TOYOTA AVENSIS FORUM

Forum użytkowników i miłośników samochodu Toyota Avensis

Teraz jest 30 maja 2017, o 09:18

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6450 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 207, 208, 209, 210, 211, 212, 213 ... 215  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 11 lis 2016, o 20:43 
Spamer
Spamer

Pochwały: 47
Marka: aud
Model: ttt
Nadwozie: inne
Rocznik: 2001
Silnik: 1,2
piokli napisał(a):
Typowy duńczyk, a zderzak ma u niemca (lub handlarza) zmieniony na bezspryskiwaczowy

2007 z Dani wywieziony

PostNapisane: 11 lis 2016, o 21:37 
Spamer
Spamer

Pochwały: 326
Marka: Toyota
Model: T25
Rocznik: 2006
Silnik: 1.8
tyler napisał(a):
http://otomoto.pl/oferta/toyota-avensis-ID6yBSOt.html
Co sądzicie o tej?
Moje wątpliwości: W książce serwisowej na pierwszej stronie są pieczątki z Danii i Niemiec, na dalszych już tylko niemieckie. Ma włączniki do spryskiwaczy do ksenonów, ale spryskiwaczy nie ma. Właściciel/Handlarz twierdzi że zderzaka nie wymieniał...
Przyłącze się do tematu naklejek. Naklejki są, ale jeden błotnik był robiony, więc naklejkami nie ma co się sugerować.
Vin: SB1ER56L40E171030

Ave z Danii gdzie była zarejestrowana od 23.10.2006r. do 06.02.2007r, produkcja to 07/2006.
Autko po strzale w przód, oprócz zderzaka wg zdjęć wymieniane/malowane obydwa błotniki przód.
Maska może przełożona od innej AVE - trzeba zobaczyć czy była odkręcana, ma inny odcień niż błotniki.
Błotnik PT też ma inny odcień.
Musi być niezły rodzyn bo już od 23.09.2016r. przynajmniej próbuje ją sprzedać :-D

A i plastiki pod maską nie są oryginalne nie wiem skąd Mirek takie wytrzasnął :-D

Tak jest w oryginale:

Obrazek

A tak u Mirka:

Obrazek

Na zbiorniczku od płynu hamulcowego nie ma nakrętki :-D

Cytuj:
Rok produkcji 2007
Przebieg 88 500 km

Obrazek
Obrazek

PostNapisane: 12 lis 2016, o 11:05 
Mistrz
Mistrz

Pochwały: 66
Model: T25 Luna Business
Rocznik: 2008
Silnik: 1AD-FTV
DfourD napisał(a):
Ari napisał(a):
Na jednym są, na innym nie ma. Ja na swoim nie mam i nie brałbym tego jako wyrocznię. Czujnik lakieru prawdę Ci powie.

Powinny być. Nawet po wykonanej naprawie powinny wrócić na swoje miejsce.
Ja sprawdzałem wiele modeli Toyot nie tylko Avensis i na wszystkich były.
Nawet RAV4 z plastikowymi nakładkami nadkoli ma je na swoim miejscu.

Absolutnie nie twierdzę, że ich brak oznacza naprawiany element ale dla
mnie to sygnał żeby wyciągać miernik z pokrowca :-)

W T27 może i tak jest, bo mam w Rav też, ale w T25 Kombi jeszcze nie widziałem. Może zrobimy na forum ankietę, kto ma a kto nie :-)

Wysłane z mojego PLK-L01 przy użyciu Tapatalka

PostNapisane: 12 lis 2016, o 14:55 
Coś wie...
Coś wie...

Pochwały: 2
Model: Avensis T27
Nadwozie: kombi
Rocznik: 2011
Silnik: 1.8 Valvematic
Oczywiście możemy zrobić taką ankietę ale wcześniej musimy założyć, że wszyscy
użytkownicy znają przeszłość swoich samochodów bądź kupili je nowe w salonie.

