TOYOTA AVENSIS FORUM

Forum użytkowników i miłośników samochodu Toyota Avensis

Teraz jest 28 cze 2017, o 09:08

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 477 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 16  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 12 lut 2010, o 17:36 
Nowicjusz
Nowicjusz

Witam,
Witam wszystkich,
planuję zakup nowego autka. Spodobały mi się dwa modele używana Avensis z 2007r. silnik 2.0Diesel oraz nowa Octavia Combi Ambiente diesel 2,0 TDI / 103 kW (140 KM). Możecie pomóc mi w wyborze? Może to dość dziwne pytanie, ale za podobne pieniądze mogę mieć nowy samochód lub używaną 3letnią avensis. Chodzi mi głównie o ich awaryjność itp. Samochodem rocznie robię przebieg ok 35tys. Dziękuję z góry za wszystkie cenne rady. :-) P.S. proszę o przeniesienie, jeśli napisałem w nieodpowiednim dziale.

Tytuł:
PostNapisane: 12 lut 2010, o 17:55 
Guru
Guru

Marka: Toyota
Model: T22 & T27
Rocznik: 2009
Silnik: 4A-FE & 3ZR-FAE
Nie wiem co tu porównywać skoro Octavia to klasa kompaktowa a Avensis średnia. Avensis ma o 12cm większy rozstaw osi i to jest przepaść jeżeli chodzi o ilość miejsca w 2 rzędzie.

Oczywiście wiesz o pękających głowicach w 2.0TDI? Co prawda teraz pękają mniej ale jednak. Dwumas też siada i to nawet po 90tys.km.
Ja bym dla świętego spokoju wziął sprawdzony 1.9TDI + wirusa i masz te 140 koni.

Tytuł:
PostNapisane: 12 lut 2010, o 19:02 
Moderator
Moderator

Pochwały: 284
Model: Avensis T22
Nadwozie: kombi
Rocznik: 2001
Silnik: 2.0 D4D 1cdftv
octavia to zupelnie inna klasa, duzo ciasniejsza, taki rozrosniety waski kompakt, no ale jednak bedzie nowa, wiec zalezy co kto lubi ;-)

pozdr :-D

Tytuł:
PostNapisane: 12 lut 2010, o 20:22 
Guru
Guru

Pochwały: 56
Marka: TOYOTA
Model: Corolla E16
Rocznik: 2015
Silnik: 1ZR-FAE 1.6 VVTi
Avensisa można od bidy porównać do superb, ale też tylko w najmocniejszej i najdroższej wersji. Oktavia to raczej odpowiednik nowej Corolli.

Tytuł:
PostNapisane: 12 lut 2010, o 20:26 
Coś wie...
Coś wie...

Pochwały: 1
Marka: avensis
Model: T25
Rocznik: 2005
Silnik: d4d 116
bagaznik wiekszy ma jednak skoda... :nuda:
pozdrawiam

Tytuł:
PostNapisane: 12 lut 2010, o 20:27 
Moderator
Moderator

tejot napisał(a):
bagaznik wiekszy ma jednak skoda...
tak, najlepiej wie o tym pasazer tylnej kanapy ktory nie ma miejsca na nogi, typowa zbyt krotka kolderka ....

Tytuł:
PostNapisane: 12 lut 2010, o 20:35 
Coś wie...
Coś wie...

Marka: avensis
Model: T25
Silnik: d4d 116
wrc napisał(a):
tejot napisał(a):
bagaznik wiekszy ma jednak skoda...
tak, najlepiej wie o tym pasazer tylnej kanapy ktory nie ma miejsca na nogi, typowa zbyt krotka kolderka ....

chcialem oddac skodzie sprawiedliwosc, z tego wyzej mozna odniesc wrazenie, ze porownujemy malucha ze starem ;-) :-D

Tytuł:
PostNapisane: 12 lut 2010, o 20:39 
Nowicjusz
Nowicjusz

Model: Avensis T25
Rocznik: 2004
Silnik: 2.0 D4D
Ale co nowe to nowe, wiec chociaz jezdze Toyota wybralbym Skode.

Tytuł:
PostNapisane: 12 lut 2010, o 21:04 
Zaawansowany
Zaawansowany

Pochwały: 3
Model: T27
Silnik: 2.2 + BOX
Szary napisał(a):
Ale co nowe to nowe, wiec chociaz jezdze Toyota wybralbym Skode.

