TOYOTA AVENSIS FORUM

Forum użytkowników i miłośników samochodu Toyota Avensis

Teraz jest 25 lip 2017, o 00:38

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 342 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 8, 9, 10, 11, 12  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Co po Avce ?
PostNapisane: 22 mar 2017, o 01:54 
Zaawansowany
Zaawansowany

Pochwały: 26
Marka: Toyota
Model: Avensis T25
Rocznik: 2003
Silnik: 1CD-FTV
Miłosz napisał(a):
Wszystkim nie dogodzimy ;) Scoob jak nie chcesz niemca i za pewne francuza czy włocha, to może jakieś subaru ? :D W sumie ciężki wybór coś dostać fajnego co dorówna dla lexa is mk2. Bmw nie chcesz , audi a4 jak dla mnie mocno średnio, passeratii też słabo. Hm a jakiś seat leon cupra 2 generacji ? Ja bym prawie kupił gokarta 340 konnego przed lexem, ale auto miało małą przygodę w przód i odpuściłem.

Ja maruda jestem, co bym nie kupił, zawsze znajdę coś co nie do końca mi będzie odpowiadać. O Subaru marzyłem kilka lat temu, chciałem kupić jeszcze przed Ave, ale dziś sam nie wiem. Cieżko dorwać poliftowego Legacy IV w fajnej wersji, reszta modeli jakoś mi nie podchodzi. Czemu polift? Osiowa regulacja kierowcy i xenony
Do Włochów jakoś nie mam do końca zaufania, choć urody 159 nie da się odmówić, szczególnie w wersji ti. Z Francuzami to trochę się mylisz - PSA niezbyt, ale IMO Renault robi bardzo dobre samochody. Nie raz ktoś w rodzinie robił przymiarki do tych aut, ze mną włącznie, ale jakoś nigdy nie doszło do zakupu. Co mogę powiedzieć to 1.5, 1.6 i przede wszystkim 2.0 dCi to bardzo udane konstrukcje, z resztą stworzone wspólnie z Nissanem. O ile zmieniasz olej co te 15k (w każdym razie nie co 30-40) to jest ok. Auta bardzo dobrze zabezpieczone przed korozją, dość przystępne jeśli chodzi o serwis i całkiem przyzwoicie jeżdżące. Już nawet nie chce sobie wyobrażać jak prowadzi się Mégane RS na zawiasie Öhlinsa, ale kolega ma Lagunę coupé w wersji GT. I właśnie te dwie literki to w skrócie ok. 300 innych części względem "zwykłej" Laguny. Ludzie co nawet nie siedzieli w tym aucie będą powielać opinie jakiś kiksterów i gadać, że udaje sportowca, ale prawda jest taka, że tam prędzej Ty się na zakrętach spocisz niż to auto zacznie choćby najmniejsze nerwowe ruchy wykonywać, o utracie kontroli nie wspominając. Bez przechyłów, równolegle względem podłoża ile na blacie byś nie miał, do tego 4control i zmniejszone przełożenie układu kierowniczego (rondo przejeżdżasz bez przekładania rąk). Jak będziesz miał okazję to polecam przejażdżkę taką Laguną, mnie mocno zaskoczyło to auto. Jeździłem też Talismanem z najmocniejszym dieslem i to już nie to samo, nijak to się porusza w porównaniu do poprzedniczki, ale może właśnie tego oczekiwali klienci...

Auto jakieś wcześniej czy pózniej sobie znajdę, raczej będzie tego więcej jak mniej, a na co dzień mam czym się odpychać. Swoją drogą, kiedyś muszę wbić do Ciebie na prawy jak nadarzy się okazja. Mocno jestem ciekaw jak to Twoje 2AD teraz "podaje"

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

PostNapisane: 22 mar 2017, o 08:50 
Coś wie...
Coś wie...

