TOYOTA AVENSIS FORUM
http://avensis.info/

ASO TOYOTA Tarnów - Zgłobice
http://avensis.info/viewtopic.php?f=46&t=3414
Strona 1 z 1

Autor:  mlody02 [ 15 sty 2009, o 10:15 ]
Tytuł:  ASO TOYOTA Tarnów - Zgłobice

WItam
Nie wiem czy tak ASO ma działać ale nie wydaje mi sie że tak ma być.
Komuś z rodziny zaświeciła sie kontrolka Check Engine w Toyocie 2008r i po konsultacji telefonicznej z ASO Tarnów, mechanicy zaprosili z samochodem do serwisu. PO sprawdzeniu pod kompem stwierdzili że może być dużo przyczyn i wykrycie usterki może potrwać nawet tydzień, więc błąd został wykasowany.
I tutaj tekst
- "jak by sie coś działo to proszę przyjechać"
- "no to sie coś dzieje to przyjechałem."
- No tak ale jak by sie jeszcze coś działo to trzeba będzie sprawdzić samochód
NIe wiem ale mając nowy samochód na gwarancji oczekiwałbym nie tylko skasowania błędu ale sprawdzenia i dokonania naprawy. Może sie mylę to mnie poprawcie ale oczekiwałbym innego rozwiązania od mechaników. A jak coś będzie nie tak faktycznie i sie np pompa zepsuje? Czy nie lepiej jest od razu wyeliminować usterkę niż potem wymieniać całą pompę? Daje taki przykład ale mogą być inne przypadki. NIestety mechanicy nie byli wstanie nic zrobić.
Chyba że tak ma być to ok.
Pozdrawiam

Autor:  rado [ 23 kwi 2010, o 08:12 ]
Tytuł: 

ASO Toyoty przed Tarnowem to jakas porazka. Bylem klientem serwisu i salonu. I wiecej tam nie przyjde napewno. Korzystam z uslug - jezeli musze - Inter Car Nowak Zakopianska.

Autor:  tomi 71 [ 23 kwi 2010, o 10:08 ]
Tytuł: 

Witam Newiem czy tak ma być ,ale ja bym im zostawił auto i powiedział ,że odbiore jak będzie wszystko zrobione i udokumentowane krok po kroku za coś się płaci mając nowy samochód i gwarancje i to jest ich obowiązkiem skasować błąd to nie problem -ale znależć przyczyne jego powstawania to już zadanie ASO wkońcu od czego są serwisem( z nazwy?) pozdrawiam i czekamy na dalsze losy wizyty w tym ASO. :jacipokaze:

Autor:  mati1 [ 12 cze 2010, o 21:55 ]
Tytuł: 

Prosze o opinie o aso Toyoty w Nowym Saczu.

Autor:  janju [ 13 cze 2010, o 08:07 ]
Tytuł: 

Sprawdzanie/wszędzie/ i tak odbywa się za pomocą prób i błędów.Wymienią również sprawne elementy/ i zostawią /aż się trafi. Uzasadnią to konieczością wymiany bo to też było przyczyną checka.Oby intuacyjnie jak najszybciej trafili.

Autor:  Machu [ 15 maja 2014, o 04:31 ]
Tytuł:  Re: ASO TOYOTA Tarnów - Zgłobice

Dwa miesiące temu kupiłem tam używanego Avensisa, jakie było moje ździwienie jak już po ok miesiącu klima za której odświeżenie i nabicie zapłaciłem zaczęła cuchnąć . Udałem się więc do serwisu, gdzie stwierdzono stary filtr n/n producenta( zapłaciłem za wymianę na nowy oryginalny) oraz brak 250 gramów czynnika smarującego..... Wygląda na to iż Panowie potraktowali mnie z przysłowiowego buta. :-(

Strona 1 z 1 Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
https://www.phpbb.com/