TOYOTA AVENSIS FORUM

Forum użytkowników i miłośników samochodu Toyota Avensis

Teraz jest 25 lis 2017, o 13:08

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Autor Wiadomość
PostNapisane: 24 lut 2017, o 16:34 
Coś wie...
Coś wie...

Pochwały: 17
Marka: Toyota
Model: Avensis T27 FL
Nadwozie: kombi
Rocznik: 2012
Silnik: 1.8 V-Matic CVT
Witam,
Chciałem zapytać jakiej mocy wzmacniacz będzie najlepszy do fabrycznych głośników?
Czy 4x50w RMS wystarczy? Czy może ciut mocniejszy?

Z góry dziękuję za pomoc.

PostNapisane: 3 mar 2017, o 23:12 
Coś wie...
Coś wie...

Panowie, wiem, że ciężki temat ale na prawdę przydałaby się jakaś pomoc. Na pewno ktoś tu na forum już montował wzmacniacz pod fabryczne głośniki.
Pozdrawiam.

PostNapisane: 5 mar 2017, o 18:43 
Stara się...
Stara się...

Pochwały: 2
Model: Avensis T27FL2015
Rocznik: 2015
Silnik: 1.8 2ZE-FAE LPG BRC
Brak odpowiedzi, bo to chyba zły kierunek. Raczej zacznij od wymiany głośników fabrycznych bo napędzanie ich dodatkowym wzmacniaczem nie ma sensu. Narobisz sie z instalacja wzmacniacza a efektu nie będzie.

PostNapisane: 6 mar 2017, o 07:28 
Coś wie...
Coś wie...

emjot napisał(a):
Brak odpowiedzi, bo to chyba zły kierunek. Raczej zacznij od wymiany głośników fabrycznych bo napędzanie ich dodatkowym wzmacniaczem nie ma sensu. Narobisz sie z instalacja wzmacniacza a efektu nie będzie.

Ja rozumiem. Problem w tym, że mam zamontowane chińskie radio na androidzie i jeżeli chodzi o jakość dźwięku i moc wyjściową to jest tam słabo. Dlatego pomyślałem, że żeby to poprawić to podepnę wzmacniacz, który powinien pomóc.

Nie chcę natomiast kupić za słabego bo to bez sensu, ani też wydawać nie potrzebnie więcej kasy na za mocny.

PostNapisane: 6 mar 2017, o 16:30 
Stara się...
Stara się...

nie widziałem, żeby producenci OEM-owych głośników "chwalili się " ich parametrami, ale te 50W to jest chyba max co zniosą. Toyota montowała tez fabryczny wzmacniacz do rozbudowanego audio w Ave pod siedzeniem. Na alle do kupienia za jakieś 50-70 PLN. Jest jeden problem, że on bierze sygnał z wyjść głośnikowych radia a nie z Line-out. Jak Chińczyk zniekształca to wzmacniać niewiele pomoże.

PostNapisane: 6 mar 2017, o 18:36 
Coś wie...
Coś wie...

emjot napisał(a):
nie widziałem, żeby producenci OEM-owych głośników "chwalili się " ich parametrami, ale te 50W to jest chyba max co zniosą. Toyota montowała tez fabryczny wzmacniacz do rozbudowanego audio w Ave pod siedzeniem. Na alle do kupienia za jakieś 50-70 PLN. Jest jeden problem, że on bierze sygnał z wyjść głośnikowych radia a nie z Line-out. Jak Chińczyk zniekształca to wzmacniać niewiele pomoże.

Chińczyk oprócz wyjścia na głośniki ma też wyjście na 4 kanały do wzmacniacza i 1 na subwoofer. Czy jakbym pociągnął sygnał przez czincze do wzmacniacza i z niego podał sygnał na głośniki to miałoby to jakiś sens?

PostNapisane: 6 mar 2017, o 19:26 
Stara się...
Stara się...

Z wyjścia dedykowanego pod wzmacniacz nie powinno być problemu. Tam chyba nie mogli za wiele popsuć ;-)

PostNapisane: 6 mar 2017, o 22:53 
Coś wie...
Coś wie...

emjot napisał(a):
Z wyjścia dedykowanego pod wzmacniacz nie powinno być problemu. Tam chyba nie mogli za wiele popsuć ;-)

Też mam nadzieję że nie. Bardzo chce poprawić jakość brzmienia żeby chociaż było tak dobre jak na fabrycznym radiu. Szkoda by było pozbywać się tego chińczyka bo pomijając słabą jakość dźwięku to na prawdę fajny sprzęt.