Pochwały: 32
Marka: Lexus
Model: IS220D
Rocznik: 2006
Silnik: 2ad
Alfa jest piękna, ale ten mit o jej fanaberiach tkwi mi w głowie ;) Co do reno to mam odmienne zdanie :D U nas w firmie swego czasu mieliśmy całą flotę z reno było koło 20-30 aut wszystkie albo nowe albo uzywane ale od dilera w gdansku. Laguny 2, 3 , clio 2 , 3 , kangury , dostawczaki jakies duze małe , dacie sandero itd. Ogólnie mówiąc dno totalne, parę przykładów
1. laguna 2 , co miesięczne naprawy na faktury ok 1000 zł , do słownie co miesiąc się coś sypało przebieg ok 115 tys (auto od nowości u nas), zimą trzeba było kupić starter do na 10 odpalań to 7 było takich że auto nie startowało :D
2. Laguna 3 prawie nówka wtedy przebieg 22 tys , pojechalismy do niemiec na targi było ok, droga powrotna nagle check engine limit predkosci na jakies100 km/h, ale udało sie dokulać do gdanska.
3. Moje clio :D Nówka salonówka odkąd było w firmie, silnik zmieniany i remontowany 4 czy 5 razy , za kazdym razem po ok 20-25 tys wypalone gniazda zaworowe. Czuć było że zbliża się wymiana czy remont jak już auto jechało vmax 50-60 km/h :D Auto z lpg chyba fabrycznym. Skonczyło sie tak ze diler przyjął auto i kase oddał, tyle ze mniejszą.
4. Meganka 2 , od początku tego roku w serwisie była z 10 razy, faluja obroty, gasnie , cały czas zapala sie sprawdz układ wydechowy, komputer kompletnie nic nie mówi, mechanicy rozkładają ręce.
Było jeszcze tego trochę, ale nie sposób spamietac. Daćka to też niezłe gówno , auto z 2011 roku a nawet wspomagania nie ma ;)

Mój brat cioteczny też ma megane 2 do 2 lat , przez 1 rok spoko. Ostatnio auto od miesiaca stoi u mechanika , nie odpala i hgw o co chodzi , karte nawet nową kupił , moduły jakies pozmieniał , a auto jak stało tak stoi :D

Także ja się na reno nigdy nie skuszę ;)

PostNapisane: 22 mar 2017, o 09:21 
Spamer
Spamer

Pochwały: 492
Marka: Nissan_Toyota
Model: QQ J11, Verso 2xCVT
Nadwozie: inne
Rocznik: 2016
Silnik: DIG-T, 2ZRFAE
Miłosz napisał(a):
Hm a jakiś seat leon cupra 2 generacji ? Ja bym prawie kupił gokarta 340 konnego przed lexem, ale auto miało małą przygodę w przód i odpuściłem.

Mi ostatnio też chodzi taki gokart po głowie

AVE
Obrazek

PostNapisane: 22 mar 2017, o 11:04 
Zaawansowany
Zaawansowany

To rzeczywiście z tym Renault się trochę napatrzyłeś. Nie ma co się dziwić postawy wobec marki, ale znam tyle przykładów Lagun III z dużymi przebiegami, że aż cieżko się przestawić. Co muszę przyznać, że te auta cierpią na jakieś braki w wykonaniu - a to drzwi "nasuwają" jak w stodole, a to szyba przestanie działać (choć to drugie to nagminnie potrafi zdarzyć się we wszelkich VAGach).
Nie jeździłem Leonem II, ale zrobiłem jakieś 100km Leonem III (1.8 TSI, 7DSG). Nie ma co się wiele rozwodzić, bo auto póki co trochę drogie, ale IMO rewelacja - pozycja za kierownicą jest mistrzowska, prowadzenie bez zastrzeżeń, kto jeździł sprawnym TSI z DSG też na pewno domyśla się jak jeździ, w skrócie - momentu masz w opór. Jedyne wady tak na szybko to takie sobie światła (LEDy jedne z pierwszych na rynku, tragedii nie ma, ale dobry xenon czy diody w np. Passacie B8 - bez porównania) i plastiki takie sobie - trochę taki piórnik to auto, przez to też sprawiał wrażenie głośnego. W każdym razie Cupra 280-300 musi wymiatać i to konkretnie. Ogólnie fajne auto dla osób, które zwyczajnie lubią jeździć samochodem

PostNapisane: 22 mar 2017, o 11:36 
Coś wie...
Coś wie...

