TOYOTA AVENSIS FORUM

Forum użytkowników i miłośników samochodu Toyota Avensis

Teraz jest 19 sie 2017, o 09:14

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Autor Wiadomość
PostNapisane: 26 lut 2011, o 17:05 
Stara się...
Stara się...

Marka: Toyota
Model: Avensis T25
Rocznik: 2004
Silnik: d-4d 2.0
Całkowita wymiana rozrządu czyszczenie EGR i wymiana pasków 1800zł,oryginalne części toyotowskie,zachowana gwarancja producenta na części i rok na robocizne,po czym servis toyoty w Rybniku za sam rozrząd zacenił 2500zł

PostNapisane: 25 paź 2011, o 14:01 
Nowicjusz
Nowicjusz

Model: Corolla E10
Rocznik: 1996
Silnik: 4E-FE
Kiedyś serwisowałem tam toyote corolle - szczerze polecam

PostNapisane: 7 gru 2013, o 15:17 
Nowicjusz
Nowicjusz

Pochwały: 2
Model: T25
Rocznik: 2006
Silnik: 1.8vvti
Byłem tam dzisiaj wymienić olej w silniku+filtry oraz zrobić pełen serwis klimatyzacji.Szef mrukowaty i niezbyt miły. Odkręcenie filtra oleju trwało 20 minut przez praktykanta ale to akurat można zrozumieć każdy kiedyś zaczynał i się uczył.Zakład proponuje Profesjonalne ozonowanie,ozonatorem o wymiarach ok 15x30 cm o nikłej,wręcz śmiesznej wydajności nadającym się raczej do odświeżenia lodówki a nie do odgrzybiania klimy w aucie,zero pojęcia na temat profesjonalnego ozonowania i naciąganie ludzi na pieniądze nie robiąc nic w zakresie tej usługi .Odpuściłem sobie ten zabieg aby nie wyrzucać kasy w błoto.Chemiczne odgrzybianie w tym zakładzie polega na użycie preparatu(psikanie w miejscu wyjętego filtra kabinowego)chemicznego,też nie dałem się namówić.Taki rodzaj odgrzybiania mogę wykonać we własnym garażu w sposób opisany na forum.Wymiana oleju z filtrami(własny olej oraz filtry)+nabicie i sprawdzenie klimy 200 zł ,rachunku nie dostałem pewnie jakbym się uparł lub poprosił to może bym go otrzymał. Ale jest wielki plus serwisu Ziętek,darmowa aromatyczna kawa z automatu,która bardzo mi smakowała.Mam mieszane odczucia po tym polecanym serwisie,ale jak się nie spróbuje samemu...Raczej tam już nie zawitam,to jest moja subiektywna opinia.Jeżeli znacie jakieś lepsze serwisy z okolic Rybnika lub okolic to chętnie wypróbuje.Pozdrawiam.

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]