[T25] Kamera cofania do radia 2DIN - jaka?

Nagłośnienie w Avensis
Irokez
Coś wie...
Coś wie...
Model: Avensis T25

Re: [T25] Kamera cofania do radia 2DIN - jaka?

Post autor: Irokez »

Jakość spokojnie wystarczająca. W świetle jest super, w nocy wystarcza światło cofania do oświetlenia terenu, kamerka CCD daje rady. Wyświetlane linie na ekranie bardzo dobrze oddają odległość od zderzaka.
Jednak tak jak pisałem jest to bardzo fajny bajer uzupełniający czujniki cofania (cofanie do przeszkody na "żyletkę"").
Nie nadaje się "zamiast", ponieważ na boki kamera nie widzi tak szeroko jak czujniki.

"szlifnięcie" klosza tej chińskiej lampki to nie problem. Klosz jest dość gruby i jest co zebrać aby nie zrobić dziury.
Natomiast zrobienie inaczej niż na drukarce 3D przejściówki jak fotka z załącznika to nie wiem...
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

arkadii19
Stara się...
Stara się...
Model: Avensis t25

Post autor: arkadii19 »

Irokez pisze:Jakość spokojnie wystarczająca. W świetle jest super, w nocy wystarcza światło cofania do oświetlenia terenu, kamerka CCD daje rady. Wyświetlane linie na ekranie bardzo dobrze oddają odległość od zderzaka.
Jednak tak jak pisałem jest to bardzo fajny bajer uzupełniający czujniki cofania (cofanie do przeszkody na "żyletkę"").
Nie nadaje się "zamiast", ponieważ na boki kamera nie widzi tak szeroko jak czujniki.

"szlifnięcie" klosza tej chińskiej lampki to nie problem. Klosz jest dość gruby i jest co zebrać aby nie zrobić dziury.
Natomiast zrobienie inaczej niż na drukarce 3D przejściówki jak fotka z załącznika to nie wiem...
Witam. Czy kolega jest w stanie pokazać jak jest podświetlana tablica w nocy po tych zmianach? I czy była by możliwość odpłatnego wydrukowania takiej redukcji do żarówki?

Irokez
Coś wie...
Coś wie...
Model: Avensis T25

Post autor: Irokez »

W załączniku rysunek do przejściówki żarówki w DesignSpark Mechanical 2.0 i STL. Po wydrukowaniu jeszcze o-ring potrzebny aby założyć na nią celem uszczelnienia i dopasowania.
Podświetlenie dużo się nie różni od oryginału, lekko przysłania kamerka
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

ODPOWIEDZ