TOYOTA AVENSIS FORUM

Forum użytkowników i miłośników samochodu Toyota Avensis

Teraz jest 16 paź 2018, o 23:00

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6645 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155 ... 222  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 11 sie 2014, o 21:32 
Zaawansowany
Zaawansowany

Pochwały: 21
Marka: Toyota
Model: T25
Nadwozie: kombi
Rocznik: 2006
Silnik: 2AZFSE
Za namową taty, który jeździ T27 1.8 postanowiłem też kupić Toyotę - tak wiem, to bardzo dobry wybór ;)

Szukam wersji z benzyną, bo jeżdżę głównie do pracy i z powrotem po 10km w jedną stronę i diesla do takiego użytkowania nikt nie poleca. Oto na co natrafiłem:

http://otomoto.pl/toyota-avensis-prestige-gold-zobacz-C32256475.html

Ktoś może zna taki model silnik 2.4 i automat. Warto za tę cenę? :help:

Z góry dzięki,
Marcin

PostNapisane: 12 sie 2014, o 10:47 
Spamer
Spamer

Pochwały: 346
Silnik: 1.8
A ja Marcinie natrafiłem na coś takiego:
http://olx.pl/oferta/toyota-avensis-pre ... 5iRuf.html
ciekawe, że w tej T25FL taką starą NAVI zamontowali:
http://olx.pl/oferta/toyota-avensis-2-4 ... a637e1966d
Zapytaj z jakiego kraju auto sprowadzone, poproś o fotki przed naprawą, ustal co było naprawiane/wymieniane bo bezwypadkowości ani p.Krzysztof ani p.Pamela nie gwarantują, dopytaj czy to nie jest przypadkiem jakiś bezwatowiec, poproś o nr VIN i sprawdź czy to rzeczywiście rok produkcji: 2007 ;-)
Auto z silnikiem 2.4 na dojazdy do pracy w benzynie to raczej nie za dobry pomysł, wg danych Toyoty:
http://artur.grzybowski.co.uk/files/spe ... 008-11.pdf
spalanie w mieście to 13,5 litra/100km, gazu w tym silniku nie zamontujesz.
Jak sprawdzisz wszystko to napisz czy w przypadku tej T25FL sprawdzi się hasło reklamowe tego komisu: "NIC CIE TAK NIE ROZWESELI JAK AUTO OD PAMELI" :hahaha:

Autor postu otrzymał pochwałę

PostNapisane: 12 sie 2014, o 11:43 
Zaawansowany
Zaawansowany

Dzięki za pomoc. Tego na OLX faktycznie nie widziałem, tylko w otomoto zdjęcia mi podpadły że robione na zimówkach.

Część pracy domowej już wczoraj i dzisiaj odrobiłem. VIN dostałem i potwierdziłem parę spraw, w tym że auto jest z NL a znajomy z ASO sprawdził że w 2010 miało naprawę gwarancyjną, w tym samym roku auto przyjechało do PL i przebieg wygląda na oryginalny. Być może coś mu się stało w NL i dlatego poszło na eksport, a może nie. Trudno sprawdzić bez oględzin.

Z Pamelą nie rozmawiałem (niestety ;-)), bo w ogłoszeniu jest podany nr bezpośredni do właściciela i umówiłem się na dzisiaj na wstępne obejrzenie u niego w domu. Więc wygląda na to, że autokomis nie będzie miał okazji mnie rozweselić. :fajka: Właściciel twierdzi że jest 2gi w PL - popytam go przy okazji dokładnie o naprawy. Jak będzie wszystko ok na pierwszy rzut oka to wybieram się z nim w czwartek do znajomego w ASO na pełną kontrolę.

Nawigacja faktycznie jakaś dziwna i tutaj pytanie do szanownych forumowiczów się czy takie montowali czy też wskazuje raczej na wymienioną? Jak to sprawdzić? Raczej nie będę jej używał ale taka informacja może być cenna.

