Brak dźwięku w drzwiach po wymianie radia

Nagłośnienie w Avensis
szcz.kania
Nowicjusz
Nowicjusz
Model: Avensis T27
Silnik: 2ZR-FAE

Brak dźwięku w drzwiach po wymianie radia

Post autor: szcz.kania »

Witam. Jakiś czas temu zleciłem firmie CA wymianę radia fabrycznego na Pioneera. Dopiero teraz zorientowałem się, że nie grają głośniki w przednich drzwiach. Byłem u nich i stwierdzili, że muszą się dobrać do tych głośników - co wiąże się z umówieniem na dostępny termin, czyli nieprędko, ale ich zdaniem winą nie jest połączenie ISO, a prawdopodobnie problem z samymi głośnikami. Wydaje mi się to trochę dziwne, ale pewności nie mam. Zobowiązałem się, że sam się do nich dobiorę, a jeśli okaże się, że głośniki są ok, to do nich wrócę. Jak sądzicie, jaki może być powód tego, że nie grają?

Awatar użytkownika
Wojteksw
Zaawansowany
Zaawansowany
Silnik: 1.8 benzyna

Re: Brak dźwięku w drzwiach po wymianie radia

Post autor: Wojteksw »

Zacznij od kostek przy radiu. Jeżeli możesz to podaj sygnał z innego źródła, bez celu rozbierać poszycie drzwi. Jeżeli stwierdzisz, że głośniki są uszkodzone to dopiero będziesz rozbierał dalej.

szcz.kania
Nowicjusz
Nowicjusz
Silnik: 2ZR-FAE

Post autor: szcz.kania »

Wojteksw pisze:
29 kwie 2021, 11:50
Zacznij od kostek przy radiu. Jeżeli możesz to podaj sygnał z innego źródła, bez celu rozbierać poszycie drzwi. Jeżeli stwierdzisz, że głośniki są uszkodzone to dopiero będziesz rozbierał dalej.
Wydaje mi się, że łatwiej dobrać się do drzwi niż do radia, ale może masz rację.

Kamil0225
Nowicjusz
Nowicjusz
Silnik: 1.8 PB

Post autor: Kamil0225 »

Kolego ja również mam ten problem. Zamówiłem radio z Chin. Stacje multimedialna android. Moja toyotka ma 10 głośników. I po podłączeniu radia również te w przednich drzwiach nie pracują. Czy już wiesz co było nie tak ?

ODPOWIEDZ