TOYOTA AVENSIS FORUM

Forum użytkowników i miłośników samochodu Toyota Avensis

Teraz jest 20 gru 2014, o 19:57

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5146 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147 ... 172  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 28 lut 2014, o 22:36 
Mistrz
Mistrz

Pochwały: 148
Marka: Toyota
Model: T25
Rocznik: 2006
Silnik: 1.8
Jak masz autko na miejscu to jedź i oglądaj.
Za 496zł możesz w razie czego zrobić sobie przegląd przedzakupowy w ASO Toyoty tak jak Szuras
viewtopic.php?f=1&t=3881&start=3240
Więcej info o tym modelu tu:
viewtopic.php?f=1&t=269&start=4260
Jak oleju nie bierze to silnik godny polecenia ;-)
Tego to autko nie posiada: "Światła fabryczne XENON samopoziomujące się" skoro na tablicy jest pokrętło (to z cyferkami) do pozycjonowania świateł :-D
http://yakuza.superhost.pl/artur/fotki. ... 26_&pic=21
tego "Webasto fabryczne(podgrzewanie silnika i wnętrza samochodu)" też nie widać na foto.

PostNapisane: 1 mar 2014, o 00:02 
Zaawansowany
Zaawansowany

Pochwały: 30
Model: Avensis
Rocznik: 2003
Silnik: 1AZ-FSE
gumis15 napisał(a):
Witam ponownie wszystkich forumowiczów :)
Pytałem was o porady wielu aut, a teraz stoję konkretnie przed wyborem 2 samochodów, mianowicie:
1. Ford Mondeo Mk4 z silnikiem 2.0 Pb 145KM Kombi wersja Ghia lub Titanium rok od 2008 do 2010
2. Toyota Avensis T25 (II) z silnikiem 1.8i 129KM Kombi ładna wersja np SOL rok od 2006 do 2008
ewentualnie Toyota z silnikiem 2.0 D4-D 126KM też kombi podobne roczniki.

Interesują mnie konkretnie te auta z konkretnie tymi silnikami. Pb ponieważ boję się diesli (DPF, Turbo, pompa wtryskowa, dwumasa,)

Proszę o informację na temat:
- podwozia (zawieszenie i korozja)
- silnik wady i zalety
- wnętrze porównanie jakości wykończenia, które trwalsze i które szybciej będzie trzeszczało
- opinie na temat cen częsci
- ocena ogólna

Proszę o konkretne odpowiedzi, co prawda siedziałem w obu autach i dlatego chce wiedzieć który mniej awaryjny, tańszy w utrzymaniu i wygodniejszy. Ja miałem wrażenie że Ford
Szkoda, że nie dopisałeś jeszcze "Tylko szybko" :hahaha:

PostNapisane: 1 mar 2014, o 10:06 
Spamer
Spamer

Pochwały: 324
Model: Avensis T27
Nadwozie: kombi
Rocznik: 2009
Silnik: 2ZR
gumis15 napisał(a):
Witam ponownie wszystkich forumowiczów :)
Pytałem was o porady wielu aut, a teraz stoję konkretnie przed wyborem 2 samochodów, mianowicie:
1. Ford Mondeo Mk4 z silnikiem 2.0 Pb 145KM Kombi wersja Ghia lub Titanium rok od 2008 do 2010
2. Toyota Avensis T25 (II) z silnikiem 1.8i 129KM Kombi ładna wersja np SOL rok od 2006 do 2008
ewentualnie Toyota z silnikiem 2.0 D4-D 126KM też kombi podobne roczniki.

Interesują mnie konkretnie te auta z konkretnie tymi silnikami. Pb ponieważ boję się diesli (DPF, Turbo, pompa wtryskowa, dwumasa,)

Proszę o informację na temat:
- podwozia (zawieszenie i korozja)
- silnik wady i zalety
- wnętrze porównanie jakości wykończenia, które trwalsze i które szybciej będzie trzeszczało
- opinie na temat cen częsci
- ocena ogólna

Proszę o konkretne odpowiedzi, co prawda siedziałem w obu autach i dlatego chce wiedzieć który mniej awaryjny, tańszy w utrzymaniu i wygodniejszy. Ja miałem wrażenie że Ford

O forda to lepiej jak zapytasz tutaj http://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=158
Silnik benzynowy forda nie należy do oszczędnych.