Popieram - nowe z gwarancja. Nie wiadomo przez co przeszła ta 2 letnia toyota.

Tytuł:
PostNapisane: 12 lut 2010, o 23:53 
Guru
Guru

Marka: Skoda
Model: Superb Combi
Rocznik: 2010
Silnik: 1.8TSI
RG napisał(a):
Avensisa można od bidy porównać do superb, ale też tylko w najmocniejszej i najdroższej wersji.

No, z tą "bidą" to pojechałeś :-) . Akurat tak się składa, że za parę tygodni odbieram Superba kombi 1.8TSI. Silnik nie najmocniejszy, a wersja podstawowa - w porównaniu z Avensis Luną naprawdę nieźle wyposażona.

Nie wiem, w którym miejscu Superb wygląda tak "bidnie" - dla mnie sam silnik to podstawowy argument za. W T27 niestety żaden silnik mi nie odpowiada, więc odpadła w przedbiegach. A co do komfortu jazdy i wyciszenia Superba to sam byłem zaskoczony. Powiem tyle, że Passat zdecydowanie wysiada. O ilości miejsca w środku i bagażniku nie wspominam - tu konkurencja po prostu nie istnieje. Owszem, nie każdemu będzie odpowiadać styl wnętrza - taki typowo niemiecki, dosyć surowy, ale co do jakości użytych materiałów nie ma raczej powodów do narzekania. Za to jeśli kwestię konkurencyjności rozpatrujemy pod kątem wizerunku marki, to można się zastanawiać. Ale nie wydaje mi się, żeby killero miał pod tym względem jakieś "rozterki moralne" - popraw mnie jeśli się mylę ;-) .

Ale dosyć tego OT (w razie większego zainteresowania wydzielę do nowego wątku). Jeśli chodzi o Octavię, to wystarczy przyjrzeć się zastosowanej tam technice - ten model, to rozwinięcie Golfa i nie da się tego ukryć. Jeśli aspiruje do klasy średniej, to raczej stylistycznie. No i pod względem bagażnika, ale to i tak niewiele zmienia. To chyba taka taktyka grupy VW, żeby Skoda była zawsze "gdzieś pomiędzy". I to też nie jest bez sensu - zresztą wyniki sprzedaży Octavii mówią same za siebie. Tylko trzeba sobie zdawać sprawę z tego "bycia pomiędzy" - Avensis i Octavia nie są tak naprawdę dla siebie konkurencją.

A kwestia: nowa Octavia, czy używana Ave - to zupełnie inna sprawa. Ja np. byłem pewny, że kupno nowego samochodu jeszcze długo mi nie grozi. Ale pół roku szukania dobrego kilkuletniego egzemplarza klasy Volvo V70, czy Subaru Outbacka, dało mi (no i mojej żonie, nie mniej ważna sprawa :chytry: ) mocno do myślenia. Czy gdyby Skoda nie miałą takiego modelu jak Superb, zdecydowałbym się na Octavię? Być może. Ale to już byłby dla mnie prawdziwy kompromis, jeśli chodzi o klasę samochodu i jego cenę.

Tytuł:
PostNapisane: 13 lut 2010, o 06:55 
Guru
Guru

Portal, źle mnie zrozumiałeś. Nie chodziło mi o to, że superb jest biedny. Chodziło mi o to, że superb to auto raz porównywalne do e-clasy, raz porównują je z avką, a właściwie to powinno się je chyba porównywać do camry... Bo moim zdaniem superb to już klasa premium. Gabarytowo, wyposażeniowo i prestiżem... Superb to naprawdę fajny dobrze wyposażony samochód. W dodatku bardzo ładny.

Tytuł:
PostNapisane: 13 lut 2010, o 14:38 
Coś wie...
Coś wie...