Tu nie chodzi o to kto ma, a kto nie. Ja uważam, że fabrycznie powinny mieć naklejki
ochronne dlatego też proponuję pismo do TMP. :-)

PostNapisane: 12 lis 2016, o 16:21 
Spamer
Spamer

Pochwały: 802
Silnik: D4D
Wszystkie toyoty od początku lat 90-tych mają fabrycznie takie bezbarwne naklejki ochronne przy dolnej krawędzi tylnych drzwi.

Naklejek nie mają prawe zawsze toyoty, które były w tym miejscu malowane.
Zdarza się, że w starszych toyotach niektórzy zdzierają te naklejki, bo ich krawędzie robią się brudne lub poszarpane.

viewtopic.php?f=25&t=3047

PostNapisane: 13 lis 2016, o 18:11 
Stara się...
Stara się...

Model: Avensis T3X
Nadwozie: liftback
Rocznik: 2007
Silnik: 1ZZFE
A wystarczy kupić na aukcji za 10 zł folię przeźroczystą, wyciąć odpowiedni kształt i nakleić - czas pracy jakieś 30 minut nie spiesząc się - dlatego dziwi mnie oszczędność handlarzy w tej kwestii uwzględniając oczywiście to że dużą część klientów znających się na rzeczy zorientuje się przy braku naklejek że autko było "dopracowywane"

PostNapisane: 13 lis 2016, o 19:04 
Mistrz
Mistrz

Sprawa jest prosta. Auta z polskiego rynku takie naklejki posiadały, sprowadzone niekoniecznie.

PostNapisane: 13 lis 2016, o 19:24 
Nowicjusz
Nowicjusz

Marka: Scion
Model: tC
Rocznik: 2004
Silnik: 2.4 benzyna
Bandzur napisał(a):
tyler napisał(a):
Co sądzicie o tej?
Moje wątpliwości: W książce serwisowej na pierwszej stronie są pieczątki z Danii i Niemiec, na dalszych już tylko niemieckie. Ma włączniki do spryskiwaczy do ksenonów, ale spryskiwaczy nie ma. Właściciel/Handlarz twierdzi że zderzaka nie wymieniał...
Przyłącze się do tematu naklejek. Naklejki są, ale jeden błotnik był robiony, więc naklejkami nie ma co się sugerować.

Ave z Danii gdzie była zarejestrowana od 23.10.2006r. do 06.02.2007r, produkcja to 07/2006.
Autko po strzale w przód, oprócz zderzaka wg zdjęć wymieniane/malowane obydwa błotniki przód.
Maska może przełożona od innej AVE - trzeba zobaczyć czy była odkręcana, ma inny odcień niż błotniki.
Musi być niezły rodzyn bo już od 23.09.2016r. przynajmniej próbuje ją sprzedać :-D

A i plastiki pod maską nie są oryginalne nie wiem skąd Mirek takie wytrzasnął :-D

Tak jest w oryginale:

Obrazek

A tak u Mirka:

Obrazek

Cytuj:
Rok produkcji 2007
Przebieg 88 500 km

Obrazek
Obrazek

Widziałem go dzisiaj na żywo. Zdjęcie, które jest w ogłoszeniu (widok pod maską) nie jest aktualne. Właściciel wymienił plastik pod maską i przykleił matę wygłuszającą pomiędzy komorą silnika a wnętrzem samochodu. Twierdził, że tylko zderzak przez niego był malowany, ale było widać różnicę w kolorach między błotnikami (nawet ja zobaczyłem :), maska bez wygłuszenia, nie zwróciłem uwagi na ewentualne ślady odkręcania maski. Było też widać majstrowanie przy poduszkach w przednich słupkach, które odstawały bardziej niż powinny.
Na zbiorniczku już była nakrętka :)

Może będę się wybierał we wtorek na północ i w związku z tym mam dwie sztuki, które ewentualnie mógłbym zobaczyć:
https://www.olx.pl/oferta/toyota-avensi ... jfMH.html#
SB1ER56L10E193261 ten już podobno prawie sprzedany. Gość kupił go półtorej roku temu w Danii i tam jeździł. Mówił, że przerobił z dwuosobowego, czyli dołożył siedzenia.
i
http://otomoto.pl/oferta/toyota-avensis ... yB0EP.html
SB1ER56L30E189695 tutaj właściciel mówił że malował błotnik LP

Z tego co zobaczyłem na Duńskiej stronie, obydwa przebiegi są autentyczne.

