TOYOTA AVENSIS FORUM

Forum użytkowników i miłośników samochodu Toyota Avensis
Teraz jest 26 maja 2019, o 03:12

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 334 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 8, 9, 10, 11, 12
Autor Wiadomość
PostNapisane: 9 lip 2018, o 21:46 
Coś wie...
Coś wie...

Marka: Toyota
Model: T27
Nadwozie: kombi
Rocznik: 2013
Silnik: 2.0 D-4D 124 (DPF)
Cytuj:
Zgadzam się z Wami. Naprawdę drogi w Polsce są coraz lepsze i wszystko zmierza w dobrym kierunku. Dopóki pieniądze Unia będzie dawać to drogi będą coraz lepsze w naszym kraju

Dopoki Polacy beda kupowac od Niemcow ich stare , niepotrzebne , oszukane auta to Niemcy beda dawac na dobre bezpieczne autostrady zebyscie sie w tych gratach nie pozabijali!
Wazne sprostowanie: w EU nikt nikomu nie daje pieniedzy za darmo!

PostNapisane: 24 lip 2018, o 09:51 
Nowicjusz
Nowicjusz

Marka: jneikei
Model: kiejekei
Rocznik: 1992
Silnik: 24 benziekie
Widzę po swoim mieście jak porobili drogi, ale co z tego wynajmują najtańsze firmy i te drogi za dwa lata będą już takie że nie będzie się dało jeździć

PostNapisane: 24 gru 2018, o 12:21 
Nowicjusz
Nowicjusz

Model: Avensis II
Nadwozie: kombi
Rocznik: 2007
Silnik: 2,3
Każdy kraj ma swoją indywidualną specyfikę, kulturę jazdy. U nas w Polsce, w ostatnich latach jest tak duży przyrost samochodów, że w zasadzie w godzinach szczytu, jest jeden wielki problem z płynnym poruszaniem się.
Nic dziwnego, skoro w takiej Warszawie jest 3x więcej zarejestrowanych samochodów niż w Berlinie - gdzieś widziałem takie statystyki. A jest jeszcze cała masa samochodów spoza Warszawy.
Dobrze moim zdaniem się jeździ w Hiszpanii. Mają dużo dobrych dróg, ale i kultura jezty jest u nich naprawdę na wysokim poziomie.
Jeżdżąc po Europie, zwłaszcza po Niemczech, trzeba zdawacs obie sprawę, że nie jest to do końca bezpeczny kraj, tak jakby nam sie mogło to wydawać... Odsyłam np tutaj https://transparking.eu/blog/najbardzie ... w-europie/ info na temat najbardziej niebezpiecznych parkingach w Europie.

PostNapisane: 24 gru 2018, o 13:22 
Nowicjusz
Nowicjusz

Model: Avensis
Rocznik: 2014
Silnik: 2.0
Portugalia jest też dosyć intuicyjna. Byliśmy tam na wakacjach, wynajmowąłem auto, i sieć drogowa jest tam naprawdę bardzo dobra.
Natomiast w Grecji jest trochę dziskości na drodze. A przynajmniej tak było na krecie na której miałem okazję przebywać, i też jeździć autem z wypożyczalni.

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 334 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 8, 9, 10, 11, 12

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]