TOYOTA AVENSIS FORUM

Forum użytkowników i miłośników samochodu Toyota Avensis

Teraz jest 17 lis 2018, o 16:52

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 49 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
PostNapisane: 13 lut 2013, o 18:18 
Stara się...
Stara się...

Marka: Toyota
Model: Avensis T25
Nadwozie: kombi
Rocznik: 2008
Silnik: 1ADFTV
mdlew@interia.pl napisał(a):
Udało się, fakt nie chciałem tego wszystkiego czytać, ale bluetooth działa.
Niestety moje telefony nie wyszukuja Toyoty, tylko N95.
Czeka mnie zmiana telefonu.
Wszystkim bardzo dziękuję za pomoc z tym jak dzisiaj się okazuje błahym tematem... :hahaha: :hahaha: :hahaha:

Dziwne, że Twojej telefony nie wyszukują toyoty, bo akurat moja kobieta ma nokię C5 i nie było problemu, no ale cóż bywa....

Pzdr

PostNapisane: 18 lut 2013, o 13:25 
Nowicjusz
Nowicjusz

Rocznik: 2007
Silnik: 2.0 D4D
Witam,
Mi również udało się sparować telefon (LG L7) z zestawem bluetooth, natomiast mam problem z dodaniem kontaktów z telefonu do zestawu poprzez bluetootha po prostu nie mam takiej funkcji mimo że w instrukcji jest też tak macie:(? Jeśli chce dodać kontakt głosowo to pani powtarza mi numer ale blednie zamiast 2 mówi 0, tez tak macie(numer podaje po angielsku robilem to kilkanascie razy i zawsze zamiast 2 mówi 0)? Opcje jezykowe jakie mam to ang., niem., hiszp., hol. brak polskiego.
Co do jakości rozmów przez zestaw moim zdaniem jest znakomita.
Wielkie dzięki koledzy za pomoc w uruchomieniu zestawu i proszę o pomoc w dodaniu kontaktów do zestawu

Pzdr

PostNapisane: 16 kwi 2013, o 23:14 
Nowicjusz
Nowicjusz

Model: Avensis
Rocznik: 2007
Silnik: 2.0 diesel
A co ja mam za licho? chodzi o ten mikrofon między kierownicą a wskaźnikami? Obrazek

PostNapisane: 27 lis 2013, o 18:47 
Nowicjusz
Nowicjusz

Marka: toyota
Model: avensis
Rocznik: 2005
Silnik: 1.9
Witam wszystkich i przepraszam jesli pisze w złym miejscu.

pisze w imieniu mojego wujaszka który zakupił sobie avensis i nie wie ( w sumie ja tez mialem problem) z załączeniem owego zestawu... tak naprawde udalo mi sie tylko ustalic ze jest to zestaw bluetooth PEIKER
Obrazek
tak wyglada zestaw.
jest ktos w stanie powiedziec co to za model... badz jak to włączyc ?
żaden telefon nie znajduje nic bluetoothem.

PostNapisane: 5 sty 2015, o 19:48 
Nowicjusz
Nowicjusz

Marka: Brak
Model: Nie ma
Rocznik: 1990
Silnik: "1AZ-FSE"
Witam, Reasumując, można przy pomocy bluetooth korzystać z zestawu głośnomówiącego? Czy nawigacja b9010 ma taką funkcję? Jak to uruchomić? Nie mam instrucji, a auto jest z Niemiec i tylko w tym języku są wyświetlane w nim komunikaty, a z niemieckim u mnie bardzo źle. Instrukcja z linka z pierwszej strony jest niedostępna, więc odświerzam temat prosząc o jakieś wskazówki.