PostNapisane: 13 lis 2016, o 19:29 
Stara się...
Stara się...

Model: Avensis T22
Rocznik: 2000
Silnik: 2.0 D4D
tyler napisał(a):
Bandzur napisał(a):
tyler napisał(a):
Co sądzicie o tej?

Tak jest w oryginale:

Obrazek

A tak u Mirka:

Obrazek

Cytuj:
Rok produkcji 2007
Przebieg 88 500 km

Obrazek
Obrazek

Widziałem go dzisiaj na żywo. Zdjęcie, które jest w ogłoszeniu (widok pod maską) nie jest aktualne. Właściciel wymienił plastik pod maską i przykleił matę wygłuszającą pomiędzy komorą silnika a wnętrzem samochodu. Twierdził, że tylko zderzak przez niego był malowany, ale było widać różnicę w kolorach między błotnikami (nawet ja zobaczyłem :), maska bez wygłuszenia, nie zwróciłem uwagi na ewentualne ślady odkręcania maski. Było też widać majstrowanie przy poduszkach w przednich słupkach, które odstawały bardziej niż powinny.
Na zbiorniczku już była nakrętka :)

Może będę się wybierał we wtorek na północ i w związku z tym mam dwie sztuki, które ewentualnie mógłbym zobaczyć:
SB1ER56L10E193261 ten już podobno prawie sprzedany. Gość kupił go półtorej roku temu w Danii i tam jeździł. Mówił, że przerobił z dwuosobowego, czyli dołożył siedzenia.
i

Z tego co zobaczyłem na Duńskiej stronie, obydwa przebiegi są autentyczne.

Ten pierwszy ktorego bedziesz ogladal wyglada ciekawie.
Daj znac w jakim jest stanie, no i czy go kupiles :)

PostNapisane: 13 lis 2016, o 21:09 
Spamer
Spamer

tyler napisał(a):

Wyprodukowana 02/2007 , I rej w DK - 14.01.2008r.

Przebieg w ogłoszeniu 130 000 km

Jak będziesz oglądał to błotnik PT ma inny odcień na tych kiepskich fotkach, lewej strony zdjęć nie ma ;-)
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

tyler napisał(a):

Ta też była w DK Vanem ;-)
I na foto to i prawa strona wygląda po jakiś przygodach blach-lakier. , lewarek uszkodzenie.

Wyprodukowana 01/2007 , I rej w DK - 26.09.2007r.

Przebieg w ogłoszeniu 223 000 km.

Obrazek
Obrazek

Jeżeli chodzi o auta sprowadzone z Danii to obejrzyj je sobie dobrze od spodu. Morski klimat czasem sprawia że ruda jak w piosence "tańczy jak szalona" :-D

A zamiast tracić czas, zdrowie i $$$ na wyjazdy w oglądaniu "perełek" od Mirków w PL jedź do DE i sam sobie kup T25FL. WAGON

PostNapisane: 13 lis 2016, o 21:38 
Nowicjusz
Nowicjusz

Ta pierwsza nie przeszła przeglądu w Danii z powodu przerdzewiałych przewodów hamulcowych, dwa dni później przegląd bez problemu przeszła. Jeszcze jedno, exprot był w Lipcu...
Ta z Lublina była z mojej ulicy, więc nie miałem daleko :)

Co do zakupu samemu u Niemca, na początku był taki plan, ale... kupowanie od Turków z autoscout, mobile.de, oraz kombinowanie z dojazdem lekko mnie odstraszyło. Chyba że można trafić coś z innych stron niż podałem.

