TOYOTA AVENSIS FORUM

Forum użytkowników i miłośników samochodu Toyota Avensis

Teraz jest 25 cze 2017, o 17:47

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 107 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 9 lut 2010, o 21:55 
Coś wie...
Coś wie...

Informujemy, że serwis na Regulskiej 36 zmienia siedzibę.
Nowa siedziba od 01-03-2010r będzie mieściła się przy ulicy Jutrzenki 81, wjazd od Serwituty.
Oczywiście dla użytkowników forum i nie tylko super ceny.
Do zobaczenia w nowym miejscu

Tytuł:
PostNapisane: 11 mar 2010, o 09:40 
Coś wie...
Coś wie...

Pochwały: 2
Marka: Toyota
Model: Avensis T25
Rocznik: 2003
Silnik: 2.0 D4D
Chciałbym podzielić się opinią z użytkownikami tego forum o koledze ALL JAPANESE. W pewnym sensie jest to coś na kształt komentarza z allegro. Miałem ostatnio przyjemność zagościć u kolegi Rafała z niewielkim problemem i muszę przyznać, że zna się na rzeczy. Uczciwość i profesjonalizm, a dodatkowo bardzo rozsądne ceny. Na pewno będę jego klientem.

Tytuł:
PostNapisane: 11 mar 2010, o 10:33 
Nowicjusz
Nowicjusz

Ja dołaczam się do wcześniejszego postu. Gorąco polecam.

Tytuł:
PostNapisane: 19 mar 2010, o 18:22 
Nowicjusz
Nowicjusz

Byłem u kolegi ALL JAPANESE na przeglądzie po 120 tys. Cała usługa wykonana jak w ASO (nawet przepalona lampka w popielniczce została wymieniona). Z całą pewnością polecam ten warsztat. Wszystko było zrobione szybko, sprawnie i za rozsądną kasę.

Tytuł: All Japanese
PostNapisane: 14 kwi 2010, o 23:42 
Nowicjusz
Nowicjusz

Byłem dziś na przeglądzie w All Japanese i szczerze polecam ten zakład. Było miło fachowo i co najważniejsze w rozsądnej cenie. Naprawdę godny polecenia zakład. Jeżdze akurat Yarisem bo na Avensis mnie jeszcze nie stać ,ale uważam w tym zakładzie z każdą toyotą Sobie poradzą.

Pozdrawiam,
Sergiusz4

Tytuł:
PostNapisane: 15 kwi 2010, o 08:30 
Stara się...
Stara się...

Model: Avensis T22
Rocznik: 2001
Silnik: 2.0 D4D 110KM
Ja odwiedziłem ich warsztat jeszcze przed świętami - wymiana nieszczęsnego koła dwumasowego i sprzęgła. Również mam bardzo pozytywne odczucia. Jeszcze tylko czekam na fakturę :)

Tytuł:
PostNapisane: 16 kwi 2010, o 00:23 
Stara się...
Stara się...

Marka: TOYOTA
Model: Avensis, Auris
Rocznik: 2007
Silnik: 2.0 d4d oba
Widzę że nie tylko ja jestem zadowolony z jakości i cen ich usług.
Przyłączam się do Was.Polecam jak najbardziej.

Tytuł: Solidna firma
PostNapisane: 22 maja 2010, o 16:14 
Nowicjusz
Nowicjusz

Miałem drobną awarię w aucie i podjechałem do All Japan... Usterka usunięta od ręki profesjonalizm pod każdym względem. :tak:

P.S.
Z takim samochodem i takim warsztatem od razu chce się myśleć o drugim samochodzie albo o większej toyocie. :auto:

Pozdrawiam,
Sergiusz

Tytuł:
PostNapisane: 24 maja 2010, o 15:05 
Coś wie...
Coś wie...

Pochwały: 1
Model: Avensis T27
Rocznik: 2009
Silnik: 1.8
byłem dziś w tym serwisie - dla mnie rewelacja, szybko, rzeczowo oraz w korzystnej cenie

Tytuł:
PostNapisane: 1 cze 2010, o 12:00 
Coś wie...
Coś wie...