Co do spalania to wczoraj sobie już poczytałem i tutaj na forum ludzie piszą że to mit i że przy spokojnej jeździe pali mniej. Poza tym dla mnie koszt paliwa, przy km które robię, nie jest aż tak istotny. Wolę mieć więcej KM pod maską i czasem przycisnąć - radość z jazdy też musi mieć swoją cenę. :auto:

PostNapisane: 12 sie 2014, o 12:52 
Spamer
Spamer

steaman napisał(a):
Nawigacja faktycznie jakaś dziwna i tutaj pytanie do szanownych forumowiczów się czy takie montowali czy też wskazuje raczej na wymienioną? Jak to sprawdzić? Raczej nie będę jej używał ale taka informacja może być cenna.

Montowali za równowartość 1500 Euro :-D
http://www.toyota-prospekte.de/index.ph ... 5c104df949
Po nr VIN w wyposażeniu w ASO zapewne Ci pokaże, że autko miało fabrycznie zamontowaną tą NAVI, sterowanie do niej masz między fotelami.
Sprawdź sobie jak zostało auto zakupione w NL czy w cenie brutto czy netto ;-)
steaman napisał(a):
Poza tym dla mnie koszt paliwa, przy km które robię, nie jest aż tak istotny. Wolę mieć więcej KM pod maską i czasem przycisnąć - radość z jazdy też musi mieć swoją cenę. :auto:

Ciekawe czy zatem spalanie przy takiej jeździe będziesz miał na poziomie tego podawanego na forum czy też tego podawanego przez Toyotę :-D

PostNapisane: 12 sie 2014, o 13:29 
Zaawansowany
Zaawansowany

Bandzur napisał(a):

Auto jest w PL od 2010 - to ma jeszcze jakieś znaczenie? Jestem zielony w tym temacie szczerze mówiąc i nie nadążam z wyszukiwaniem informacji wujkiem googlem.

A deptać będę tylko czasami - mam kapryśną naturę z reguły :swiety: tylko czasem :diabel:

PostNapisane: 12 sie 2014, o 13:35 
Spamer
Spamer

steaman napisał(a):
Bandzur napisał(a):

Auto jest w PL od 2010 - to ma jeszcze jakieś znaczenie? Jestem zielony w tym temacie szczerze mówiąc i nie nadążam z wyszukiwaniem informacji wujkiem googlem.

Pewnie, że ma gdyż w razie czego Urząd Skarbowy z PL upomni się o niezapłacony VAT od aktualnego właściciela auta :-D
Tu masz temat opisany szczegółowo, wystarczy tylko trochę poczytać:
http://bez-wypadkowe.net/showthread.php ... anego-auta

PostNapisane: 12 sie 2014, o 13:46 
Nowicjusz
Nowicjusz

Model: Avensis T25 kombi
Rocznik: 2003
Silnik: 2.4 2AZ-FSE benzyna
steaman napisał(a):

Co do spalania to wczoraj sobie już poczytałem i tutaj na forum ludzie piszą że to mit i że przy spokojnej jeździe pali mniej.

Mam takie auto i osobiście potwierdzam spalanie na poziomie 13,5 litra w mieście. Ale można zejść bez większego wysiłku do 12 litrów, pewnie przy dużej wstrzemięźliwości jeszcze litr by się dało zaoszczędzić.
W moim posiadaniu podobna toyota (tylko model z 2003 r.) jest od ponad 4 lat i silnik ze skrzynią kłopotów nie sprawiają, raczej nie ma się czego bać. Natomiast na fajerwerki podczas przyspieszania też się nie nastawiaj - daje radę, ale bez przesady...

PostNapisane: 12 sie 2014, o 13:58 
Zaawansowany
Zaawansowany

Bandzur napisał(a):
Pewnie, że ma gdyż w razie czego Urząd Skarbowy z PL upomni się o niezapłacony VAT od aktualnego właściciela auta :-D
Tu masz temat opisany szczegółowo, wystarczy tylko trochę poczytać:
http://bez-wypadkowe.net/showthread.php ... anego-auta

Kontakty z US wystarczą mi 1x na rok przy okazji PIT ;-) W raporcie z VIN-info mam coś takiego j/n - wygląda że auto było przez 1.5 roku u prywatnego wł. w NL. To chyba wałek na VAT nie wchodzi w grę?