PostNapisane: 13 lis 2016, o 22:28 
Spamer
Spamer

Są inne strony np. serwisy aukcyjne z używanymi samochodami ale tylko dla osób zawodowo zajmujących się handlem lub zakup bezpośrednio z salonu w DE gdzie używanego Avena ktoś zostawił w rozliczeniu ale tu trzeba mieć znajomości lub szczęście ;-)
Jak Ci się nie pali i AVE z Danii Ci nie przeszkadza to możesz zapytać tu (oni kupują też używane na aukcjach z innych krajów):
https://pl-pl.facebook.com/vitoocars/
lub tu (auta tylko z Niemiec, głównie z ogłoszeń):
http://andrebar.pl/

SB1ED56L00E081596 - Pierwsza rejestracja: 07/2009 , Stan licznika: km 381 091 - 29-JLP-5 , 29JLP5

Obrazek

SB1ER56L40E047968 - 162597 km,

Obrazek

SB1BR56L90E161872 - 119307 km

Przebieg przy ostatnim przeglądzie według książki serwisowej 66466
Ostatni przegląd według książki serwisowej 2012-02-02

Obrazek

SB1BR56L40E161813 - Przebieg 94 000 km

Obrazek
Obrazek
Obrazek
http://otomoto.pl/oferta/toyota-avensis ... b7ce60892f

PostNapisane: 14 lis 2016, o 09:24 
Spamer
Spamer

SB1ER56L80E174545

Cytuj:
Przebieg 109 000 km
Pierwsza rejestracja luty 2007

Obrazek
Obrazek
Obrazek
http://otomoto.pl/oferta/toyota-avensis ... 482a8ce10a

SB1ER56LX0E255403

Obrazek

Cytuj:
przebieg [km]: 167 000,
koła letnie na felgach aluminiowych Toyota (+ nowe opony DUNLOP SP SPORT Blueresponse założone 08/2016)
oryginalnie przyciemniane tylne boczne szyby i tylna szyby
nakładki progowe Toyota,
fabryczne czujniki parkowania przód i tył,
DODATKOWO W CENIE:
1. koła zimowe na felgach aluminiowych (jak na zdjęciu z jednym kołem - pięcioramienne)
2. belki bagażnika i uchwyty THULE dedykowane to tego modelu (2013r.)
3. 2 zmiany dywaników gumowych w tym jedne oryginalne Toyota (dotychczas nieużywane),
4. gumowo/tworzywowy wkład bagażnika,
HISTORIA:
1. Pojazd kupiony jako nowy w Toyota Konsek Sosnowiec 10/2008r.
2. pełna historia serwisowa – wszystkie serwisy od zakupu były dokonywane w Toyota Sosnowiec oraz Toyota Katowice Kolejowa. Ostatni serwis przy 160 000km został wykonany w zakładzie nieautoryzowanym.
3. Pojazd był serwisowany zgodnie z zaleceniami Toyota Motor Poland – wymieniano wszelkie podzespoły zgodnie z zaleceniem serwisu – jest to udokumentowane fakturami i historią w serwisie Toyoty.
4. Podczas serwisowania m.in.: regularne wymiany oleju i filtrów co 15 000km, wymiana klocków hamulcowych i tarcz (2015), wymiana amortyzatorów przód (2015), regularnie serwisowana jest też klimatyzacja, wymienione świece i inne części podlegające zużyciu – wedle wskazań serwisowych Toyoty.
5. Latem 2015 r. zamontowano w Toyota Katowice światła do jazdy dziennej LED (1500zł) – sprzężone z czujnikiem zmierzchu – zostały zamontowane w przednim zderzaku w linii przednich czujników parkowania i polakierowane oryginalnym lakierem Toyota. Wymagają obecnie przeglądu elektrycznego i wymiany samych diod.
6. Pojazd nigdy nie był uczestnikiem stłuczki ani kolizji. Żaden element nadwozia nie był lakierowany ani wymieniany. Na przednim zderzaku jest ciemny ślad po kamieniu, dwukrotnie wymieniono z ubezpieczenia „AC Szyba Allianz” szybę przednią– pełna historia tej wymiany w Toyota Katowice (obie wymiany latem 2014 r. spowodowane szkodą w postaci uderzenia kamienia na autostradzie).
7. Pojazd garażowany od dnia zakupu do chwili obecnej.
8. Od 2 tygodni pojazd w zasadzie nie jest używany, oczekuje na nabywcę w garażu.
9. Tapicerka oraz dywaniki w stanie doskonałym. Przez 95% czasu autem podróżowała jedna osoba, głównie dojazdy do pracy.
INFORMACJE DODATKOWE:
1. Najwytrzymalszy silnik jaki montowano w Avensis, (z łańcuchem rozrządu, możliwy montaż LPG),
2. Poza normalnymi serwisami części które się zużywają (zawieszenie, płyny, filtry, świece, paski) w zasadzie nic innego się nie działo i nie dzieje. Samochód jest w doskonałym stanie technicznym – a przyczyna sprzedaży jest fakt, iż stał się trzecim autem w rodzinie i jest zwyczajnie zbędny.
3. Jestem drugim właścicielem, pierwszy właściciel pozostawił pojazd w rozliczeniu nowego w Toyota Sosnowiec, gdzie dokonałem zakupu w lipcu 2013 r.