PostNapisane: 5 mar 2014, o 11:35 
Nowicjusz
Nowicjusz

Rocznik: 2004
Silnik: 2.0 1AZ-FSE
Witam, od jakiegoś czasu szukam Toyoty Avensis T25. Budżet mam w okolicach 20tyś zł. Szukam tylko i wyłączenie z silnikiem 1.8 lub 2.0. Czy mam szanse na zakup w miarę pewnego egzemplarza?

W weekend będę chciał zobaczyć ten samochód: http://allegro.pl/toyota-avensis-benzyna-sedan-czarna-salon-polska-i3995800255.html. Co o nim myślicie?

PostNapisane: 5 mar 2014, o 12:10 
Mistrz
Mistrz

darekb napisał(a):
Witam, od jakiegoś czasu szukam Toyoty Avensis T25. Budżet mam w okolicach 20tyś zł. Szukam tylko i wyłączenie z silnikiem 1.8 lub 2.0. Czy mam szanse na zakup w miarę pewnego egzemplarza?

W weekend będę chciał zobaczyć ten samochód: http://allegro.pl/toyota-avensis-benzyna-sedan-czarna-salon-polska-i3995800255.html. Co o nim myślicie?

Sprzedający to handlarz
http://allegro.pl/listing/user/listing. ... id=9709373
więc zanim pojedziesz to zapytaj co to wg niego znaczy "Bezwypadkowy" ;-)
Przednia lewa lampa już taka żółta ze starości:
http://img11.allegroimg.pl/photos/orygi ... 95800255_1
czy tylko na foto tak wyszła?
A foty książki serwisowej już masz?
Ciekawe czemu tyle osób oglądało "Wyświetleń: 2117 " i nikt nie kupił.
Jak auto krajowe to po nr VIN sobie możesz w ASO sprawdzić ;-)
Ma też drugie konto na alledrogo:
http://allegro.pl/listing/user/listing. ... d=15461005
i trzecie :hahaha:
http://allegro.pl/listing/user/listing. ... d=15357809
w ofercie miewa też części do T25 i innych aut:
http://allegro.pl/pompka-silniczek-spry ... 63944.html
http://allegro.pl/kolpaki-16-vw-volkswa ... 18062.html
http://allegro.pl/kierownica-poduszka-a ... 18050.html
Przednie lampy w T25 ze względu na nieszczelności często zaparowywują się.
Na forum też jest T25 do sprzedania:
viewtopic.php?f=39&t=19013

PostNapisane: 5 mar 2014, o 12:22 
Nowicjusz
Nowicjusz

Dzięki za odpowiedź, też interesowałem się tą z ogłoszenia na forum, jednak żonie bardziej podoba się wnętrze tej czarnej. Postaram się w weekend zobaczyć tą czarną i zobaczymy jak z bezwypadkowością, książką i może zdobędę VIN. Lampa faktycznie wygląda staro, ewentualnie ktoś pomalował ją lakierem bezbarwnym i teraz schodzi, raz miałem taki przypadek w samochodzie :-D Jak okaże się że było coś kombinowane to zobaczę tą szarą.

Edit.

Daruje sobie tą czarną, może być niezły przekręt.

W tej szarej z vin-u wychodzi silnik 2.0 D-4, na co zwrócić uwagę przy oględzinach tego silnika?

PostNapisane: 5 mar 2014, o 16:25 
Mistrz
Mistrz

darekb napisał(a):
W tej szarej z vin-u wychodzi silnik 2.0 D-4, na co zwrócić uwagę przy oględzinach tego silnika?