Status
Status pojazdu: przeznaczony na eksport z Holandii
Ubezpieczenie OC: NIE
Data ważności przeglądu: 2011-04-16
Data pierwszej rejestracji w ogóle: 2007-04-16
Data pierwszej rejestracji w kraju (Holandia): 2007-04-16
Data ostatniej rejestracji w kraju (Holandia): 2010-08-17
Taksówka: NIE
Import równoległy: NIE
Holenderski podatek VAT: 10506 €
Cena katalogowa: -

Okres Rodzaj właściciela
Właściciel 1 2007-04-16 - 2009-01-26 (651 dni) właściciel floty
Właściciel 2 2009-01-26 - 2009-04-10 (74 dni) biznesowy
Właściciel 3 2009-04-10 - 2010-08-16 (493 dni) prywatny
Właściciel 4 2010-08-16 - 2010-08-17 (1 dni) biznesowy
Właściciel 5 2010-08-17 - 2010-08-17 (0 dni) biznesowy

PostNapisane: 12 sie 2014, o 18:03 
Spamer
Spamer

steaman napisał(a):
W raporcie z VIN-info mam coś takiego j/n - wygląda że auto było przez 1.5 roku u prywatnego wł. w NL. To chyba wałek na VAT nie wchodzi w grę?
Okres Rodzaj właściciela
Właściciel 1 2007-04-16 - 2009-01-26 (651 dni) właściciel floty
Właściciel 2 2009-01-26 - 2009-04-10 (74 dni) biznesowy
Właściciel 3 2009-04-10 - 2010-08-16 (493 dni) prywatny
Właściciel 4 2010-08-16 - 2010-08-17 (1 dni) biznesowy
Właściciel 5 2010-08-17 - 2010-08-17 (0 dni) biznesowy[/i]

Najlepiej zobaczyć jak to wyglądało w dokumentach bo ostatnim jednodniowym był właściciel "biznesowy". Można też sprawdzić po nr VIN jak ktoś ma dostęp do bazy czy auto nie zostało przypadkiem sprzedane na jakiejś aukcji internetowej w cenie netto.
W przypadku aut z NL jest też możliwość odzyskania podatku od luksusu BPM:
http://www.cars4export.eu/pl/Zwrot+BPM
i w tym celu np. rejestruje się takie auta na 1 dzień w DE, są takie firmy które tylko tym się zajmują ;-)

PostNapisane: 12 sie 2014, o 20:53 
Zaawansowany
Zaawansowany

[*]
steaman napisał(a):
Za namową taty, który jeździ T27 1.8 postanowiłem też kupić Toyotę - tak wiem, to bardzo dobry wybór ;)

Szukam wersji z benzyną, bo jeżdżę głównie do pracy i z powrotem po 10km w jedną stronę i diesla do takiego użytkowania nikt nie poleca. Oto na co natrafiłem:

http://otomoto.pl/toyota-avensis-prestige-gold-zobacz-C32256475.html

Jestem po oględzinach. Auto było bite z przodu i z tyłu i zrobione wg mojego amatorskiego oka niedbale i tanio.
1. W tej wersji wyposażenia powinny być chyba w std. czujniki parkowania? Nie ma ich a oba zderzaki i lampy z przodu i z tyłu są marnie spasowane - wyraźne szczeliny bez uszczelek itd.
2. Szyba przednia i tylna są inaczej oznaczone (E1) niż wszystkie pozostałe szyby (E6) - czy nie powinny być tak samo?
3. Brakuje też plastikowych osłon w komorze silnika - też chyba być powinny?
4. Auto jest dość głośne - nie wiem czy ten typ tak ma czy też to efekt braku osłon?
5. I jakiś dziwny efekt przy włączonej klimie, że w komorze silnika raz coś pracuje głośniej raz ciszej - nie wiem czy to efekt tego że slinik zmienia obroty + klima + termostat i to się wszystko tak nakłada?
6. Lekkie drżenie a może raczej chrobotanie przy hamowaniu ale przednie tarcze do wymiany więc to pewnie dlatego.
7. Na ramie drzwi od strony pasażera jest zastępcza tabliczka znamionowa - naklejka. Ponoć brak wyszedł przy badaniu technicznym.
8. Skrzynia chodzi dobrze, układ kierowniczy też, silnik etc. sprawdzenia a co chodzi z tymi odgłosami.
9. Elektryka w środku ok za wyjątkiem jednego z głośników.
10. Pani która nim jeździ obecnie widać że lubi to auto i o nie dba czego - sądząc po stanie lakieru (dużo odprysków na krawędziach drzwi) i tapicerki (zniszczona butami przy wysiadaniu na drzwiach kierowcy) na pewno nie można powiedzieć o poprzednich właścicielach.
11. Z dokumentów jest tylko poprzednia umowa kupna od właściciela z PL i nic więcej.
12. Przy jeździe po nierównościach troszkę trzeszczą niektóre elementy - ale kto jeździ bez włączonego radia ;-)

