TOYOTA AVENSIS FORUM

Forum użytkowników i miłośników samochodu Toyota Avensis

Teraz jest 20 lut 2017, o 17:22

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1023 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 35  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Fotoradary
PostNapisane: 6 mar 2007, o 07:58 
Administrator
Administrator

Pochwały: 54
Marka: Toyota
Model: Avensis T27
Nadwozie: kombi
Rocznik: 2014
Silnik: 1.8
Fotoradary - zmora kierowców lubiących szybką jazdę... :auto:

Mapka fotoradów i "ulubionych" miejsc policjantów w Warszawie :czytaj:

Obrazek

Mapa Polski z fotoradarami: LINK

Tytuł:
PostNapisane: 6 mar 2007, o 11:33 
Mistrz
Mistrz

I tak powinniśmy się cieszyć, że większość fotoradarów w Polsce ma tak wysoko ustawione "widełki" - większość ustawionych na 50 km/h łapie dopiero od mniej więcej 80 km/h... :ok:
W Niemczech mój przyjaciel dostał zdjęcie i mandat za 54 km/h na 50 km/h... I nie było zmiłuj się... :-(
Choć generalnie - "kozaczeniu" w mieście mówię stanowcze :nie: :nie: :nie:

Tytuł:
PostNapisane: 10 mar 2007, o 12:15 
Mistrz
Mistrz

Superwideoradar zbyt super! :jezyk: :jezyk: :jezyk:

Superszybki samochód do ścigania piratów drogowych z aparaturą do filmowania ich brawurowych wyczynów, jaki dostała piotrkowska policja, służy od kilku tygodni jako zwykły nieoznakowany radiowóz.

Według "Dziennika Łódzkiego" ultranowoczesne urządzenie nie jest wykorzystywane, ponieważ policja nie ma gdzie przechowywać cyfrowych filmów z patroli.

Nowiuteńki ford mondeo za 140 tys. zł ma wideorejestrator cyfrowy, sprzężony z radarem do mierzenia prędkości, a pod maską 3- litrowy silnik benzynowy. "To chyba najdroższe kino świata" - śmieje się komendant miejski w Piotrkowie Tomasz Józefiak.

Jeśli kierowca zostanie zaproszony do środka na seans, może być pewien, że obejrzy wszystkie swoje przewinienia, a mandat będzie słony. Nie wiadomo jednak, kiedy to nastąpi, bo zarządzenie komendanta głównego z 2004 r. każe przechowywać zarejestrowane (np. fotoradarem) wykroczenia drogowe aż przez 30 dni.

"Tymczasem cyfrowe nagranie z 11-godzinnego patrolu ma 60 GB. Jeśli pomnożymy to przez 30 dni, okazuje się, że potrzebny byłby komputer z twardym dyskiem wielkości segmentu" - mówi asp. Radosław Gwis z zespołu prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Łodzi.

A - jak czytamy w "Dzienniku Łódzkim" - piotrkowska komenda nie dysponuje nawet znacznie mniejszym komputerem.

źródło: www.interia.pl

Tylko w jeden sposób można to skomentować - :glupek: :glupek: :glupek:

Tytuł:
PostNapisane: 10 mar 2007, o 12:20 
Administrator
Administrator

Smiechu warte... :-D
Super inwestycja :glupek: 140 tys. poszło się... :ok:

Tytuł:
PostNapisane: 21 mar 2007, o 08:54 
Mistrz
Mistrz

Radarowcy czają się wszędzie

Policjanci z drogówki znowu mogą nas zatrzymać w każdym miejscu. Anulowano rozkaz o stałych i jawnych punktach kontroli kierowców.
W połowie ub.r. komendant główny policji nakazał swoim podwładnym ujawnić wszystkie miejsca, w których kontrolują kierowców na drogach. W założeniu miało to spowodować zmniejszenie liczby wypadków. Podlascy funkcjonariusze w internecie zaprezentowali listę ok. 300 takich miejsc i tylko tam zamierzali zatrzymywać kierowców.