W czarnej i w szarej przecież jest taki sam silnik ;-)
viewtopic.php?f=1&t=14724
Jak żonie się podoba jasny środek to nie daruj sobie czarnej bez oględzin lub przynajmniej info telefonicznego bo może później będziesz miał przechlapane :-D
A co do silnika to może Lutek więcej napisze gdyż ona ma taki w swoje T25 :tak:

PostNapisane: 5 mar 2014, o 20:56 
Spamer
Spamer

Pochwały: 322
Silnik: 2.0 benzyna
O Jezu...ale dlaczego ja? :-D
Silnik dobry ogólnie....z lekka mułowaty gdy go ktoś przymuli.Jednym bierze olej z po trochu innym nie(u mnie łyka)Warto dowiedzieć się o aucie wszystkiego na przeglądzie przed zakupowym w ASO lub u jakiegoś dobrego mechanika ze względu na luzujące się ślizgi łańcucha,wyrywające się szpilki z głowicy(chociaż to sporadyczne przypadki 1 na 10) Ja zainteresowałbym się głównie stanem katalizatora i sond ponieważ ten silnik praktycznie innych bolączek nie ma.

PostNapisane: 5 mar 2014, o 22:41 
Nowicjusz
Nowicjusz

No i szara Toyota kupiona, a raczej zarezerwowana :) Jutro finalizacja transakcji, ale przed tym sprawdzę na stacji diagnostycznej podstawowe rzeczy. Myślę że katalizator lub sondy wyjdą podczas badania emisji spalin. Jest trochę poobijana i porysowana, ale nie przejmuję się tym, ważne że wszystko działa, przebieg wydaje się prawdziwy. Aktualny właściciel, przed kupnem (rok temu), zlecił rzeczoznawcy PZM oględziny samochodu i nie wygląda to źle. Jutro dam znać czy wszystko się udało.

PostNapisane: 5 mar 2014, o 22:59 
Mistrz
Mistrz

lutek napisał(a):
O Jezu...ale dlaczego ja? :-D

Liczba postów: 3707 do czegoś zobowiązuje :-D
A Jezusa to chyba nie ma wśród użytkowników tego forum.
Darekb szybko zadziałałeś :-)
Jak kupisz jutro to daj znać, bo będzie trzeba Lutkowi :piwo:

PostNapisane: 6 mar 2014, o 08:43 
Zaawansowany
Zaawansowany

Pochwały: 30
Model: Avensis
Silnik: 1AZ-FSE
darekb napisał(a):
Aktualny właściciel, przed kupnem (rok temu), zlecił rzeczoznawcy PZM oględziny samochodu i nie wygląda to źle.
A to skoro samochód taki świetny to czemu po roku sprzedaje??

PostNapisane: 6 mar 2014, o 09:21 
Nowicjusz
Nowicjusz

Samochód jest sprzedawany z powodu wyjazdu, chociaż zacznijmy od tego że samochód w idealnym stanie nie jest. Sporo jest otarć i wgnieceń, muszę zmienić lub pomalować tylni zderzak. Naprawić mocowanie przedniego rogu zderzaka. Jest wgniecione i zarysowanie tylne prawe i lewe nadkole. Prawa tylnia lampa jest zaparowana. Mechanicznie wygląda wszystko ok, jedynie po odpaleniu na wolnych obrotach było czuć drgania silnika. Dzisiaj dalszy ciąg oględzin.

PostNapisane: 6 mar 2014, o 11:15 
Mistrz
Mistrz

darekb napisał(a):
Prawa tylnia lampa jest zaparowana.

To norma w tym modelu wraz z przednimi ;-)
darekb napisał(a):
chociaż zacznijmy od tego że samochód w idealnym stanie nie jest. Sporo jest otarć i wgnieceń, muszę zmienić lub pomalować tylni zderzak. Naprawić mocowanie przedniego rogu zderzaka. Jest wgniecione i zarysowanie tylne prawe i lewe nadkole.

A Bartek.kuran tak zachwala "bardzo zadbany nawet lepiej od mojego :)" :hahaha:
Pewne obcierki widoczne na foto w ogłoszeniu.
A drugi komplet kół z alufelgami w cenie auta?

PostNapisane: 6 mar 2014, o 11:33 
Nowicjusz
Nowicjusz

Drugi komplet kół na 16" jest :) Tak, obcierki widoczne na zdjęciach, ale na żywo wyglądają sporo gorzej. Jednak cała reszta wygląda naprawde dobrze.