Rocznik: 2007
Silnik: 1AD-FTV
Zakładałem czujniki parkowania i zdecydowanie polecam :ok:

Tytuł:
PostNapisane: 7 cze 2010, o 15:44 
Coś wie...
Coś wie...

Pochwały: 8
Marka: Renault
Model: Mégane 220 GT
Rocznik: 2013
Silnik: 2.0 TCE
No niestety 3 razy chciałem się z panem skontaktować ale nie udało się - 2 razy usłyszałem "pan zadzwoni później" a 3 raz połączenie zostało rozłączone przed odebraniem.

Nie podoba mi się takie podejście, więcej razy nie zamierzam próbować, także na pewno nie będę klientem tego warsztatu.

Tytuł:
PostNapisane: 7 cze 2010, o 18:26 
Stara się...
Stara się...

Model: Corolla E15 EJ (A)
Silnik: 1598
pankuba napisał(a):
No niestety 3 razy chciałem się z panem skontaktować ale nie udało się - 2 razy usłyszałem "pan zadzwoni później" a 3 raz połączenie zostało rozłączone przed odebraniem.

Nie podoba mi się takie podejście, więcej razy nie zamierzam próbować, także na pewno nie będę klientem tego warsztatu.

Według mnie, po prostu miałeś pecha - czasem się zdarza, że ktoś nie może w danej chwili rozmawiać. Jeśli dzwoniłeś w odstępach kilkuminutowych lub sekundowych, to nic dziwnego, że tak było.
Ja rozmawiałem już wielokrotnie z tym panem i nigdy nie miałem takiej sytuacji. Co więcej, ostatnio w piątek odebrał połączenie nawet jak warsztat nie pracował.

Tytuł:
PostNapisane: 8 cze 2010, o 21:17 
Coś wie...
Coś wie...

Pochwały: 8
Marka: Renault
Model: Mégane 220 GT
Silnik: 2.0 TCE
transam2 napisał(a):
Według mnie, po prostu miałeś pecha

być może

transam2 napisał(a):
czasem się zdarza, że ktoś nie może w danej chwili rozmawiać.

ok zgadza się, tylko potem się oddzwania (dzwoniłem cały czas z tego samego numeru) :nuda:

transam2 napisał(a):
Jeśli dzwoniłeś w odstępach kilkuminutowych lub sekundowych,

nie zadzwoniłem po godzinie, nawet dłużej, tak jak chciał pan JPANESE w nasze 2 rozmowie

transam2 napisał(a):
Co więcej, ostatnio w piątek odebrał połączenie nawet jak warsztat nie pracował.

pierwszy raz też dzwoniłem w piątek i pan powiedział żeby zadzwonić w poniedziałek to się umówimy, no ale nie to nie, bez łaski :auto:

Tytuł:
PostNapisane: 8 cze 2010, o 21:43 
Stara się...
Stara się...

Model: Corolla E15 EJ (A)
Silnik: 1598
pankuba napisał(a):
ok zgadza się, tylko potem się oddzwania (dzwoniłem cały czas z tego samego numeru) :nuda:

Z tym oddzwanianiem, to są różne szkoły.... według mnie dzwoni ten, który ma sprawę....
Mam inne doświadczenia z rozmów z właścicielem, myślę, że po prostu miałeś wyjątkowego pecha i masz prawo do wybierania sobie serwisu.
Ja jestem bardzo zadowolony z napraw w tym warsztacie; w dniu dzisiejszym właściciel razem z drugim mechanikiem pracowali przy moim aucie do 19 mimo, że zakład jest czynny do 17.

Tytuł:
PostNapisane: 8 cze 2010, o 22:17 
Coś wie...
Coś wie...

[quote="pankuba"]No niestety 3 razy chciałem się z panem skontaktować ale nie udało się - 2 razy usłyszałem "pan zadzwoni później" a 3 raz połączenie zostało rozłączone przed odebraniem.

