TOYOTA AVENSIS FORUM

Forum użytkowników i miłośników samochodu Toyota Avensis

Teraz jest 24 cze 2018, o 22:35

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Autor Wiadomość
PostNapisane: 6 wrz 2017, o 23:14 
Stara się...
Stara się...

Pochwały: 2
Marka: Toyota
Model: Avensis T25
Nadwozie: kombi
Rocznik: 2007
Silnik: 2.2D-Cat
Witam,

Od jakiegoś czasu obserwuję forum i znalazłem tu wiele przydatnych materiałów ale brakuje mi jednej rzeczy.

W wnęce z bezpiecznikami znajdują się kostki z mnóstwem kabli, ma ktoś może opis które kostki i piny są do czego dokładnie?
Planuję trochę modyfikacji w aucie i bardzo ułatwiłoby mi to pracę, w wielu materiałach jest tylko z reguły opis, że instalacja idzie do "Junction connector" ale nie ma dokładnych danych które to złącze, gdzie jest umiejscowione i które to piny.

Auto do którego poszukuję tych danych to Avensis T25 fl 2007r kombi.

PostNapisane: 7 wrz 2017, o 08:20 
Coś wie...
Coś wie...

Pochwały: 1
Rocznik: 2004
Silnik: 1ZZFE + LPG
qbq903 napisał(a):
Witam,

Od jakiegoś czasu obserwuję forum i znalazłem tu wiele przydatnych materiałów ale brakuje mi jednej rzeczy.

W wnęce z bezpiecznikami znajdują się kostki z mnóstwem kabli, ma ktoś może opis które kostki i piny są do czego dokładnie?
Planuję trochę modyfikacji w aucie i bardzo ułatwiłoby mi to pracę, w wielu materiałach jest tylko z reguły opis, że instalacja idzie do "Junction connector" ale nie ma dokładnych danych które to złącze, gdzie jest umiejscowione i które to piny.

Auto do którego poszukuję tych danych to Avensis T25 fl 2007r kombi.

Z tego co mi się kojarzy to na toyota-tech.eu są opisane kostki (ale nie jestem pewien), tylko dostęp jest tam płatny 3eur za godzinę.

PostNapisane: 10 wrz 2017, o 13:12 
Stara się...
Stara się...

Pochwały: 2
Rocznik: 2007
Silnik: 2.2D-Cat
Przeszukałem tam wiele materiałów i niestety nie znalazłem potrzebnych mi danych.
Konkretnie potrzebuję gdzie w skrzynce z bezpiecznikami (lub w złączach pod plastikiem w nogach kierowcy) rozchodzą się instalacje oświetlenia - przednie halogeny, światło postojowe. Dodatkowo poszukuję miejsca gdzie przechodzi impuls od zamka centralnego.
Chciałem zamontować moduł doświetlania zakrętów ale coś nie mogę się doszukać ww. sygnałów.

Jest ktoś w stanie mi pomóc?

Wszędzie w materiałach/ schematach jest opis "Junction connector" ale nie jest opisane gdzie go szukać.

Przykładowy schemat:

Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]