Edit: Zastanawiam się co zrobić ze zderzakiem, czy kupić nowy czy pomalować. Ktoś z Was zmieniał samemu zderzak tylni?

PostNapisane: 6 mar 2014, o 17:41 
Spamer
Spamer

Zmiana tego zderzaka to nie jest wielkie wyzwanie....kilka śrub i spinek.Jak będziesz miał to robić sam to podpowiemy i schematami się podeprzesz.Co do drgań to już tam tak jest....wymyjesz doloty,przepustnicę i przepływkę...zaadoptujesz na biegu jałowym i może się wolne obroty ustabilizują...wszystko jest na forum także spoko :-) :-)

PostNapisane: 7 mar 2014, o 00:30 
Stara się...
Stara się...

Model: Verso
Silnik: 1,8 2RZ-FAE
Witam Szanowne Grono ! Od jakiegoś czasu szukam auta i ... no właśnie :
Przez przypadek wpadła mi w oko T25 2,4 d4 w pięknej wersji i wyposażeniu prestige gold, ale po przeanalizowaniu faktu, że to wtrysk bezpośredni i nie można mu "dać gazu" przestraszyłem się spalania w mieście. Kolejnym egzemplarzem nad którym się zastanawiam jest również T25 tym razem 2,2 d4d. auto z opisu generalnie super, salon Polska , mały przebieg 95k km, niebite, ładny, pierwszy właściciel. wersja to niby Prestige , ale ze szmatą w środku a nie skórą, jest navi, czujniki parkowania przód i tył. Czy mógłby mi ktoś potwierdzić wersję wyposażenia na podstawie VIN : SB1EA56LX0E093683
Ponadto pytanie natury ogólnej, czy rzeczywiście trzeba się tak bardzo bać tego diesla 2,2 d4d z tak niskim przebiegiem ? Czy też problemy o których było pisane wielokrotnie, mogą wystąpić niezależnie od przebiegu ?
Auto będzie użytkowane zarówno w mieście jak i na trasie. Z góry dzięki za odpowiedź

PostNapisane: 7 mar 2014, o 00:49 
Spamer
Spamer

Jedna stronka pokazuje jakieś głupoty po tym vinie.....że albo to technical type albo elegance....czyli Prestige.Ale to na bank nie Prestige skoro ma szmatę na siedzeniach...może raczej Sol+

PostNapisane: 7 mar 2014, o 11:46 
Mistrz
Mistrz

buckswizz napisał(a):
Czy mógłby mi ktoś potwierdzić wersję wyposażenia na podstawie VIN : SB1EA56LX0E093683

Z fotek wynika jasno że nie jest to wersja PRESTIGE tylko SOL PLUS (dodatek to NAVI TNS700 + czujniki parkowania przód i tył ) to po pierwsze:
http://moto.gratka.pl/tresc/toyota-aven ... 63173.html
Po drugie z:
http://www.toyodiy.com/parts/q?vin=SB1EA56LX0E093683+
wychodzi silnik 2ADFTV czyli motor o mocy 150 KM a nie 177KM jak widnieje w ogłoszeniu :-D
A po trzecie to nie wiedzę tempomatu na fotkach gdyż w wersji SOL PLUS go nie było :-D
Na potwierdzenie zawsze można zadzwonić do ASO i po nr VIN powiedzą ;-)
buckswizz napisał(a):
Ponadto pytanie natury ogólnej, czy rzeczywiście trzeba się tak bardzo bać tego diesla 2,2 d4d z tak niskim przebiegiem ? Czy też problemy o których było pisane wielokrotnie, mogą wystąpić niezależnie od przebiegu ?
Auto będzie użytkowane zarówno w mieście jak i na trasie. Z góry dzięki za odpowiedź