Obrazek
Obrazek
http://allegro.pl/show_item.php?item=66 ... 5d51e06d79

PostNapisane: 14 lis 2016, o 15:43 
Nowicjusz
Nowicjusz

A może orientujecie się jak wyglądają formalności w Danii przy zakupie samochodu i wywiezienia do polski, chodzi mi o tablice ubezpieczenia na czy dojazdu do Polski.

PostNapisane: 14 lis 2016, o 19:19 
Spamer
Spamer

Pochwały: 802
Silnik: D4D
Ari napisał(a):
Sprawa jest prosta. Auta z polskiego rynku takie naklejki posiadały, sprowadzone niekoniecznie.

Sprowadzone też wszystkie posiadały naklejki, przynajmniej w momencie wyjazdu z salonu.
Wszystkie Toyoty do początku lat 90-tych mają naklejki zabezpieczające przy tylnych drzwiach/progach.
Jak poszukasz w toyodiy pod hasłem "PROTECTOR" lub "QUARTER PANEL" znajdziesz naklejki we wszystkich modelach toyoty,
a w google grafika znajdziesz fotki oryginalnie zapakowanych naklejek do różnych toyot.

Oczywiście brak naklejek nie jest jednoznaczny z naprawą lakierniczą toyoty, ale na pewno kiedyś te naklejki na tej toyocie były.

PostNapisane: 14 lis 2016, o 19:41 
Mistrz
Mistrz

viewtopic.php?t=3047

PostNapisane: 14 lis 2016, o 21:21 
Spamer
Spamer

tyler napisał(a):
A może orientujecie się jak wyglądają formalności w Danii przy zakupie samochodu i wywiezienia do polski, chodzi mi o tablice ubezpieczenia na czy dojazdu do Polski.

Cytuj:
W przypadku samochodów z Danii cała opłacalność eksportu zależy od zwrotu podatku, a zwrot podatku rejestracyjnego dla eksportera następuje
wówczas, gdy duńskiemu urzędowi podatkowemu zostanie przedstawiona faktura, bądź umowa kupna-sprzedaży z osobą "zagraniczną", która kupiła samochód od eksportera,
bądź np. kopia dowodu rejestracyjnego dla danego samochodu, z innego państwa. Niestety taki obrót sprawy oznacza dla eksportera (handlarza) zamrożenie pieniędzy (bo samochody w Danii są
średnio tak 2 razy droższe niż np. w Niemczech i trzeba wyłożyć całkiem sporą sumę, i czekać na sprzedaż samochodu, by przedstawić umowę i dostać zwrot - a sprzedaż może trwać ... nie wiadomo ile),

http://www.samochodyzdanii.pl/

PostNapisane: 15 lis 2016, o 22:03 
Nowicjusz
Nowicjusz

Dzięki. Czyli trochę zabawy z tym jest.