Jeśli chodzi o najnowszą Octavię, to z tyłu miejsca jest wystarczająco dużo. W tym względzie byłem zaskoczony, gdyż w zasadzie płyta jest ta sama co przed face liftem (taka octavie ma moja siostra) - natomiast mam wrażenie ze jest więcej miejsca. Natomiast komfort resorowania jest zdecydowanie lepszy po stronie Avensis. Octavia jest sztywna i twarda. Natomiast jeśli chodzi o o silniki, to Toyota nie ma się czym pochwalić w żadnej klasie. Każdego Diesla w skodzie można mieć z automatem. Dodatkowo masz napęd na cztery kola. Juz niedługo 4x4 w dieslu także w połączeniu z automatem w silniku 170KM. Jeszcze jednym za przemawiającym za skodą jest interwał pomiędzy przeglądami wynoszący 30000 a nie 15000 jak w Toyocie. Zdecydowanie korzystniejsze rozwiązanie dla portfela, które kompensuje szybsza utratę wartości Skody. Miałem przyjemność jeździć przez dwa tygodnie nową octavia z silnikiem 1.8TSI+DSG i rogal przy przyspieszaniu spod świateł nie schodził mi z twarzy. Wszystko powyższe za 72.000 to naprawdę okazja. W toyocie nawet by na gołego Avensisa nie starczyło. Jeśli miałbym się decydować, czy używany Aven czy nowa Octavia to nie zastanawiałbym się ani chwili i wybrał Octavie.

Tytuł:
PostNapisane: 13 lut 2010, o 17:07 
Guru
Guru

Model: T22 & T27
Silnik: 4A-FE & 3ZR-FAE
sambi napisał(a):
Jeszcze jednym za przemawiającym za skodą jest interwał pomiędzy przeglądami wynoszący 30000 a nie 15000 jak w Toyocie.
I chyba nie powiesz, że to jest z korzyścią dla silnika? Reszta to zgoda, Toyota nie ma 4x4, DSG, automatów w każdych wersjach ale to jest Toyota a nie Skoda. Ta mała różnica skutecznie powstrzymała mnie przed zakupem Superba 1.8TSI 4x4 zamiast T27.

Tytuł:
PostNapisane: 13 lut 2010, o 19:35 
Killero... Dolacze sie do opinii i powiem od siebie ze oktavia i ave to dwie rozne polki. To raz. Dwa ze plyta podlogowa w oktavi to nic innego jak golf. A wyglada nawet niezle bo mu nos i kufer wydluzono. Zasadnicze pytanie to nowy czy uzywany... Nowy wiadomo. Bo uzywka zawsze ryzyko, no chyba ze pewne zrodlo zakupu bedzie To wtedy ave. jezeli chodzi o tego disla 2.0 od VW to mi ciarki chodza jak o tym slysze. Radzilbym 1,9 TDI bo to sprawdzona choc stara i klekoczaca jednostka. Jezeli masz zamiar pojezdzic tym dluzej to ma kilka powaznych bledow nie do konca zlikwidowanych. W pierwszych sztukach tego silnika dochodzilo na poczatku produkcji do pekniec glowicy, i byla tam jakas akcja serwisowa. Cos tam pogrzebali i znalezli ze odlewy sa wadliwe. Nie pamietam juz kto, ale zostal zrobiony test dlugodystansowy Pancerwagena passata z tym motorem. 100 K kilometrow i nadal glowice wykazuja mikropekniecia. A oficjalne tlumaczenie wazniakow z Wolfsburga ze to niegrozne. Miedzy innymi dlatego nie kupilem passka choc o nim myslalem. Na temat avki to nie powiem zbyt wiele bo dopiero sie jej ucze :-) i w wersji T27. A Ciebie interesuje T25. To statystycznie rzecz biorac najmniej udany model Toyoty. Dzialo sie cos z kolumnami kierowniczymi, wadliwe odblysniki w ksenonach i kilka jeszcze drobniejszych rzeczy ktorych nie pamietam. Popatrz tu to zapewne odechce ci sie tego disla

http://www.autocentrum.pl/oceny/volkswa ... -2005-2010
Wybor nalezy do ciebie, zycze trafnego

Tytuł:
PostNapisane: 13 lut 2010, o 20:08 
Coś wie...
Coś wie...

Model: Avensis T27
Silnik: benzyna 1.8 148 KM
Przez osiem lat miałem Octavię (2.0 benzyna), teraz mam Avensis.
Octavia jest na prawdę dobrym autem w swej klasie.
Na Twoim miejscu brałbym nowy samochód.