PostNapisane: 20 lip 2015, o 08:59 
Nowicjusz
Nowicjusz

Rocznik: 2003
Silnik: 2.0 benzyna
mras napisał(a):
Szfagier napisał(a):
Nie wiem gdzie Wy w radiu macie zestaw glosnomowiacy... TNS 700 nie ma bluetootha...akurat nie mam fotek ale u mnie mikrofon jest na slupku od strony kierowcy przy "daszku przeciwslonecznym" a "modul" do obslugi zestawu mam zamontowany miedzy kierownica a srodkowym panelem z lewej strony "navi" a wyglada on tak: http://images.bidorbuy.co.za/user_images/309/1243309_100815185308_BTU2.jpg
Jest on podlaczony do navi i uzywa glosnikow samochodowych
A tu instrukcja obslugi: http://www.toyota.pl/Images/BT_UIM_PZ420-00295-PL3_tcm306-853310.pdf

Kolego ale Ty masz inny zestaw niż my, ja nie mam takiego panelu jak Ty dołączonego do kierownicy. U mnie bluetooth'em sterujesz przyciskami z kierownicy, czyli tymi co obsługujesz radio.

Do kolegi mdlew@interia.pl, Tu jest instrukcja:

http://www.toyota.pl/Images/BT_SWC_T_IH ... 853309.pdf

Pzdr,

Czy mógłby ktoś wstawić działający link do tej instrukcji ?
Z góry bardzo dziękuję za pomoc

PostNapisane: 13 lis 2015, o 15:31 
Nowicjusz
Nowicjusz

mras napisał(a):
mdlew@interia.pl napisał(a):
Udałem się do samochodu i według szfagra instrukcji nacisnąłem przycisk MODE, nie wiem czy dobrze ale otrzymałem komunikat jak domniemam po Hiszpańsku, czy jest to normalne?
Oczywiście według prośby lektora wypowiedziałem magiczne słowo "clear device list", po czym poprosił mnie o powtórzenie a nastepnie poinformował mnie, że lista jest czysta.
Moje telefony C5 i E72 oraz żony Lumia 610, nie wyszukują TOYOTY, w weekend będę miał możliwość użycia N95, która wyszukiwała wcześniej TOYOTĘ, a nie mógł sie sparować, to zobaczymy czy po tej informacji uda sie parowanie.
Jeszcze myśl końcowa, czy jak lektor był hiszpański komenda też nie musi być w tym samym języku?

Nie wiem kolego czemu nie chcesz skorzystać z instrukcji, którą Ci podesłałem znaczy linka do niej, masz wszystko tam po kolei opisane, jak zmienić język (ja miałem na POCZĄTKU HOLENDERSKI) jaki kod wpisać żeby sparować urządzenie, wszystko jest tam napisane. Ja to robiłem z instrukcją po angielsku i mi się udało, myślę, że nie powinieneś mieć problemu z polską.

Typ telefonu nie gra roli, myślę, że masz nieaktywny bluetooth w aucie. Przeczytaj instrukcję wszystko będziesz wiedział.

Pzdr,

Witam, Czy jest szansa żebyś zamieścił jeszcze raz tą instrukcje bo tamten link mi nie działa :/ Ewentualnie jak dasz rade opisać jak zmieniłeś język w swojej obsłudze głosowej bo ja jak wcisnąć przycisk Mode to też mam obsługę po holendersku i nie mogę się z tym dogadać... Byłbym Baaardzo wdzięczny
Pozdr
Tomek

PostNapisane: 22 lis 2015, o 13:04 
Nowicjusz
Nowicjusz

Marka: toyota
Silnik: 2.0 dizel
Do Wilqu50 Mam ten plik na pdf Tylko nie wiem jak go zamieścić. Napisz MOSCINSKI.P@gmail.com to podeślę. Pozdrowionka.

PostNapisane: 23 lis 2015, o 10:14 
Nowicjusz
Nowicjusz

Pawelm1972 napisał(a):
Do Wilqu50 Mam ten plik na pdf Tylko nie wiem jak go zamieścić. Napisz MOSCINSKI.P@gmail.com to podeślę. Pozdrowionka.

Hej, w razie czego to napisałem maila na wyżej wymieniony adres ;)
Pozdrawiam
Tomasz

PostNapisane: 20 mar 2016, o 14:27 
Stara się...
Stara się...

