[T25] Radio 2din na Androidzie - w końcu jest!

Nagłośnienie w Avensis
marcin031090
Nowicjusz
Nowicjusz
Model: avensis

Re: [T25] Radio 2din na Androidzie - w końcu jest!

Post autor: marcin031090 »

Dzisiaj dotarło radyjko, od innego sprzedawcy bo różnica ok. 200pln ale wszystko się zgadza :)
pytanko... Gdzie najlepiej przeciągnąć nadajnik GPS tak aby pracował jak należy i nie przeszkadzał? :)

Awatar użytkownika
Raftik
Stara się...
Stara się...
Model: Avensis T25 Lift

Post autor: Raftik »

marcin031090 pisze:Dzisiaj dotarło radyjko, od innego sprzedawcy bo różnica ok. 200pln ale wszystko się zgadza :)
pytanko... Gdzie najlepiej przeciągnąć nadajnik GPS tak aby pracował jak należy i nie przeszkadzał? :)
Tak jak wcześnie pisałem ja przykleiłem czujnik gps za górnym schowkiem. Łatwo się go demontuje. Zasięg ekstra, sprawdzone w trasie.
ObrazekObrazek

Dzafi1986
Nowicjusz
Nowicjusz
Model: Avensis T25

Post autor: Dzafi1986 »

Mam pytanie co sądzicie o tym radio 2 DIN warto kupić???
Obrazek

Dzafi1986
Nowicjusz
Nowicjusz

Post autor: Dzafi1986 »

Też chcę zamówić takie radio jakieś namiary i c z y to dobra inwestycja

plucikp
Stara się...
Stara się...

Post autor: plucikp »

Przeczytaj wcześniejsze posty i będziesz wiedział co ludzie myślą/piszą na temat tego urządzenia i sensu kupowania z Polski w tej cenie.
Inwestycja to to raczej nie jest :hahaha: . Auto użytkowe to pasywo - na tym się tylko traci, a wydanych pieniędzy (zwłaszcza na takie gadżety) nigdy się nie odzyskuje.

marcin031090
Nowicjusz
Nowicjusz

Polecam tego sprzedawcę.
Chyba najtaniej. Wysyłka z DE doszło w 5 dni.

Obrazek

marcin031090
Nowicjusz
Nowicjusz

marcin031090 pisze:Polecam tego sprzedawcę.
Chyba najtaniej. Wysyłka z DE doszło w 5 dni.

Obrazek
edit:
Radio zamontowane, wielkie dzięki za pomoc !! :piwo:
Mikrofon zamontowany obok stacyjki, antena GPS w lewym przednim słupku. Śmiga aż miło :)
Obrazek

Toxic
Nowicjusz
Nowicjusz

Post autor: Toxic »

Ostatnio montowałem takie samo radio zakupione z Aliexpress, cena bodajże 1100 zł, przesyłka z Niemiec więc bez żadnych dodatkowych opłat. Na androidzie 8.1. Bardzo fajnie działa i odświerzyło trochę wnętrze. Antenę GPS to przykleiłem z tyłu nawiewu, jest tam taka gąbka. Póki co spoko.

Jak to wcześniej wspominali, może i się nie odzyska tej kasy, ale komfort w czesie podróży wzrósł :)

Awatar użytkownika
sissyy
Stara się...
Stara się...
Model: Avensis t25

Post autor: sissyy »

Powiedzcie mi jaka jest jakość dźwięku na tym radiu z ali ? narazie mam fabrycznego z kasetą i waham się czy kupić fabryczna używkę z wma mp3 czy zainwestować w tą stacje na androidzie.

Awatar użytkownika
Raftik
Stara się...
Stara się...

Jakość dźwięku dla mnie super. Nie odbiega jakością od oryginału a nawet jestem przekonany, że jest lepiej z racji możliwości ustawień korektora dźwięku. Mp3 również grają super.
W tle żadnych obcych dźwięków czy szumów czego najbardziej się obawiałem ale nie potrzebnie.

marcin031090
Nowicjusz
Nowicjusz

sissyy pisze:Powiedzcie mi jaka jest jakość dźwięku na tym radiu z ali ? narazie mam fabrycznego z kasetą i waham się czy kupić fabryczna używkę z wma mp3 czy zainwestować w tą stacje na androidzie.
Nie odbiega od oryginału.
Jeśli chodzi o kupno to bierzcie z Ali od chińczyka, przesyłka ok 5dni z Niemiec.
Za swoje dałem 1160zl w tej bogatszej wersji.
W Polsce przebitka cenowa do nawet 1000pln ObrazekObrazek

Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka

Awatar użytkownika
sissyy
Stara się...
Stara się...