Teraz nowy komendant główny skasował rozkaz poprzednika i pozwolił, by policjanci kontrolowali kierowców w miejscach, które sami uznają za właściwe. Zalecenia obowiązują od końca zeszłego tygodnia.

Naczelnik podlaskiej drogówki, komendant Rafał Kozłowski uspokaja szoferów: - Ci, co jeżdżą zgodnie z przepisami, powinni być spokojni nawet wtedy, gdybyśmy kontrolowali ich samolotami z powietrza. Bać powinni się ci, co przepisów nie przestrzegają.

Zdaniem naczelnika Kozłowskiego nowe regulacje pozwolą na elastyczne reagowanie na zagrożenia na drogach. Jak przyznaje, na policyjnej liście ujawnionych punktów kontrolnych są takie, w których obecnie nie występuje żadne zagrożenie. Niebezpiecznie zrobiło się za to w innych miejscach. Jednak póki te nie zostały opublikowane, policjanci z radarami stać w nich nie mogli.

- Nadal obowiązuje jednak zasada, że radiowóz ma stać w miejscu widocznym dla kierowców - dodaje kom. Kozłowski.

źródło: www.gazeta.pl

Eee tam w krzakach - cały Sopot obstawili - tubylcy wiedzą co i jak ale non - GSP użytkownicy lecą jak ćmy do światła... I płacą... I płacą...

Tytuł:
PostNapisane: 21 mar 2007, o 13:00 
Mistrz
Mistrz

Policjanci nie nadążają z mandatami :-D :-D :-D

Aż 662 kierowców jadących z nadmierną prędkością zarejestrował przez tydzień policyjny fotoradar na łódzkich drogach. Rekordziści w terenie zabudowanym jechali blisko 130 km/h.

- Przez trzy dni urządzenie na al. Włókniarzy przy ul. Lewej wykonało 364 zdjęcia - informuje podkom. Artur Zawadzki, naczelnik sekcji ruchu drogowego KMP w Łodzi. - Rekordzistą okazał się kierowca Volvo, który przy obowiązującym tam ograniczeniu prędkości do 60 km/h pędził 128 km/h.

Niewiele mniej na liczniku miał właściciel Toyoty na ul. Zgierskiej przy ul. Jesionowej, który jechał 123 km/h. Tymczasem w tym miejscu stoi znak nakazujący „pięćdziesiątkę”.

Z kolei kierowca Mercedesa na ul. Łagiewnickiej przy ul. Sowińskiego, gdzie obowiązuje 50 km/h, miał na liczniku 110 km/h.

- Jesteśmy załamani liczbą wykroczeń - mówi naczelnik. - Kierowcy jadą, jakby zupełnie zapomnieli, że to teren zabudowany. Wszyscy, których zarejestrował fotoradar, muszą się spodziewać mandatu i punktów karnych. Na razie kierowca może zapłacić maksymalnie 500 zł i dostać 10 punktów. Są już prowadzone prace nad zmianą przepisów, które pozwolą na ukaranie mandatem do tysiąca złotych.

- Wbrew temu, co sądzi większość kierowców, na zdjęciu wykonanym przez fotoradar nie musi być widoczna twarz kierowcy, by ukarać go mandatem. Wystarczy jedynie numer rejestracyjny pojazdu - mówią funkcjonariusze.

Punkty karne i mandaty za przekroczenie dozwolonej prędkości:

do 10 km/h: 50 zł i 1 punkt karny
11 - 20 km/h: 50 - 100 zł - 2 pkt.
21 - 30 km/h: 100 - 200 zł - 4 pkt.
31 - 40 km/h: 200 - 300 zł - 6 pkt.
41 - 50 km/h: 300 - 400 zł - 8 pkt.
ponad 50 km/h: 400 - 500 zł - 10 pkt.