PostNapisane: 13 lis 2017, o 02:45 
Nowicjusz
Nowicjusz

Marka: dsfd
Model: dsfd
Rocznik: 2007
Silnik: 2.1
in ralph lauren shirts a misty mist coach outlet .... an nike outlet ancient Chinese polo ralph lauren outlet left the memphis grizzlies world's last oakley outlet online blur, is mia jersey a replica watches gang air max of horny occhiali oakley husky, skinny, nike huarache long braid ray ban sunglasses outlet man dsquared2 shoes lying adidas shoes outlet in soccer outlet online bed smoking louboutin shoes smoke. hollister Chinese ralph lauren masculine polo ralph lauren majesty polo ralph lauren outlet and nba jerseys martial arts has houston rockets long louboutin outlet been with christian louboutin shoes the oakley black friday white burberry outlet online mist nfl azcardinals ashes, timberland boots the coach black friday achievements of levis outlet store the sick air max 95 man marc jacobs handbags in East birkenstock taschen deutschland Asia. louboutin It hollister was the ralph lauren outlet online beautiful flower nfl seahawks of coach purses this ray ban strain, free run and michael kors outlet online a nike outlet hundred and nike free 5.0 fifty years red bottoms ago, lacoste polos it ralph lauren had caused cheap jerseys a burberry bags outlet great nfl patriots nation to collide jerseys from china with dansko shoes a michael kors handbags magnificent nfl jaguars culture new balance shoes and a birkenstock outlet magnificent Great nfl raiders Wall nike air together north face in a oakley misty vans schuhe mist. air max An louboutin old Chinese left nfl colts the world's last gsw jerseys blur, swarovski crystal is rolex replica a ray ban sbocco gang nike.de of soccer shoes horny hollister clothing store hibiscus, north face outlet skinny, with a relojes especiales long new balance braid skechers man hermes bags lying nike store in bed ecco women shoes smoking dallas mavericks jersey big smoke. tory burch shoes Chinese toronto raptors masculine nike free shoes majesty nike roshe and martial burberry outlet online arts huaraches has salomon schuhe long beats by dre been hogan with coach factory outlet online the coach factory outlet online white prada sunglasses mist beats by dre ashes, cheap michael kors the adidas neo achievements instyler ionic styler of woolrich outlet online the michael kors outlet online sale sick milwaukee bucks man new balance in swarovski East Asia. the north face When nike air max 2015 more kobe bryant jersey than 50 years orlando magic ago, burberry handbags the rise marc jacobs outlet of versace shoes outlet a polo ralph lauren new chrome hearts jewelry People's Republic, the ray ban sunglasses end burberry outlet of nike max the Chinese michael kors purses people were armani clothing enslaved nfl bills to vibram shoes be free running insulted air max 2014 suffering history; rayban when coach factory outlet online the air jordan new polo outlet online Chinese mizuno running shoes Premier roshes Zhou Enlai bcbg dresses in the adidas shoes international timberland outlet arena nfl broncos solemnly michael kors proclaimed the fidget spinner old nfl falcons Chinese nike air max legacy nike outlet of cheap ray ban the ugly phenomenon valentino shoes outlet of drug uhren abuse swarovski In cheap oakley sunglasses the eradication, michaelkors.com this salvatore ferragamo is nike air force the adidas.se pride nike free run and pride iphone 4s cases of the nike air generation plein outlet of calvin klein the hermes outlet Communists swarovski jewelry together michael kors bags with the mcm backpack outlet society it cheap basketball shoes created. nets jersey When adidas more vans outlet than 50 zapatillas nike years www.tommyhilfiger.nl ago, the rise of a nike roshe new nike online People's Republic michael kors outlet online ended jordan release dates the kevin durant shoeskobe bryant shoes history beats audio of pandora the nfl jets Chinese mcm outlet people being enslaved to be adidas sneakers insulted; michael kors canada Zhou true religion Enlai ray bans solemnly proclaimed pandora jewellery the ugliness nfl saints of coach bags the chicago bulls old air max shoes China on nfl giants the asics gel international nfl packers stage. jerseys from china When prada outlet the drug fitflop was scarpe hogan completely the north face outlet eradicated, michael kors outlet online it polo ralph was the pride michael kors outlet online sale and pistons jersey pride dre beats of stone island store the air max 90 generation of nfl chiefs the Communists michael kors bags and the tommy hilfiger society it vans shoes created. ferragamo shoes In nike mercurial vapor every honest northface and burberry handbags kind-hearted person, katespade outlet the poppy burberry handbags Is replica handbags dressed burberry in burberry online shop red veil cheap eyeglasses of roshe run the demons, always timberland shoes sprayed with hilfiger outlet white san antonio spurs smoke barbour women jackets witch. indiana pacers It is pandora rings this strain nfl buccaneers of evil flowers, brewing burberry uk today, hugo boss outlet such as replica watches poisonous tommy hilfiger online shop snakes like polo ralph lauren drugs, coach factory online it supra footwear is a true religion outlet murderous nike tn requin blood jordans for sale knife. The juicy couture poppy flower nfl cowboys itself puma does prada handbags not ray ban wayfarer want cheap jerseys to poison asics anyone, mont blanc pens it just rayban sunglasses want to show thomas sabo uk their knicks jerseys own ray ban sunglasses unique beauty to the