Tyle sam znalazłem a ekspertem nie jestem. No i teraz - jechać nim do ASO na sprawdzenie i wydać na to kasę czy sobie odpuścić? :glupek:

PostNapisane: 12 sie 2014, o 21:17 
Guru
Guru

Pochwały: 60
Model: Avensis
Rocznik: 2008
Silnik: 1AZ-FSE
Zrobisz jak zechcesz, ale skoro sam twierdzisz, ze juz na pierwszy rzut oka widać, że avka byla naprawiana po kosztach, to raczej powinno dać do myślenia.

PostNapisane: 12 sie 2014, o 21:35 
Spamer
Spamer

steaman napisał(a):
Jestem po oględzinach. Auto było bite z przodu i z tyłu i zrobione wg mojego amatorskiego oka niedbale i tanio.

Dlatego od połowy marca się sprzedaje :-D
Jeżeli chodzi o PRESTIGE z PL to czujniki parkowania były w standardzie tylko z tyłu po FL w 2006r. i 2007r. , dopiero chyba w 2008r. były i z przodu z i z tyłu wraz z Navi TNS700 a jak to było w specyfikacji na rynek w NL to nie wiem.
steaman napisał(a):
Tyle sam znalazłem a ekspertem nie jestem. No i teraz - jechać nim do ASO na sprawdzenie i wydać na to kasę czy sobie odpuścić? :glupek:

Odpuść sobie szkoda kasy, T25FL z tym silnikiem chodliwymi samochodami nie są, w PL bardzo mało jest ich w ogłoszeniach, w DE masz większy wybór ale i ceny niestety wyższe:
http://www.mobile.de/pl/marka/toyota/mo ... 87124.html
Jak nie musi być silnik 2.4 to szukaj T25FL z silnikiem 1.8 lub 2.0 benzyna, najlepiej od I właściciela, bezwypadkowa, serwisowana.

PostNapisane: 12 sie 2014, o 21:37 
Zaawansowany
Zaawansowany

ikarus85 napisał(a):
Zrobisz jak zechcesz, ale skoro sam twierdzisz, ze juz na pierwszy rzut oka widać, że avka byla naprawiana po kosztach, to raczej powinno dać do myślenia.

Po kosztach raczej tak, ale z drugiej strony jeśli po taniości są zrobione tylko walnięte przód i tył - jeśli były lekko bite - a reszta, w tym silnik, skrzynia, zawieszenie etc. będą w porządku to może jednak spróbować. Koszt ASO jakoś przeżyję.

Przy okazji obecny właściciel dał mi tel. do poprzedniego - pogadałem, wiele więcej się nie dowiedziałem ponad to, że był robiony zderzak i że auto sprowadzone było na jego zlecenie. Twierdził, że żadnych dokumentów już nie ma i nie chciał dać mi namiarów na 'sprowadzacza' - chyba się trochę wystraszył mojego śledztwa. :niewiem:

PostNapisane: 12 sie 2014, o 21:41 
Guru
Guru

Pochwały: 60
Model: Avensis
Rocznik: 2008
Silnik: 1AZ-FSE
Tak jak w innych dziedzinach tak w przypadku zakupu auta cierpliwość jest cnotą. Wez do serca rady Bandzura, a pieniadze, ktore wyrzucilbys w bloto na wizytę tym egzemplarzem w aso zostaw w skarpecie

PostNapisane: 12 sie 2014, o 21:54 
Zaawansowany
Zaawansowany

Bandzur napisał(a):
Odpuść sobie szkoda kasy, T25FL z tym silnikiem chodliwymi samochodami nie są, w PL bardzo mało jest ich w ogłoszeniach, w DE masz większy wybór ale i ceny niestety wyższe:
Jak nie musi być silnik 2.4 to szukaj T25FL z silnikiem 1.8 lub 2.0 benzyna, najlepiej od I właściciela, bezwypadkowa, serwisowana.