Fajnie. Jak tylko będzie kasa kupuje :)

Awatar użytkownika
sissyy
Stara się...
Stara się...

A i jeszcze pytanie. Czy po podłączeniu kamery cofania sam się włącza widok z niej po wrzuceniu wstecznego ?? czy coś trzeba nacisnąć ?? bo rozumiem zasilanie kamery podłączamy do zasilania wstecznego

Awatar użytkownika
Raftik
Stara się...
Stara się...

Tak, sam się włącza widok z kamery pod warunkiem że podłączysz dwa dodatkowe przewody które pokazałem na zdjęciach wcześniejszych.
sissyy pisze:A i jeszcze pytanie. Czy po podłączeniu kamery cofania sam się włącza widok z niej po wrzuceniu wstecznego ?? czy coś trzeba nacisnąć ?? bo rozumiem zasilanie kamery podłączamy do zasilania wstecznego

elpiotrek
Stara się...
Stara się...
Model: avensis T25

Post autor: elpiotrek »

Raftik pisze:Tak, sam się włącza widok z kamery pod warunkiem że podłączysz dwa dodatkowe przewody które pokazałem na zdjęciach wcześniejszych.
sissyy pisze:A i jeszcze pytanie. Czy po podłączeniu kamery cofania sam się włącza widok z niej po wrzuceniu wstecznego ?? czy coś trzeba nacisnąć ?? bo rozumiem zasilanie kamery podłączamy do zasilania wstecznego

A jak dostarczasz do radia internet? udostepniasz z telefonu czy kupiles karte sim prepaid i modem usb? Radio ogarnia modemy usb?

Awatar użytkownika
Raftik
Stara się...
Stara się...

elpiotrek pisze:
Raftik pisze:Tak, sam się włącza widok z kamery pod warunkiem że podłączysz dwa dodatkowe przewody które pokazałem na zdjęciach wcześniejszych.

A jak dostarczasz do radia internet? udostepniasz z telefonu czy kupiles karte sim prepaid i modem usb? Radio ogarnia modemy usb?
Z telefonu udostępniam neta. Jeden klawisz i po sprawie.

elpiotrek
Stara się...
Stara się...
Model: avensis T25

Post autor: elpiotrek »

Raftik pisze:
elpiotrek pisze:

Z telefonu udostępniam neta. Jeden klawisz i po sprawie.
Ok, ale.nie wiesz czy mogę wsadzić modem USB taki jakby pendrive?

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

arkadii19
Stara się...
Stara się...

Post autor: arkadii19 »

Witam. Z tego co się orientuję nie obsługuje wszystkich modemów usb to radio. Ja podłączałem i nie działa. Musisz chyba kupić na Ali modem do takiego radia. Nasze modemy nie wspierają androida. Druga sprawa to aby zweryfikować to na 100% przydałoby się zrootować radio. Są jakieś aplikacje w markecie do nawiązywania połączenia internetowego z takiego modemu na urządzeniach z androidem i to ponoć działa. Musisz poczytać w necie chociażby o podłączeniu takiego modemu z telefonem przez OTG. Będziesz miał obrys sytuacji. O ogólnie są takie modemy na Ali ale moim zdaniem za drogie i lepiej udostępniać neta z telefonu.

pemko11

Post autor: pemko11 »

Panowie, kupiłem wczoraj (dzisiaj zostało wysłane) radio do mojej toyoty. Kupiłem z telefonu z 2 procentowym rabatem.
LINK: https://pl.aliexpress.com/item/7-Androi ... 5c0fSMTyIM Dzisiaj sprzedawca pisał, że dostawa do 10 dni max. Brał ktoś od tego sprzedawcy? W ogóle warto rozmyślać nad tym vatem, cłem? Czy nie ma szans dostać tego?

marcin031090
Nowicjusz
Nowicjusz

Jak 10dni to jedzie z Niemiec i nie dostaniesz żadnych opłat dodatkowych

Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka

ODPOWIEDZ