Aż mi się jeszcze jedna historia z laguną 2 w którą tak kase ładowali przypomniała. Środek lata temp na zewntąrz +30 stopni. Mieliśmy wyjazd do wawy na konferencje. I kumpel z rana mówi że wczoraj padła mu klima raz chłodziła raz nie. Myślę sobie oho znowu będą jaja :D Przed warszawą korek stoimy słońce smaży i słyszę tylko k..rwa k..rwa ... Zacięły się wszystkie szyby. Trzeba było drzwi otwierać żeby auto przewietrzyć. Na miejsce dojechaliśmy spoceni jak trynkiewicz w smyku. Mówie tych cudów z renówkami to ja mam serdecznie dość.
A co do leona to jezdziłem 2 i bardzo fajne auto, środek tylko wygląda jakby był robiony jakieś 10 lat wcześniej i wg mnie deska jest mega tandetna.

PostNapisane: 22 mar 2017, o 12:06 
Zaawansowany
Zaawansowany

Miłosz napisał(a):
Aż mi się jeszcze jedna historia z laguną 2 w którą tak kase ładowali przypomniała. Środek lata temp na zewntąrz +30 stopni. Mieliśmy wyjazd do wawy na konferencje. I kumpel z rana mówi że wczoraj padła mu klima raz chłodziła raz nie. Myślę sobie oho znowu będą jaja :D Przed warszawą korek stoimy słońce smaży i słyszę tylko k..rwa k..rwa ... Zacięły się wszystkie szyby. Trzeba było drzwi otwierać żeby auto przewietrzyć. Na miejsce dojechaliśmy spoceni jak trynkiewicz w smyku. Mówie tych cudów z renówkami to ja mam serdecznie dość.
A co do leona to jezdziłem 2 i bardzo fajne auto, środek tylko wygląda jakby był robiony jakieś 10 lat wcześniej i wg mnie deska jest mega tandetna.

Hahahaha Po takim przeżyciu (zdecydowanie źle znoszę jakiekolwiek upały) to też bym się chyba zastanowił.
Leonem II jeździłem kiedyś jako pasażer, ale już mało kojarzę poza zawieszeniem, które sprawiało, że auto zachowywało się jak Ping-pong jakiś na asfalcie, który nie bym nawet dziurawy czy pofałdowany tylko miał kilka lat i warstwa wierzchnia już nie ta co kiedyś . Fakt, decha samym wyglądem odstrasza, choć bardziej obawiam się TFSI pod maską - tutaj też się trochę napatrzyłem...

Czasami jak sobie z tatą "debatujemy" co tu można kupić to wychodzi, że od jakoś 2001/2 dobre auta przestali produkować, ale trzeba sobie jakoś radzić...

PostNapisane: 22 mar 2017, o 16:53 
Mistrz
Mistrz

Pochwały: 64
Marka: Avensis
Model: T25
Nadwozie: liftback
Silnik: 2.0 D4D 116KM
Ja po avce zdecydowałem się na fiata :wariat: :wariat: :wariat: Okaże się czy to nie był strzał w kolano :-D
Obrazek

Obrazek

PostNapisane: 23 mar 2017, o 09:59 
Coś wie...
Coś wie...

Pochwały: 13
Model: Avensis T27 FL
Nadwozie: kombi
Rocznik: 2012
Silnik: 1.8 V-Matic CVT
A czy Lexus 220d z 2010-11 roku na ten sam silnik 2.2 co Avensis t25 w którym padaja uszczelka pod głowicą?