PostNapisane: 17 lis 2016, o 00:40 
Nowicjusz
Nowicjusz

Marka: Mazda
Model: 323f bj
Rocznik: 1999
Silnik: 1.5 zl
Witam.
Jestem zainteresowany kupnem tej Toyoty- http://www.mmcars.pl/samochody-uzywane/ ... ta-avensis
Czy moglby ktos po nr VIN sprawdzic dane tego autka oraz wypowiedziec sie na jego temat.
VIN -SB1ED56L70E091039
Dziekuje Bardzo.

PostNapisane: 17 lis 2016, o 10:03 
Spamer
Spamer

Sznurek napisał(a):
Witam.
Jestem zainteresowany kupnem tej Toyoty- http://www.mmcars.pl/samochody-uzywane/ ... ta-avensis
Czy moglby ktos po nr VIN sprawdzic dane tego autka oraz wypowiedziec sie na jego temat.
VIN -SB1ED56L70E091039
Dziekuje Bardzo.

Produkcja 18.06.2008r., wersja SOL + PREMIUM (nawigacja TNS700 oraz czujniki parkowania z przodu i z tyłu ).
Silnik 1ADFTV może już miał (do sprawdzenia w ASO po nr VIN) albo będzie miał UPG:
viewtopic.php?f=71&t=12956
a może nie będzie miał, kto to wie :-D
Bezwypadkowości nikt nie obiecuje więc trzeba pytać jakie szkody były:

Obrazek
http://www.autobaza.pl/zamow-raporty/SB1ED56L70E091039

bo na fotkach przy tym kolorze lakieru nic nie widać po za tym że ktoś się za bardzo nie przyłożył do mycia Ave :-D i trzeba dobrze sprawdzić błotnik LT oraz cały tył czy nie było tam jakiegoś strzału.
Cytuj:
Przebieg 220 000 km

Obrazek
Obrazek

Forma sprzedaży to faktura VAT, czy zatem Ave jeździła w jakiejś firmie do sprawdzenia mając nr rej. i datę I rej.
Cena sprzedaży leci w dół z 24 990 PLN na obecne 23 490 PLN i dalej można negocjować :-D
http://webcache.googleusercontent.com/s ... =firefox-b

PostNapisane: 17 lis 2016, o 23:05 
Nowicjusz
Nowicjusz

Marka: brak
Model: brak
Cześć
Wpadła mi w oko taka ave: http://otomoto.pl/oferta/toyota-avensis ... yEfYW.html

SB1DR56L80E197268

tylko sprzedający twierdzi że to wersja terra a w niej z tego co wyczytałem jest klima manualna i nie ma czujników parkowania?! Może ktoś się wypowiedzieć na temat tego okazu
Dzięki :)

PostNapisane: 17 lis 2016, o 23:29 
Coś wie...
Coś wie...

Pochwały: 2
Model: Avensis T27
Rocznik: 2011
Silnik: 1.8 Valvematic
Przecież na zdjęciach widać klimatyzację automatyczną i czujniki parkowania.
Raczej odpowiednik krajowej wersji SOL. Przyjrzyj się emblematom na tylnej
klapie. Miernik wskazany :cfaniak:

PostNapisane: 19 lis 2016, o 09:32 
Spamer
Spamer

Chandler Bing napisał(a):
Cześć
Wpadła mi w oko taka ave: http://otomoto.pl/oferta/toyota-avensis ... yEfYW.html
SB1DR56L80E197268

Jeżeli chodzi o info w tytule ogłoszenia "szwajcar-okazja" to niestety nie ma okazji ze Szwajcarii :-D no chyba ze taka T25FL:
Obrazek

Cytuj:
Przebieg 127 000 km

Obrazek
Obrazek

A to że widnieje w ogłoszeniu "bezwypadkowy" to w nawiązaniu do tego co widnieje na samym dole ogłoszenia:

Cytuj:
Uwaga!
Niniejsze ogłoszenia są wyłącznie informacją handlową i nie stanową oferty w myśl art 66,A§1 Kodeksu Cywilnego. Jak również nie powinny być rozumiane, jako aukcja internetowa i należy je traktować wyłącznie, jako zaproszenie do negocjacji w celu ewentualnego ustalenia treści umowy, która zostanie zawarta w formie pisemnej. Sprzedający nie odpowiadam za ewentualne błędy lub nieaktualności ogłoszenia

nic nie znaczy :-D

Tu masz jakieś trzy wpisy:
https://www.autodna.pl/vin/SB1DR56L80E197268
także możesz sobie zobaczyć czy Ave nie była wystawiona na aukcji jako uszkodzona, fotek niestety nie ma.
W książce ze Szwajcarii masz tylko 2 wpisy więc trzeba pytać o akcje serwisowe dla tej AVE w ASO Toyoty w PL które by potwierdziły może ten przebieg ;-)

Jednak sprawdzanie zacznij od stanu blacharsko-lakierniczego. Zapytaj Mirka czy były jakieś przygody , może ma foteczki w jakim stanie kupił w CH.

Chandler Bing napisał(a):
tylko sprzedający twierdzi że to wersja terra a w niej z tego co wyczytałem jest klima manualna i nie ma czujników parkowania?! Może ktoś się wypowiedzieć na temat tego okazu
Dzięki :)

W CH w wersji wyposażenia LINEA LUNA była już klima automatyczna, a czujniki parkowania do każdej wersji sobie można było zamontować w ASO, a Ty zapewne czytałeś specyfikacje z PL, a co kraj to było prawie inne specyfikacje wyposażenia i ich nazwy ;-)
Poza tym w Ave wyposażenie doskonale widać na foto, więc wszystko jest jasne.

Za dobrą T25FL z silnikiem 1.8 i niedużym przebiegiem to niestety trzeba wyłożyć trochę więcej $$$:
http://otomoto.pl/oferta/toyota-avensis ... f74df6bc01

i wtedy w tytule ogłoszenia niestety nie ma słowa "OKAZJA" :-D

PostNapisane: 19 lis 2016, o 21:35 
Spamer
Spamer

SB1BJ56L60E080786

Cytuj:
Przebieg 170 000 km
Rok produkcji 2006, zakupiony w salonie w Polsce w 2007 roku. Sprzedawany przez pierwszego właściciela. Samochód od początku serwisowany w autoryzowanych serwisach Toyota, bezwypadkowy.

Obrazek
Obrazek

SB1ER56L20E149348

Ave z Danii, gdzie była zarejestrowana od 02.05.2006 do 07.12.2006r.

Cytuj:
Przebieg 110 444 km
- auto w kraju od 01.03.2007, cały czas w jednych rękach.
- pierwsza rejestracja za granicą 02.05.2006
- pełna dokumentacja
- serwisowany
- komplet opon letnich i zimowych

Obrazek
Obrazek

Obrazek
Obrazek
http://www.autobaza.pl/zamow-raporty/SB1ER56L20E149348

SB1ER56L00E165161

Cytuj:
Przebieg 156 000 km
Pierwsza rejestracja sierpień 2006

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

PostNapisane: 20 lis 2016, o 12:21 
Nowicjusz
Nowicjusz

Jutro wybieram się na wycieczkę .
Mam jeszcze dwie sztuki :)
http://otomoto.pl/oferta/toyota-avensis ... yERaW.html
Vin SB1ER56L20E171754
Z tego co się dowiedziałem malowany był zderzak przód.

http://allegro.pl/1-8-129-km-benzyna-se ... ml#thumb/3
Vin SB1ER56L80E162816

PostNapisane: 20 lis 2016, o 14:46 
Nowicjusz
Nowicjusz

Model: Avensis T25
Silnik: 2.0 benzyna
Może ktoś jest zainteresowany zakupem T25 sedan
https://www.olx.pl/oferta/toyota-avensi ... 163d9ca765
Bo kupiłem T27 wagon i z tym muszę się rozstać.