Dzięki za duży wkład i pomoc :-)

Ale... przebieg jak pisałem wyżej wygląda na realny. Wyposażenie max (za wyjątkiem tych czujników parkowania) i na 99% wszystkie ekstrasy działają. Autem jeździła pani i nie wyglądało, że ma ciężką nogę. Poza tym znajomości w ASO mam nadzieję przełożą się na jakąś zniżkę i faktycznie dokładną inspekcję.

Zobaczę - muszę się przespać z tematem.

Nalepiej uczyć się na cudzych błędach więc odwdzięczę się dalszym ciągiem tej historii żeby potomni mieli naukę.

PostNapisane: 12 sie 2014, o 22:02 
Zaawansowany
Zaawansowany

gonzo512 napisał(a):
Skoro takie zadbane to skąd te Twoje 12 punktów?

Sam się zastanawiam - pani jeździ często na myjnię i nie robi rajdów, ale wygląda że też nie inwestuje żeby poprawić różne braki.

PostNapisane: 12 sie 2014, o 22:09 
Guru
Guru

Pochwały: 67
Model: Avensis T27 FL Wagon
Rocznik: 2012
Silnik: 2.0 benzyna
steaman napisał(a):
Bandzur napisał(a):

Dzięki za duży wkład i pomoc :-)

Ale... przebieg jak pisałem wyżej wygląda na realny. Wyposażenie max (za wyjątkiem tych czujników parkowania) i na 99% wszystkie ekstrasy działają. Autem jeździła pani i nie wyglądało, że ma ciężką nogę. Poza tym znajomości w ASO mam nadzieję przełożą się na jakąś zniżkę i faktycznie dokładną inspekcję.

Nalepiej uczyć się na cudzych błędach więc odwdzięczę się dalszym ciągiem tej historii żeby potomni mieli naukę.

No i co z tego, że przebieg wygląda na realny? Co z tego, że wyposażenie max? Chcesz jeździć niedbale zrobionym, bitym autem, bo ma realny przebieg?!
Posłuchaj rad Kolegi Bandzura, a dobrze na tym wyjdziesz :ok: :ok:

Fiat 126p FL 0,65 (24 KM), Polonez 1,6 GLE (87 KM), Fiat Marea Weekend 1,6 SX (103 KM), Opel Astra I 1,4 (60 KM), Ford Mondeo Mk II 2,0 (132 KM), Volvo V70 2,5T 4x4 (250 KM), Ford Mondeo Mk III 2,0 (145 KM), Ford Mondeo Mk III (FL) 3,0 ST (226 KM), Nissan Almera 1,5 (97 KM), Suzuki Vitara 4x4 1,6 (97 KM), Ford Mondeo Mk IV 2,5 (220 KM), Kia Soul 1,6 (124 KM)

PostNapisane: 12 sie 2014, o 22:14 
Spamer
Spamer

steaman napisał(a):

Do wyposażenia max to trochę brakuje np. DVD (dwa ekrany w zagłówkach, odtwarzacz DVD, słuchawki bezprzewodowe):
viewtopic.php?f=4&t=13346
No i niestety to nie jest jak tu:
http://allegro.pl/audi-a6-2-4-full-opcj ... 30978.html
"full opcja z DE LPG PUPA JAK J. LOPEZ" :hahaha:
Przecież to Twoje $$$ i zrobisz z nimi co zechcesz, my tylko piszemy co myślimy a Ty nie musisz się z nami zgadzać :jezyk:

PostNapisane: 12 sie 2014, o 22:25 
Zaawansowany
Zaawansowany

Bandzur napisał(a):
Przecież to Twoje $$$ i zrobisz z nimi co zechcesz, my tylko piszemy co myślimy a Ty nie musisz się z nami zgadzać :jezyk:

:-)

Wracając do konkretów - jeśli do tego modelu na toyodiy nie ma czujników parkowania - czy to znaczy że nie były w std?

