Zakup Toyoty Avensis T27...

Dane techniczne i inne informacje
Bandzur
Spamer
Spamer
Model: T25
Silnik: 1.8

Re: Zakup Toyoty Avensis T27...

Post autor: Bandzur »

rieger pisze:po trzecie w końcu biorę inną ave tez czarna ale w manualu. Pozdr
Jak od Knedlera bierzesz to trzeba dobrze sprawdzać i prosić o fotki w jakim stanie przyjechała z DE do PL na lawecie :-D

Obrazek
https://www.otomoto.pl/oferta/toyota-av ... 3774324670

I jazda próbna to tylko kółeczka na placu ASO, bo nie widać żeby była zarejestrowana :-D

rieger
Nowicjusz
Nowicjusz
Model: ave t25
Silnik: 1,8

Post autor: rieger »

Biorę tamta przerysowaną, miała jeszcze malowany lewy tylny błotnik i cieniowane drzwi po innej rysie. Ogłądałem ja i poza tym nic szczególnego nie znalazłem, ma rysy takie eksploatacyjne jakieś ale do zniesienia jak dla mnie. Powiem tak, pedantycznie utrzymana nie jest ale za tą cenę myślę, że warta. silnik suchy nic nie myte nie picowane ani pod maska ani w ogóle. Podczas jazdy żadnych dziwnych odgłosów, stuków. Śruby wszelkie wyglądają na nieruszane szyby wszystkie jeden rok, w środku wszystko działa więc zaryzykuję. Lakier pomierzyłem na całym w granicach 140-200 więc może nie ma dużo szpachli hehe. Właścicielka zrobiła w tym tygodniu duży przegląd w aso i niedługo klocki i tarcze do zrobienia. Miałem jeszcze na oku na miejscu "niemkę z holandii' 09r więc stwierdziłem, że wezmę młodszą polkę :)

W Elblągu jest jeszcze druga czarnula za 59k i to jest też ciekawy temat bo jak mi powiedział Pan przez telefon " jest to import dealerski z niemiec ale jak chcę obejrzeć to muszę dzwonić wcześniej bo jeździ nią ich pracownik bo to jego"

Bandzur
Spamer
Spamer

SB1ED76L20E133161

Obrazek
https://www.otomoto.pl/oferta/toyota-av ... 782db9a8ca
Kraj pochodzenia: Polska
Kraj pochodzenia: Dania

Przebieg w ogłoszeniu - 176 500 km, wystawiona za 50 000 PLN.

25.08.2014 - Pierwsza rejestracja za granicą

24.09.2018 - Pierwszy właściciel w Polsce

Właściciel: osoba fizyczna

Województwo, w którym pojazd zarejestrowano: łódzkie

29.09.2018 - Badanie techniczne (ważne do 29.09.2019)

Rodzaj badania: okresowe

Wynik badania: pozytywne

Ostatni zarejestrowany stan licznika: 176 320 km

(Uwaga. Stan licznika gromadzimy od 2014)

09.10.2018 - Pierwsza rejestracja w Polsce
Egnet til taxikørsel: Ja
Światła Xenonowe - brak jak widać na foto:

Obrazek

SB1ED76L40E139527

Obrazek
https://www.otomoto.pl/oferta/toyota-av ... BwJX9.html

Przebieg w ogłoszeniu - 134 197 km , wystawiona za 51 500 PLN.

02.01.2015 - Pierwszy właściciel w Polsce

Właściciel: firma lub organizacja

Województwo, w którym pojazd zarejestrowano: mazowieckie

16.02.2015 - Pierwsza rejestracja w Polsce

10.02.2018 - Badanie techniczne (ważne do 10.02.2020)

Ostatni zarejestrowany stan licznika: 116 751 km

Po jakiejś przygodzie blacharsko-lakierniczej, jak ktoś zainteresowany to oględziny trzeba zacząć od przodu.

Obrazek

Na foto biała a w ogłoszeniu:
Z zewnątrz natomiast auto ma piękny, nie porysowany lakier czarny metalic, nie ma zadrapań, wgnieceń itp...