źródło: www.wp.pl

No to przyznawać się - ile kto ma/miał punktów... :jezyk: :jezyk: :jezyk:

Tytuł:
PostNapisane: 22 mar 2007, o 17:14 
Mistrz
Mistrz

Straż miejska (na razie) bez fotoradarów

Trybunał Konstytucyjny orzekł, że straż gminna nie ma prawa ani posługiwać się fotoradami, ani na ich podstawie nakładać mandatów za nadmierną prędkość, ani kierować takich spraw do sądu grodzkiego. Uprawnienie to bowiem zostało przyznane strażom z naruszeniem konstytucyjnych zasad.

Kierowców zadowolonych z tego wyroku należy jednak przestrzec, że ich radość nie będzie długotrwała: w parlamencie trwają prace nad nowelizacją prawa drogowego, która przewiduje upoważnienie straży do monitorowania ruchu drogowego i karania kierowców za przekroczenie prędkości. A wtedy zakwestionowane przez TK uprawnienia straży miejskiej staną się zgodne z konstytucją.

Rzecz bowiem w tym, że Trybunał oceniał nie celowość przyznania strażom miejskim i gminnym uprawnień do kontroli prędkości pojazdów i karania za jej przekroczenie, lecz zgodność z konstytucją rozporządzenia ministra spraw wewnętrznych i administracji, które takie uprawnienie wprowadziło, naruszając ustawową delegację. Tym samym rozporządzenie jest niezgodne z konstytucją.

Przewodniczący składu TK sędzia Bohdan Zdziennicki podkreślał, że każde rozporządzenie musi mieć swoją podstawę w ustawie i nie może wykraczać poza takie ustawowe umocowanie. Rozporządzenie ministra SWiA wyszło poza te ramy, ponieważ prawo o ruchu drogowym, na podstawie którego wydano rozporządzenie, pozwala straży miejskiej jedynie na przemieszczenie lub usunięcie pojazdu, gdy postawiono go w miejscu, gdzie jest to zabronione i utrudnia ruch lub w inny sposób zagraża bezpieczeństwu. Pozwala też straży miejskiej na założenie blokady na koła pojazdu zaparkowanego w niedozwolonym miejscu.

Podczas rozprawy zaskarżający przepisy przedstawiciel Rzecznika Praw Obywatelskich podkreślał, że na podstawie innych ustaw - o straży gminnej - ma ona uprawnienia, do nagrywania obrazu i dźwięku z miejsc publicznych, jednak z takimi zdjęciami dokumentującymi przekroczenie prędkości może jedynie pójść do policji, by to ona wszczęła postępowanie przeciw kierowcy popełniającemu wykroczenie.

Trybunał nie określił, co z wystawionymi już i zapłaconymi mandatami. Według przedstawiciela RPO w takiej sytuacji - gdy mandat został przyjęty i zapłacony, nie ma podstaw prawnych do powrotu do sprawy. W przypadku spraw zawisłych przed sądami grodzkimi, to od ich decyzji będzie zależało jaki będzie dalszy bieg. Sędzia sprawozdawca sprawy w Trybunale Mirosław Wyrzykowski powiedział dziennikarzom po ogłoszeniu wyroku, że teoretycznie istnieje możliwość podważenia zapłaconych już mandatów przed sądem, jednak od oceny sądu będzie zależało, jaki będzie skutek takiego zaskarżenia.

Trybunał wykreślił z rozporządzenia uprawnienie strażników jedynie do kontroli ruchu drogowego w stosunku do kierujących, którzy przekraczają prędkość. Strażnicy mają nadal prawo do działania, gdy kierujący nie stosują się do zakazu ruchu w obu kierunkach lub do sygnalizacji świetlnej - te przypadki nie były skarżone przez RPO i TK na ich temat się nie wypowiadał.

źródło: www.rzeczpospolita.pl

Tytuł:
PostNapisane: 22 mar 2007, o 17:14 
Mistrz
Mistrz

Straż miejska (na razie) bez fotoradarów

Trybunał Konstytucyjny orzekł, że straż gminna nie ma prawa ani posługiwać się fotoradami, ani na ich podstawie nakładać mandatów za nadmierną prędkość, ani kierować takich spraw do sądu grodzkiego. Uprawnienie to bowiem zostało przyznane strażom z naruszeniem konstytucyjnych zasad.

