolo103
Nowicjusz
Nowicjusz
Model: avensis

Re: Serwis Toyoty w Gorzowie Wlkp.

Post autor: bolo103 »

Witam ponownie. Może wreszcie się coś zmieni na lepsze w serwisie Toyoty w Gorzowie Wlkp.choć ja już tego nie uświadczę - ale czekam na opinie kolegów. Dostałem telefon od nowego kierownika serwisu z Gorzowa -bardzo miły człowiek z którym można porozmawiać i coś się dowiedzieć więc myślę ,że idzie ku lepszemu - odpowiedni człowiek na odpowiednie stanowisko. Szkoda tylko że poprzedni kierownik pozwolił na to żeby co niektórzy pracownicy serwisu mogli szargać opinię toyoty.

martinez07
Zaawansowany
Zaawansowany
Model: T27FL2
Silnik: 3ZR

Post autor: martinez07 »

Ostatni wpis z 2014 roku - ma ktoś jakieś świeższe doświadczenia z ASO w Gorzowie?
W ciągu miesiąca będę chciał zrobić przegląd na 60tys oraz kontynuować gwarancję plus (a być może i wymienić płyn w cvt), więc wolałbym się upewnić czy warto. Tym bardziej że będę do nich jechać 100km, bo w moim mieście aso mojego auta na pewno nie zobaczy.

martinez07
Zaawansowany
Zaawansowany
Model: T27FL2
Silnik: 3ZR

Post autor: martinez07 »

W takim razie ja napisze coś od siebie - nie skorzystałem z usług serwisu ASO w Gorzowie.
O ile pierwsza wymiana maili była ok, cena 1300zł za przegląd Ave na 60tys km. też ok, to po kontakcie telefonicznym odpuściłem.
Usłyszałem, że nie montują części klienta.
O ile to zrozumiałe, to ich zarobek, ale w Zielonej nie robią z tym problemów.
A nie po to kupuję po kilka filtrów kabinowych poza ASO (Knecht) i wymieniam 2x w roku, żeby płacić extra 3x więcej za jeden filtr Denso.
Przygoda z Gorzowem zakończona.

Robert M.
Nowicjusz
Nowicjusz
Model: Avensis T27

Post autor: Robert M. »

Byłem 2x i nie polecam. Zresztą mogło by się w sądzie skończyć. Szkoda gadać.

ODPOWIEDZ