TOYOTA AVENSIS FORUM

Forum użytkowników i miłośników samochodu Toyota Avensis
Teraz jest 14 paź 2019, o 16:08

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Autor Wiadomość
PostNapisane: 13 cze 2019, o 16:40 
Nowicjusz
Nowicjusz

Marka: Toyota
Model: AvensisT27 2 Facelif
Nadwozie: kombi
Rocznik: 2017
Silnik: 1,8 benzyna
Hej,

Zastanawiam sie nad kupnem Avensis kombi 2017 ze wzgledu na bagaznik. Porzebuje tam wepchnac klatke dla psa http://www.dogman.se/sv-SE/Hem/Produkt/Aluminiumbur-63x44x52/377000.aspx

Bylam dzis u Toyoty i Pan Toyota wlozyl klate do bagaznika (bardziej na prawa strone tak jak ja chce to miec) zamknal (zamknal bagaznik!) i powiedzial, ze "dotyka" tylnej szyby. Ja wsadzialam lepek na tylne siedzenie i widze, ze nie dotyka po lewej stronie, ale nie widze prawej i nie umiem tez powiedziec, czy szyba sie zagina na bokach czy co... Nie widac przez bagaznik bo szybki zaciemniane... Zanim zdazylam dokladnie obejrzec wyciagnal klatke.

Wkladamy klatke do mojej Civic a Pan Toyota mowi "jest tak jak u ciebie, na styk". U mnie nie jest na styk bo mam jedno siedzenie odblokowane, zeby bylo pionowo i mam 10cm od tylnej szyby... Albo Pan Toyota ma astygmatyzm albo cos innego.
Problem jest zazwyczaj w dlugosci "dachu" klatki. Moja ma 64cm dlugosci http://media.dogman.se/FileService.ashx?item=377000&file=377000_M%c3%a5tt.pdf i jest za dluga do mojej Civic (stad odblokowane siedzenie).

Probowalam znalesc wymiary bagaznika Avensis, ale podaja ciagle w litrach a ja chcialabym wiedziec ile jest od gornego oparcia siedzenia (tuz pod zaglowkiem) do tylnej szyby. Czy ktos wie jaki to wymiar?

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]