TOYOTA AVENSIS FORUM

Forum użytkowników i miłośników samochodu Toyota Avensis

Teraz jest 23 sie 2017, o 15:41

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Autor Wiadomość
 Tytuł: Lakiernik
PostNapisane: 6 sie 2009, o 10:20 
Stara się...
Stara się...

Marka: Toyota
Model: Avensis T22
Rocznik: 2001
Silnik: 1ZZ-FE 1.8 VVT-i
W związku z koniecznością likwidacji rysy na drzwiach poszukuję dobrego warsztatu lakierniczego, który wykona mi taką usługę. Teoretycznie mógłbym oddać do ASO, ale zaśpiewali taka cenę, że nie wiedziałem czy śmiać się czy płakać.

Czy ktoś z Was może polecić mi solidnego lakiernika, który na terenie Łodzi zrobi to jak należy? W grę wchodzi lakierowanie górnej połówki drzwi, nad listwą. Pewnie z drobnym cieniowaniem na błotnik. Robota banalna dla specjalisty, ale jak wiecie zjeb.. też można. A mnie chodzi o perfekcyjne dobranie lakieru i mory i takie położenie by nawet fachowiec z uznaniem pokiwał głową. Nie mam zamiaru denerwować się i kłócić po robocie, ze jest różnica w odcieniu czy polerce. Ma być "glanc pomada":D

Pomoże ktoś?

[ Dodano: 2009-08-25, 13:14 ]
Jako, że ta drobna usterka została już usunięta chciałbym "ku potomności" zarekomendować warsztat, który ją usuwał.

Naprawa dotyczyła dość głębokiej, 15 cm rysy na górnej połówce prawych drzwi oraz zarysowania powierzchniowego progu po tej samej stronie. Panowie z warsztatu AutoPerfekt przy u.Wigury 7 w Łodzi wykonali kawał profesjonalnej roboty. Kolor dobrany idealnie, mora zachowana i co najistotniejsze idealnie wykonano kosmetykę progu, który jak wiadomo ma w T22 charakterystyczny "baranek". Cena za wszystko zamknęła sie kwotą 700 zł, co przy cenie jaką zaproponowało ASO ( 1800 zł) wydaje się drobiazgiem. Jeszce raz polecam. Panowie bardzo rzeczowi i kontaktowi, bez problemu pokazali przygotowanie samochodu przed malowaniem ( podkład, wyrównanie rysy itd). Polecam.

Tytuł: Re: Lakiernik
PostNapisane: 12 lip 2017, o 11:10 
Nowicjusz
Nowicjusz

Model: Avensis T27
Nadwozie: kombi
Rocznik: 2012
Silnik: 1AD-FTV
Witam,
Podbijam temat.
Muszę zrobić trochę zaprawek do mojej T27. Rdza jest pod maska i pod klapa od bagażnika. Potrzebuje namiar na dobrego lakiernika, chcę to zrobić jeszcze przed zima.
Z góry dziękuje.

PS. Najlepiej jakby to był zakład w okolicach Kurczaków :-)

Tytuł: Re: Lakiernik
PostNapisane: 13 lip 2017, o 09:30 
Coś wie...
Coś wie...

Model: Avensis T25
Rocznik: 2005
Silnik: 1CD-FTV 2.0-D4D
Ja mogę polecić zakład w Zgierzu na ul.Kasztanowej Bardzo solidni i znają swój fach od lat.

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]