PostNapisane: 25 mar 2017, o 08:56 
Zaawansowany
Zaawansowany

kierownik napisał(a):
A czy Lexus 220d z 2010-11 roku na ten sam silnik 2.2 co Avensis t25 w którym padaja uszczelka pod głowicą?

Tak to też 2AD-FHV, ale po liftingu (2009) podobno wiele zmieniło się na lepsze, inna też jest skrzynia biegów (nie było wyboru między wersją Luxury i Sport).

PostNapisane: 25 mar 2017, o 10:56 
Coś wie...
Coś wie...

Ja mam cały nowy silnik z 2013 roku, do tego sam coś podłubałem i póki co nie ma się do czego przyczepić. Jedyne co, to trochę mocy zaczyna brakować hehe ;) Też z różnych źródeł wyczytałem, że dużo poprawili w 2ad. Skrzynia fakt jest dziwna, ale po chip tuningu staje się bardziej przyjazna do jazdy. Nawet poniżej tych 2 tys obr nie ma tragedii z przełożeniami ;)

PostNapisane: 25 mar 2017, o 10:59 
Moderator
Moderator

Pochwały: 284
Model: Avensis T22
Rocznik: 2001
Silnik: 2.0 D4D 1cdftv
Scoob napisał(a):
Tak to też 2AD-FHV, ale po liftingu (2009) podobno wiele zmieniło się na lepsze
Skad pochodzi ta informacja typu podobno? 2AD jest wadliwy do konca produkcji, pozdr

PostNapisane: 26 mar 2017, o 08:40 
Nowicjusz
Nowicjusz

Nadwozie: hatchback
Silnik: 1.6 VVT
U mnie następcą Avki T25 (choć ciągle mam i ją) jest Mazda 6 GJ po pierwszym FL i mimo różnych opinii jestem mega zadowolony, szczególnie z silnika 2,5 i automatu.

PostNapisane: 26 mar 2017, o 12:09 
Coś wie...
Coś wie...

Pochwały: 2
Model: Avensis T25- Mazda 6
Rocznik: 2007
Silnik: 2.2 D-Cat 130kW
Dieselka spitolila ecologia, i to w kazdej marce, teraz zaczynaja brac sie za benzyne i pakowac od 2018 filtry.

https://youtu.be/yApmlEVsnh0

Polecam owy film, a my uzytkownicy zapraszani jestesmy tylko do kasy.

PostNapisane: 26 mar 2017, o 17:33 
Coś wie...
Coś wie...

Ojoj, w ciągu ostatnich kilku dni nie robiłem nic tylko oglądałem samochody, przeróżne. Począwszy od BMW 3 poprzez Audi A4, Toyoty Avensis, Hondy Accord itd itd. Matko jedyna, głowę mam kwadratową od myślenia, jeżdżenia i oglądania tych samochodów. W ciągu 3 dni zrobiłem jakies 600km jeżdżąc za samochodami.
Oto co oglądałem i jakie są moje przemyślenia:

*Avensis T27 TR 2010 1.8 - Samochód ładny z zewnątrz ale wnętrze absolutnie na nie, strasznie plastikowo. IMO wnętrze gorsze niż w t25.
*Avensis T27 FL 2011 1.8 CVT Vagon - Fakt, dobrze wyposażony egzemplarz, ale jakoś takoś nie czułem tego samochodu.
*Honda Accord 2010 2.0 benzyna - Full opcja, nawet dvd w bagarzniku. Piękna, piękny dźwięk silnika. Na prawdę bardzo pozytywne wrażenia. Trochę droga jak na swój rocznik, ale mimo to nadal biorę ją pod uwagę.
*BMW 318i 2011 - Samochód dość mały gabarytowo. Świetne właściwości jezdne i dynamiczny silnik. Pozycja za kierownicą najlepsza ze wszystkich samochodów, które widziałem. Minus jest taki, że za cenę dobrze wyposażonej Hondy czy Toyoty można kupić niestety dość ubogą wersję BMW, o bluetooth na prawdę ciężko, a takie sprawy jak nawigacja to już w ogóle rzadkość. Mimo to samochód broni się tym jak się prowadzi.
*Dzisiaj jeździłem Lexusem IS250 2011. Pełna opcja, automat. :bojesie: :bojesie: Ten samochód po prostu rozwalił mnie na łopatki. Prowadzenie nie z tej ziemi. Cisza w środku. Przyśpieszenie rewelacja. Absolutnie nie wyczuwalna zmiana biegów. No po prostu wyrywa z butów. I gdyby nie zdrowy rozsądek to kupiłbym dzisiaj ten samochód ale koszty utrzymania takiego wozu w UK są niestety dość wysokie. Podatek drogowy 2 razy większy niż w przypadku bmw, Spalanie na poziomie 3 głowego smoka, drogie ubezpieczenie itd.
Więc mimo, że zakochałem się absolutnie na zabój w Lexusie IS250 to wybór padł na BMW 318i. Kompromis między dynamicznym i ekonomicznym samochodem, z na prawdę dobrymi właściwościami jednymi.
Także panowie, chyba z Japoni przeprowadzam się do Niemiec.
Życzcie mi szczęścia :)

PostNapisane: 26 mar 2017, o 21:51 
Stara się...
Stara się...

Model: Avensis T27
Rocznik: 2011
Silnik: 2.0 d4d
@kierownik
ja Miałem tą rozterkę jak kupowałem swoją AVE w uk.

Wybór był między is250 a ave estate 2011, no i że musiałem jechac do polszy kupiłem avke. Ale fakt, lexusem lepiej mi się jeździło.. ale też dużo ciaśniej w nim siedziało i nie było mowy o pasażerach z tyłu za mną.. mój kolejny strzał to będzie GS450h <3

apropos tax roadu, od kwietnia będzie taniej, dużo taniej :) ma być jedna stawka: £140 rocznie :dance: w sumie za ave płacę 130 na rok :glupek: :glupek: gdzie mój znajomy za volvo v60 d4 r-design 2.4 215bhp 30 na rok :sciana: no ale dobra..

ostatnio chciałem kupić BMW 645CI z 2009r pojeździć tu trochę i zaciągnąć do polski dla siebie.. ale.. nikt nie chciał mnie ubezpieczyć :sciana: 28 lat, tłumaczyli, że jestem za młody do auta z taką pojemnością silnika i dopiero po 30stce by mnie ubezpieczyli.. :glupek: :glupek: więc o lexa już nie pytałem.. ale napewno do mnie zawita - na razie do skarbonki odkładam..

na spalanie nie narzekaj.. w tym kraju paliwo jest tańsze od chleba ;)

PostNapisane: 26 mar 2017, o 22:04 
Mistrz
Mistrz

Pochwały: 75
Rocznik: 2005
Silnik: 1AZ-FSE 114kW auto
AdamiPL napisał(a):
apropos tax roadu, od kwietnia będzie taniej, dużo taniej :) ma być jedna stawka: £140 rocznie :dance: w sumie za ave płacę 130 na rok :glupek: :glupek: gdzie mój znajomy za volvo v60 d4 r-design 2.4 215bhp 30 na rok :sciana: no ale dobra..
i wy Panowie narzekacie, że to drogo :hahaha: w Irlandii za takiego IS'a road tax jest € 1080/rok :glupek: A po 2008 roku € 2350 :jacipokaze:

AdamiPL napisał(a):
na spalanie nie narzekaj.. w tym kraju paliwo jest tańsze od chleba ;)
jedyna dobra wiadomość w tym wszystkim.

PostNapisane: 26 mar 2017, o 22:09 
Stara się...
Stara się...