Nieraz trudno odebrac telefon który dzwoni co minutę, wydając auta, przyjmując nowe do serwisu ciezko pozniej znaleść wsrod kilku numerów tel.który konkretnie dzwonił.
Klienci dzwonią o rożnych porach w różne dni tygodnia.Jak moge to oddzwaniam.
Pozdrawiam wszystkich klientów za trudnosci z kontaktem przepraszamy

Tytuł:
PostNapisane: 9 cze 2010, o 20:27 
Nowicjusz
Nowicjusz

Model: Avensis T22 Wagon
Silnik: 2.0 D4D
Miałem dziś przyjemność odwiedzić Panów z serwisu. Po telefonicznej konsultacji zostałem zaproszony by podjechać w celu zdiagnozowania problemu. Wykrycie zajęło im kilka minut, a po kilkudziesięciu wracałem do domu. Naprawdę bardzo profesjonalna obsługa. Z pewnością będę korzystał w przyszłości z ich usług. Jedno ale, to odległość. Gdyby tak mieścili się na prawobrzeżnej części Wawy ;-)
Pozdrawiam

PostNapisane: 20 lip 2010, o 23:18 
Nowicjusz
Nowicjusz

Panie Panowie, polecam serwis na ulicy Jutrzenki 81. Dziś wstawiłem , dziś odebrałem. Czytałem poprzednie komentarze ( same pozytywne ) więc przy najbliższym przeglądzie skierowałem się do wyżej opisanego. Cena nie niska ( 400 zł) i nie wysoka za to co otrzymałem. Przy okazji wykonywanych czynności korekta tych popierdułek na które nigdy nie ma się czasu. Przy odbiorze auta po wymianie filtrów i oleju ( bo tylko to zleciłem ) dowiedziałem się, że żarówka była przepalona, mieszek przy skrzyni biegów był naderwany i klakson niesprawny. Myślę sobie że ameryki nie odkryli. Jakież było moje zdziwienie że to już przeszłość a w/w korekty są wykonane w cenie, plus naciągniecie poluzowanych pasków i nasmarowanie zawiasów maski ( ciężko się podnosiła ). Na koniec info o wycieku , który był trudny do zlokalizowania ( zachlapany cały dół ) więc wymyli spód i prosili o podjazd za około dwa tygodnie celem kontroli i ewentualnego zlokalizowania wycieku. Dodam, że wszystko odbywało się tego samego dnia, kontakt telefoniczny na bieżąco przy podejmowanych ewentualnych decyzjach co dalej robić, zero naciągania i wymyślania powodów wycieków co zdarzyło się niejednokrotnie. ZDECYDOWANIE POLECAM !!! TOYOTA AVENSIS D4D 2002r Kristo.

Tytuł:
PostNapisane: 21 lip 2010, o 12:44 
Coś wie...
Coś wie...

Pochwały: 6
Nadwozie: kombi
Rocznik: 2004
Silnik: 1ZZ-FE
brakuje tylko dopisku "post sponsorowany"

Toyoty Avensis D4D z 2002 miały 110 KM :czytaj:

Tytuł:
PostNapisane: 21 lip 2010, o 18:13 
Spamer
Spamer

Pochwały: 123
Model: T25
Rocznik: 2004
Silnik: mułowaty
TOYOTA AVENSIS napisał(a):
Czytałem poprzednie komentarze
Gdzie? Na allegro?
Jeśli tutaj na forum, to temat jest do scalenia
http://avensis.info/viewtopic.php?t=6580 ,
a mój post do śmietnika :-) .

Pozdrawiam,
Tomek

Tytuł:
PostNapisane: 21 lip 2010, o 21:29 
Moderator
Moderator

Pochwały: 284
Silnik: 2.0 D4D 1cdftv
scalone ;-) , co do postu to mam nadzieje ze nie jest sponsorowany, choc w przypadku osoby ktora zapisala sie na forum po to zeby nas o tym poinformowac ryzyko wystepuje zawsze

PostNapisane: 23 lip 2010, o 18:44 
Coś wie...
Coś wie...