Tytuł:
PostNapisane: 13 lut 2010, o 20:24 
Guru
Guru

Pochwały: 90
Marka: CZARNA
Model: WOŁGA T25
Silnik: 2,0 D4D 1CD
Jeśli miałbym brać Octavię to TYLKO z silnikiem 1,9TDI i z napędem 4x4, oczywiście w budzie nr II.
Miejsca z tyłu jest wystarczająco (poprawili to w porównaniu z wersją nr I), olbrzymi kufer, ceny części stanowiące kilkanaście procent cen części do Avensisa, zawieszenie dobrze znosi polskie dziury, duża niezawodność.
Na minus Octavii: klekoczący silnik na pompo-wtryskiwaczach, głośniej we wnętrzu, gorsze materiały wykończeniowe, prosty samochód - bez duszy, bez emocji (pomijam RS), mniejszy komfort jazdy w porównaniu z Ave.
A 3-letni Avensis - no cóż wystarczy poczytać forum :nuda:

Octavia to niezły budżetowy wybór. Uwaga na egzemplarze używane sporo "ganiało" we flotach, ale Avek z resztą też.

Ciężki wybór wbrew pozorom.

Tytuł:
PostNapisane: 13 lut 2010, o 22:12 
Coś wie...
Coś wie...

Marka: audi
Model: A.3
Silnik: 2.0 fsi 150km
ja wybralbym nowy samochod.

viewtopic.php?t=4446

Tytuł:
PostNapisane: 13 lut 2010, o 22:43 
Coś wie...
Coś wie...

Marka: Aven
Model: Sedan
Silnik: 2.0 PB
moim zdaniem trzeba również wziąć pod uwagę utratę wartości samochodu, co w przypadku kupna nowego samochodu przez pierwsze 2/3lata jest bardzo duża!

Tytuł:
PostNapisane: 14 lut 2010, o 01:14 
Guru
Guru

Marka: Skoda
Model: Superb Combi
Rocznik: 2010
Silnik: 1.8TSI
RG napisał(a):
Portal, źle mnie zrozumiałeś. Nie chodziło mi o to, że superb jest biedny. Chodziło mi o to, że superb to auto raz porównywalne do e-clasy, raz porównują je z avką, a właściwie to powinno się je chyba porównywać do camry... Bo moim zdaniem superb to już klasa premium. Gabarytowo, wyposażeniowo i prestiżem... Superb to naprawdę fajny dobrze wyposażony samochód. W dodatku bardzo ładny.

OK, chodziło mi o sformułowanie "z bidą porównać" ;-) - chyba rzeczywiście źle zrozumiałem. No i właśnie Superb jest kolejnym przykładem tej "przewrotnej" polityki Skody. Ma być konkurencyjny dla połowy samochodów na rynku naraz :glupek: . Najlepiej posłuchać sprzedawcy w salonie - ja się co chwilę od śmiechu powstrzymywałem. Doszło nawet do... Audi A8 :-D. Że niby przyjechał do nich facet z A8, bo słyszał, że Superb ma tyle samo miejsca w środku. Wsiadł, popatrzył i podobno stwierdził, że jest nawet więcej... Potem jeszcze wyjazd szefa salonu w góry ze znajomymi, którzy mieli nówkę A6, a później zamiana za kierownicą i ten z A6 powiedział, że wolałby Superba! Bez komentarza...

Ale - trzymajmy się tematu :chytry: . Superba można by rozważać, jeśli wybieramy między nową Toyotą a nową Skodą. Technicznie i funkcjonalnie to dosyć podobne i rzeczywiście konkurencyjne modele. To znów pokazuje, że wybierając Octavię nieco tracimy w stosunku do Toyoty - głównie jeśli chodzi o komfort jazdy.

Schwefel napisał(a):
Toyota nie ma 4x4, DSG, automatów w każdych wersjach ale to jest Toyota a nie Skoda. Ta mała różnica skutecznie powstrzymała mnie przed zakupem Superba 1.8TSI 4x4 zamiast T27.

A mnie, kiedyś zatwardziałego zwolennika niemieckiej techniki motoryzacyjnej fakt bycia Skodą w Superbie zupełnie nie przeszkadza :-) . Ani merytorycznie, ani jeżeli chodzi o prestiż marki. To drugie wiąże się w pewnym stopniu z ceną - wystarczy porównać np. Passata z Superbem. No i w przypadku tematu tego wątku, kolejna rzecz do rozważenia - kolejne "coś za coś".

j.wielgosz napisał(a):
moim zdaniem trzeba również wziąć pod uwagę utratę wartości samochodu, co w przypadku kupna nowego samochodu przez pierwsze 2/3lata jest bardzo duża!