Rocznik: 2011
Silnik: 2.0 d4d
TJ812 napisał(a):
i wy Panowie narzekacie, że to drogo :hahaha: w Irlandii za takiego IS'a road tax jest € 1080/rok :glupek: A po 2008 roku € 2350 :jacipokaze:

Niezłe ceny tam macie ^^ za ta beemke tax na rok £550 za lexa trochę mniej. Ale jak wspomniałem, po kwietniu wszystko spadnie do £140 na rok

PostNapisane: 27 mar 2017, o 00:19 
Coś wie...
Coś wie...

Odpuść bmw z silnikami n42 , n46 . W miare bezawaryjny przebieg to okolice 130 tys km. Potem zaczynają się jaja. A to zaczyna ciec dookoła , a to valvetronic działa jak chce , a to zapłony wypadają i budą telepie. Ogólnie kibel i bez dodatkowego worka pieniędzy nie ma co podchodzić do auta. Fakt auto w miare się zbiera, ale zaczną się problemy, to odechce Ci się tego ;) Wiem z doświadczenia jakie n42 potrafi być kapryśne, bo jeszcze takie coś mamy i po włozeniu właśnie worka pieniędzy auto dalej się kula. Obecny przebieg ori ok 170 tys , auto z polskiego salonu. Jest jedna prosta zasada w bmw która chyba najbardziej się sprawdzała w e46 39 38. Jeśli bmw to nie ważne czy to diesel czy benzyna, byleby by R6 pod maską było. I coś w tym jest. Miałem m52tub25 i całkowicie bezobsługowy motor. Jeśli chcesz fun z jazdy przy małym spalaniu to pomyśl nad 330d, tam już bez problemu moce 400+ to nie problem, nawet w xdrive :D

PostNapisane: 28 mar 2017, o 13:40 
Coś wie...
Coś wie...

No i po tym wszystkim co oglądałem, czytałem i rozważałem, ostatecznie kupiłem Avensis T27FL Vagon z 2012 roku, 1.8 benzyna z CVT. Wersja T4, skóra, navi, bluetooth, tempomat, przyciemnione szyby itd itd.
Nie jest to samochód sportowy, ale przejechałem się nim i po prostu czułem się jak w garniturze szytym na miarę.
Skrzynia CVT to sama przyjemność, płynność jazdy jest niesamowita.
A no i przynajmniej dzieci z tyłu nie będą narzekały, że mało miejsca (tak jak miałoby to miejsce w bmw 3).

Póki co o samochodzie mogę powiedzieć tylko tyle, że na prawdę dobrze się w nim czuję i jest bardzo komfortowy. Zbiera się chyba lepiej niż moja poprzednia 2.2 d4d. Mam ją od wczoraj więc jeszcze nie zdążyliśmy się dobrze poznać :)

PostNapisane: 28 mar 2017, o 18:41 
Coś wie...
Coś wie...

Pochwały: 6
Silnik: 2.0 benzyna CVT
i nie zdążyłeś zmienić opisu ;], graty i zadowolenia

PostNapisane: 28 mar 2017, o 21:18 
Spamer
Spamer

Pochwały: 808
Silnik: D4D
kierownik napisał(a):
Zbiera się chyba lepiej niż moja poprzednia 2.2 d4d

Czyli miałeś zepsutego diesla ;-)

PostNapisane: 28 mar 2017, o 21:25 
Mistrz
Mistrz

piokli napisał(a):
kierownik napisał(a):

wyjąłeś mi to z ... klawiatury. Jakoś nie mogę w to uwierzyć, że katalogowe 177 kucy diesla nie ogarnia 150 kucy w benzynie.

PostNapisane: 28 mar 2017, o 22:34 
Coś wie...
Coś wie...

TJ812 napisał(a):
piokli napisał(a):
kierownik napisał(a):

wyjąłeś mi to z ... klawiatury. Jakoś nie mogę w to uwierzyć, że katalogowe 177 kucy diesla nie ogarnia 150 kucy w benzynie.

