TOYOTA AVENSIS FORUM

Forum użytkowników i miłośników samochodu Toyota Avensis

Teraz jest 21 lis 2017, o 06:12

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Autor Wiadomość
PostNapisane: 3 wrz 2017, o 14:49 
Nowicjusz
Nowicjusz

Marka: Toyota
Model: Avensis T25
Rocznik: 2004
Silnik: 2.0 diesel
Witam wszystkich, piszę ten post, ponieważ potrzebuję porady, wskazówki. Jestem właścicielem Toyoty avensis T25 z 2004 r. Jest to wersja z rozkładanym ekranikiem, który wyświetla między innymi spalanie, temperaturę itp, czego właśnie dotyczy mój problem. Zakupiłem stację multimedialna na platformie android, którą montuje się na miejscu radia oryginalnego. Wszystko działa fajnie, lecz po zamontowaniu nowego radia, mój komputer przestał wyświetlać wartości spalania średniego, chwilowego, dystansu jaki mogę przejechać oraz temperaturę powietrza. Brakuje tylko liczb, wszystko poza nimi jest wyświetlane. Wiem też, że odpowiadała za to jedna z kostek, która była wpinana do radia klasycznego, gdzie w tym nowym niestety nie ma już miejsca na podpięcie tej kostki. Gdy podpinam ją do radia fabrycznego wszystko gra. Czy ma ktoś może pomysł jak można to obejść? Czy te kabelki można podłączyć gdzieś indziej, podpiąć do innych lub cokolwiek? Jest to kostka z której wychodzą tylko 2 kabelki. Niżej załączam zdjęcie kostki oraz wejścia radia fabrycznego jak to wygląda. Liczę na waszą pomoc. Pozdrawiam

Obrazek
Obrazek

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]