Przeczytaj sobie wątek:
viewtopic.php?f=71&t=12956
zobaczysz przy jakich przebiegach były wymiany.
Jak wynika z ogłoszenia " samochód służbowy" więc żywotność tego silnika zapewne będzie zależałą od tego jakie "nogi" mieli kierowcy którzy go użytkowali ;-)
Jak autko serwisowane było i będzie w ASO to w razie problemów z silnikiem możesz liczyć zapewne na bezpłatną pomoc ASO Toyoty do grudnia 2015r. lub przebiegu 180kkm ;-)
Co do " niebite" to w ogłoszeniu nie ma że bezwypadkowy i chyba to samo nie wypadło "brak zaślepek spryskiwaczy reflektorów ;-)
I na przyszłość to umieszczaj w swoim poście link do ogłoszenia a nie trzeba szukać po necie :nonono:

PostNapisane: 7 mar 2014, o 14:44 
Stara się...
Stara się...

Model: Verso
Silnik: 1,8 2RZ-FAE
Kolego Bandzur szpo ba czy jakoś tak :ok: :piwo:

Dzięki wielkie za odpowiedź i wskazówki. Nie dałem ogłoszenia, bo już się skończyło i nie było fotek, miałem zapisany VIN i nr telefonu do sprzedawcy.

Czytam wspomniany wątek i włos się jeży na glowie, wiec już nie wiem co o tym sądzić. Czy tego silnikia nalezy się tak samo bać jak 2AD 177km ?

PostNapisane: 7 mar 2014, o 15:34 
Mistrz
Mistrz

buckswizz napisał(a):
Czy tego silnikia nalezy się tak samo bać jak 2AD 177km ?

Raczej trzeba mieć świadomość co może się zdarzyć, jednak nie wszyscy mają problemy z tymi silnikami:
Rozzi"ja tam jestem z 2.2 zadowolony"
Josef"W rodzinie mojego bliskiego znajomego jeżdżą 2 Toyoty Corolla Verso z silnikami 2,2 D-4D; obie rozcnik 2007; jedna z silnikiem 136 KM -aktualny przebieg trochę ponad 100.000 km; druga 177 KM (D-CAT) z przebiegiem ok. 300.000 km. Obie bez wymiany sinika i obie mają się bardzo dobrze"
A tu możesz sobie zobaczyć wyposażenie T25FL z 2008r.:
http://chomikuj.pl/grzybello76/Dokument ... 319982.pdf

PostNapisane: 10 mar 2014, o 17:23 
Coś wie...
Coś wie...

Model: Avensis T25
Silnik: D4D 2.0
Jakie dokumenty , ile kluczyków , jakie podstawowe fabryczne wyposażenie , czy do tych aut jest karta kodowa ?
Avensis 2003 2.0 116 KM

PostNapisane: 10 mar 2014, o 22:24 
Mistrz
Mistrz

rudiszubert napisał(a):
ile kluczyków ,

3
rudiszubert napisał(a):
jakie podstawowe fabryczne wyposażenie

Jak auto z PL to:
Avensis Terra:
Dwie poduszki przednie, dwie poduszki boczne, poduszka na kolana, ABS+EBD, elektryczne szyby przednie, centralny zamek zdalnie sterowany, elektrycznie regulowane lusterka, lusterka w kolorze nadwozia, wskaźniki typu optitron, komputer pokładowy, klimatyzacja manualna, radio z CD i odtwarzaczem kaset, 8 głośników, sterowanie radiem przy kierownicy, koła 205/55/R16.
Avensis Sol:
Dwie poduszki przednie, dwie poduszki boczne, poduszka na kolana, dwie podwójne kurtyny, ABS+EBD, VSC+TRC+BA (nie dotyczy aut z silnikiem 1.8), elektryczne szyby przednie, elektryczne szyby tylne, centralny zamek zdalnie sterowany, elektrycznie regulowane lusterka, elektrycznie składane lusterka, podgrzewane lusterka, lusterka w kolorze nadwozia, wskaźniki typu optitron, komputer pokładowy, dwustrefowa klimatyzacja automatyczna, lampy przeciwmgłowe, roleta tylnej szyby, radio z CD i kasetą, 8 głośników, sterowanie radiem przy kierownicy, skórzana kierownica, koła 205/55/R16, aluminiowe felgi.
Avensis High:
Dwie poduszki przednie, dwie poduszki boczne, poduszka na kolana, dwie podwójne kurtyny, ABS+EBD, VSC+TRC+BA (nie dotyczy aut z silnikiem 1.8), elektryczne szyby przednie, elektryczne szyby tylne, centralny zamek zdalnie sterowany, elektrycznie regulowane lusterka, elektrycznie składane lusterka, podgrzewane lusterka, lusterka w kolorze nadwozia, wskaźniki typu optitron, komputer pokładowy, dwustrefowa klimatyzacja automatyczna, lampy przeciwmgielne, roleta tylnej szyby, radio z CD i kasetą, 8 głośników, sterowanie radiem przy kierownicy, skórzana kierownica, koła 215/45/R17, aluminiowe felgi, ksenonowe lampy, spryskiwacze reflektorów, elektryczna regulacja foteli przednich, skórzana tapicerka, tempomat.
rudiszubert napisał(a):
czy do tych aut jest karta kodowa ?