PostNapisane: 20 lis 2016, o 21:07 
Spamer
Spamer

tyler napisał(a):
Jutro wybieram się na wycieczkę .
Mam jeszcze dwie sztuki :)
http://otomoto.pl/oferta/toyota-avensis ... yERaW.html
Vin SB1ER56L20E171754
Z tego co się dowiedziałem malowany był zderzak przód.

http://allegro.pl/1-8-129-km-benzyna-se ... ml#thumb/3
Vin SB1ER56L80E162816

Na Radom i okolice , opisz jak wrócisz co widziałeś i czy coś kupiłeś :-D

SB1ER56L20E171754

Cytuj:
Przebieg 99 000 km

Pomacaj dobrze błotnik LP i PT, fotki kiepskie i malutkie także za wiele nie widać.
Strasznie tanio patrząc na przebieg i kraj pochodzenia i Ave już opłacona :brewki:

Obrazek
Obrazek

SB1ER56L80E162816

Cytuj:
przebieg [km]: 203000

Produkcja 05/2006.
I rejestracja w NL 14.07.2006r. - więc jaka "Data pierwszej rejestracji 2007 r."? :glupek:

Obrazek

Zapewne na wersalce będziecie siedzieć i oglądać :hahaha:

Cytuj:
Auto do obejrzenie w Prywatnym Mieszkaniu w miejscowości Klwatka Królewska 8 KM OD RADOMIA

Mirek nie przyłożył się do prania Ave, bo widzę jakąś plamę na siedzeniu pasażera :-D

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Z Przysuchy masz niedaleko i zobaczysz jeszcze tą trzecią laleczkę :-D
http://otomoto.pl/oferta/toyota-avensis ... 5d3cfdb53b

PostNapisane: 20 lis 2016, o 22:55 
Nowicjusz
Nowicjusz

Bandzur napisał(a):
Z Przysuchy masz niedaleko i zobaczysz jeszcze tą trzecią laleczkę :-D
http://otomoto.pl/oferta/toyota-avensis ... 5d3cfdb53b

Trzeciej perełki nie zobaczę, mam za mało czasu. A do tego coś takiego zobaczyłem.
ObrazekView Screen Capture
Coś się przycięło :brewki:

Głównie liczę na Przysuchę. Ta pod Radomiem to tak po drodze, a Mirek ;) nie za bardzo kontaktowy/sympatyczny, chyba leżał na wersalce jak z nim rozmawiałem :sciana: i nie chciało mu się rozmawiać.

Mam nadzieję, że w nawet w okolicach Radomia znajdzie się ktoś uczciwy :brewki:

PostNapisane: 20 lis 2016, o 23:50 
Stara się...
Stara się...

Model: Avensis T3X
Nadwozie: liftback
Silnik: 1ZZFE
Po prostu nie zwinęły się pasy i trach ... też mi się kilka razy zdarzyło - na szczęście zamykając drzwi nie traktuję ich jak do stodoły ale dużo nie trzeba aby pozostał taki ślad.

PostNapisane: 21 lis 2016, o 17:44 
Witam serdecznie wszystkich forumowiczów. Jako nowy członek forum chce się przywitać i od razu zadać pytanie.
Planuje zakup T25 1,8 VVti z 2006. Ponieżej link i vin https://www.olx.pl/oferta/toyota-avensi ... bc5367ee27

SB1ER56L00E158999

Auto oglądałem kilka dni temu, wydaje się być ok. Samochód na zimno pali bez problemu, nie dymi na niebiesko (nawet przy redukcji na trasie nie zaobserwowałem niczego) Mam pytanie odnośnie silnika- jest to model sprzed FL, ale czy w nim został już poprawiony silnik? Chodzi mi o wadę brania oleju. Właściciel twierdzi iż od wymiany do wymiany nie miał potrzeby dolewania. Czy może to być prawdą? Bagnet sprawdzałem są na nim czarne kropki.
Czy mogę prosić o dostępne informacje na podstawie nr. Vin? Z góry dziękuję!

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6450 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 207, 208, 209, 210, 211, 212, 213 ... 215  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]