TOYOTA AVENSIS FORUM

Forum użytkowników i miłośników samochodu Toyota Avensis

Teraz jest 27 maja 2018, o 06:58

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Autor Wiadomość
 Tytuł: Toyota More
PostNapisane: 26 cze 2007, o 18:49 
Administrator
Administrator

Pochwały: 56
Marka: Toyota
Model: Avensis T27
Nadwozie: kombi
Rocznik: 2014
Silnik: 1.8
Toyota More to nowy program partnerski Toyoty...
Najprościej - zbierasz punkty za złotówki wydane na akcesoria, części i usługi, które później możesz wymienić na różne nagrody :ok:

"2 kwietnia ruszył multipartnerski program Toyota More. To pierwsze - organizowane przez firmę motoryzacyjną i bank internetowy - tej skali i tego rodzaju przedsięwzięcie w Europie. Uczestnicy programu bardzo szybko się przekonają, jak elastyczne i pojemne może być słowo "more".
Przed wszystkimi sympatykami marki Toyota otwiera się właśnie niecodzienna możliwość uzyskania czegoś więcej. Toyota More oznacza więcej satysfakcji, więcej spełnionych potrzeb i więcej zrealizowanych pomysłów. Program będzie wyjątkowy pod wieloma względami - o czym codziennie będą się przekonywać wszyscy uczestnicy.
W Toyota More gromadzenie punktów i wymiana ich na nagrody to jedynie podstawa do budowy przyjaznego świata wielu możliwości. Choć nie bez znaczenia jest fakt, że wartość możliwych do uzyskania nagród będzie nieporównanie wyższa, niż w przypadku większości innych programów lojalnościowych. Aktywni uczestnicy Toyota More mogą liczyć na zdobycze punktowe o wartości kilku tysięcy złotych. A okazji do zasilania własnego konta pojawi się naprawdę wiele.
Program będzie się z każdym miesiącem rozwijał. W jego kolejnych odsłonach pojawią się nowi partnerzy. Do partnerstwa w programie zaprosiliśmy najlepsze w swoich kategoriach i branżach firmy w Polsce - firmy cieszące się popularnością, uznaniem i prestiżem. Dzięki ich obecności świat Toyota More wzbogaci się o dodatkowe możliwości zbierania punktów i zdobywania ciekawych nagród.
Każdego uczestnika będziemy traktować indywidualnie. Będzie to możliwe między innymi dzięki wielokanałowej komunikacji, opartej w dużej mierze na internecie. Chcemy prowadzić prawdziwy dialog, uważnie wsłuchując się we wszelkiego rodzaju uwagi i oczekiwania. Już teraz zachęcamy do przejrzenia przyjaznego serwisu www, w którym zamieściliśmy szczegółowe zasady programu i szeroki opis korzyści.
Lubisz markę Toyota?
Zapraszamy do programu."

"Toyota More zadziwi Cię swoim rozmachem i wszechobecnymi korzyściami. Dzięki nim, w pełni poznasz znaczenie słowa „więcej”. To pierwszy tego typu program w Europie. Już teraz wspiera go silna grupa partnerów. Jednak to dopiero początek. Wciąż będzie przybywać nowych pomysłów na to, byś czuł się kimś wyjątkowym.
W Toyota More zawsze będziesz w centrum uwagi. Służyć temu będzie zindywidualizowana komunikacja, dopasowane do Twoich zainteresowań nagrody oraz przejrzysty i bardzo korzystny system punktacji. Zapewniamy Cię, że w ciągu pięciu lat aktywnego uczestnictwa uzbierasz punkty o wartości nawet 3000-4000 zł.
Teraz będziesz miał jeszcze więcej powodów, by cieszyć się ze swojej Toyoty. Zapraszamy do Toyota More."

Ja już dostałem kartę i zbieram punkty... :ok:

http://www.toyotamore.pl

Tytuł:
PostNapisane: 26 cze 2007, o 20:42 
Guru
Guru

Pochwały: 1
Model: T22 & T27
Rocznik: 2009
Silnik: 4A-FE & 3ZR-FAE
A mi wyskakuje błąd przy 4 kroku jak klikam na zarejestruj

Tytuł:
PostNapisane: 27 cze 2007, o 06:48 
Administrator
Administrator

Ja zrobiłem to w ASO Tototy...

