TOYOTA AVENSIS FORUM

Forum użytkowników i miłośników samochodu Toyota Avensis

Teraz jest 21 lut 2017, o 04:55

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Autor Wiadomość
PostNapisane: 10 sty 2017, o 13:23 
Nowicjusz
Nowicjusz

Marka: Toyota
Model: Avensis
Nadwozie: kombi
Rocznik: 2010
Silnik: 1,8 VVTI
Witam!
Mam problem ze skopiowaniem kontaktów telefonicznych ze swojego telefonu iPhone SE do urzadzenia TNS510.
Telefon normalnie łączy się z urządzeniem za pomocą Bluetooth i można odbierać i wykonywać połączenia za pośrednictwem "samochodu". Problem pojawia się w momencie gdy chcę przenieść kontakty z telefonu na TNS510. Całą operację wykonuje zgodnie z instrukcją tzn. przy włączonym samochodzie wybieram grupę do której mają zostać skopiowane numery telefonów i następnie wybieram tą opcję związaną z kopiowaniem, następnie nawigacja pyta się czy nadpisać czy utworzyć nową listę i w momencie dokonania wyboru wyświetla się okno świadczące o tym że dokonuje się kopiowanie ALE w tym momencie telefon traci połączenie Bluetooth z TNS510 okno świadczące o kopiowaniu cały czas się wyświetla ale nic się nie kopiuje cały czas mam do wykorzystania do zapisania 1000 kontaktów po anulowaniu operacji kopiowania telefon od razu ponownie paruje się z urządzeniem.
Z góry dziękuje za wszelkie porady.

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]