Kierowców zadowolonych z tego wyroku należy jednak przestrzec, że ich radość nie będzie długotrwała: w parlamencie trwają prace nad nowelizacją prawa drogowego, która przewiduje upoważnienie straży do monitorowania ruchu drogowego i karania kierowców za przekroczenie prędkości. A wtedy zakwestionowane przez TK uprawnienia straży miejskiej staną się zgodne z konstytucją.

Rzecz bowiem w tym, że Trybunał oceniał nie celowość przyznania strażom miejskim i gminnym uprawnień do kontroli prędkości pojazdów i karania za jej przekroczenie, lecz zgodność z konstytucją rozporządzenia ministra spraw wewnętrznych i administracji, które takie uprawnienie wprowadziło, naruszając ustawową delegację. Tym samym rozporządzenie jest niezgodne z konstytucją.

Przewodniczący składu TK sędzia Bohdan Zdziennicki podkreślał, że każde rozporządzenie musi mieć swoją podstawę w ustawie i nie może wykraczać poza takie ustawowe umocowanie. Rozporządzenie ministra SWiA wyszło poza te ramy, ponieważ prawo o ruchu drogowym, na podstawie którego wydano rozporządzenie, pozwala straży miejskiej jedynie na przemieszczenie lub usunięcie pojazdu, gdy postawiono go w miejscu, gdzie jest to zabronione i utrudnia ruch lub w inny sposób zagraża bezpieczeństwu. Pozwala też straży miejskiej na założenie blokady na koła pojazdu zaparkowanego w niedozwolonym miejscu.

Podczas rozprawy zaskarżający przepisy przedstawiciel Rzecznika Praw Obywatelskich podkreślał, że na podstawie innych ustaw - o straży gminnej - ma ona uprawnienia, do nagrywania obrazu i dźwięku z miejsc publicznych, jednak z takimi zdjęciami dokumentującymi przekroczenie prędkości może jedynie pójść do policji, by to ona wszczęła postępowanie przeciw kierowcy popełniającemu wykroczenie.

Trybunał nie określił, co z wystawionymi już i zapłaconymi mandatami. Według przedstawiciela RPO w takiej sytuacji - gdy mandat został przyjęty i zapłacony, nie ma podstaw prawnych do powrotu do sprawy. W przypadku spraw zawisłych przed sądami grodzkimi, to od ich decyzji będzie zależało jaki będzie dalszy bieg. Sędzia sprawozdawca sprawy w Trybunale Mirosław Wyrzykowski powiedział dziennikarzom po ogłoszeniu wyroku, że teoretycznie istnieje możliwość podważenia zapłaconych już mandatów przed sądem, jednak od oceny sądu będzie zależało, jaki będzie skutek takiego zaskarżenia.

Trybunał wykreślił z rozporządzenia uprawnienie strażników jedynie do kontroli ruchu drogowego w stosunku do kierujących, którzy przekraczają prędkość. Strażnicy mają nadal prawo do działania, gdy kierujący nie stosują się do zakazu ruchu w obu kierunkach lub do sygnalizacji świetlnej - te przypadki nie były skarżone przez RPO i TK na ich temat się nie wypowiadał.

źródło: www.rzeczpospolita.pl

Tytuł:
PostNapisane: 28 mar 2007, o 04:56 
http://antyradary.phi.pl/mapa_fotoradarow/

Mapka gdzie znajduja sie fotoradary ktorych nikt nie lubi :nie:

Tytuł:
PostNapisane: 3 kwi 2007, o 15:42 
Stara się...
Stara się...