Tytuł:
PostNapisane: 27 cze 2007, o 07:03 
Mistrz
Mistrz

MaŁy_RaDeK napisał(a):
Ja zrobiłem to w ASO Tototy...

Ja też, ja też...
Moją kartę mam już od ponad miesiąca i punktuję...

P.S. RaDeK - hmmmm - chyba już pisałem o Toyota More na forum... :jezyk: :jezyk: :jezyk:

Tytuł:
PostNapisane: 27 cze 2007, o 11:53 
Administrator
Administrator

ayrsen napisał(a):
Moją kartę mam już od ponad miesiąca i punktuję

Ile masz punktów jeśli można spytać ? ;-)
ayrsen napisał(a):
chyba już pisałem o Toyota More na forum...

Wiem, wiem :-D

Tytuł:
PostNapisane: 8 paź 2007, o 16:13 
Mistrz
Mistrz

Już 21 października odbędzie się pierwsza edycja Szkoły Bezpiecznej Jazdy w Modlinie. Ten jednodniowy kurs pozwoli uczestnikom Toyota More stać się jeszcze lepszymi kierowcami. Zachęcamy do udziału!

Organizatorzy Szkoły Bezpiecznej Jazdy wychodzą z założenia, że nic nie zastąpi doświadczenia. Podczas kursu na prawo jazdy nie uczą przecież wszystkiego. A i z biegiem lat o pewnych rzeczach po prostu się zapomina. Szkolenie współorganizowane przez program Toyota More pomoże kierowcom przećwiczyć wiele praktycznych umiejętności. Trening z doświadczonym instruktorem to najlepszy sposób na doskonalenie techniki jazdy.

Program szkolenia dostosowany jest do umiejętności uczestników. Aby osiągnąć jak najwięcej korzyści, na 2-3 uczestników przypada tylko jeden instruktor. Samochody do zajęć praktycznych zapewnia Toyota Motor Poland. Szkolenie prowadzone jest na zasadzie "osiągnięcia zamierzonego celu", dlatego czas trwania poszczególnych etapów będzie dostosowany do indywidualnych potrzeb każdego uczestnika.

W programie kursu znalazło się m. in.: przypomnienie istotnych przepisów ruchu drogowego, zasady zachowania bezpieczeństwa podczas jazdy oraz omówienie pojęcia prędkości bezpiecznej. Obok zajęć teoretycznych przewidzianych jest wiele ćwiczeń praktycznych na autodromie, jak chociażby: nauka wychodzenia z poślizgu, zmiana biegów podczas jazdy po różnych nawierzchniach czy skuteczne i bezpieczne hamowanie w różnych warunkach. Dzięki temu każdy uczestnik będzie miał okazję do sprawdzenia świeżo nabytych umiejętności i do utrwalenia właściwych nawyków.

Szkolenie odbędzie się w niedzielę 21.10.2007 r. w Modlinie. Po ukończenia kursu każdy uczestnik otrzyma dyplom Szkoły Bezpiecznej Jazdy. Jednak o wiele ważniejsze będą nabyte umiejętności. Warto zapisać się na kurs już teraz. Uczestnictwo "kosztuje" 12.000 punktów Toyota More jedynie w pierwszej edycji. To wyjątkowa okazja. Zapraszamy do odwiedzenia strony ze szczegółowym opisem nagrody. Zamówienia można składać przez witrynę www oraz za pośrednictwem infolinii programu.

Ramowy plan Szkoły Bezpiecznej Jazdy
10.00 - przyjazd uczestników do Modlina
10.15 - program taktyczny (zajęcia teoretyczne)
12.00 - pokaz pozycji za kierownicą
12.30 - program techniczny (zajęcia praktyczne na autodromie)
14.00 - obiad
14.50 - program techniczny (zajęcia praktyczne na autodromie)
16.50 - podsumowanie szkolenia, wręczenie certyfikatów

źródło: www.toyotamore.pl

Tytuł:
PostNapisane: 8 paź 2007, o 16:15 
Mistrz
Mistrz

Udział w Toyota More daje Ci niepowtarzalną szansę wyjazdu na wyścig Formuły 1 w sezonie 2008. To może być przygoda Twojego życia!

