Brak funkcji Telefonu B9013

Nagłośnienie w Avensis
MrNino
Nowicjusz
Nowicjusz
Model: Avensis t27

Brak funkcji Telefonu B9013

Post autor: MrNino »

Witam kupiłem Ave t27 rok 2009 i mam problem w aucie zainstalowane jest stacja multimedialna z oznaczenie B9013 na kierownicy posiadam klawisze do obsługi telefonu. Niestety nie mogę sparować telefonu przez bluetooth z autem aby obsługiwać telefon do rozmów. Telefon łączy się z autem ale działa jedynie funkcja odtwarzania muzyki z telefonu. Kiedy naciskam funkcje słuchawki na kierownicy nic się nie dzieje. Pytanie czy czegoś mi brakuje czy coś jest do odblokowania czy poprostu jestem głupi? Proszę o pomoc :glupek:

Awatar użytkownika
nettwork
Coś wie...
Coś wie...
Model: Avensis T27 FL

Re: Brak funkcji Telefonu B9013

Post autor: nettwork »

W ustawieniach w setup i bluetooth w Toyocie musisz wejść w listę urządzeń powiązanych i kliknąć tam na ikonkę telefonu gdyż prawdopodobnie jest domyślnie zaznaczone tylko udostępnianie muzyki. Postaram się wnet zrobić kilka zdjęć

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
Ostatnio zmieniony 07 lis 2017, 09:39 przez nettwork, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
nettwork
Coś wie...
Coś wie...
Model: Avensis T27 FL

Post autor: nettwork »

obiecane zdjęcia. Oczywiście na ostatnim zdjęciu powinieneś mieć "Połącz telefon". :ok:
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Awatar użytkownika
LemonR
Zaawansowany
Zaawansowany
Model: Avensis T27

Post autor: LemonR »

MrNino pisze: Kiedy naciskam funkcje słuchawki na kierownicy nic się nie dzieje. Pytanie czy czegoś mi brakuje czy coś jest do odblokowania czy poprostu jestem głupi? Proszę o pomoc :glupek:
Nie jestem pewien ale B9013 chyba nie jest oryginalną navi dla tego modelu I tego rocznika, więc jeżeli ktos to montował to być może nie podłączył wszystkiego.

MrNino
Nowicjusz
Nowicjusz
Model: Avensis t27

Post autor: MrNino »

U mnie to wyglada jak na zdjęciach. Przedemna było trzech właścicieli i nie wiem co kto dołożył ale wydaje mi się że taka funkcja jak zestaw głośno mówiący była istotną. ObrazekObrazekObrazek

Wysłane z mojego F3311 przy użyciu Tapatalka

Grzywi
Nowicjusz
Nowicjusz

Post autor: Grzywi »

Witam , problem z połączeniem telefonu przez bluetooth z Toyota Avensis (radio B9013). Problem polega na odbieraniu połączeń telefonicznych. Odtwarzać muzykę z telefonu mogę jak najbardziej, ale jeśli chce odebrać połączenie to tylko przez telefon. Ogólnie chciałbym się dowiedzieć jak zgrać książkę telefoniczną z telefonu (w załączeniu prześlę komunikaty które u mnie wyskakują)
ObrazekObrazek[/img]
Obrazek

Obrazek

m0ssak
Nowicjusz
Nowicjusz

Post autor: m0ssak »

MrNino
Czy poradziłem sobie z problemem? Jeżeli tak to proszę o jakieś wskazówki mam identyczny problem z tym że telefon działał i nagle z menu zniknął nie uprzedzajac o swoich zamiarach
Obecnie brak możliwości połączenia w celu wykonywania połączeń jednak jako urządzenie multimedialne bez problemu działa.

ODPOWIEDZ