TOYOTA AVENSIS FORUM

Forum użytkowników i miłośników samochodu Toyota Avensis
Teraz jest 21 maja 2019, o 22:29

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 40 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
PostNapisane: 20 paź 2014, o 17:35 
Spamer
Spamer

Pochwały: 50
Marka: toyota
Model: corolla e11
Rocznik: 1997
Silnik: 4EFE
wniosek Mech najlepszy?

PostNapisane: 20 paź 2014, o 19:40 
Zaawansowany
Zaawansowany

Pochwały: 70
Marka: Toyota
Model: Prius
Nadwozie: liftback
Rocznik: 2016
Silnik: 1,8 Hybrid
Commercial break

PostNapisane: 20 paź 2014, o 19:44 
Spamer
Spamer

Pochwały: 50
Marka: toyota
Model: corolla e11
Rocznik: 1997
Silnik: 4EFE
to nie reklama,to fakty na podstawie wypowiedzi powyżej

PostNapisane: 20 paź 2014, o 23:16 
Spamer
Spamer

Pochwały: 285
Model: Avensis T25 wagon
Nadwozie: kombi
Rocznik: 2006
Silnik: 2.0 D4D (1AD)
swiecha napisał(a):
to nie reklama,to fakty

Byłeś, robiłeś coś u niego?

PostNapisane: 16 sty 2015, o 15:36 
Stara się...
Stara się...

Model: Avensis T25 Kombi
Rocznik: 2004
Silnik: 2.0 D4D 116 KM
maf napisał(a):
maf napisał(a):
Bandzur napisał(a):
A jaki było to różnice?

[ciach]

Aha, jeszcze to:
ostatnio podobno poziom obsługi obniżył się tam z pewnych względów, ale zastrzegam, że tylko słyszałem o tym z jakiegoś źródła - osobiście nie wiem, więc wątku nie rozwinę. Może ktoś inny jeszcze coś potwierdzi lub zaneguje.

Muszę dodać - bo mam sygnał, że mogło to zostać źle zrozumiane.
Te ostatnie zdanie to oczywiście o Toyota Bielany. Ale podkreślam, tylko tak słyszałem (ale od osoby dość kompetentnej, chociaż nie bezinteresownej w temacie ;)

Mogę jedynie potwierdzić, że poziom serwisu na Bielanach pogorszył się znacząco. Miałem okazje przekonać się na własnym przykładzie. Niestety w razie ich wpadki serwisowej wynikłej ze źle przeprowadzonej naprawy, nie wiedzieć dlaczego, opowiadają bzdury przy okazji dezawuując swoich kolegów. Nie mniej na konkretne pytania dotyczące konkretnego problemu/usterki potrafią jedynie gdybać. Niestety w przypadku braków wiedzy/bez wyświetlenia na komputerze błędu nie umieją określić problemu. W takim przypadku zawsze dla klienta mają rozwiązanie jedyne jakie przychodzi im do głowy - wymiana części, która jest często nie uzasadniona. Wybacz za przydługi opis ale walczyłem z nimi trzy miesiące stąd taki jest mój obraz o tym ASO.

PostNapisane: 3 cze 2015, o 09:27 
Coś wie...
Coś wie...

Pochwały: 29
Model: Avensis T22
Rocznik: 1998
Silnik: 2.0
Osobiście sprawdziłem i polecam warsztat mech'a, na ulicy Karmelkowej. Wymiana uszczelki pod pokrywą zaworów żaden problem, dodatkowo diagnoza pękniętej pokrywy, czego nikt nie był świadom od tych ponad 10 lat auta w rodzinie :D Dodatkowo Panowie zrobili cały przegląd zawieszenia i auta. Sympatycznie, uczciwie, cenowo bardzo w porządku, a i wiadomo za co się płaci. No i nie ma się tego poczucia co w innych warsztatach, że klient to niestety utrapienie i problem i po coś w ogóle pan tu przyjeżdżał... :)

Gdyby ktoś nie mógł znaleźć ich strony, bo ja sam szukałem, to: KLIK

Obrazek

PostNapisane: 5 kwi 2019, o 14:37 
Nowicjusz
Nowicjusz

Pochwały: 1
Model: Avensis T25
Nadwozie: kombi
Rocznik: 2004
Silnik: 1ZZFE + STAG4 Qbox
Macie jakiś dokładniejszy namiar na mecha z chwałkowa?

