TOYOTA AVENSIS FORUM

Forum użytkowników i miłośników samochodu Toyota Avensis

Teraz jest 23 lis 2017, o 12:58

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Autor Wiadomość
PostNapisane: 8 sie 2009, o 18:52 
Nowicjusz
Nowicjusz

Witam serdecznie - poszukuje sprawdzonego warsztatu w okoilcach Katowic gdzie moznaby sprawdzić co dolega mojej Avce (d4d 2001)- problem dotyczy silnika (prawdopodobnie pompa paliwowa lub turbina). prosze!! pomocy!!

Tytuł:
PostNapisane: 12 paź 2010, o 13:27 
Coś wie...
Coś wie...

Marka: Toyota
Model: Avensis T22
Rocznik: 1998
Silnik: 2.0 TD
jak chcesz sprawdzic czy to turbina to najlepiej jedz do turbo maxu w swietochlowcach
http://www.turbo-max.com.pl/
warsztat wyglada na pierwszy rzut oka strasznie ale chlopaki wiedza co robic i sprzet maja dobry. od razu byli pewni ze to turbina (zreszta ja tez) ale na mikro kamerze mi to udowodnili i zostawilem auto.

PostNapisane: 3 gru 2015, o 10:45 
Nowicjusz
Nowicjusz

Model: avensis
Rocznik: 1999
Silnik: 2.0
Panowie przepraszam za odkopanie tematu ale potrzebuję na szybkości jakiegoś zaufanego warsztatu z Katowic najlepiej. Na necie znalazłem warsztaty http://www.moto-uslugi.com/warsztaty/ranking-katowice ale nic mi one nie mówią. Proszę o szybką pomoc! Który polecacie?

PostNapisane: 10 gru 2015, o 23:10 
Nowicjusz
Nowicjusz

Model: Avensis T22
Rocznik: 2007
Silnik: 2.0 TDi
Sprawdz sobie na tej stronce, ja ogolnie korzystalem ale jestem z innego miasta. Podaje namiar: http://www.feuvert.pl/oferta/uslugi.html. Podane masz w wyszukiwarce miasta, sprawdz. U mnie wszystko przebieglo bez zadnych problemow. Wymienialem klocki hamulcowe i plyn hamulcowy :)

PostNapisane: 4 sty 2016, o 16:14 
Nowicjusz
Nowicjusz

Model: avensis
Silnik: 2.0
Zimmerman napisał(a):
Sprawdz sobie na tej stronce, ja ogolnie korzystalem ale jestem z innego miasta. Podaje namiar: http://www.feuvert.pl/oferta/uslugi.html. Podane masz w wyszukiwarce miasta, sprawdz. U mnie wszystko przebieglo bez zadnych problemow. Wymienialem klocki hamulcowe i plyn hamulcowy :)

tak z ciekawości ile zapłaciłeś? może być pw

PostNapisane: 15 sty 2016, o 13:18 
Nowicjusz
Nowicjusz

Marka: Opel
Model: astra
Silnik: 2.0 benzyna
jaki był koszt?

PostNapisane: 31 sty 2016, o 01:05 
Nowicjusz
Nowicjusz

Model: Avensis T25
Nadwozie: liftback
Silnik: 2AD-FTV
Ja mogę od Siebie polecić AMO serwis w Katowicach, cenowo nie najtaniej ale super obsługa i znają się tam na rzeczy.

PostNapisane: 16 mar 2016, o 03:21 
Nowicjusz
Nowicjusz

Model: Avensis T25
Silnik: D4D 2,0
Ja też polecam AMO Serwis. Za przegląd po 50 tys. km w ASO orientacyjnie powiedzieli mi ok 1800 zł, w AMO zrobili go za 950 zł. Właściciel był długoletnim pracownikiem ASO Toyoty w Katowicach i stąd go jeszcze pamiętam. W większości stosują oryginalne części Toyoty albo bardzo dobre zamienniki. Jeżdżę do nich od kilku lat i nigdy się na nich nie zawiodłem. Robią tylko Toyoty więc naprawdę znają się na rzeczy. Umawiają się na godzinę i nigdy nie musiałem czekać, robota pali im się w rękach. Przegląd z wymianą tarcz i klocków przednich, oraz żmudną wymianą prawej oprawy światła mijania no i oczywiście płyny trwał 3,5 h. W ASO to samo trwało by pewnie z 9h. Korzystający z ASO widzą jak tam wre robota. Człowiek siedzi za szybą jak idiota i widzi jak jeden fachowiec od czegoś tam coś tam dłubie przy samochodzie, po czym odchodzi i autko sobie spokojnie czeka na następnego fachowca ok 30 min. I tak kilka razy a człowieka chce szlag trafić. O cenach z kosmosu już nie wspomnę. Polecam AMO bo byłem tam już kilka razy i wracałem stamtąd naprawdę zadowolony.

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]