Maniekpolicjant
Nowicjusz
Nowicjusz
Model: Passat
Silnik: 1.9 TDI

Post autor: Maniekpolicjant »

Zdecydowałem się jutro jadę oglądać tą czarną Avensis z Białej Podlaskiej. Wyjaśniła się też historia tej Danii

The car was sold to another Danish company, who sell cars to Germany.

It was only registered to a company in Denmark for 2 month.

Med venlig hilsen
Lars Skytte
Flådedirektør

robertoo188
Stara się...
Stara się...
Model: Toledo
Silnik: 1.9

Post autor: robertoo188 »

Witam ponownie
Proszę o pomoc w weryfikacji tego auta

https://www.otomoto.pl/oferta/toyota-av ... Byr8J.html

Kowalik87
Stara się...
Stara się...
Model: Avensis t 27
Silnik: 1.8 benzyna

Post autor: Kowalik87 »

Radom moje miasto, mogę to w sobotę zobaczyć. Nawet poznaje ten płot i wiem gdzie to jest maratońska 45, to taki gość ma zakład wulkanizacji, mechanika i sprzedaje czasem jakieś uszkodzone auta i wypożycza kampery

Grzesiek2205
Nowicjusz
Nowicjusz
Model: Avensis
Silnik: 1,8 benzyna

Post autor: Grzesiek2205 »

Witam Wszystkich,

ja, szczęśliwy posiadacz Toyoty T25, w związku z powiększeniem rodziny z modułu "2" do "2+1" (dorosłem) planuję zakupić młodszą i większą wersję mojego najlepszego auta.
Proszę Was w ocenie paru ogłoszeń, albo sami wiecie o czymś ciekawym, poszukuję:
- budżet ok 50k
- silnik oczywiście 1,8
- najlepiej T27FL
- skłaniam się ku skrzyni automatycznej, ale manual też może być

Ostatnio znalazłem:
https://www.otomoto.pl/oferta/toyota-av ... 24e2081469
co o tym myślicie mądre ludki?

Pozdrawiam
Grzegorz

Bandzur
Spamer
Spamer

Maniekpolicjant pisze:Zdecydowałem się jutro jadę oglądać tą czarną Avensis z Białej Podlaskiej. Wyjaśniła się też historia tej Danii

The car was sold to another Danish company, who sell cars to Germany.

It was only registered to a company in Denmark for 2 month.

Med venlig hilsen
Lars Skytte
Flådedirektør
To było wiadomo od początku że tak było, że z DK trafiła do DE ;-) a czy p.Dyrektor napisał co się działo w DK z tym autem?
I jak po oględzinach kupiona?
robertoo188 pisze:Witam ponownie
Proszę o pomoc w weryfikacji tego auta

https://www.otomoto.pl/oferta/toyota-av ... Byr8J.html
SB1BD76L60E102188

Wyprodukowana 08/2012 , wersja LUNA

Obrazek
Przebieg 106000 km
Kupiona 20.09.2012r. w polskim salonie, 1 właściciel, serwisowana tylko w ASO Toyota.
Lekko uszkodzony tył, w pełni sprawna do jazdy.
Fotki handlarz tak zrobił żebyś nie zobaczył jak bardzo jest uszkodzona :-D
Skoro "lekko" to przecież by szybciutko zrobił ją u Ziutka w szopie i przytulił parę tysięcy PLN więcej :-D a że tak nie jest zapewne to szuka jelenia co ją kupi za 25 900 PLN.
Zdejmiesz zderzak tylny, wywalisz wszystkie plastiki i maty wygłuszające z bagażnika to zobaczysz czy da się wyciągnąć czy wannę trzeba nową wspawać :-D

17.09.2012 - Pierwszy właściciel w Polsce

20.09.2012 - Pierwsza rejestracja w Polsce

21.09.2015 - Badanie techniczne (ważne do 20.09.2017)

Ostatni zarejestrowany stan licznika: 44 043 km

31.01.2018 - Badanie techniczne (ważne do 31.01.2019)