Zapewniamy:

- przelot do jednego z europejskich miast
- pobyt w wysokiej klasy hotelu
- ciekawy program turystyczny
- bilet wstępu na wyścig GP F1

Aby starać się o wyjazd, powinieneś:

- w 2007 roku kupić w salonie nową Toyotę,
- być wcześniej posiadaczem samochodu marki Toyota,
- posiadać kartę kredytową Toyota Bank Polska.
Jeśli spełnisz powyższe kryteria, na początku 2008 roku dostaniesz od nas bardziej szczegółowe informacje.

No to ja się nie załapię ale może ktoś z Was... :tak: :tak: :tak:

Tytuł:
PostNapisane: 8 paź 2007, o 23:26 
Coś wie...
Coś wie...

ayrsen napisał(a):
Udział w Toyota More daje Ci niepowtarzalną szansę wyjazdu na wyścig Formuły 1 w sezonie 2008. To może być przygoda Twojego życia!

Zapewniamy:

- przelot do jednego z europejskich miast
- pobyt w wysokiej klasy hotelu
- ciekawy program turystyczny
- bilet wstępu na wyścig GP F1

Aby starać się o wyjazd, powinieneś:

- w 2007 roku kupić w salonie nową Toyotę,
- być wcześniej posiadaczem samochodu marki Toyota,
- posiadać kartę kredytową Toyota Bank Polska.
Jeśli spełnisz powyższe kryteria, na początku 2008 roku dostaniesz od nas bardziej szczegółowe informacje.

No to ja się nie załapię ale może ktoś z Was... :tak: :tak: :tak:

Jassssne już lecę i kupuję nową tojotę :jezyk: :hihihi: ;-)

Tytuł:
PostNapisane: 10 sty 2008, o 10:55 
Stara się...
Stara się...

Jak kupowałem w komisie przy salonie to nikt nawet słowem nie pisnął o tym programie, a wydaje mi się że powinni żeby zachęcić mnie do serwisowania w ich stacjach chociażby ;-)
Później się dopatrzyłem na ich stronie i zarejestrowałem przez internet, zostało mi czekać wg instrukcji na telefon od nich w celu potwierdzenia danych. Czekałem... jakieś 2 tygodnie :nuda: :nie:

Tytuł:
PostNapisane: 10 sty 2008, o 11:10 
Stara się...
Stara się...

witajcie, nie wiem czy wiecie, w każdym razie przekazuję (dostałem sms'em): Nowy Partner Toyota More. Siec stacji paliw Shell. Punkty Shell SMART można teraz na punkty MORE!. Więcej na http://www.toyotamore.pl/tlp-public-web ... o?id=13301

Tytuł:
PostNapisane: 18 mar 2008, o 14:03 
Mistrz
Mistrz

Najnowsza ofert (znów spamują mi komórkę i maila... :jezyk: :jezyk: :jezyk: )

Bardzo zachęcamy do skorzystania z nowej nagrody w programie Toyota More i udziału
w przygotowanym specjalnie dla uczestników programu szkoleniu Eco-Drivingu, czyli bezpiecznej i oszczędnej jazdy.

To świetna okazja by poznać coraz bardziej popularny wśród kierowców styl jazdy ekonomicznej i przyjaznej środowisku, pozwalający zmniejszyć zużycie paliwa.

Program kursu Eco-Drivingu obejmuje głównie zajęcia praktyczne, prowadzone zarówno
w ruchu miejskim i podmiejskim oraz na drogach szybkiego ruchu.

Szkolenie odbędzie się już 5 kwietnia w Warszawie. Koszt udziału w imprezie wynosi jedynie 12 000 punktów. Liczba miejsc jest ograniczona, a o udziale decyduje kolejność zgłoszeń.