PostNapisane: 12 sie 2014, o 23:08 
Spamer
Spamer

Pochwały: 387
Marka: WiesWagen
Model: Rolniczy
Rocznik: 2020
Silnik: Jeździ na gnojówkę
Tak czytam i czytam. Kolego steaman, napaliles sie na to auto jak szczerbaty na suchary. Wiem ze silnik jest ciekawy ale jak sie cos zepsuje to bedziesz do ASO latać? Popatrz ile części jest dostępnych na alledrogo. Osobiscie nie dyskwalifikuje samochodów po stluczkach. Moze i ten był po stłuczce a moze po dużym dzwonie. Jak dla mnie to za dużo sie w nim dzieje! Odradzam. Poszukaj sobie autka krajowego z prawdziwym przebiegiem i historią.

http://www.wsoad.pl

PostNapisane: 12 sie 2014, o 23:42 
Zaawansowany
Zaawansowany

Dżejk Zet napisał(a):
Tak czytam i czytam. Kolego steaman, napaliles sie na to auto jak szczerbaty na suchary. Wiem ze silnik jest ciekawy ale jak sie cos zepsuje to bedziesz do ASO latać? Popatrz ile części jest dostępnych na alledrogo. Osobiscie nie dyskwalifikuje samochodów po stluczkach. Moze i ten był po stłuczce a moze po dużym dzwonie. Jak dla mnie to za dużo sie w nim dzieje! Odradzam. Poszukaj sobie autka krajowego z prawdziwym przebiegiem i historią.

Faktycznie mi się spodobało, ale żeby aż jak 'szczerbaty' to nie :-D Liczę tutaj przyznam mocno na słynną niezawodność benzyn w Toyocie.

Z czasem u mnie niestety gorzej bo obecne auto wysiada - wymaga remontu turbiny i chyba pada też sprzęgło a jeździć muszę. Stąd lekki pośpiech. Wolę kupić coś nowszego i w to ew. zainwestować niż reanimować trupa. Zgadzam się że jakby był większy komfort czasowy to szukałbym pewnie sobie dalej.

Zaryzykuję sprawdzenie w ASO. Jak nie wyjdzie nic kosztownego do zrobienia to może pozbijam cenę i wyłożę trochę $$$ żeby autko doprowadzić do lepszego stanu, z którego będę zadowolony. BTW - takie dopieszczanie to też może być frajda. A jak w ASO wyjdzie kicha no to trudno.

Jak pisałem zdecydowany nie jestem i na pewno się jeszcze 5x zastanowię. Póki co wszystkim b. dziękuję za głosy w temacie i cdn.

PostNapisane: 13 sie 2014, o 09:37 
Spamer
Spamer

steaman napisał(a):
Wracając do konkretów - jeśli do tego modelu na toyodiy nie ma czujników parkowania - czy to znaczy że nie były w std?

Na podstawie Toyodiy czy innego systemu dostępnego online nie opierał bym się czy auto miało czy nie miało jakieś wyposażenie zamontowanie fabrycznie, takie rzeczy jaki pisałem można sprawdzić po nr VIN tylko w ASO a i czasem też może Ci w ASO tego nie pokazać gdyż np. czujniki parkowania, niekoniecznie musiały być montowane fabrycznie, można je było też zamontować w ASO, co kraj to praktycznie inna była i jest specyfikacja odnośnie wyposażenia AVE i też inne nazwy wersji wyposażenia a na Toyodiy tego nie pokazuje.
Tu masz przykład odnośnie Navi, T25FL z 2008r. z PL , VIN SB1EA56L10E086721
http://otomoto.pl/toyota-avensis-skory- ... 56496.html
a tu
http://japancars.ru/index.php?route=cat ... lk_id=8603
pokazuje Ci jedynie dostępne opcje odnośnie Navi aż 3.
Ciekawe że z tego schematu wynika że od 04/2006 zamiast sterowania miedzy fotelami do tej Navi co też jest w aucie które zamierzasz kupić był tylko pilot ;-)
Jak sprawdzisz to auto w ASO to napisz ile będzie wynosił tzw. pakiet startowy czyli naprawa/wymiana tarcz klocków, dokupienie plastikowych osłon których brakuje itp. itd.
Sprawdź też w jakim stanie są ksenony, czy nie trzeba ich przypadkiem regenerować - na forum masz opisane co i jak.
No i jak auto miało przygody z tyłu i z przodu nie wiadomo jak duże to warto sprawdzić czy nie jeździ jak ta Vectra:
http://kontakt24.tvn24.pl/artykul,czteroslad,73570.html