Tak, tu kłania się szerszy temat, ogólnie: samochód nowy, czy używany. Sam trzymałem się długo tej drugiej opcji, ale tylko krowa nie zmienia poglądów :-D . W moim przypadku fakt, że zamierzam tym samochodem jeździć naprawdę długo, spycha na trochę dalszy plan kwestię utraty wartości. Jeśli się szuka samochodu np. na 3-4 lata, to już staje się bardzo istotne.

Tytuł:
PostNapisane: 14 lut 2010, o 01:54 
Guru
Guru

Pochwały: 9
Marka: toyota
Model: t25 przed i po fl
Rocznik: 2007
Silnik: 1cd i 1ad
cos w tym superbie musi byc, jestem coraz blizej przesiadki na superba uzywka 6 moze 7 rok ok 8keuro lekko tanszy od avensiora... tylko ciezko bedzie trafic 1.9 motor bo 2.0 to padaczka z kolei 2.5 to 2x padaczko bo akcyza... wracajac do pytania z gory motor 2.0 140ps to krol lawet, jak juz to 1.9 105ps dorzucisz boxa i sie zawija, a poza tym auto jest tak szybkie jak kierowca, z kolei 2.0 toyota 126ps.... ja wole ten stary 1cd bo pali w normie natomiast ten ma buta ciagnie do 180( potem sie buja) ale pali przy dynamicznej jezdzie 10-12 w trasie, a wtym starszym 116ps 8 no 8.5 jest naprawde max! jak robisz tak malo km 35 tys to kup nowa benzyne a nie uzywanego dizla, oktawia 1,6 przy rozsadnej jezdzie do 140 pali 7 l, avensis 7 ropy jak sie wleczesz

Tytuł:
PostNapisane: 14 lut 2010, o 08:32 
Guru
Guru

Portal napisał(a):
posłuchać sprzedawcy w salonie - ja się co chwilę od śmiechu powstrzymywałem. Doszło nawet do... Audi A8 :-D . Że niby przyjechał do nich facet z A8, bo słyszał, że Superb ma tyle samo miejsca w środku. Wsiadł, popatrzył i podobno stwierdził, że jest nawet więcej... Potem jeszcze wyjazd szefa salonu w góry ze znajomymi, którzy mieli nówkę A6, a później zamiana za kierownicą i ten z A6 powiedział, że wolałby Superba! Bez komentarza...

Jasne... Zaraz wyjdzie na to, że superb jest większy i komfortowy nawet o maybacha...

Skoda od pewnego czasu produkuje bardzo ładne i dobrze wyposażone auta. Myślę, że połączenie z audi i vw dobrze wpłynęło na markę, jakość i wizerunek skody. Masz okazję, kupuj nowe. Zawsze jak coś nawali to na gwarancji zrobią, przynajmniej tak jest w teorii.

Tytuł:
PostNapisane: 14 lut 2010, o 10:10 
Coś wie...
Coś wie...

Model: Avensis T27
Silnik: benzyna 1.8 148 KM
RG napisał(a):
Portal napisał(a):
posłuchać sprzedawcy w salonie - ja się co chwilę od śmiechu powstrzymywałem. Doszło nawet do... Audi A8 :-D . Że niby przyjechał do nich facet z A8, bo słyszał, że Superb ma tyle samo miejsca w środku. Wsiadł, popatrzył i podobno stwierdził, że jest nawet więcej... Potem jeszcze wyjazd szefa salonu w góry ze znajomymi, którzy mieli nówkę A6, a później zamiana za kierownicą i ten z A6 powiedział, że wolałby Superba! Bez komentarza...

Jasne... Zaraz wyjdzie na to, że superb jest większy i komfortowy nawet o maybacha...

Podobne teksty słyszałem w lubelskim salonie Skody. Pewnie na szkoleniach ich tego uczą. :hihihi:
RG napisał(a):
Skoda od pewnego czasu produkuje bardzo ładne i dobrze wyposażone auta.

Z ładnymi to wg. mnie mocno przesadziłeś. Moja ocena jest odmienna. Nie kupiłem Superba m.in. dlatego, że wygląda jak wygląda. :nie:

Tytuł:
PostNapisane: 14 lut 2010, o 10:15 
Zaawansowany
Zaawansowany

Pochwały: 32
Model: T-etka 27
Rocznik: 2011
Silnik: benzyna
Bez zastanowienia nowa octavia :ok: , bo stare to jedynie.
jest dobre wino i skrzypce.

