TOYOTA AVENSIS FORUM

Forum użytkowników i miłośników samochodu Toyota Avensis

Teraz jest 25 cze 2017, o 00:17

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 32 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
PostNapisane: 3 maja 2017, o 22:12 
Nowicjusz
Nowicjusz

Marka: toyota
Model: avensis
Nadwozie: kombi
Rocznik: 2009
Silnik: 2.0 diesel
Visitor1230 napisał(a):
Ten blad wystepuje praktycznie przy wszystkim. Ja proponuje podjechac na tester Toyoty. U mnie na uniwersalnym pokazywalo bzdury. W ASO okazalo sie ze jest potrzebna aktualizacja oprogramowania. Sprawdz tak glupie rzeczy jak np.zarowki. Nieswiecacy trzeci stop moze nawet wywolywac ten blad.

U mnie ten blad wyskoczyl po tym jak rozkladalem lusterka i niechcaca jedno przyblokowalem i tak zaotawilem na jakis czas w garazu.
Dzien pozniej drugie lusterko rozlozylo sie w druga strone , nie zatrzymalo sie w punkcie ktorym powinno.
Bledow nie moge wykasowac , czy jest jakis sterownik odpowiedzialny za prace lusterek? Moze doszlo tam do jakiegos zwarcia

PostNapisane: 22 maja 2017, o 20:55 
Nowicjusz
Nowicjusz

Marka: Avensis
Model: T27
Rocznik: 2009
Silnik: 2.0 D4D
Witam,
przez miesiąc walczyłem z tym problemem. Podmieniałem listwę wtryskową, bo na niej znajduje się regulator ciśnienia paliwa, sprawdzałem czujnik SCV na pompie....
Winowajca okazał się sterownik wtrysków. Numer katalogowy: 89871-20080 (dotyczy Avensis T27 2.0 D4D 2009).
Może komuś się to przyda i zaoszczędzi dużo cennego czasu :)

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 32 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]