TOYOTA AVENSIS napisał(a):
Panie Panowie, polecam serwis na ulicy Jutrzenki 81. Dziś wstawiłem , dziś odebrałem. Czytałem poprzednie komentarze ( same pozytywne ) więc przy najbliższym przeglądzie skierowałem się do wyżej opisanego. Cena nie niska ( 400 zł) i nie wysoka za to co otrzymałem. Przy okazji wykonywanych czynności korekta tych popierdułek na które nigdy nie ma się czasu. Przy odbiorze auta po wymianie filtrów i oleju ( bo tylko to zleciłem ) dowiedziałem się, że żarówka była przepalona, mieszek przy skrzyni biegów był naderwany i klakson niesprawny. Myślę sobie że ameryki nie odkryli. Jakież było moje zdziwienie że to już przeszłość a w/w korekty są wykonane w cenie, plus naciągniecie poluzowanych pasków i nasmarowanie zawiasów maski ( ciężko się podnosiła ). Na koniec info o wycieku , który był trudny do zlokalizowania ( zachlapany cały dół ) więc wymyli spód i prosili o podjazd za około dwa tygodnie celem kontroli i ewentualnego zlokalizowania wycieku. Dodam, że wszystko odbywało się tego samego dnia, kontakt telefoniczny na bieżąco przy podejmowanych ewentualnych decyzjach co dalej robić, zero naciągania i wymyślania powodów wycieków co zdarzyło się niejednokrotnie. ZDECYDOWANIE POLECAM !!! TOYOTA AVENSIS D4D 2002r Kristo.

dzieki zapraszam

Tytuł:
PostNapisane: 25 lip 2010, o 11:02 
Coś wie...
Coś wie...

Model: T22
Rocznik: 2002
Silnik: 2,0 D4D
wrc napisał(a):
scalone ;-) , co do postu to mam nadzieje ze nie jest sponsorowany, choc w przypadku osoby ktora zapisala sie na forum po to zeby nas o tym poinformowac ryzyko wystepuje zawsze

Myslalbym podobnie gdyby nie fakt,ze bylem na Regulskiej 4 krotnie i zawsze odjezdzalem zadowolony:)W przyszłym tygodniu umowilem sie na okresowa wymiane filtrow,oleju - wrazenia na pewno opisze:)

Tytuł:
PostNapisane: 10 sie 2010, o 14:26 
Stara się...
Stara się...

Silnik: 1ZZ-FE
Dołączę się do opinii o warsztacie - pełna profeska. Wróciłem właśnie po naprawie skrzyni biegów (padnięte łożyska). Mam pełne przekonanie, że już do innego warsztatu jeździć nie będę. ASO może się schować, zwłaszcza, że panowie kupili komputer diagnostyczny Toyota/Lexus, więc można do nich przyjechać ze wszystkim. Proszę nie traktować tego postu jako "sponsorowanego", ale naprawdę jestem zachwycony tym warsztatem i szczerze go polecam.

Pozdrawiam

Tytuł:
PostNapisane: 10 sie 2010, o 19:19 
Coś wie...
Coś wie...

Model: T22
Rocznik: 2002
Silnik: 2,0 D4D
Przepraszam ze nie wczesniej.Jestem po wymianie filtrow,oleju i kilku innych poprawkach:)nadal podtrzymuje dobra opinie o warsztacie:) aczkolwiek wyszlo kilka niedociagniec mojego modelu przez co jestem juz mniej zadowolony.Jednakze poki co Pan Rafal nie zostawil mnie z problemem samego,wiec mam nadzieje uda nam sie w miare malym kosztem naprawic auto:)
P.S Warsztat stale pozytywnie mnie zaskakuje.Zaproponowano mi pojazd zastepczy,ze wzgledu na moje problemy z zostawianiem auta.

Tytuł:
PostNapisane: 19 sie 2010, o 01:19 
Nowicjusz
Nowicjusz

Pełen profesjonalizm i bardzo ludzkie podejście do klienta.
Mój wakacyjny wyjazd z dzieckiem stał pod znakiem zapytania z racji rozsypanych łożysk w skrzyni, ale Pan Rafał zrobił mi avkę w ekspresowym tempie, za co mu jeszcze raz dziękuję.
Sam warsztat może się wydawać na końcu świata, ale z centrum dojechałem kolejką WKD w 15 min. (stacja Salomea) więc jak najbardziej ok bo nie trzeba sobie załatwiać transportu.