Ostatni zarejestrowany stan licznika: 94 447 km

Grzesiek2205 pisze:Witam Wszystkich,

ja, szczęśliwy posiadacz Toyoty T25, w związku z powiększeniem rodziny z modułu "2" do "2+1" (dorosłem) planuję zakupić młodszą i większą wersję mojego najlepszego auta.
Proszę Was w ocenie paru ogłoszeń, albo sami wiecie o czymś ciekawym, poszukuję:
- budżet ok 50k
- silnik oczywiście 1,8
- najlepiej T27FL
- skłaniam się ku skrzyni automatycznej, ale manual też może być

Ostatnio znalazłem:
https://www.otomoto.pl/oferta/toyota-av ... 24e2081469
co o tym myślicie mądre ludki?

Pozdrawiam
Grzegorz

SB1EG76L40E094595

Przebieg w ogłoszeniu 122 978 km ,wystawiona za 49 500 PLN.

Obrazek

Nie jest to ani
prestige
ani
Wersja Premium z pakietem z Business
tylko wersja PREMIUM

+pakiet Business: adaptacyjne (skrętne) lampy biksenonowe, światła do jazdy dziennej typu LED, system multimedialny Toyota Touch z kamerą cofania, dotykowym ekranem 6,1", MP3, WMA, Bluetooth, manetki zmiany biegów przy kierownicy (Multidrive S i A/T ,

+ Pakiet executive : siedzenia z alcantary i elementów ze skóry (czarne lub beżowe), podgrzewane fotele przednie, zagłówki z regulacją wysokości i kąta nachylenia, system „Inteligentny kluczyk”, rolety szyby tylnej i tylnych bocznych (Sedan), przyciemniane tylne szyby (Wagon), 17" felgi aluminiowe „Executive”, podgrzewanie wycieraczek przedniej szyby, szyny i 4 uchwyty do mocowania ładunku w bagażniku (Wagon), elektrycznie składane lusterka zewnętrzne,

+ skrzynia Multidrive S (1,8 i 2,0 Valvematic)

+ NAVI

+ Lakier metalik.

Może miał w leasingu i wykupił na siebie skoro:
Użytkowany przez jednego kierowcę
ale
Pierwszy właściciel: Tak
To stwierdzenie jest nieprawdziwe:

18.03.2014 - Pierwszy właściciel w Polsce

20.03.2014 - Pierwsza rejestracja w Polsce

18.04.2017 - Badanie techniczne (ważne do 20.03.2019)

Ostatni zarejestrowany stan licznika: 71 889 km

27.07.2018 - Zmiana właściciela

07.08.2018 - Badanie techniczne

Rodzaj badania: dodatkowe

Ostatni zarejestrowany stan licznika: 117 106 km

07.08.2018 - Badanie techniczne (ważne do 07.08.2019)

Za coś POLICJA Adamowi dowód zabrała że musiał wykonywać dodatkowe badanie techniczne i zapewne nie była to szkoda polegająca na zarysowaniu drzwi widocznych na jednym ze zdjęć wózkiem pod marketem.

Grzesiek2205
Nowicjusz
Nowicjusz
Model: Avensis
Silnik: 1,8 benzyna

Post autor: Grzesiek2205 »

Bandzur, dziękuję za szybką i konkretna odpowiedz :piwo:
Rozmawiałem dziś z właścicielem powiedział, że auto jest odkupione z firmy przez użytkownika tego samochodu.
Według informacji sprzedającego auto miało poślizg i wpadło w barierki przydrożne. Jutro mam dostać zdjęcia jak wyglądało po tej kolizji ( podobno nadkole i drzwi były wymieniane), naprawione było w ASO. Porozmawiam z Panami w ASO, ciekawy jestem co od nich się dowiem ;-)
Jeżeli była to niewielka kolizja, 49 500 do negocjacji jest to chyba przystępna cena za takie auto?

kud
Nowicjusz
Nowicjusz
Model: T27FL
Silnik: 2.0 Benzyna

Post autor: kud »

