TOYOTA AVENSIS FORUM

Forum użytkowników i miłośników samochodu Toyota Avensis

Teraz jest 11 gru 2018, o 21:45

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Autor Wiadomość
PostNapisane: 23 wrz 2018, o 11:14 
Nowicjusz
Nowicjusz

Marka: Toyota
Model: Avensis 125
Nadwozie: kombi
Rocznik: 2004
Silnik: 2.0 D4d 116
Cześć borykam się z problemem. To może od początku. Jakiś czas temu miałem stłuczkę i mam połamane mocowania lapm więc są do wymiany. Chcę wstawić lampy xenonowe po liftowe, dodam spryskiwacze i auto poziomowanie żeby to miało ręce i nogi. Mam pytanie zatem, czy mapy z po wersji po liftowej pasują do przed liftowej?

Wysłane z mojego ANE-LX1 przy użyciu Tapatalka

PostNapisane: 2 lis 2018, o 23:25 
Nowicjusz
Nowicjusz

Model: AVENSIS T27
Rocznik: 2010
Silnik: 2zfu269501(1.8benza)
Witam wszystkich forumowiczów. Wczoraj zostałem właścicielem Toyoty Avensis T27. Jako że nie mam pojęcia o ksenonach, zwracam się do was z pytaniem. W moim egzemplarzu mam lampy soczewkowe, ale w środku zwykłe żarówki. Czy mogę wymienić je na ksenonowe, czy lampa soczewkowa wcale nie oznacza że można mieć ksenon?

PostNapisane: 3 lis 2018, o 18:12 
Coś wie...
Coś wie...

Pochwały: 15
Model: Avensis T27
Rocznik: 2009
Silnik: 1,8 benzyna
Kanactus napisał(a):
Witam wszystkich forumowiczów. Wczoraj zostałem właścicielem Toyoty Avensis T27. Jako że nie mam pojęcia o ksenonach, zwracam się do was z pytaniem. W moim egzemplarzu mam lampy soczewkowe, ale w środku zwykłe żarówki. Czy mogę wymienić je na ksenonowe, czy lampa soczewkowa wcale nie oznacza że można mieć ksenon?
Sprawdź homologację na lampie, jaką homologacja taką żarówkę wkładasz. Poza tym halogen może mieć inną przesłonę przed soczewką niż Xenon do odcięcia górnego światła. Do xenona trzeba mieć lampę z mechanizmem auto poziomowania spiętego z czujnikiem który powinien być na tylnej osi. Jak byś chciał się bawić w przeróbkę i to podliczysz to nie wiem czy będziesz chciał w te koszta brnąć. Pozdrawiam

Wysłane z mojego A0001 przy użyciu Tapatalka

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]