Tytuł:
PostNapisane: 24 sie 2010, o 18:36 
Nowicjusz
Nowicjusz

wiadomo ze chlopaki nie maja takich warunków jak w aso ale maja wieksze pojecie niz kazde blizej mi znane aso toyoty. kazdy problem roziwiązuja od reki ;] pozdrowienia dla pana darka jest naprawde kozak w te klocki

Tytuł:
PostNapisane: 2 paź 2010, o 13:24 
Witam, cieszę się, że wszyscy (no prawie) tak zachwalają serwis pana Rafała.

Byłem tam kilka razy, generalnie nie jest źle, ale kiedy się okazało, że wymienione paski klinowe okazały się wadliwe - jeden za długi, drugi za wąski - nie pojadę tam już więcej. Moje prośby o zlikwidowanie upierdliwego pisku w zasadzie nie dały niczego. Nikomu w warsztacie nie chciało się sprawdzić tej usterki, a przecież to właśnie mechanik z tego warsztatu włożył niewymiarowe paski do mojego samochodu.
Wymieniłem paski u znajomego, który zadziwił się wielce, że w warsztacie, który specjalizuje się właśnie w Toyotach tak lekceważąco potraktowano temat. W każdym razie odzyskałem "radość z jazdy", której brakowało mi po wizytach u pana Rafała.

No ale cóż, prestiż i zaufanie buduje się długo, a stracić go można właśnie na pozornie błahych niedoróbkach.

Tytuł:
PostNapisane: 18 paź 2010, o 10:46 
Nowicjusz
Nowicjusz

Czy u ALLJAPANESE można płacić kartą, czy tylko gotówką? Nie wiem co wyjdzie po sprawdzeniu, ani nie chcę brać worka gotówki "na wszelki wypadek"

Tytuł:
PostNapisane: 18 paź 2010, o 13:58 
Coś wie...
Coś wie...

Pochwały: 2
Marka: Citroen
Model: C4 New Exclusive
Rocznik: 2011
Silnik: 1.6 HDi (110KM)
apstryk napisał(a):
Czy u ALLJAPANESE można płacić kartą, czy tylko gotówką?

Gotówka.

Mariusz

Była: Toyota Avensis T25 2.0 D-4D (116KM) 2004r

Tytuł:
PostNapisane: 19 paź 2010, o 20:16 
Coś wie...
Coś wie...

tomek61 napisał(a):
Witam, cieszę się, że wszyscy (no prawie) tak zachwalają serwis pana Rafała.

Byłem tam kilka razy, generalnie nie jest źle, ale kiedy się okazało, że wymienione paski klinowe okazały się wadliwe - jeden za długi, drugi za wąski - nie pojadę tam już więcej. Moje prośby o zlikwidowanie upierdliwego pisku w zasadzie nie dały niczego. Nikomu w warsztacie nie chciało się sprawdzić tej usterki, a przecież to właśnie mechanik z tego warsztatu włożył niewymiarowe paski do mojego samochodu.
Wymieniłem paski u znajomego, który zadziwił się wielce, że w warsztacie, który specjalizuje się właśnie w Toyotach tak lekceważąco potraktowano temat. W każdym razie odzyskałem "radość z jazdy", której brakowało mi po wizytach u pana Rafała.

No ale cóż, prestiż i zaufanie buduje się długo, a stracić go można właśnie na pozornie błahych niedoróbkach.

Witam,
nie przypominam sobie Pana wizyty. Proszę o kontakt bo na pewno nie rozmawiał Pan ze mną być może z jednym z mechaników czy pan był na Jutrzenki czy na Regulskiej poprzedni właściciel podszywa się pode mnie i próbuje naprawiać toyki serwis został przeniesiony w marcu 2010
pozdrawiam proszę o tel 668114837

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 107 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]