Pochwały: 3
Witam tez posiadam B9010 w menu nigdzie nie znalazlem ikonki bluta i nie moge sie polaczyc z telefon moge prosic i wskazowki jak to zrobic ? mam iphona 6s i samsunga s7 zaden nie wyszukuje auta ale moze mam bluta off .. prosze o pomoc mam ta navke od 2 lat a teraz dopiero poczytalem ze jest tam blut ale duzo ludzi ma problem z tym. Czy ktos moze pomoc ??
moj email b.t.nowacki@gmail.com

pozdrowka

PostNapisane: 20 mar 2016, o 14:39 
Stara się...
Stara się...

Btw mam Toyote Avensis 2.0 d4d z 2003 roku na kierownicy z lewej mam <> zmiane utworow +- zmiena glosnosci po prawej mode i twaz z glosem czyli jakby cos mowila ... lewa dziala jak nacisne mode to tylko zmienia mi sie na lcd gdzie mam paliwo itp na radiu 0 reakcji. zaraz sprobuje nacisnac mode i wydac polecenie clear list i sprobowac podlaczyc blutem telefon ..

PostNapisane: 21 mar 2016, o 14:44 
Stara się...
Stara się...

??

PostNapisane: 21 mar 2016, o 19:54 
Zaawansowany
Zaawansowany

Pochwały: 17
Silnik: 1AD-FTV
TNS 700 nie ma bluetootha - musisz dokupić oddzielny moduł

PostNapisane: 3 kwi 2016, o 15:57 
Nowicjusz
Nowicjusz

Silnik: 126 KM 2.0 D4D
Witam. Mógłby ktoś podrzucić tą instrukcję. Mam Avensis z Holandii i nie wyszukuje mi wgl w telefonie nic. I nie mam też tego sterowania bluetooth, tylko mikrofon na podsufitce.

Z góry dzięki za pomoc :)

PostNapisane: 28 sie 2017, o 15:15 
Nowicjusz
Nowicjusz

Silnik: 2.0d
Mam Avensis T25 FL z TNS700 B9010 i dodatkowym modułem Bluetooth (wnioskuje, że to było fabrycznie, ponieważ dostałem ori instrukcję obsługi Toyoty) do tego sparowane z Samsungiem Galaxy S5. Działa bez problemu.
Całość obsługuje się przez przyciski w kierownicy.

Wejście do menu Bluetooth następuje przez dłuższe przyciśnięcie przycisku MODE na kierownicy.
Odbieranie połączenia - strzałka w górę,
Odrzucanie/kończenie połaczenia - strzałka w dół
Całość jest obsługiwana głosowo, więc bywa to trudne, szczególnie wybieranie numeru.

PostNapisane: 14 gru 2017, o 19:03 
Nowicjusz
Nowicjusz

Silnik: 2.0 diesel
Witam.
Mam ten sam problem komendy glosowe po francusku prosze przeslijcie instrukcję zeby ustawic wszystko i polaczyc telefon z Bluetooth.
Mój email arodroh@interia.pl
Pozdrawiam :-)

PostNapisane: 15 gru 2017, o 22:41 
Nowicjusz
Nowicjusz

Silnik: 1.8 VVTi
Witam ! Czy mogłbym się dołączyć do prośby o instrukcję do zestawu głośnomówiącego, ponieważ moja Avka mówi do mnie po niemiecku i za cholerę nie mogę się z nią dogadać. Mój e-mail to adik1989@interia.pl z góry bardzo dziękuje. Pozdrawiam.

PostNapisane: 18 gru 2017, o 11:28 
Nowicjusz
Nowicjusz

Model: T27
Rocznik: 2006
Silnik: 2.0
może ktoś udostępni stronę gdzie takie instrukcję w różnych językach są dostępne wtedy będzie najłatwiej...

PostNapisane: 18 gru 2017, o 13:55 
Coś wie...
Coś wie...

Pochwały: 17
Model: Avensis T25/T27
Silnik: 1.8 benzyna
Instrukcje można poszukać na ToyotaMore https://www.toyota.pl/tme#/my-toyota/eManual

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 49 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]