TOYOTA AVENSIS FORUM

Forum użytkowników i miłośników samochodu Toyota Avensis

Teraz jest 19 sty 2017, o 02:09

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Autor Wiadomość
PostNapisane: 30 mar 2014, o 22:48 
Nowicjusz
Nowicjusz

Marka: toyota
Model: avensis
Rocznik: 2011
Silnik: 2.0 benzyna
Miałem okazję skorzystać z usług w/w serwisu i to niejednokrotnie i nikomu nie polecam. Totalna porażka - oceniam wszystko od podejścia do klienta po usługi. W punktacji od 1 do 10 daję 1.Nie będe wszystkiego tu opisywał co i jak ale skończyło się na interwencji Toyoty Motor Poland W Warszawie.Zero jakiegokolwiek zrozumienia klienta - załatwienia sprawy pozytywnie - nic na tak. Także przestrzegam wszystkich - ja się bardzo zawiodłem poczynaniem niektórych panów z działu serwisowego.Wiedzą chyba też nie grzeszą jeżeli pan z serwisu chcąc wytrzeć bród na lakierze samochodu wyciera go folią ściągniętą z fotela. Ludzie to ja używam najwyższej klasy mikrofibry a tu mi folią po lakierze. No wybaczcie ale jakie takie coś widzę to mnie szlak trafia.

PostNapisane: 23 kwi 2014, o 22:06 
Nowicjusz
Nowicjusz

Marka: toyota
Model: avensis
Rocznik: 2011
Silnik: 2.0 benzyna
Witam ponownie. Może wreszcie się coś zmieni na lepsze w serwisie Toyoty w Gorzowie Wlkp.choć ja już tego nie uświadczę - ale czekam na opinie kolegów. Dostałem telefon od nowego kierownika serwisu z Gorzowa -bardzo miły człowiek z którym można porozmawiać i coś się dowiedzieć więc myślę ,że idzie ku lepszemu - odpowiedni człowiek na odpowiednie stanowisko. Szkoda tylko że poprzedni kierownik pozwolił na to żeby co niektórzy pracownicy serwisu mogli szargać opinię toyoty.

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]