Nie.

PostNapisane: 14 mar 2014, o 18:59 
Nowicjusz
Nowicjusz

Marka: Opel
Model: Astra
Rocznik: 1997
Silnik: 1.7TD
Witajcie drodzy forumowicze,

mam pewne zapytanie. Mój ojciec Pan po 50tce poszukuje auta do zakupu. Poprzednie mu się "rozbiło" w zimę, stąd zainteresowanie kolejnym autem, padło na Toyotę Avensis. Znalazłem dość ciekawe ogłoszenie: http://otomoto.pl/toyota-avensis-d4d-kr ... 96658.html. Moje pytanie jest następujące, czy auto z tego okresu ma prawo rdzewieć? Jak jest z ocynkowaniem tego pojazdu? Dostałem kolejne fotki i szczerze mówiąc jestem poważnie zaskoczony, gdyz auto wyraźnie rdzewieje. Jutro jadę je oglądać, co o tym sądzicie?

http://imageshack.com/a/img585/1092/dop9.jpg
http://imageshack.com/a/img18/631/g4rx.jpg
http://imageshack.com/a/img31/4919/g94d.jpg
http://imageshack.com/a/img43/4449/ito0.jpg

PostNapisane: 14 mar 2014, o 19:10 
Spamer
Spamer

Pochwały: 287
Model: Avensis T25 Wargon
Silnik: 1ZZ-FE +LPG
Karolek skoro auto serwisowane to pytanie do kiedy.
Rdza tydzień temu nie pojawiła się a na nadwozie jest kilka lat gwarancji więc jeśli poprzedni właściciel serwisował to na blachę miałby gwarancję.
Szczerze to nie widziałem żeby ave miała rdzę na drzwiach ( nad folią ochronną ) lub nad uszczelką. Troszkę avek widziałem w życiu ale jak już napisałem rdzy w tych miejscach nie widziałem.
Pytanie jak wygląda podwozie.

PostNapisane: 14 mar 2014, o 21:13 
Mistrz
Mistrz

karolek89 napisał(a):
Moje pytanie jest następujące, czy auto z tego okresu ma prawo rdzewieć?

Zdarza się to w znacznie młodszych:
viewtopic.php?f=25&t=14748
T25 ma gwarancję na perforację nadwozia (korozję)
"Gwarancja obejmuje efekty perforacji korozyjnej nadwozia pojazdu (tzn. dziury na wylot w poszyciu nadwozia) wynikłe z wad materiałowych lub błędnego wykonania a ujawnione w czasie 12 lat bez względu na przebieg" - podstawa wszystkie przeglądy w ASO.
Poczytaj sobie:
viewtopic.php?f=25&t=14101
I jak będziesz oglądał autko to sprawdź czy uszczelka nie pada:
viewtopic.php?f=71&t=12956
No chyba że pojedziesz na przegląd przedzakupowy do ASO to oni obejrzą to za Ciebie ;-)
Rdza może też wynikać z faktu że autko wcześniej miało jakieś naprawy blacharsko-lakiernicze i nie zostały one właściwie wykonane ;-)

PostNapisane: 15 mar 2014, o 13:47 
Stara się...
Stara się...

