Radio na Android - co sądzicie?

Nagłośnienie w Avensis
encholex
Nowicjusz
Nowicjusz
Model: T25
Silnik: 1ZZ-FE

Re: Radio na Android - co sądzicie?

Post autor: encholex »

a.marcin pisze:Hej,

Znalazłem w Chinach ciekawe radyjko, W2-A5587, wygląda tak:

Strona producenta: http://www.witson.com/en/displayproduct ... =101861211

- niestety nigdzie nie znalazłem żadnych opinii [po za kilkoma klientami na ALiexpress] więc pozwoliłem sobie zapytać Was o zdanie na podstawie opisu itp - radyjko jest na Aliexpress za ~330 USD [do tego VAT 23%] więc tanio nie jest, a do radia bym dokupił kamerę cofania i moduł ODB II na bluetooth, oczywiści można więcej gadżetów dokupić ale nie potrzebuję.

Generalnie jestem zajarany jednak ta cena.... w hurcie na Alibabie nieco ponad 200USD ale to już trzeba przeprowadzić pełny import np. FOB lub inny....

Co sądzicie?

Pozdrawiam,
Marcin A.
Zamówiłeś to radio ? Ma ktoś zamontowanego podobnego lub jakiegokolwiek chińczyka ?

PawełTrener
Stara się...
Stara się...
Model: Avensis T25
Silnik: 2.0 D4D

Post autor: PawełTrener »

Witam po dłuższej nieobecności, jednak z racji zwiększonym kosztów wyniklych z remontu silnika, musiałem odpuścić kupno zamierzonego radia, ale starczyło mi na radyjko firmy GMS 6323 LUXURY, za które po znajomosci zapłacę 1100zl i w cenie mam rado, kostkę iso do toyoty, ramkę 2din maskująca i montaż oraz oczywiście na wszystko 24 miesiące gwarancji.

[img]//uploads.tapatalk-cdn.com/201701 ... b8dd74.jpg[/img]

Myślę że będę usatysfakcjonowany :-)
Mam w garazu wzmacniacz JBL I głośnik niskotonowy JBL Infiniti 250W, mam.w planach zaimplementowanie do avensis :-) ale najpierw sprawdzę jak zmiana radia wpłynie na moje uszy.

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

PawełTrener
Stara się...
Stara się...

PawełTrener pisze:Witam po dłuższej nieobecności, jednak z racji zwiększonym kosztów wyniklych z remontu silnika, musiałem odpuścić kupno zamierzonego radia, ale starczyło mi na radyjko firmy GMS 6323 LUXURY, za które po znajomosci zapłacę 1100zl i w cenie mam rado, kostkę iso do toyoty, ramkę 2din maskująca i montaż oraz oczywiście na wszystko 24 miesiące gwarancji.

[img]//uploads.tapatalk-cdn.com/201701 ... b8dd74.jpg[/img]

Myślę że będę usatysfakcjonowany :-)
Mam w garazu wzmacniacz JBL I głośnik niskotonowy JBL Infiniti 250W, mam.w planach zaimplementowanie do avensis :-) ale najpierw sprawdzę jak zmiana radia wpłynie na moje uszy.

No i jest, działa :
[img]//uploads.tapatalk-cdn.com/201701 ... 5e0348.jpg[/img]

Zamówiłem już folie do oklejenia, ciemne szczotkowane aluminium, którym chce okleic ramkę adaptacyjną, od drewnopodobne listwy aż do podłokietnik a rameczke wokół radia pomalowac niklową farba lub okleic niklową folią.

Co do jakości dźwięku radia gms6324 luxury, z czystym i szczerym sercem i sumieniem PETARDA!!! brzmi i gra kilka razy lepiej niż fabryczne. Jeśli chodzi o poprawność działania to tu również jest poezja. Rowniez co do wsparcia technicznego, czy servisowego, odnosnie napotkania jakis problemow przy istawianiu radia ( ja mialem problem ze zmiana logo )doradztwo pierwsza klasa. POLECAM.

Marcinus
Stara się...
Stara się...
Silnik: 1.8 vvti

Post autor: Marcinus »

Gdzie kupiłeś ramkę ??

PawełTrener
Stara się...
Stara się...

Marcinus pisze:Gdzie kupiłeś ramkę ??
Zamawiali w sklepie, w ktorym kupowalem radio.

Marcinus
Stara się...
Stara się...
Silnik: 1.8 vvti

Post autor: Marcinus »

Kupowałeś internetowo, czy stacjonarnie ?? daj na priva jakieś namiary.

PawełTrener
Stara się...
Stara się...

Marcinus pisze:Kupowałeś internetowo, czy stacjonarnie ?? daj na priva jakieś namiary.
Kupowalem stacjonatnie, w Auto radio u Rozrnbauna Ostrołęka

http://www.tr-autoradio.pl

Swoja droga, Polecam szczerze. Od a do z uczestniczyłem w imstalacji audio i naprawde profesjonalizm na mega wysokim poziomie.

darkas
Nowicjusz
Nowicjusz
Model: Avensis
Silnik: 2.0

Post autor: darkas »

Ja mam mieszane uczucia co do radia na androidzie, a dokładniej co do tego jak to będzie działało. Tam zazwyczaj są stare wersje androida, co nie poprawia sytuacji.

prentas1
Nowicjusz
Nowicjusz
Silnik: 1CD-FTV

Post autor: prentas1 »

Nie drażni was długi czas uruchomienia takiego radia ? Wogóle radia 2din się długo odpalają, a ja często robię krótkie trasy typu 2-3 km więc zanim się uruchomi to dojadę do celu :D

Rogerunio
Stara się...
Stara się...
Model: Avensis T27
Silnik: 1.8 benzyna

Post autor: Rogerunio »

Witam
Odkopię trochę temat.
Poszukuję jakiegoś radia 2 Din do swojej ave t27, ale nie chińczyk. Bardziej zależy mi na dobrym brzmieniu niż na bajerach. Co ewentualnie polecacie, co u Was gra w autkach?
Mile widziana Navi, BT, DVBT, DVD....
Pzdr.

ODPOWIEDZ