Bandzur pisze: 18.03.2014 - Pierwszy właściciel w Polsce

20.03.2014 - Pierwsza rejestracja w Polsce

18.04.2017 - Badanie techniczne (ważne do 20.03.2019)

Ostatni zarejestrowany stan licznika: 71 889 km

27.07.2018 - Zmiana właściciela

Za coś POLICJA Adamowi dowód zabrała że musiał wykonywać dodatkowe badanie techniczne i zapewne nie była to szkoda polegająca na zarysowaniu drzwi widocznych na jednym ze zdjęć wózkiem pod marketem.
Bandzur wcale nie musiało tak być. Skąd masz wiedzę, że policja "zabrała" dowód rejestracyjny ? Obstawiam, że było jak u mnie.
Historia mojego auta jest podobna - auto najzwyczajniej miało homologację ciężarową. Po zakupie auta umówiłem się na demontaż kratki, montaż pasa w uprawionym do tego typu przeróbek zakładzie. Później z dokumentami udałem się do okręgowej stacji kontroli pojazdów. Tam wykonano przegląd podstawowy i dodatkowy. Nikogo nie interesowało, że był wtedy październik a ja przegląd miałem ważny prawie do lutego 2019 (dzwoniłem do innych stacji - Warszawa/Kraków/Poznań i wszędzie robią przegląd podstawowy+dodatkowy przy zmianie rodzaju pojazdu). Następnie z kompletem dokumentów zarejestrowałem auto w wydziale komunikacji - ze zmianą rodzaju pojazdu na osobowy. Mnie udało się to załatwić wszystko w jeden dzień :) Panu z aukcji otomoto zajęło to prawie 2 tygodnie.
Kończąc przydługi wywód zalecam wypytać czy auto było wcześniej "ciężarowe". W karcie pojazdu na pierwszej (zalaminowanej) stronie jest informacja o rodzaju i przeznaczeniu pojazdu oraz liczba miejsc. Jeżeli widnieje samochód ciężarowy i "4" no to sprawia oczywista. Jeżeli auto zostało poprawnie "przerobione" na osobowe to w "zmianach parametrów technicznych pojazdu" powinno być - zmiana rodzaju pojazdu na osobowy, montaż pasa, demontaż przegrody, liczba miejsc 5.
Jeżeli jest inaczej niż w moim przypadku zalecałbym ostrożność.

edit:
21:45
Grzesiek2205 pisze:Bandzur, dziękuję za szybką i konkretna odpowiedz :piwo:
Rozmawiałem dziś z właścicielem powiedział, że auto jest odkupione z firmy przez użytkownika tego samochodu.
Według informacji sprzedającego auto miało poślizg i wpadło w barierki przydrożne. Jutro mam dostać zdjęcia jak wyglądało po tej kolizji ( podobno nadkole i drzwi były wymieniane), naprawione było w ASO. Porozmawiam z Panami w ASO, ciekawy jestem co od nich się dowiem ;-)
Jeżeli była to niewielka kolizja, 49 500 do negocjacji jest to chyba przystępna cena za takie auto?
Wygląda na to, że jednak sytuacja wygląda inaczej niż u mnie. Bądź ostrożny.

michas852
Nowicjusz
Nowicjusz
Model: T27

Post autor: michas852 »

Witam,
Od kilku dni zastanawiam się na zakupem autka Avensis 1.8 kombi z 2011 (vin SB1EG76L60E028114). Nie mogę uzyskać od sprzedającego zdjęć z przed "małego zdarzenia", które miało miejsce jeszcze na terenie Niemiec przed 2013 r. bo w tym roku go sobie ściągnął. Mam tylko fotki już po pracach w PL z założonym zderzakiem w innym kolorze i miejscami szpachlą z tyłu. Nie wiem czy to normalne, by nie miał fot ze zdarzenia, skoro takiego kupił podobno od ubezpieczyciela w Niemczech 5 lat temu.
Mam duże wątpliwości. Może ktoś coś doradzi.