Model: Avensis T25 Wagon
Rocznik: 2006
Silnik: 2AD-FTV
ayrsen napisał(a):
Policjanci nie nadążają z mandatami :-D :-D :-D

No to przyznawać się - ile kto ma/miał punktów... :jezyk: :jezyk: :jezyk:

Odpukać....Konto puste.

Chciaż 2 latka temu. było...

21 - 30 km/h: 100 - 200 zł - 4 pkt. (całe szczęście dolna granica) :D

Tytuł:
PostNapisane: 3 kwi 2007, o 15:58 
Mistrz
Mistrz

Looke napisał(a):
Odpukać....Konto puste.

U mnie niestety nie... :jacipokaze: :jacipokaze: :jacipokaze:
W Nowy Rok wjechałem wg. władzy z rozpędem / wjechałem do wsi zamieszkanej przez 5 osób, o średniej wieku 95 lat i jednego kulawego i ślepego psa uwiązanego do budy - ale fakt - w potężnej wichurze i ulewie jechałem 71 km/h przy ograniczeniu do 50 km/h - dostałem mandat za 100 PLN i 4 pkt... Nie pytajcie, nie pytajcie... :wsciekly: :wsciekly: :wsciekly:

Tytuł:
PostNapisane: 4 kwi 2007, o 00:58 
Coś wie...
Coś wie...

Marka: TOYOTA
Model: T22
Rocznik: 1999
Silnik: 3S-FE
Tak samo odpukać konto czyste od kilku lat, no pomijając że przez dwa lata kożystałem ze środków komunikacji miejskiej.
Chociaż pod koniec ubiegłego roku było blisko. A no właśnie straż miejska cyknęła mnie zjeżdżającego z wiaduktu gdzie było 60 ja miałem 100. Jechałem szwagra fiatem. Na szczęście i właściwie bardzo dziwnie na zdjęciu zamiast mnie widać było tylko potwornie zamazaną masę. Oczywiście dziarskie "bezmózgie yeti" ze straży stwierdziły że widzą tam mnie, na co ja odpowiedziałem że widzę tam prezydenta Wałęsę, bo zobaczyć tam można było każdego kogo się chciało i skończyło się w grodzkim oczywiście na moją kożyść, sędzina była stanowczo mądrzejsza. :-D

Tytuł:
PostNapisane: 4 kwi 2007, o 08:32 
Mistrz
Mistrz

cosmo napisał(a):
Oczywiście dziarskie "bezmózgie yeti" ze straży stwierdziły że widzą tam mnie, na co ja odpowiedziałem że widzę tam prezydenta Wałęsę, bo zobaczyć tam można było każdego kogo się chciało

:hihihi: :hihihi: :hihihi: :hihihi: :hihihi:

cosmo napisał(a):
skończyło się w grodzkim oczywiście na moją kożyść, sędzina była stanowczo mądrzejsza. :-D

Człowiek jest niewinny, dopóki nie udowodni mu się winy! A obecnie Straż Miejska nie może korzystać z fotoradarów, więc nie ma problemu... :jezyk:

Tytuł:
PostNapisane: 4 kwi 2007, o 20:22 
Coś wie...
Coś wie...

Marka: TOYOTA
Model: T22
Rocznik: 1999
Silnik: 3S-FE
Ale akurat moja sprawa odbyła się przed wyrokiem trybunału.

Tytuł:
PostNapisane: 6 kwi 2007, o 21:51 
Mistrz
Mistrz

Pochwały: 4
Do dzis też miałem czyste konto. Ale niestety na trasie Warszawa - Terespol, kilka km przed Międzyrzecem Podl. (jechałem tą trasą pierwszy raz w życiu) na jakiejś stacji benzynowej w polu wyskoczył zza bilbordu policjant z suszarką, a pochwili z lizakiem. Na swojej zabaweczce pokazał mi "107 km/h". Przez chwilę kamien spadł mi z serca, bo pomyslałem, że to tylko 17 km/h za szybko. Ale ten "błogostan" trwał bardzo krótko, gdyz pan aspirant poinformował mnie, że znajdujemy sie w terenie zabudowanym. Jak rzadko kiedy nie było żadnej dyskusji. 400 PLN i 10 pkt. Boli bardzo.
Wesołych Świąt