Autor postu otrzymał pochwałę

PostNapisane: 13 sie 2014, o 10:05 
Guru
Guru

Pochwały: 67
Model: Avensis T27 FL Wagon
Rocznik: 2012
Silnik: 2.0 benzyna
Dżejk Zet napisał(a):

Dżejk, chyba szkoda czasu. Kolega się napalił i już nieważne w jakim stanie jest auto i że można znaleźć coś bardziej wzbudzającego zaufanie.
Najgorsze jest to, że za jakiś czas Kolega będzie narzekał na beznadziejną Toyotę... :-(

Fiat 126p FL 0,65 (24 KM), Polonez 1,6 GLE (87 KM), Fiat Marea Weekend 1,6 SX (103 KM), Opel Astra I 1,4 (60 KM), Ford Mondeo Mk II 2,0 (132 KM), Volvo V70 2,5T 4x4 (250 KM), Ford Mondeo Mk III 2,0 (145 KM), Ford Mondeo Mk III (FL) 3,0 ST (226 KM), Nissan Almera 1,5 (97 KM), Suzuki Vitara 4x4 1,6 (97 KM), Ford Mondeo Mk IV 2,5 (220 KM), Kia Soul 1,6 (124 KM)

PostNapisane: 13 sie 2014, o 10:34 
Zaawansowany
Zaawansowany

Barbapapa napisał(a):
Dżejk Zet napisał(a):

Dżejk, chyba szkoda czasu. Kolega się napalił i już nieważne w jakim stanie jest auto i że można znaleźć coś bardziej wzbudzającego zaufanie.
Najgorsze jest to, że za jakiś czas Kolega będzie narzekał na beznadziejną Toyotę... :-(

Spokojnie, od napalenia do kupna u mnie droga daleka. :fajka:
Auto udało się zweryfikować bez jeżdżenia i robienia kosztów w ASO bo jak się okazało już w nim wcześniej było i zostawiło niezatarte wrażenie.
No i szukam dalej.

PostNapisane: 13 sie 2014, o 10:59 
Zaawansowany
Zaawansowany

gonzo512 napisał(a):
A to, że jeździ nim kobieta i często jest na myjni to żaden argument na plus.

To akurat było z przymrużeniem oka.
Dzięki - jak pisałem szukam dalej bo to był niewypał.

PostNapisane: 13 sie 2014, o 11:10 
Spamer
Spamer

Kolego Steaman gdybyś chciał Diesla to pisz do ATOYOT. Prawdopodobnie będzie swoje cacuszko sprzedawać.

tu masz link viewtopic.php?f=63&t=16593

PostNapisane: 13 sie 2014, o 11:12 
Zaawansowany
Zaawansowany

Kolejni kandydaci. Tym razem zgodnie z sugestiami :mobing: coś z PL.

http://otomoto.pl/toyota-avensis-salon- ... 35723.html
http://otomoto.pl/toyota-avensis-2-0-vv ... 79781.html

PostNapisane: 13 sie 2014, o 11:14 
Zaawansowany
Zaawansowany

Dżejk Zet napisał(a):
Kolego Steaman gdybyś chciał Diesla to pisz do ATOYOT. Prawdopodobnie będzie swoje cacuszko sprzedawać.

Dzięki za tip. Jeżdżę 90% po mieście odcinki po 10km do pracy i z powrotem więc diesel raczej słabo się nada.

PostNapisane: 13 sie 2014, o 11:21 
Spamer
Spamer

To fakt, lepiej benzyne

PostNapisane: 13 sie 2014, o 11:56 
Moderator
Moderator

Pochwały: 293
Model: Avensis T22
Rocznik: 2001
Silnik: 2.0 D4D 1cdftv
steaman napisał(a):
Spokojnie, od napalenia do kupna u mnie droga daleka. :fajka:
Auto udało się zweryfikować bez jeżdżenia i robienia kosztów w ASO bo jak się okazało już w nim wcześniej było i zostawiło niezatarte wrażenie.
No i szukam dalej.

Nie ma to jak niezatarte wrazenie, milo ze aso o tym poinformowalo, moze nie chcialo im sie drugi raz szarpac ze struclem, maja dosc roboty. pozdr

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6645 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155 ... 222  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]