Bandzur
Spamer
Spamer

michas852 pisze: Avensis 1.8 kombi z 2011 (vin SB1EG76L60E028114).
Nie pomyliłeś się w roku produkcji, lub w nr VIN bo z fabryki wyjechała w grudniu 2009? :-D
Grzesiek2205 pisze: Jutro mam dostać zdjęcia jak wyglądało po tej kolizji ( podobno nadkole i drzwi były wymieniane), naprawione było w ASO. Porozmawiam z Panami w ASO, ciekawy jestem co od nich się dowiem ;-)
Jak nie masz tam WÓJKA ;-) to możesz się nic nie dowiedzieć :-D
Co do ceny bezwypadkowa taka jak w ogłoszeniu:

Suma ubezpieczenia (Eurotax): 52 107,00 zł
Suma ubezpieczenia (Eurotax): 50 368,00 zł

A patrząc na pierwotną cenę w ogłoszeniu to promocja:
https://webcache.googleusercontent.com/ ... =firefox-b

No chyba że się komuś na klawiaturze palec omsknął :-D
kud pisze: Bandzur wcale nie musiało tak być. Skąd masz wiedzę, że policja "zabrała" dowód rejestracyjny ? Obstawiam, że było jak u mnie.
Historia mojego auta jest podobna - auto najzwyczajniej miało homologację ciężarową. Po zakupie auta umówiłem się na demontaż kratki, montaż pasa w uprawionym do tego typu przeróbek zakładzie. Później z dokumentami udałem się do okręgowej stacji kontroli pojazdów. Tam wykonano przegląd podstawowy i dodatkowy. Nikogo nie interesowało, że był wtedy październik a ja przegląd miałem ważny prawie do lutego 2019 (dzwoniłem do innych stacji - Warszawa/Kraków/Poznań i wszędzie robią przegląd podstawowy+dodatkowy przy zmianie rodzaju pojazdu). Następnie z kompletem dokumentów zarejestrowałem auto w wydziale komunikacji - ze zmianą rodzaju pojazdu na osobowy. Mnie udało się to załatwić wszystko w jeden dzień :) Panu z aukcji otomoto zajęło to prawie 2 tygodnie.
Za nim się o coś zapyta warto zapoznać się szczegółowo z tym co ktoś napisał AVE miała jak wynika z CEPu w dniu 07.08.2018 - tylko dodatkowe badanie techniczne.
Warto sobie poczytać art. 81 ust. 11 pkt 5 ustawy – Prawo o ruchu drogowym - tam jest wyjaśnione wszystko w kwestii badań technicznych .
A obstawiać to można np. konie na wyścigach :-D
Moją wiedzę czerpię zazwyczaj z:

Obrazek

kud
Nowicjusz
Nowicjusz
Model: T27FL
Silnik: 2.0 Benzyna

Post autor: kud »

Bandzur pisze:
Za nim się o coś zapyta warto zapoznać się szczegółowo z tym co ktoś napisał AVE miała jak wynika z CEPu w dniu 07.08.2018 - tylko dodatkowe badanie techniczne.
Warto sobie poczytać art. 81 ust. 11 pkt 5 ustawy – Prawo o ruchu drogowym - tam jest wyjaśnione wszystko w kwestii badań technicznych .

Ja tutaj widzę (w cepiku również) badania okresowe i dodatkowe w dniu 07.08.2018. Sam to zresztą wrzuciłeś. Zapoznaj się szczegółowo.
Co do PoRD i badań dodatkowych przy zmianie rodzaju pojazdu. W Warszawie w dwóch OSKP uzyskałem informację, że wystarczy zrobić tylko dodatkowe badanie. Ostatecznie mam wykonane okresowe+dodatkowe.

szym13
Nowicjusz
Nowicjusz
Silnik: 2.0 benzyna

Post autor: szym13 »

Panowie znalazłem dziś takie autko. Jednak podpada mi cena w odniesieniu do rocznika i przebiegu. Może ktoś zerknie?
https://www.otomoto.pl/oferta/toyota-av ... f0e587d962