Model: Avensis T25
Silnik: 1,8 vvti
http://otomoto.pl/toyota-avensis-2-2d4d ... 05978.html

witam

zna może ktoś ten samochód może ktoś już go oglądał i wie coś więcej opis mało mówi o nim

PostNapisane: 15 mar 2014, o 17:38 
Mistrz
Mistrz

MareckiLodz napisał(a):
http://otomoto.pl/toyota-avensis-2-2d4d-salon-polska-bezwypadek-C27705978.html
opis mało mówi o nim

A jaki jest problem z zadzwonieniem na podany w ogłoszeniu nr telefonu i zapytaniu o to co chciał byś wiedzieć o autku np. czemu fotki z ogłoszenia mają datę wykonania 11 kwietnia 2013? :-D

PostNapisane: 16 mar 2014, o 18:46 
Mistrz
Mistrz

Pochwały: 53
Model: T27 Wagon
Rocznik: 2010
Silnik: D4D 2.O bez dpf;-)
http://otomoto.pl/toyota-avensis-1-6-krajowy-500-km-przebiegu-C32069339.html
nówka salon 6 letnia :-D

126px2(74-81)>ccx1(96new)>uno(97)>ford taurus(96new)>mercedes sec560(92)>peugeot406(02)>toyota land 100(01new)>vw polo n6(01)>alfa 147(03)>audi a4(03new)>lexus is250(06)>toyota corolla(07)>toyota avensis(10new). Hyundai wszelakiej maści na bieżąco;)

PostNapisane: 16 mar 2014, o 18:58 
Spamer
Spamer

Pochwały: 49
Marka: Nissan
Model: X-trail
Silnik: 2.2 dCI
Bandzur napisał(a):
MareckiLodz napisał(a):
http://otomoto.pl/toyota-avensis-2-2d4d-salon-polska-bezwypadek-C27705978.html
opis mało mówi o nim

A jaki jest problem z zadzwonieniem na podany w ogłoszeniu nr telefonu i zapytaniu o to co chciał byś wiedzieć o autku np. czemu fotki z ogłoszenia mają datę wykonania 11 kwietnia 2013? :-D

Modlińska :-D ulica z ogromną ilością komisów.

j_24 napisał(a):

zarejestrowana w Warszawie, sprzedawana na śląsku, ciekawe jak pokonała trasę, na lawecie pewnie, aby dodatkowych kilometrów nie nabijać :-D
Po wpisaniu tego numeru 513 099 602 w google otrzymujemy niezły wynik: https://www.google.pl/#q=513+099+602
Auto Handel Winkiel Rafał
Długa 50
Będzin
(32) 785-33-77
ciekawe czy polak płakał jak sprzedawał :-D

Pozdrawiam Lukatoari

PostNapisane: 16 mar 2014, o 19:07 
Nowicjusz
Nowicjusz

Witam

Jako ze moja T22 ma juz 12 lat postanowilem rozgladnac sie za czyms nowszym, ktore z zalozenia powinno posluzyc mojej rodzince podobie jak obecna co najmniej 6 lat.

Od czytania tego forum juz troche boli mnie glowa. Naczytalem sie o silnikach i problemach z nimi.

Skoro z kazdym silnikiem d4d 2.0 sa problemy to moze podejsc do tematu z innej strony, czyli kupic auto z wymienionym silnikiem?

Znalazlem takie ogloszenia:
http://kleinanzeigen.ebay.de/anzeigen/s-anzeige/toyota-avensis-2-0-d-4d-combi-sol/186882136-216-1984?ref=search
http://kleinanzeigen.ebay.de/anzeigen/s-anzeige/toyota-avensis-2-0-d-4d-combi-executive/183559740-216-3372?ref=search

Celuje w Avensisy Combi po FL z ksiazka serwisowa zeby miec udokumentowany przebieg.
BTW czy jakis forumowicz (nie)odplatnie moze po VINie sprawdzic historie serwisowa auta z Niemiec?

Pozdrawiam
Slawek

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5146 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147 ... 172  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]