Tytuł:
PostNapisane: 24 kwi 2007, o 22:05 
Administrator
Administrator

Obrazek

Kiedyś widziałem podobne ustrojstwo jadąc "troszkę" ponad dozwoloną prędkość... :-D
Albo nie działało albo było skierowane w drugą stronę bo na razie fotka nie przyszła ;-)

Tytuł:
PostNapisane: 25 kwi 2007, o 08:43 
Mistrz
Mistrz

MaŁy_RaDeK napisał(a):
Obrazek

Kiedyś widziałem podobne ustrojstwo jadąc "troszkę" ponad dozwoloną prędkość... :-D
Albo nie działało albo było skierowane w drugą stronę bo na razie fotka nie przyszła ;-)

Ostatnio nawet red. Weiss się tym zajmował... "To" potrafi potrwać nawet rok - i wszystko w majestacie prawa... Pomimo tego, że postępowanie mandatowe musi zostać zamknięte w okresie miesiąca od popełnienia wykroczenia... :glupek: :glupek: :glupek:

Tytuł:
PostNapisane: 25 kwi 2007, o 19:55 
Mistrz
Mistrz

Jeśli jechałeś tylko "troszkę" ponad dozwoloną prędkość, to może nawet nie zdrobił ci zdjęcia. Podobno ustawiają te fotoradary nawet na prędkości o 20 km/h wieksze od dozwolonej w danym miejscu, bo gdyby chcieli wszystkim przekraczającym chociaż minimalnie prędkość wysyłać mandaty, to by się zes...li.
Natomiast jeśli zrobił zdjęcie, to zwykle w ciągu miesiąca przychodzi.

Tytuł:
PostNapisane: 25 kwi 2007, o 20:51 
Administrator
Administrator

Miałem tak ze 140... :-D
Widocznie był skierowany w przeciwną stronę... ;-)
Już z pół roku minęło :tak:

Tytuł:
PostNapisane: 25 kwi 2007, o 23:14 
Stara się...
Stara się...

Pochwały: 1
Mojego kolegę kiedyś zatrzymali za przekroczenie prędkosci,ale nie mogli mu udowodnić bo policjant tak się spieszył wysiadająć z radiowozu z suszarką (że by zmierzyć predkość) że aż wyrwał kabel i skasował pomiar He...He...ale mu się upiekło :cfaniak:

Tytuł:
PostNapisane: 27 kwi 2007, o 14:07 
Stara się...
Stara się...

Model: Avensis T25 Wagon
Silnik: 2AD-FTV
no to farta miał.... oby każdy miał takiego fuxa

Tytuł:
PostNapisane: 15 wrz 2007, o 20:26 
Jak by się nie zatrzymał do kontroli to też by go nie złapali , he,he......

Obrazek

Tytuł:
PostNapisane: 11 paź 2007, o 12:03 
Spamer
Spamer

Marka: Nissan
Model: X-trail
Rocznik: 2004
Silnik: 2.2 dCI
A może ktoś wie, albo czym po Warszawie i okolicach jeżdza polscy strużowie prawa. To tak na wszelki wypadek, aby uważać:)

Tytuł:
PostNapisane: 11 paź 2007, o 16:35 
Mistrz
Mistrz

Fans napisał(a):
A może ktoś wie, albo czym po Warszawie i okolicach jeżdza polscy strużowie prawa. To tak na wszelki wypadek, aby uważać:)

Zawsze trzeba uważać.