Ymm moja to była wersja 146 konna, bez dcat.

PostNapisane: 29 mar 2017, o 07:31 
Mistrz
Mistrz

TJ812 napisał(a):
piokli napisał(a):
kierownik napisał(a):

kierownik napisał(a):
Ymm moja to była wersja 146 konna, bez dcat.
mimo wszystko diesel z taką mocą nadal góruje nad benzyną chociażby momentem obrotowym. Ale ja się nie znam. Ostatni diesel jakim jeździłem to 125-cio konny opel z 2007 roku. A i kilkuletnią benzyna również nie było mi dane.

PostNapisane: 29 mar 2017, o 07:37 
Spamer
Spamer

Pochwały: 808
Silnik: D4D
Czyli cos miales niesprawne w d4d Panie Kierowniku
1.8 musi caly czas trzymac powyzej 4 tys obr, zeby probowac dotrzymywac kroku zdrowemu 2.2
Ale nie wazne, wazne ze jestes zadowolony ze zmiany auta i niech Ci ta T27 służy długo i bezproblemowo :piwo:

PostNapisane: 29 mar 2017, o 09:46 
Coś wie...
Coś wie...

piokli napisał(a):
Czyli cos miales niesprawne w d4d Panie Kierowniku
1.8 musi caly czas trzymac powyzej 4 tys obr, zeby probowac dotrzymywac kroku zdrowemu 2.2
Ale nie wazne, wazne ze jestes zadowolony ze zmiany auta i niech Ci ta T27 służy długo i bezproblemowo :piwo:

No właśnie moja 2.2 d4d szła jak dzika. Tutaj może jest po prostu inne odczucie bo przyśpieszenie jest jednostajne, bez zmian biegów, coś jak w samochodach elektrycznych.

PostNapisane: 29 mar 2017, o 11:15 
Coś wie...
Coś wie...

Gratuluje nabytku, na pewno będzie to najrozsądniejsze rozwiązanie. Ja tam o swoim 185 konnym klekocie nie powiem że to dzik, prędzej jakiś żubr :P Demonem prędkości to nie jest i nie będzie, jedyne co mi się nasuwa na myśl to że daje rade podczas jazdy ;) Czasem żałuje że odpuściłem tą 340 konną cupre no alee ;)

PostNapisane: 29 mar 2017, o 16:36 
Spamer
Spamer

Pochwały: 492
Marka: Nissan_Toyota
Model: QQ J11, Verso 2xCVT
Nadwozie: inne
Rocznik: 2016
Silnik: DIG-T, 2ZRFAE
Miłosz napisał(a):
Czasem żałuje że odpuściłem tą 340 konną cupre no alee ;)

Dlaczemu to zrobiłeś? ;-) :jezyk:

AVE
Obrazek

PostNapisane: 29 mar 2017, o 20:09 
Coś wie...
Coś wie...

Wiesz co, bezpieczeństwo dla mnie to podstawa. Z cuprą był taki problem że chłop jechał po mieście z dozwoloną prędkością ok 70 km/h i nagle wyjechał mu typ w którego cupra przydzwoniła. Niby podłużnice całe , ale poduchy wywaliły, maska błotniki chłodnica i inne czesci były do roboty. Jeśli miałbym mieć dosyć mocne auto to warunkiem koniecznym jest jego bezwypadkowa przeszłość. Nie mylić ze szkodami parkingowymi, bo to inna bajka ;)

PostNapisane: 5 kwi 2017, o 19:21 
Coś wie...
Coś wie...

Model: T27
Rocznik: 2013
Silnik: 2.0 D-4D 124 (DPF)
TESLA 3 !!

https://www.tesla.com/

Elektryczne auta sa przyszloscia , Tesle widze prawie codziennie na ulicach ( mieszkam w DE)
Podejrzewam ze po T27 moze nastepnym autem bedzie elektryczne....

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 342 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 8, 9, 10, 11, 12  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]