VIN: SB1EA76L70E035414
NR REJ: RSA 35944
Data pierw. REJ. : 27.12.2012

W CEPie brak informacji.

michas852
Nowicjusz
Nowicjusz

Bandzur
Spamer
Spamer

kud pisze: Ja tutaj widzę (w cepiku również) badania okresowe i dodatkowe w dniu 07.08.2018. Sam to zresztą wrzuciłeś. Zapoznaj się szczegółowo.
Co do PoRD i badań dodatkowych przy zmianie rodzaju pojazdu. W Warszawie w dwóch OSKP uzyskałem informację, że wystarczy zrobić tylko dodatkowe badanie. Ostatecznie mam wykonane okresowe+dodatkowe.
Zwracam honor i dziś ja też widzę że było okresowe i dodatkowe, wczoraj natomiast widziałem dwa x dodatkowe :hahaha:
Z tego co piszesz wynika że przepisy , przepisami a panowie z OSKiP i tak zrobią po swojemu :baseball:
szym13 pisze:Panowie znalazłem dziś takie autko. Jednak podpada mi cena w odniesieniu do rocznika i przebiegu. Może ktoś zerknie?
https://www.otomoto.pl/oferta/toyota-av ... f0e587d962

VIN: SB1EA76L70E035414
NR REJ: RSA 35944
Data pierw. REJ. : 27.12.2012

W CEPie brak informacji.
W CEPie są informacje, tylko auto które wczoraj bez problemu sprawdziłem dziś się nie da , tak czasami funkcjonuje ten CEP :jacipokaze:

Wyprodukowana 07/2012

Przebieg w ogłoszeniu 102 000 km.

Obrazek

Na otomoto jest wystawiona za 29 999 PLN jednak brak nr tel.
Na allegro jest wystawiona za 35 999,00 zł i ma dopisek REZEWACJA :hahaha:
https://allegro.pl/ogloszenie/toyota-av ... 7700192523

oraz jest info:
auto z niemiec przyjechalo na kolach posiadam zdjecia dla zainteresowanych
sprzedaz prywatna, wszystkie szyby 2012 r przednia 2014
wcześniej byłą wystawiona za 38 999,00 zł:
https://allegro.pl/ogloszenie/toyota-av ... 7649425321

Orientacyjna wartość tej T27 FL biorąc jako podstawę wersje PREMIUM z PL to:
Suma ubezpieczenia (Eurotax): 48 403,00 zł
Suma ubezpieczenia (Eurotax): 47 204,00 zł

Jest w niej silnik 2ADFTV znany z problemów z UPG:
http://avensis.info/viewtopic.php?f=71&t=12956

Zanim pojedziesz oglądać tą okazje sprawdź sobie za 44,90 PLN czy miała szkodę w DE czy w PL i jaka była jej wysokość:
https://www.autobaza.pl/zamow-raporty/SB1EA76L70E035414
Następnie jak dalej będziesz zainteresowany to zadzwoń do tego co sprzedaje i zobacz co Ci powie odnośnie tego uszkodzenia ;-)
W ogłoszeniu na allegro masz podany nr tel.
W pierwszym ogłoszeniu na allegro było info:
Stan blacharsko-lakierniczy:lakier fabryczny
Informacje dodatkowe:Bezwypadkowy

W aktualnym ogłoszeniu na allegro nie ma już tych informacji ;-)
michas852 pisze:Bandzur taki nr vin podal sprzedający w wydruku z cepiku https://m.olx.pl/oferta/toyota-avensis- ... vcv6V.html
https://drive.google.com/drive/mobile/f ... drive_open
Obrazek

No zgadza się nr VIN SB1EG76L60E028114 , pasuje on nawet do auta:

VIN SB1EG76L60E028114
Build Date 12/2009
Model ZRT271L-AWFEPW
Body WG WAGON
Specification WG LEFT-HAND DRIVE VEHICLES
Grade SOL SOL TYPE
Market EU EUROPE
Engine 2ZRFAE 1800CC 16-VALVE DOHC EFI
Fuel system HTWVM HIGH EFFICIENCY TWIN CAM (VALVEMATIC)
Transimission MTM MANUAL TRANSMISSION
Gear Shift Type 6F MTM, 6-SPEED FLOOR SHIFT
Frame Number ZRT271-E028114
Color Code 209
Trim Code FA20

ale nie zmienia to faktu że faktyczna data produkcji tej T27 to grudzień 2009 a dowodzie w PL wpisał rok produkcji 2011 który sobie jakiś diagnosta ustalił po dacie pierwszej rejestracji AVE ;-)

Przebieg w ogłoszeniu 125 000 km , wystawiona za 40 900 PLN.

Miała jakąś szkodę:
https://www.autobaza.pl/zamow-raporty/SB1EA76L70E035414

Niestety nie da się określić prawidłowo szacunkowej wartości tej T27 gdyż:
Data pierwszej rejestracji nie może być późniejsza o więcej niż jeden rok od roku produkcji
a wpisując datę I rej - 31.12.2010 i biorąc jako podstawę wersję SOL z PL wychodzi orientacyjnie:

Suma ubezpieczenia (Eurotax): 36 811,00 zł
Suma ubezpieczenia (Eurotax): 35 463,00 zł

michas852
Nowicjusz
Nowicjusz

Bandzur z ktorej strony znalazłeś te inf.m.in. o roku produkcji? Czy poprostu rozszyfrowałeś vin? Niemniej jednak bardzo Ci dziękuję.

Bandzur
Spamer
Spamer

Michas852 z rozkodowania nr VIN wychodzi miesiąc i rok produkcji, jak byś chciał poznać dokładną datę produkcji to tylko w ASO możesz się o tym dowiedzieć.
Tu na 100% jest to 12/2009 - sprawdziłem w 4 dekoderach ;-)
SB1ET76L10E007165

Przebieg w ogłoszeniu 36 833 km , wystawiona za 69 000 PLN

Obrazek
https://www.otomoto.pl/oferta/toyota-av ... defc28e285

07.12.2015 - Pierwsza rejestracja za granicą

24.08.2016 - Pierwszy właściciel w Polsce

Województwo, w którym pojazd zarejestrowano: wielkopolskie

30.06.2017 - Pierwsza rejestracja w Polsce

Bandzur
Spamer
Spamer

Bandzur pisze: VIN: SB1ED76L00E128394 w DK była:

Obrazek

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Do kupienia za jedyne:
Obrazek
Ta T27 FL to przykład na to że nie wszystkie szkody w Danii są odnotowywane w systemie, bo w jej przypadku w duńskiej bazie nie ma żadnej informacji że szkoda była.

SB1ED76L00E128394

Przebieg w ogłoszeniu 123650 km
Informacje dodatkowe: Bezwypadkowy,
https://allegro.pl/ogloszenie/toyota-av ... 7597123131

Sprzedaje ponieważ kupiłem nowe auto z salonu
a dopiero kupił ją :-D

29.04.2014 - Pierwsza rejestracja za granicą

30.06.2016 - Pierwszy właściciel w Polsce

Województwo, w którym pojazd zarejestrowano: dolnośląskie

12.07.2016 - Pierwsza rejestracja w Polsce

05.07.2018 - Badanie techniczne (ważne do 05.07.2019)

Ostatni zarejestrowany stan licznika: 114 992 km

23.11.2018 - Zmiana właściciela

Województwo, w którym pojazd zarejestrowano: dolnośląskie

Awatar użytkownika
gonzo78
Stara się...
Stara się...
Model: Avensis T27

Post autor: gonzo78 »

michas852 pisze:Bandzur z ktorej strony znalazłeś te inf.m.in. o roku produkcji? Czy poprostu rozszyfrowałeś vin? Niemniej jednak bardzo Ci dziękuję.
Pewnie była pierwsza rejestracja w 2011. W Niemczech jest to tok produkcji.

ODPOWIEDZ