Tytuł:
PostNapisane: 16 paź 2007, o 08:08 
Spamer
Spamer

wiem :)

Tytuł:
PostNapisane: 16 paź 2007, o 20:13 
Guru
Guru

Pochwały: 76
Marka: Toyota_Honda
Model: T25 / Civic 4d '99
Silnik: 2.2 ON / 1.4 NPb+LPG
Ostatnio wybrałem się w podróż z Wa-wy do Tomaszowa Maz. trasa nr 8 popularnie zwana Katowicką/Gierkówką. Między Jankami a Tomaszowem naliczyłem 11 fotoradarów :wow: szok. Miejscami jest tak że nie zdążysz się rozpędzić do przyzwoitych 110 km/h i znów hamowanie.
Ale ma to i też dobre strony. Kierowcy jeżdżą wolniej, no i w przypadku kolizji, uczestnicy mają większe szanse na przeżycie. Ale wiadomo jak wszędzie piratów nie brakuje i pędzą sobie w najlepsze ile fabryka dała. Po drodze oprócz radarów minąłem 3 patrole policji w oznakowanych pojazdach i dwa w nie oznakowanych. Przy każdym patrolu stały auta piratów drogowych. :-D :-D

Tylko czy mandat i punkty karne coś pomogą ? :nie:

Wagon Marcus'a_Dux'a

Blaszanka Marcus'a_Dux'a

— Napoleon Bonaparte

Tytuł:
PostNapisane: 16 paź 2007, o 20:26 
Guru
Guru

Model: T22 & T27
Rocznik: 2009
Silnik: 4A-FE & 3ZR-FAE
Fans napisał(a):

Na Siekierkowskim uważaj na srebrne Mondeo WW 7248A i granatowy motor BMW.
Na krakowskiej straszą Octavią WPR79K2
Na wyjeździe w stronę Konstancina często jeździ srebrna Vectra WI 90754, czasami pojawia się też granatowa Vectra ale jeszcze nie zapisałem numerów.
Na Powstańców/Górczewskiej znajdziesz zielone Mondeo na tamtejszych blachach (WB....)
Najnowsza zabawka KSP to czarna Navara ale ona poluje głównie na zlotowców motorowych :P
Jak coś więcej zobaczę na mieście to dopiszę.

Tytuł:
PostNapisane: 16 paź 2007, o 20:28 
Zaawansowany
Zaawansowany

Pochwały: 17
Model: Auris FL Premium +
Rocznik: 2011
Silnik: 1,33 VVT-i
Marcus, to jest pikuś!!!
W Szwecji, jak zjeżdżasz z promu w Telleborg na trasie do Kristianstad (droga nr.25) radary ustawione są co 5km :bojesie: i uwierz mi, wszyscy kierowcy ( w tym Polacy) jadą przepisowe 90km/h i nawet nikt nie marzy o tym by przyspieszyć....
To sie nazywa organizacja ruchu drogowego....

Pozdrawiam

Tytuł:
PostNapisane: 17 paź 2007, o 08:28 
Spamer
Spamer

Schwefel napisał(a):
Fans napisał(a):

Na Siekierkowskim uważaj na srebrne Mondeo WW 7248A i granatowy motor BMW.
Na krakowskiej straszą Octavią WPR79K2
Na wyjeździe w stronę Konstancina często jeździ srebrna Vectra WI 90754, czasami pojawia się też granatowa Vectra ale jeszcze nie zapisałem numerów.
Na Powstańców/Górczewskiej znajdziesz zielone Mondeo na tamtejszych blachach (WB....)
Najnowsza zabawka KSP to czarna Navara ale ona poluje głównie na zlotowców motorowych :P
Jak coś więcej zobaczę na mieście to dopiszę.

Dzięki wielki za info !!
Stawiam Piwo <piwo>
Milego dnia
Pozdrawiam

Ale to akurat tylko na tej drodze w Szwecji na innych też są, ale nie tak często i da sie czasami pojechać, ale jak tylko ktoś wyrywa jak szalony to ni stąd ni zowąd pojawia sie samochodzik i przywołują takiego delikwatna do porządku.

Tytuł:
PostNapisane: 30 paź 2007, o 15:34 
Coś wie...
Coś wie...

Mapka fotoradarów:

http://antyradary.phi.pl/mapa_fotoradarow/

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1023 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 35  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]