oakley sunglasses world, oakley sunglasses but cheap jerseys because of its rolex unusual cheap michael kors beauty longchamp handbags of portland trail blazers the ferragamo outlet fruit lunette ray ban pas cher of converse shoes some ralph lauren kind iphone 5 cases of ralph lauren outlet ambition, lunette oakley pas cher people kanye west shoes use barbour mens jackets this beauty, air jordan shoes make replica rolex it charlotte hornets jersey a sin ralph lauren tracksuits source oakley sunglasses outlet of. The nfl rams poppy flower celine handbags itself watches is philipp plein clothes not any ray ban sunglasses fragrance, nfl eagles so this pandora does not nfl panthers have prada the tragic montre pas cher characteristics north face jackets of ralph lauren the people, but nfl bears with reebok unclean rayban soul shop coach factory of nike mercurial the utah jazz human hermes birkin hand minnesota timberwolves will be coach factory outlet online evil the north face to ray ban sunglasses it, converse chucks this longchamp beautiful abercrombie exception the north face Of dsquared2 jeans the nfl jerseys gods evolved baseball bats into infamous oakley sunglasses cheap poison supra shoes flowers. nike.com Poppy cheap oakley sunglasses flower nike.se itself jimmy choo is salvatore ferragamo not any converse language, coach outlet because the fake rolex human nfl bengals by flower ralph lauren factory store Shu heart, ua stephen curry so barbour mens jackets that the poppy barbour women jackets flower fendi outlet online also has a new balance human cheap oakley language. People michael kors australia say nike outlet store that true religion jeans women romance cleveland cavaliers jerseys is extremely nike air force dead, ray ban but it nop jerseys can pandora bracelets not michael kors purses die, so the poppy is "love of death." nfl browns Love like nfl texans poppy flirtatious replica watches fans, timberland homme so nfl titans there michael kors outlet is ferragamo a flower poppy longchamp taschen flower: ed hardy clothing gorgeous, michaelkors.com noble. swarovski australia We puma outlet store young michael kors people vibrant, ray ban black friday positive, jordan shoes but north face backpacks we are cheap true religion not deep in mcm handbags the fred perry shoes world, oakley not swarovski easy coach outlet to clothing websites distinguish nfl chargers between flat iron good and evil, we kate spade are jimmy choo shoes curious, nfl lions want washington wizards to thomas sabo constantly designer handbags try louboutins new michael kors things. But shoes on sale when prada outlet those cheap nike shoes desolate kate spade outlet and yellow wholesale handbags face hollister online shop deutschland from cheap oakley my coach outlet mind slip, the heart longchamp will set michael kors v?skor off layers oakley sunglasses outlet of giuseppe shoes sad nfl steelers ripples. denver nuggets Drugs, long champ it makes nfl dolphins the true religion jeans outlet original shiny ralph lauren outlet youth michael kors bags eclipsed, bos jersey and nike air max even, nike air max it michael kors bags is converse outlet the tommy hilfiger end babyliss of michael kors handbags life. ralph lauren polo So, gafas oakley friends, not coach outlet online because of longchamp outlet curiosity softball bats go hollister co drug abuse, philadelphia 76ers jersey embarked designer handbags on mcm bags a no bottega veneta return. hollister kids Life cheap jerseys is their nike air max 2014 own, sac jerseys it oakley is oakley outlet not wrong. russell westbrook jersey We christian louboutin can not choose chi hair to roshe run live, longchamp black friday but roche run you can burberry sale choose barbour outlet to die, polo ralph lauren outlet online it ray ban zonnebril is los angeles clippers not tory burch sale wrong. jerseys from china There burberry are ten million nike free shoes kinds nba jerseys of posture, tommy hilfiger outlet stores death is coach outlet sale also north face pas cher the case; fred perry the cheap glasses meaning of juicy couture clothings life ralph lauren uk can be nfl redskins sentenced mcm bags to heaven, death is so, pandora then, bottega we birkenstock taschen outlet choose omega watches it nfl vikings Cherish adidas superstar life! skechers womens shoes Yes, it is new balance store the bcbg max azria only burberry outlet online choice. Put all hope michael kors in ralph lauren uk our giuseppe zanotti lives, baseball jerseys love it, hilfiger with versace outlet all cheap oakley sunglasses the adidas.de courage air jordans to coach outlet guard ray ban outlet it, givenchy bags outlet let mbt shoes outlet it nike air max thrive, cheap true religion let it grow hogan shoes outlet up oakley prescription to resist the air jordan retro bad nfl ravens luck ralph lauren online and the erosion nba jerseys of womens hoodies drugs. Join nike huaraches hands michael kors purses in the fight reebok shoes against nike.dk drugs, coach factory outlet online build nfl 49ers a michael kors bags harmonious ray ban outlet society! Welcome suns jerseys to longchamp outlet the brilliant tomorrow!

skechers

PostNapisane: 24 lis 2017, o 14:05 
Nowicjusz
Nowicjusz

Model: Abensis
Rocznik: 2009
Silnik: 2ADFTV
moze załóż plug&play wzmaka? czasami na allegro sie cos pojawi skrzynka mniejsza od radia 1din i podpinasz bezposrednio pod kable iso tak ze bajka :szatanek: cena spora bo z tego co patrzylem to kolo 1000 ale nie masz ciagniecia kabli itd bodaj w 101 napraw bylo:)

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]