Więcej informacji oraz możliwość zgłoszenia chęci udziału w szkoleniu na www.toyotamore.pl lub pod numerem infolinii: 0 801 20 20 20.

Szkoła Eco-Drivingu Toyota More to niepowtarzalna okazja by zdobyć wiedzę i umiejętności, które trudno przecenić. Oszczędna jazda to mniejsze zużycie paliwa, mniej spalin i hałasu. Warto zapisać się już dziś!

Tytuł: Re: Toyota More
PostNapisane: 13 maja 2012, o 16:38 
Spamer
Spamer

Pochwały: 510
Marka: Nissan_Toyota
Model: QQ J11, Verso 2xCVT
Nadwozie: inne
Rocznik: 2016
Silnik: DIG-T, 2ZRFAE
Odkopuję...
Korzystacie z tego programu czy jest z tym jak na stacji benzynowej...
Trzeba wydać kilka tysi żeby dostać czapkę :P

AVE
Obrazek

PostNapisane: 13 maja 2012, o 16:55 
Spamer
Spamer

Pochwały: 193
Marka: Avensis
Model: T27
Silnik: 1.8 147KM
pafcio napisał(a):
Odkopuję...
Korzystacie z tego programu czy jest z tym jak na stacji benzynowej...
Trzeba wydać kilka tysi żeby dostać czapkę :P

Mam i korzystam choć nie liczę na kokosy a punkty zawsze wskakują na konto bo to przegląd to ubezpieczenie inne to jakieś gadżety i zawsze punkt jakiś dodatkowo tankuje na shellu z którego można przelać punkty na toyota more 100/100 .Z kart płatniczych Toyota Bank nie korzystam bo mam od kilku lat inne i poco zmieniać ,szkoda że przed kupnem ave nikt mnie nie poinformował bo było by sporo np. 100pln to 25 pkt. na zakup auta z salonu ........... trudno :-( .Zawsze z uzbieranych punktów możesz sobie zamienić na jakiś rabacik lub na zakóp nowego ave :-D -ja narazie zbieram bo jestem świeżak w zbieraniu ale powoli przybywa :diabel:

PostNapisane: 13 maja 2012, o 21:57 
Mistrz
Mistrz

Pochwały: 10
Marka: TOYOTA
Rocznik: 2010
Silnik: 2.0 Valvematic
No ja sobie założyłem konto w toyotabanku i zbieram punkciki. Teraz mam ich 21629, co w przeliczeniu na rabaty na serwisie to 216 zł, lub 532 zł w przypadku zakupu nowego auta. Punkty zbieram od września 2009, więc szału nie ma, ale zawsze to coś. Aha, niewykorzystane punkty po 5 latach się kasują, więc trzeba je wykorzystać przed ich upływem. Taką informację otrzymałem w ASO Toyoty podczas montażu świateł DRL.

Obrazek

PostNapisane: 13 maja 2012, o 23:08 
Zaawansowany
Zaawansowany

Pochwały: 3
Model: T27
Silnik: 2.2 + BOX
jeffik napisał(a):
No ja sobie założyłem konto w toyotabanku i zbieram punkciki. Teraz mam ich 21629, co w przeliczeniu na rabaty na serwisie to 216 zł, lub 532 zł w przypadku zakupu nowego auta. Punkty zbieram od września 2009, więc szału nie ma, ale zawsze to coś. Aha, niewykorzystane punkty po 5 latach się kasują, więc trzeba je wykorzystać przed ich upływem. Taką informację otrzymałem w ASO Toyoty podczas montażu świateł DRL.

Kurde, to mam punkty ale jak montowalem ledy to jakos nie wpadlem na pomysl zeby je spozytkowac na upust.
Odbije sobie na przegladzie - o ile sie da.

PostNapisane: 13 maja 2012, o 23:21 
Mistrz
Mistrz

Pochwały: 10
Marka: TOYOTA
Rocznik: 2010
Silnik: 2.0 Valvematic
Pewnie, że możesz je spożytkować na serwis LINK
Każde 100pkt = 1zł rabatu.

Obrazek