PostNapisane: 6 kwi 2019, o 21:56 
Stara się...
Stara się...

Pochwały: 7
Model: Corolla
Nadwozie: hatchback
Rocznik: 2003
Silnik: d4d 2.0 116km
Mech wie co robi. Ale niestety cwaniaczek, trochę rozumy pozjadał. Bez mojej zgody wymienili mi cześć tablicy rejestracyjnej tej z logo na swoje z reklamą serwisu.
Cena uzgadniona a jak przyszło do płacenia to mówią w biurze, że netto i mam dopłacić VAT.. Mnie ich netto..., Jestem klientem detalicznym i ceny zawsze dla mnie muszą być podawane brutto. Nie biorę na FV.
Już nie wspomnę, że jedna rzecz mi spieprzyli, ale na szczęście naprawili w ramach poprawki.
I też mówi uszczelki miedziane pod wtryskami 500 i rozrusznik zregenerowany 500. Nie miałem kasy tyle wtedy mówię to tylko poproszę te podkładki a on 600zl. Mówię jak. 3 dni temu było 500zl. A on, że to w pakiecie było.
Zna się ale obsługa pozostawia do życzenia.

Wysłane z mojego SM-A530F przy użyciu Tapatalka

PostNapisane: 7 kwi 2019, o 12:37 
Zaawansowany
Zaawansowany

Pochwały: 25
Marka: volvo
Model: xc90
Nadwozie: inne
Rocznik: 2008
Silnik: 3,2 awd
wymiana podkładek na org częściach wraz z uszczelką kosztuje i kosztowała zawsze u mnie 600 i jest to cena brutto ,jeżeli było inaczej musiało zajśc nieporozumienie ,zapraszam po zwrot kasy, jeżeli suma była wyższa.Jestem poważnym i co najważniejsze uczciwym człowiekiem,i myślę że nikt nie może zarzucić mi że został oszukany przez moją osobę lub warzsztat, i nie życzę sobie żeby ktoś publicznie podając tylko jakiś pseudonim nazywał mnie cwaniaczkiem nie wyjaśniając sprawy osobiście ze mną, wszyscy ,którzy mnie znają wiedzą ,że zawsze można się ze mną dogadać nie chce mi się więcej pisać na ten temat pozdr

PostNapisane: 7 kwi 2019, o 12:49 
Stara się...
Stara się...

Pochwały: 7
Model: Corolla
Nadwozie: hatchback
Rocznik: 2003
Silnik: d4d 2.0 116km
mech z toyoty napisał(a):
wymiana podkładek na org częściach wraz z uszczelką kosztuje i kosztowała zawsze u mnie 600 i jest to cena brutto ,jeżeli było inaczej musiało zajśc nieporozumienie ,zapraszam po zwrot kasy, jeżeli suma była wyższa.Jestem poważnym i co najważniejsze uczciwym człowiekiem,i myślę że nikt nie może zarzucić mi że został oszukany przez moją osobę lub warzsztat, i nie życzę sobie żeby ktoś publicznie podając tylko jakiś pseudonim nazywał mnie cwaniaczkiem nie wyjaśniając sprawy osobiście ze mną, wszyscy ,którzy mnie znają wiedzą ,że zawsze można się ze mną dogadać nie chce mi się więcej pisać na ten temat pozdr
Nie będę się wykłucał na forum bo to nie ma sensu. Ale niestety takie jest życie, że nie każdy klient musi być zadowolony za każdym razem.
Nie uważam Pana za oszusta a specjalistę o czym napisałem. Lecz sposób rozmowy czasem z Panem można odebrać za zbyt pewnego siebie, użyłem sformułowania cwaniaczek w tym kontekście. I nie miałem na celu obrażania Pana. Przepraszam jeśli poczuł się Pan obrażony.
Co do ceny tak. 600 było jak przyjechałem robić tylko same podkładki. W pakiecie było po 500. Zresztą zakceptowałem cenę 600 i pasuje. Tyle, że to słowo pani z obsługi, że to netto mnie mocno zaskoczyło.
Nie odniósł się Pan do wymiany części rejestracji
Pozdrawiam

Wysłane z mojego SM-A530F przy użyciu Tapatalka

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 40 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]