TOYOTA AVENSIS FORUM

Forum użytkowników i miłośników samochodu Toyota Avensis

Teraz jest 28 lut 2017, o 09:56

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 34 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
PostNapisane: 19 lip 2016, o 20:40 
Nowicjusz
Nowicjusz

Marka: Toyota
Model: Avensis T22
Rocznik: 1998
Silnik: 4A - FE
Witam, temat ma widze kilka lat. Czy cos sie zmieniło ? moje auto to ave t22 1.6 4afe. Na gazie zrobione 40 tys, jak byla jeszcze benzyna. Są NGK - symbolu ni epamietam. Na jakie wymienić. ? Czy dalej Denso ok ?

PostNapisane: 19 lip 2016, o 21:20 
Coś wie...
Coś wie...

Pochwały: 4
Marka: Toyota
Model: Aensis II
Nadwozie: kombi
Rocznik: 2003
Silnik: 1.8 B+G
Niedawno sprzedałem t22 4afe, przed sprzedażą ze 3 miesiące, wymieniłem świece. Coś szwankowało, okazało się że przewody miały przebicia.
Po wymianie samych przewodów auto jeździło dobrze, pomimo nalatanych 40kkm na świecach denso, tych po 15zł sztuka. Oczywiście miałem LPG.
Wymieniłem dla świetego spokoju, stare zostawiłem na wymianę jakbym na trasie musiał wymienić jedną.
Nie widzę sensu pchania świec po 60zł sztuka. Miałem 2 komplety świec DENSO pod rząd. Przelatały razem 70kkm. Wymieniłem tylko z mojego "widzimisie".
Nie pamiętam oznaczenia ale było coś z 16. Z tego co widzę to chyba takie same podpowiada mi do T25 bo się szykuję do wymiany. Biorę denso, po znajomościowym upuście mam po 8zł sztuka.

PostNapisane: 21 lip 2016, o 21:06 
Stara się...
Stara się...

Pochwały: 3
Marka: TOYOTA
Model: Avensis T25
Rocznik: 2003
Silnik: 1,8 benzyna
Ja po 30zł kupuję świece irydowe, po rabatach... Autem od zakupu jak i wymiany świec zrobiłem na gazie około 50tysi, wymienię dopiero jak zacznie szwankować-myślę że po około stówce.

PostNapisane: 21 lip 2016, o 21:54 
Coś wie...
Coś wie...

Pochwały: 8
Marka: TOYOTA
Model: t 25 FL
Rocznik: 2007
Silnik: 1.8 VVTI
Ja montuje zwykłe denso po 12 zł zmniejszam tylko przerwę bo mam lpg. Symbol świecy K16TT najlepiej szukać made in Japan.

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 34 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]