O.T
Na pewno bym nie wymieniał oleju co 30 tys- tylko częsciej, chyba że tyle żlopią oleju że dzięki ciągłym dolewkom jest cały świeżutki olej :nuda:

Tytuł:
PostNapisane: 14 lut 2010, o 10:24 
Coś wie...
Coś wie...

Model: Avensis T25
Silnik: 1AZ-FSE 2.0 benzyna
killero, bierz nową octavkę tylko tak jak już koledzy pisali z silnikiem 1.9 bo 2.0 to bezsens i zostaniesz Królem Lawet :)

Obrazek

Gurszczak i jego Avensis

Tytuł:
PostNapisane: 14 lut 2010, o 14:25 
Guru
Guru

traumeel napisał(a):
Z ładnymi to wg. mnie mocno przesadziłeś. Moja ocena jest odmienna. Nie kupiłem Superba m.in. dlatego, że wygląda jak wygląda.

W porównaniu ze starymi modelami, to nowe są naprawdę ładne. Zresztą, widać tu podobieństwo do passata i a4.

Tytuł:
PostNapisane: 14 lut 2010, o 19:04 
Moderator
Moderator

dla mnie octavia a szczegolnie superb sa brzydkie, stad nie sa autem dla mnie, a jak ostatnio bylem w salonie tej marki to ceny byly wysokie, czytajac wasze posty musze chyba przestudiowac ich cennik jeszcze raz, bo mi sie nie wydalo tanio za octavie bo to kompakt z duzym bagajem
ze wzgledu na duza trudnosc w znalezieniu zadbanego dwulatka, bez wzgeldu czy to ave czy cos innego, mimo wszystko opcja zakupu nowego auta jest dosc dobrym pomyslem

Tytuł:
PostNapisane: 14 lut 2010, o 19:14 
Zaawansowany
Zaawansowany

Model: T27
Silnik: 2.2 + BOX
wrc napisał(a):
dla mnie octavia a szczegolnie superb sa brzydkie, stad nie sa autem dla mnie, a jak ostatnio bylem w salonie tej marki to ceny byly wysokie, czytajac wasze posty musze chyba przestudiowac ich cennik jeszcze raz, bo mi sie nie wydalo tanio za octavie bo to kompakt z duzym bagajem
ze wzgledu na duza trudnosc w znalezieniu zadbanego dwulatka, bez wzgeldu czy to ave czy cos innego, mimo wszystko opcja zakupu nowego auta jest dosc dobrym pomyslem

Wg mnie superb nie wyglada zle - podoba mi sie szczegolnie tyl - gorzej z przodem.

Tytuł:
PostNapisane: 14 lut 2010, o 19:55 
Nowicjusz
Nowicjusz

natterr napisał(a):
Wg mnie superb nie wyglada zle - podoba mi sie szczegolnie tyl - gorzej z przodem.

Heh, dobrze że ludzie się jednak różnią. Wg mnie jest dokładnie odwrotnie :)

Tytuł:
PostNapisane: 14 lut 2010, o 20:23 
Guru
Guru

Pochwały: 9
Marka: toyota
Model: t25 przed i po fl
Rocznik: 2007
Silnik: 1cd i 1ad
no dobra ale za nowa octawie ambiente 140ps 2.0td ktora kosztuje niecale 90tys kupisz 2 avensisy 2007r.... eee to wole mojego avensiora pijaka i 50tys w kieszeni

Tytuł:
PostNapisane: 14 lut 2010, o 20:45 
Moderator
Moderator

kamyk napisał(a):
no dobra ale za nowa octawie ambiente 140ps 2.0td ktora kosztuje niecale 90tys kupisz 2 avensisy 2007r.... eee to wole mojego avensiora pijaka i 50tys w kieszeni
tez mi cos nie pasowalo, wiec sprawdzilem, i ceny wygladaja tak:
- octavia kombi 1.9 tdi 105 ambiente 78700zl
- octavia kombi 2.0 tdi ambiente 86700zl
- avensis kombi 2.0 d4d luna 90790zl
- avensis kombi 2.0 d4d sol 97900zl
rzekoma taniosc skody to mit, to auto z nizszej polki, a roznica w cenach nie powala na kolana :cfaniak:

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 477 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 16  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]