TOYOTA AVENSIS FORUM

Forum użytkowników i miłośników samochodu Toyota Avensis

Teraz jest 20 paź 2017, o 12:26

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Autor Wiadomość
PostNapisane: 12 lis 2011, o 16:36 
Nowicjusz
Nowicjusz

Marka: Toyota
Model: Avensis T25
Rocznik: 2006
Silnik: 2.2 150KM
http://japanservice.pl/
Panowie co sądzicie o tym warsztacie w Gdyni? ktoś robił tam coś ze swoim Autkiem? pozdrawiam

PostNapisane: 18 lis 2011, o 12:48 
Coś wie...
Coś wie...

Model: Avensis T27
Rocznik: 2009
Silnik: 2.2 D-CAT + BOX
Tez chetnie poslucham opini. Gwarancja sie konczy w przyszlym roku, wiec czas sie rozejrzec za jakims dobrym warsztatem.

PostNapisane: 29 lis 2011, o 23:41 
Nowicjusz
Nowicjusz

Model: Avensis
Silnik: 2.0 D4D, 1CDFTV,
Moge powiedzieć kilka słów na temat tego warsztatu bo byłem tam juz kilka razy z moim avenem i zony. Praktycznie nigdzie wiecej już nie jeżdze bo radzą sobie ze wszystkim. Pracują tam osoby z toyoty aso mechanik z chwaszczyna i doradca. Jeśli chodzi o rozrząd to robili mi z zamknietymi oczami, co do ceny nie pamietam musiał bym sprawdzić na fv ale pamietam że było dość atrakcyjnie cenowo. Postaram się odkopać i napisać Wam. Warsztat dość spory na 6 stanowisk jest poczekalnia z netem także można siedzieć pracować i monitorować sytuację. :auto:

PostNapisane: 3 sty 2012, o 16:42 
Nowicjusz
Nowicjusz

Marka: toyota
Model: AVENSIS T25\AYGO
Silnik: 2,0 D4D\ 1,0B
Więc wypowiem się i ja. Tak jak pisałem w innym temacie po wymianie tarcz i klocków w aygolocie przyszła kolej na Avensisa bo zaczęły się już spore bicia i popiskiwanie.Znajomy polecił mi Japan Service i pełen obaw zadzwoniłem gdzie umówiłem się jeszcze na ten sam dzień na wstępną diagnozę ewentualnych bić i popiskiwania. Diagnoza była trafna i za usługę wymiany tarcz i klocków zapłaciłem naprawdę nie wiele że skusiłem się także na wymianę rozrządu który był na miejscu do mojego auta.Cała "operacja" nie trwała za długo i z poczekalni cały czas miałem oko na swoje auto Mam nadzieję że moje kolejne wizyty będą równie udane i napiszę kolejną wiadomość pozytywną. A co mnie bardzo cieszy są w sieci euro warsztat i na rzecz przepisów GVO mam pieczątkę na wykonaną usługę w swojej książce serwisowej toyoty,czyli reasumując w związku z przepisami i ustawami uni europejskiej GVO mogą naprawiać auta które są nawet podczas gwarancji producenta :cfaniak:

PostNapisane: 23 maja 2013, o 22:41 
Coś wie...
Coś wie...

Pochwały: 11
Rocznik: 2004
Silnik: 1CD-FTV
Faktycznie bardzo dobry i profesjonalny serwis. Byłem u nich z problemem z klimą. Łącznie 3 wizyty. Problem usunięty ostatecznie.
Bardzo dobre podejście do klienta - zapłaciłem tylko raz za robociznę w momencie kiedy wykryli i usunęli usterkę. Cały czas informowano mnie o tym co się dzieje. Przy zdiagnozowaniu problemu zostałem poinformowany o kosztach naprawy i zakupu części przed jakimikolwiek ruchami. Do mnie należała decyzja w jaki sposób ma być naprawiona klima (czy część nowa, czy używana lub czy ja sam dostarczę ją do warsztatu).

Polecam

PostNapisane: 2 kwi 2014, o 10:53 
Nowicjusz
Nowicjusz

Rocznik: 2004
Silnik: 1CD-FTV
Polecam zdecydowanie. Jeżdżę tam z Ave od lat kilku. Faktycznie jest mechanik z doświadczeniem z ASO. Rozrząd wymieniony sprawnie i szybko. Dobry serwis.

PostNapisane: 1 cze 2014, o 00:10 
Nowicjusz
Nowicjusz

Marka: toyota
Model: avensis t25
Nadwozie: hatchback
Rocznik: 2003
Silnik: 1.8
Zastanawiam się czy opinie są adekwatne. Ja z kolei od znajomych słyszałem że trochę ten servis podupadł , rotacja w mechanikach u jednego z moich kolegow , miał zapowietrzony układ hamulcowy inny inne usterki czyli robota na odpiernicz a kasa skasowana. A później sam szukasz kto ci poprawi. Tu akurat bym się zastanowił czy zaryzykować.

PostNapisane: 3 cze 2014, o 19:25 
Stara się...
Stara się...

Pochwały: 1
Model: Avensis T27
Rocznik: 2009
Silnik: 1.8 benzyna
Ja już gdzieś wcześniej na forum pisałem, że byłem u nich raz zachęcona opiniami z forum. Szukałem serwisu dla auta po gwarancji i zrobilłem tam przegląd na 60 tys. Niby wyszło taniej, ale olej zmienili mi na 5w30 zamiast 0w30 co już mi sie nie spodobało. Uznali, ze taki powinien być i nie pytali o zgodę. Nie umieli odkręcić filtra oleju, bo nie mieli klucza i bali sie, ze pęknie obudowa z plastiku. Zalali staru filtr nowym olejem. I jeszcze klocki wymienili tak, ze sie zablokowały i paliły. Musiałem jechać na wymianę filtra, oleju (jeszcze raz, czyli koszta) i poprawę klocków do ASO do Chwaszczyna.

PostNapisane: 15 paź 2014, o 10:19 
Coś wie...
Coś wie...

Pochwały: 16
Model: T25
Rocznik: 2008
Silnik: 2.0 D4D - DPF
i ja skorzystałem ostatnio z usług tego warsztatu i powiem szczerze jestem pod miłym wrażeniem usługa wykonana prawidłowo oraz szybko umówiony byłem na godzinę i czekano na mnie o niej, a w poczekalni w której spędziłem 2 godziny jest hot spot co w miarę umila oczekiwanie oraz cały czas miałem kontakt wzrokowy co się dzieje z moim samochodem.

PostNapisane: 15 paź 2014, o 10:28 
drmurek napisał(a):
Ja już gdzieś wcześniej na forum pisałem, że byłem u nich raz zachęcona opiniami z forum. Szukałem serwisu dla auta po gwarancji i zrobilłem tam przegląd na 60 tys. Niby wyszło taniej, ale olej zmienili mi na 5w30 zamiast 0w30 co już mi sie nie spodobało. Uznali, ze taki powinien być i nie pytali o zgodę. Nie umieli odkręcić filtra oleju, bo nie mieli klucza i bali sie, ze pęknie obudowa z plastiku. Zalali staru filtr nowym olejem. I jeszcze klocki wymienili tak, ze sie zablokowały i paliły. Musiałem jechać na wymianę filtra, oleju (jeszcze raz, czyli koszta) i poprawę klocków do ASO do Chwaszczyna.

Ten post najlepiej swiadczy o standardach w tej placowce.

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]